Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 273. Bölüm Özeti #Hadi Söyle Gerçeği

Ah Kalbim 273. bölüm özeti detaylarına geçmeden evvel Ah Kalbim 273. bölüm de neler olmuş bakacak olursak   Simonika yeni plan hazırlığı içindedir. Abhi ise Pragya’nın kendisinin Pragya olduğunu sağlamak için sürekli onunla yakınlaşmaktadır. Romantik dakikaların yaşandığı o bölümde neler olmuş gelin beraber bakalım.

Ah Kalbim 273. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 273. bölüm; Daadi, Pragya’ya Punjab’tan misafirlerinin geleceğini haber verir. Daasi ise biraz farklı yemekler hazırlayalım der. Pragya ise Mumbai yemekleri yapalım ki farklı lezzetleri tatsınlar der. Bu fikir herkesin hoşuna gider, Pragya da ben hallederim deyip görevi üstlenir. Disha ve Purab merdivenlerden mutlu bir şekilde gelince Daasi güzel haberler mi var diye çifti utandırır. Abhi ise karşısındaki kişinin Pragya olduğunu kendi ağzından duymaya karar verir.

Pragya geldiğinde de bunu söyler. Tanu ise onların konuşmalarını duyar. Pragya Abhi’nin sözlerini dinledikçe daha şaşırır. Tanu ise kapıdan onları gözetleyip durumu iyice öğrenmeye karar verir. Pragya hiçbir şey demeden ona sarılır. Pragya, Tanuyu fark eder ve ben Munniyim der. Tanu bunu duyup rahatlamış bir şekilde oradan ayrılır. Abhi ise duyduklarına inanamaz ve onu alnından ve yanaklarından öper ve gözlerinin ve kalp atışının söylediğini bana söyle sen benim pragyamsın der. Arka fonda Boldo Na Zara şarkısı vardır.

Daha sonra Abhi gitarının bozulmasına canı sıkılır. Buna şahit olan Pragya ise boşver canını sıkma diğer gitarını kullan der. Abhi kabul etmeyince Pragya ben hemen onu tamir ettiririm der. Giderken Purab ile karşılaşınca Purab ben tamir ettireyim der. Pragya Disha’nın sana ihtiyacı var ben hallederim bu arada tavsiyemi dinlemişin ki Disha mutlu der. Disha ise Pragyaya teşekkür eder. Pragya Bülbül deyince Aliya da bu kadın Pragya olabilir diye şüpheye düşer ve Pragya’yı takip etmeye başlar. Pragya gitarı Khan Chacha’ya tamir etmesi için bırakır. Purab ise Disha’ya kıyafet katlama konusunda yardım eder. Arka fonda Lejaye kahan hawaye şarkısı çalar.

Simonika’nın Yeni Oyunu

Simonika ise Abhi’yi üzmek için gitarın tellerini koparır. Ardından da Abhi’ye gitarı yanlışlıkla ben kırdım der ve asıl gitarı almak için Khan Chacha’nın yanına gider. Abhi ise Purab’a Munni hakkında kafasının karışık olduğunu anlatır. Pragya ise eve döndüğünde Aliya ile kavga eder ve odasına geçer. Simonika ise ağlıyordur neden olarak da gitarı kırdığından bahseder. Pragya üzülme deyip Khan’ın adresini verir. Abhi ise Pragya’yı mutfakta yakalar ve ona yakınlaşarak gerçeği söylemesini sağlamaya çalışır. Sonunda ise her zamanki gibi kavgaya tutuşurlar.

ah kalbim 273. bölüm özeti resmi 1

Simonika ise gitarın içine monte edilmek üzere minik bir bomba alır. Pragya ne kadar kaçsa da Abhi odada onu rahat bırakmaz. Yine o meşhur düşme sahneleri yaşanır ve tam Abhi, Pragya’yı öpecektir ki Abhi hapşırmaya başlar. Pragya ise kada getirmeye gider. Simonika ise Khan’ın yanına gider ve rüşvet ile bombayı gitara onte etmesini ister ama Khan reddeder. Bunun üzerine torununu öldürürüm diye tehdit edince söylediğini yapmak zorunda kalır. Abhi kadayı içmek istemeyince Abhi’nin ellerini bağlayıp ona kadayı içiren Pragyaya, Abhi seni seviyorum diye fısıldar. Pragya ise aşk dolu bir bakışla ona bakar. Bakalım Abhi gitarı çalacak mı? Pragya bu defa da onu kurtarabilecek mi? Bu soruların cevapları Ah Kalbim 274. bölüm özetinde sizlerle.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

282 Yorum

 1. Mrb kizlar ben geldim sizleri cok özledim. Nasılsınız iyi misiniz acaba bi konumuz varmi

 2. Tuana canım hoşgeldin nasılsın bir tanem inşallah iyisindir 272 sayfadaki yorumum oku bak bakalım ben ler yaptım ha ???

 3. Kiz vallah alev yeter geldin gunden beri olay olay geldin gune yazik bana karnima simdiden sacilar girdi allah sen guldursun kiz yeter ya artik cevirme dolab yapa kalpden gedicem ya?????

 4. Yahu Alev sen iki dk olaysız duramıyormusun ya Allah sana oturmak vermemiş?????

  Tuanam özlendin kiz bizde iyiyiz melek yüzlüm??

  Nazlam ben o şarkıyı indirdim güzel şarkı anla artık arkadaş len?

 5. Ay kızlar ne yapayım gendimi tutamıyorum kanım deli akıyor ben kalıba hahaha ?

 6. Denizim
  Gizosum
  Alev ablosum
  Rabisim
  Esnos ablos
  Kainat ablacim
  Almiram hemşerim
  Isabellamm
  Nazlamm
  Filiz ABLACIM
  Helincimm
  Busecimm
  ………..
  Hepinizi çok özledim ah kalbim ailesi nasılsınız .
  …………
  Gizomm bir bilsen bende seni çok özledim özledim iyiyim cem tsk edrm
  ……….,
  Hosbuldum alev ablosum iyiyim tsk edrm sen nasılsın ayy alev ablos okudum alemsin yaaa
  ……….

 7. Denizim
  Gizosum
  Alev ablosum
  Rabisim
  Esnos ablos
  Kainat ablacim
  Almiram hemşerim
  Isabellamm
  Nazlamm
  Filiz ABLACIM
  Helincimm
  Busecimm
  ………..
  Hepinizi çok özledim ah kalbim ailesi nasılsınız .
  …………
  Gizomm bir bilsen bende seni çok özledim özledim iyiyim cnm tsk edrm
  ……….,
  Hosbuldum alev ablosum iyiyim tsk edrm sen nasılsın ayy alev ablos okudum alemsin yaaa
  ……….

 8. Kızlar abim beni tehdit ediyor eyer bana hizmet etmesen büyükanneme söylerim diye ben de git söyle dedim büyükannem beni biliyor ilk defa dümedim ya abim de oyle mi gecen sefer büyükannem bir daha karakola düşersen seni cok fena yaparım demedi mi dedi ben büyükannem hep oyle söyle ama ben hep karakola düşerim dedim abim de benle baş etmeyeceğini anladı ve kalkıp gitti haha şampiyon benim ????????

 9. Tuanammm melisa nasıl ne zaman yazacak biliyor musun onu çok özledim!

 10. Esna kız mapusğanaya düşüyordum hapiste ziyaretime gelirdin artık evet kız kimse benle baş edemiyorn her kes kaçıyor

 11. Alev senin okulun yokmu ya???haklisin busem allah aleve oturmayi vermemis ya ama biz oturtmayi bildirelim????

 12. Ay kyzlar ben geldim ha buginneler yapdym neler….sabah okula arkadaslardan onje gitdim yani (keremle aylardan)sonra okuldeyken o salak arady keremi….deli kyz okuldamy onu cok ozledim dedi….ben keremin yanynda oturyorum ya o kulaklyk takyp konusdy..bende onun aradygny gorinje kulaklygyn bitanesini aldym ve soylediklerini duydym….sonra kerem bana bakdy bende kapat dedim….kereme soyledim bu gun koyden babanemi yanynda yasayan arkadaslarym geliyor onarla parka cykyjam onu soyle dedim…..ve oda soyledi….ben eve geldim hazyrlyk yapdym bi adam aradym yany akrabam sayylyr….numara yapman lazym lutfam yardam et dedim parany verjam dedim tamam dedi bende sat 17:00 parkda ol dedim sonra hazyrlanyp 16:30 cykdym evden o salakda takip edyodu beni…. bilmiyorum gibi yapdym ve parka vardym bisure telefonda konusma numarasyny yapdym….sonra adama msj atdym gel diye…..adam geldi ve drama baslady….. dediki guzelik nasylsyn hayatda seni gibi kyz gormedim filan falan…. bende kalkdym yerimde adama bardym git basymdan diye……yo gidemem dedi ve salak geldi oyna …..git burdan kyzy rahat byrak dedi…ve tutdy kolumdan yuri gidyorus dedi…..ben byrak kolumy dedim….yuri dedi……bende bardym ivdat diye….sus diye azymy tutdy eliyle…insanar toplany basyna ……bi adam byrak kyz dedi…git basymdan kardesim dedi…bende azym bagly ya basym saladym hayyr diye…adam geldi….tokat atdy salaga….o syrada benim tutdygym adam kacdy ordan…..bende polis arayyn beni kacyrmaya calysyyor dedim…. adam barmaya baslady…salakda kardesim dedi bu adam diye arkasyna bakdy yok kimsa biri rasyz etdi ondan eve gotrmek isdedim dedigmi yapmyyor cok inacy benim kardesim ismi nazla dedi…bende nazlada kim tanymyyorum bu adamy hemen polis arayyn dedim….biri polis aramak icin telefon cykardy……bende kacdym ordan fyrsat bulup……okadar insana rezil edip orda byrakdym salagy…..ve bi taksiyle eve geldim ve heman size yazdym kyzlar….benje deli neymis simdi anlamysdyr…..dimi kyzlar….

 13. Ay gelirimde ne getiriyim ozaman sana kiz kacsinlar kacsinlar peki sen omerden nasil kacirsin evlendikden sonra?????

 14. Kiz senin internetin zayifligindan goturuyor seni sapama bende dusuyirumda kurtaran yok beni???kiz ne getirdin pilan nasil gecdi anlat derim ya sapama dusdu bi tomar sozlerin????

 15. Gizom melisa bugun yazack merak etme biz onunla anlaşmıştık bugün yazalım diye oda herhalde böyle bi yarım saate ya da bi saate yazar . Aşkım peki konumuz ne biliyomusun

 16. Ay kizlar bugun yorum neden az hickimseler yok aksamami kalmis her kesin sozcukleri okadar ozledimki hafta sonlari beni ozlemek tutu ya napiyim buse ??yok almira?? da mira?? hazal?? hala uyolar kiz gelsenize ya rabiyada ??isallah hafta sonu bizimle olur ozledim onuda alev sen nereye kayboldun kiz????????

 17. selam kizlar nasilizzz ben geldin oooo cok olay olmus benim haberim yox filiz abla nasilsin kendine iyi bak ablacim sizleri cokk seviyorumm

 18. Esna abimi kesiyordum şimdi bitirdim ben cok kızdır dı ya diyor ki sen hapse düşseydi ne güzel olurdu bıktım senin her gün birini dövmen den okula gidiğinde her gün bir şey yapardın okul muduruyla kanka olmuştuk sayede karakol da her kes seni tanıyor komiser amcayı gördüğüm kadar geldi amcamı görmüyor dedi beni azarladı sonra benim kafama meyve suyu döktü ben de onun kafasına döktüm üstüne atladım bir güzel patakladım elimden zor aldılar kızlar

 19. kizlar ben geldim kuzucuklar napiyorsunuz bakalim…bilin bakalim ben nerdeyim simdi..şıt sessiz olsun hic kimse duymasin..hazalla emir biraz ilerde otutub konusuyorlar ama kizlar oyle bi yerki ne kafe nede kapali bi alan deyil..karsilarinda guzel bir göl tam doga harikasi..yerde cimenlerin ustunde oturub konusuyirlar bende uzakdayim..yanalrina gitmiyorum yanliz konusunlar..yarim saat felan olmusdur..birazdan hazal gelir gideriz..ne oldu bitdi ne konusdular hazal yazar buraya..ama kizlar ben soyleyim galiba aralarinda kucuk bir tartismada cikdi..ama neyse tatliya baglandi sonra..bende sikildim size yazzayim bari dedim..

 20. alevim kuzum benim..kiz hepsini okudum..yaa kizim sendede hep aksiyon..kiz bi yerinde dursana gelib senin elini bacagini bi yerelere baglayicam..
  esnam kiz senlede konusamiyorum nasilsin..kizlar hepnizin adini tek tek yazamiycam sizler nasilsinz meleklerim..

 21. Miram canım hoşgeldin biliyormusun büyükannem de öyle söylüyor elini ayağını bağlayalım diyor ama yengem işe yaramaz bu kız bir yolunu bulur diyor ya ben isteyerek yapıyorum ki ner de aksiyon varsa beni buluyor ben de anlamadım dövme konusun da doktora yapacağım yakında

 22. Tuanam melisa’nin yazmasina çok mutlu oldum konumuz ne olsun melisam karar versin?

 23. ???alev ya???seni artik duymayan kalmamis soksok makazinini kiz sen cok unlu olub medeyalara dusmussun seni gorenler hem kacar hem eyvallah der masallah tutu nazar demesin sana????nereye getsen unlu olub medeyalara dusuyorsun haa kiz bari nekadar para kazaniyorsun sen????kucuk abinimi batakladin yoksa buyunu???

 24. Hasretim vala seni aramaya ktr yok bi interneti ya hala vasap yuklemedim yarin yuklecem soz kiz kiz vahvah benim yokluma alisamadinmi yarin konusurusz vasapda sen bana yazma ben yukedimde sana msj atarim olurmu???

 25. Miram hos geldin kiz sizin dirdir yapaniz aksamami biter yahu bizi merakdan patlatiyorsunuz ya ask olsun ozledindemi urayorsun burayi bari ozledinde sende serkani arasaydin ya ?????

 26. Esan hiç para kazamıyorum üstüne birde azar yiyorum büyük abimi batakladım o da beni pataklayacaktı ama kaçtım ay esna sen bir de komiser amcayı görecekdin dedi ki benim iyiki kızım yok dedim niye o da ya senin gibi olsaydı dedi ben de aşk olsun ben ne yaptım ki dedim o da ne yapmadın ki dedi ben de benim gibi bir kızınız olsaydı ne yapardınız dedim o da intihar ederdim her hade dedi ben de kustum komiser amca da tamam tamam dedi seni ne kadar iyi kalpli olduğunu biliyorum sen sadece fazla cesursun dedi ????????????

 27. Kizlar hagi vasap daha iy siz hangi vasapi kulaniyorsunuz bi vasap plus diyeri vasap sade ya hangisi iy sizce bide intagram yuklicem itsakram plusmu instagram sademi hangisi iy kizlar akil fikir verin ya??????

 28. Geldim gizemim Geldim internet gelmeyince gezim dedim simdi iyi

  Alev kiz sen neler yapiyon gel benim pis kopatida beraber yakaliyak benim tayfa senin tayfa birlesek yakaliyak..

 29. Cesur ve delisin dedi ay kızlar bi gün gelecekden deli olacağım ha her kes bana deli diyip duruyor bir şeyi 40 defa söylersen olurmuş derler ama diyeceksiniz bu deli olmamış halin mi ???????o zaman siz benim delirmiş halimi görmeyin hahahaha ????????????

 30. Demedin laf birakmadin adama be kiz demek paranin yerne azar kazaniyorsun ciplerini posaltarkenmi basliyorsun yaramazlika???????

 31. Belam olur benim tayfa da boksöru de tekvandoçusu karedeçisi birde doktoru var ilk yardım için ben de serbest dövüşçusuyum tayfanın allah ne verdiyse artık ????????

 32. Mrb kankilerim.
  Nasılsın gizem iyi misin seni çok özledim
  Tuanammm balimm seni sormayacagim zaten sosyal medyadan hep yarışıyoruz.
  Bizim biz tuanayla birbirimizle bi yerden h aberlestik ve suan sosyal medyada bir birimini takip ediyoruz . Tuanayı merak ediyorsan anlatayım nasıl biri dış görünüşü annesi babası ikizi falan

 33. Ay esna ben hep böyledim once mahallenin çocukları benden korkmaya başladı ilk defa 5 yaşında dönmüştüm bir erkek çocuğu sonra okulda bütün erkeklerin kokulu rüyası oldum şimdi de bütün egenin haha ??????

 34. bende iyim gizemim canim benim..
  kiz esna Allah iyiligini versin yahu serkan kim??:))))))
  serhan serhan..benimkinin adi..
  aradim serhani zaten dedi nerdesin bende..iş başindayim ddim oda hadi ya nerde…bende anlatdim..ooo mira hanim..neler neler yapiyorsuz bana neden soylemedin die bana kizdi..kizlar serhan bana..sen emirle konusmadin dimi..yok serhan biz hazalla buraya geldik..emir gelince ben tabi uzaklasdim emirde hazalin yanina gitdi…yok daha selam bile vermedim oda iyi yaptin.. daha dogru durst tanimiyoruz,.ben daha onu iyice taniyimda..kizlar bende serhana dedim ki serhan onun numarasini aldin dimi onunla arkadasin neden onla konusmuyorsun gercek duygularini ogrenmiyorsun..serhanda yeri ve zamani var..dedi..bende onu ara ve bulusun hem bakalim sana ne diyecek..

 35. Neyse yenden anlatyym ben…bu sabah okula tek basyma gitim yany (keremle alylardan onje)gitdim sonra o salak arady… deli kyz okuldamy ozledim dedi…..bende kerem ona soylesin diye bu gun parka gidjam koyden arkadaslarym gelyor dedim….sonra eve geldim bi adam aradym ve yardam istedim zatan akrabam saylyr tamam dedi bende sat 17:00 parkda ol dedim sonra hazyrlandym ve 16:30 cykdym o salakda arkadan gelyodu takip edip ben bilmiyormus numarasy yapdym ve parka geldim bi sure telefonda konusma numarasyny yapdym……sonra adama mesaj atdym gel diye geldi ve drama baslady…….devamy var spama dumemek icin ikiye ayrdym yazjam devamyny

 36. kizlar hazal geldi geldi…meirle ikisi yanima geldi..beni emirle tanisdirdi..bak emir bu benim en yakin arkadasim die..emirde bana merhaba mira dedi.,bende merhaba dedim..sonra bak emir bey benim hazalim cok kiymetldir..onun uzulmesini hic istemem..emirde anliyorum mira…endiselenmene gerek yok..hazal..o benim kucuk sevgilm..onu uzmem uzemem o kara gozlerinden bir damla yas gelmesine dayanamam..
  neyse simdi hazalla eve gidiyoruz takside hazal yazacak size nelr oldu bitdi die..ama bunu soyleyimde bomba gelismeler var..hazal nerden buldu bu cesareti bilemedim ama emirde sasirmis..

 37. Papatyam hoşgeldin ee konuşalım akşam gece denizi beklicem sen de bekle istersen onunla konuşmamız gerekiyor

 38. ee sonra nazlam merak etdim anlat..
  esna kizim yaa sende liste yap bu bunun sevgilidi diee yaaaaaaa:)))))

 39. Ne guzel miram artik eski hazaldan bi eser kalmamis ooh guclu olub azin payin vermis sukur artik dirdir etme onda haa???

 40. ay kizlar ben geldim olan biteni anlaritim sidmi yazayim..
  nazlam kuzum devamini yaz canim bende merak etdim..neler oldu..

 41. Miram senle konusmayali uzun zaman oldu ya????basilsin kiz kime sevgili liste yapiyim???

 42. Benim sayemde bukiz dili olmus bunada sukur alah akil fikir vermis????nazliyam hala deveyemi minmis yolmu gidiyorsun kiz yazana???

 43. Adam bana ne guzelsin filan falan dedi bende kalkdym bardym git basymdan diye.. sonra oda konusdy da donusdy ve bizin salak geldi ve adama….gormiyomusyn git kyzyn basyndan dedi….asyl sen git kimsin dedi…..sonra bizin salak tuty kolumda yuri gidyorus dedi bende byrak dedim yuri dedi.. bende ivdat yaram edi diye bardym azymy tutd barmyym die insanar basyna topladym….bi amja geldi napyosun byrak kyz dedi….o syrada adam kacdy…salkda dediki kardesim bu adam rasyz edyor diye arkasyna dondi yok….bende yalan diye basymy saladym amja gelip tokat atdy ona beni aldy ondan bende polisi arayyn beni kacryor falan dedim sonra herkes ona laf atmaya baslady biri telini cykaryp polisi aramaya kalkdy bende fyrsat bulup kacdym ordan heman bi taksiye binip eve geldim…..simdi delilik nedir anlamysdyr heralde okadar insanyn icinde byrakyp ” ben gidiyorum sen eglenmene bak ” diye kacdym ????????????

 44. Kiz nazliyam firsati iy deyerlendirmissin adam simdi mal gibi kalims ortada ne olduna inanamamis hala kurtariyim derken kendi bitti??????bundan sonra bos laflara hazir ol bu sana tuzak oldunu soyleme ha o salaka???

 45. MERHABALAR ..
  ??
  Ay bunlarin aşkından meskinden nolur ya aşkları bile işkence
  Bi Maymunla sincabın aşkı bile daha çekici olur valla ???
  Iyyyyy..?

 46. Iyiyim gizosum saol cnm bende seni cok ozledim sen nasılsın. Biz tuanayla sosyal medyaya da birbirimizi takip ediyoruz . Sana tuanayı anlatayım mı dış görünüşü annesi babasıikizi falan hıı.

 47. Kiz defne ablacim aynen öyle sana katılıyorum yaa bunların bu aşkı bi gün beni öldürecek çok sıkıcilar yaa .bu arada nasılsın iyi misin

 48. Allah seni pamuk şeker Etsin emi nazla vala sen adamı tımarhane ye koyarsın

  Hele hele o.alev Allah böyle gelin düşman başına???

  O bir arkadaşta sevgilisiyle bulumis hele sorun nasıl geçmiş????

  Miram serhanla nasıl tanıştın

 49. simdi kizlar ben emirle bulusdum..
  geldi yanima..merhaba kucuk kiz dedi..bende merhaba..neyse nasilsin felan biraz konustukk..sonra ben ona sen dun neden geldin ben korkudan ne hale geldim farkindamisin.,emirde napsaydim guven guven die beni delirtdin..bende belki boyle sey yaparsam bana inanirsin dedim,,hem izin verseydin soylememe hem babanda ogrenmis oludu seni sevdigime..bende ohh ne guzel soyleseydinde babam kafani kirsaydi dimi..Allahdan yalandan kendimi yere atdimda ucuz yirtdim..emkrde gulerek farkimdayim..gozlerinde endiseni gordum..bende bak emir ben senin yanindaki suslu ayni fabrikadan cikmis sus bebeklerim degilim..bak ben tamirci mustafanin kiziyim..hazalim ailemi durmumu hayatimi gordun..istediyimiz zaman bulusamam istediyin zaman konusamam senle..babam ogrenirse beni mahv eder.hele bi kuzenelrim var abim gibiler cok kiskanclar seni ogreseler sana bisey yapacaklar die cok korkuyorum..ben hayatim boyle eger beni adam gibi seveceksense sev ama beni gercekden sevmeyeceksense benimle vakit keciriyorsasa bende sıkıldigin an hadi hoscakal deyeceksese..simdiden cek git..yani ben boyleyim emir ben buyum hayatim ailem boyle ben buyum…kizlar ankatincada gozlerimde yaslar akiyor damla damla.emir bak ben bu karari almadan once cok dusndum..sana guvenemiyordum senin gibiler cok şımarık olur guvensiz olur die dusunurdum..ama sen hala guvenim tam degil ama tek bildigim sey var kalbim sana inan diyor ama mantigim hayir diyor..ben ikisinin arasinda kaldim ve kalbimi secdim..
  emirde bana hazalimm senin o kara goslerinden bir damla yas dusemsine ben dayananm ki.,bak hazalim anliyorum seni..senin gibiler zor bulunur simdi ki zamanda,.bak hazal eger ben seninle bos zaman kecirimse burda ne isim var benim o kadar kizlar varki etrafimda..bunu sana soylemek istemiyorum ama..bil die dedim benim babamin amcasinin kizi bana 3 yildir asik..her firsatda beni gormek icin deli oluyor ama..ben hic ona umit vermemk icin selam bile vermiyorum..bak hazalim soyledigim..haftada 5 gun babanin tamirhanesine gitmezdim sirf seni gormek icin..arabamin icnde seni gormek icin evinin yaninda sabahlamazdim..bak emir anliyorum guven meselesi..emirde yeteeeer hazal guven guven guven daha napmam gerek seinin guvenini kazanmam icin tamam yerden bi kesici alet bulda kalbimi kesde bak kabim ne durumdaaaaa..bende tamam oyle konusma..ama emir zamana da ihtiyacim var..lutfen beni anla..emirde tamam anliyorum ama arkadas degiliz dimi..bende yok korkma hemen..emirde seni seviyoruuuuuuuuum hazaaaaall.. die bagirdi etrafdada kimse yok die rahatlikla bagirdi..,bende seni seviyorummm..dedim ama bagirmadim..boyle kizlar iste yazdim..

 50. Kızlar şu an sevdiğim çocuğun ailesine şarkı yazdım

  ????
  OY benim güzel kaynanam
  Oğluna kurban olam
  Ne güzel yetistirmissin
  Tam bir Adam gibi adam

  Kaynanam pek dillidir
  Ama tatlı dilidir
  Kizim diye çağırır
  Pekte safın biridir

  Gorumcelerim benim
  Fıstık gibisiniz şekerim
  Abiniz benim canım
  Sizde benim herşeyim

  Oy kayinlar kayinlar
  Aslan gibi adamlar
  Kardeşiniz çok hoştur
  Size çekmiş kayinlar

  Oy kocam kocam kocam
  Sakalına kurban olam
  Iyiki tanımışım seni
  Iyiki istemiş beni anan

 51. Buse evet kaynanasından kurtulmak istiyorsa bana baş vura bilirsiniz soğan suyundan ayrana kadar bur suru kaçırma yolarım var ama ben kaynanmaı cok sevmiştim sevdiğim için kafasına ayran döktüm ki vücutna iyi gelsin hahahaha ???????????

 52. busem canim aslinda yazmisdim serhanal tanisma hikayemi..hanigi sayfada oldugunu bilemdim simdi..yeniden yazayim kuzum..
  kiz nazlam sende az degilsin haaa..
  busem sarkin harika olmmus tam senlik..

 53. Buse şarkı harika beni anlatan bir şarkı yapsana
  Hazal oh be artık seni yoracaktım son anda kurtuldun elimden hahahahah ?????ama iyi yapmışsın ömür boyu mutluluklar dilerim

 54. Kiz buse dedin ya korkaklarla arkadas olmam sende kanitla korkmadin semdiyin adama goz vursan karkak deyilsin???derim yaparmisin bunu busecim hadi bakalim sanada kolay gelsin biliyorum seni semiyor sevgilisimi var peki belmem ama sen gonlunu kaptirdin beli bi goz vur bakalim olana napiyor gerisinide kolaylikla halet busem??????

 55. Mirammm o zaman sende bize serhanla tanışmanizi anlatmak ister misin bugun ku konumuz aşk!!!

 56. simdi buse..ben ilk univerteye basladigim yil yani 1 siniftayek..bu serhani gordum tabi cok hoslandim..serhanda beni tanimiyor fark etmiyor bile..bende tabi her firsatda serhani gormek icin okulun bahcesine cikiyorum..neyse bi kac ay boyle kecti..bi gun okulun merdivenlerinden iniyordum serhanda tesedufen merdivenler cikiyordu..ben serhani kwrsimda gordum tabi ben heyacan basti tam inerden ne oldu bilmiyorum ayagim gakildi tam duserken serhan beni tutdu durun yavas..dedi sonra benim ilk defa gozlerime bakti ve bana,,sen kimsin dedi.,bende hic bisey soylemedim hemen gitdim..kalbim yerinden cikacak gibiydi.,sonrasinda serhan beni aramis bulmamais…arkadas ortamindan hazali bulmus..neyse beni bulmus..benimle konusmak icin okulda yanim geldi..neyse boyle kizlar sonrasindada sevgili olduk.boyle iste busem..

 57. Vayyy Hazala bakkk ayyy senin adina cokkk sevindim ama yine cocugu deli etmeyi basarmissin.

  Ayy bende merak ettim mira anlat nasilsin sevdiceyinle aran nasil hazalla ugrasirken serhanida unutma ee siz ne yapiyonuz…

  GİZEMİM YARİN ADANAYA GİDECEM AMA DENİZİM İCİN UYKUSUZDA KALİRİM…

 58. Doru alev bende tutacakdim ki bukuz ooo kendine gelmis gibi masallah masalla tutu?????ya benim fikrim suki her seyi anlati tamam bir birlerine itraf etilerde herseyi oda tamam simdi seni istemeye gelselerdi verdim giti dese baban ondan sonra gorusmeye devam olsun derim yok baban anenin arkalarindan gizlice is cevirmek hic iy deyil hazalim ben hersey tamam diyorum ama seni seviyorsa seni istemeye gelsin de artik bundan sora rat rat goruse bilesiniz hic alede sorununuz kalmasin derim sadice verdim demekle hel olur is yok gizli gizli isap sonradan herseyi orensin baban sonrada ne yapdin nezaman gorysdun sorgu suali baba herzaman kizinin mutlulunu ister hazalim bunu herkes biliyor zaten????hadi sana hayirlisi??????

 59. kizlar coook tesekkurler canlweim…ama busem olmuyor boyle..bana neden bisey yzmiyorsun..kizim bak arrik o korkak hazal gitdi..cesur hazal geldi

 60. Ay hazal cok tesekurler kyz bu gun romantik bolum ozet istedim yapmysyn bravo ya sana
  eee benim hikayam nasyl
  Esnos nasyl olmus kyz iy yapmysmyym rolumy

 61. ayy kizlar..daha serhanal o kadsr konu var kii ooo anlatsam masal olur..ama alevim ve rabiam hmm bide galiba esna biliyor sanki durumu ama bundan..2-3 ay once olmusru durum..serhanin eski sevgili ile alakadardi..off ne yaa o gunleri harirlmak bile jstemiyorum..ama kizlar benim isim cikdi simdi isterseniz gelince anlatirim..evet diyenler yazsin ben gelince bakarim yorumlara yazarim..

 62. Miram uzun yazacani dusundum kisa cikdi ya???miram ben bisey anlamadim serhani nerede gordunki aklin basindan giti hazali nerden taniyor kiz????ben sana doyamadim miram sonunacan anlatsan???????

 63. Vala miram eskiden anlatinda unutum hic hatirlamiyorum ya ama kotu aninda varmis soledin kotu anina uzulme olan olub bitmisdir bos ver???????gelirken anlat derim ama diyerleri partlar vallahi anlat anlat derler ???ama nese geldinde anlatirsin????????

 64. Ayy mira eski sevgili olayini bende biliyorum hatta sarki yollamistim okiza

 65. Kizlar hazala busenin kuslu kalsinlarmi kalmasinlarmi puan verin kizlar kalsinlarmi evet kalmasinlarmi hayir had bakalim puani toplayalim bakalim hayir ciksa barissinlar derim bole arkadaslar sizin kuslu uzakdan selam vermene dayanamiyoruz busem???hadi bakalim puan toplama????puaniniz nedir kizlar???

 66. Miram umarım hep mutlu olursunuz

  Şarkımı beğenenler sağolun canlarım

  Hazal hanım la barışırım ama bi şartla bizim dediklerimizi dinlemek için bizi adam yerine koycak Yoksa konuşmam ?

  Esnam kız sen ne neşeli kızsın ya ❤?

 67. BELA KADIN ALEV

  Alev seni napmali
  Ellerini kollarını bağlamalı
  Bıktık olaylarından
  Rahat birak artık polis amcayı

  Hergün yeni bir olay
  Senin için yapması kolay
  Abin senden bıkmış
  Herkesle ediyon alay

  Alevin uzundur dili
  Ömeri yedi bitirdi
  Iki dk Rahat dursana
  Delirttin artık Milleti

  Karakol yolunu ezberledin
  Yaramazliktan vazgecmedin
  Babaanne ye yazık değil mu
  Yaşlı kadını hasta ettin

  Hopaaaaalaaaa????????????

 68. Komedyen siir yazarimiz busee kocaman alkislar ne cok alkis geldi helal sana buse helal beee…

  DENUZUM SEN GEL SANA BUGUN EFEYLE YASADİKLARİMİ ANLATİM MORALİN YERİNE GELSİN BAK SANA ANLATMASSAM PATLARİM ALLAHİN İZNİYLE BİR SEY OLMASSA SAAT 00.00 BURDAYİM BALİM DENUZ GOZLUM.

 69. Buse tam beni anlatmışsın eline koluna diline yüreğine sağlık canım

 70. Denizimm nerdesin nasılsın bak hastaneye gittin durumun nasıl çok merak ediyorum seni denizim papatyam saat 00.00 kadar burda olucam senin için gelmeni beklicem ❤

 71. Oooo buse alkislara cevapta verirmis selamini esirgemedi unlu yazar bize selamini verdi tekrar kocaman alkis buse yanlis anlama sakin cevap verdi derken yani guzel anlamda

 72. Her tabiki isabellam sağolun canlarım şiirlerimi şarkılarımı yazmaya devam edeceğim yeterki isteyin siz yoksaniz ben bir hiçim ??

 73. ben geldim kizlar..buse ve hazal barsinlar..derim ben ay buse hazal senk seviyor canim..affet kizi..
  ay esnosum kiz ben serhani okulda gordum ilk defa..serhanda tipda okuyuyor..hazallada ayni siniftayiz..kizlar bu serhani ilk gordugumde ask oldum resmen tabi beni fark etmiyor..napsam fark etmiyordu..yaaa bi durun bi animida soyleyeyim. kizlar bi keresinde serhan okulun kantinde arkadaslariyla oturuken bende diger yan masaya kecdim hazalla.,bakdim serhan arkadaslariyla sakalasiyor felan,bakdim beni fark etmiyor bende tabi sinirlendim..bende hazal gibi deyilim oyle..dedim lan eninde sonunda beni fark edeceksin..bende tabi kecen yil 1 siniftaydim daha okulun yenisiyim..nerden taniyacak beni..neyse bende acdim telime muzigi yabanci hareketli bi muzik..acdim saclarimi..at kuyrugu toplamidim..neyse acdim ellerimle havalandira havalandira eydim basimi yeniden toplamak icin..kaldirdim basimi bakdim serhandan şıt yok..neyse tabi morelim alt ust oldu..bende hazal sen serhani izliyordun beni fark etmesi icin bana baktimi..hazalda sacini havalandirdin ellerinle o zaman dikkatini cekdi seni izliyordu. bide sacini toplamak icin basini eydiyindede izlemeye devam ediyordu taa ki basini kaldirincaya kadar..yanindaki kiz serhani fark etdi sana bakdigini telefonu gosterdi bak serhan dedi..serhanda telefona bakdi… of ya serhan yuzumu goremedi diye uzulmusdum..cekib gitdim hemen..hazalda arkamadan geldi ben hizlica yaninda kecerken serhanin..sacimin ruzagri yuzune degdi..hazal fark etmis..yani bi animda boyle ama kizlar 4-5ayy serhana kendimi fak etdirmek icin gobegim catladi ya..ama kizlar bi suru anim var kendimi fark etdirmek icin ama hic birnde basarili olamadim..isterseniz anlatiyimda..bazilarida var cok komik..

 74. ayy kizlar hatirladiniz galiba yazmamama gerek yok..ay buse kiz sende basimiza sarkici cikdin yaa..ne guzel besteler yapiyosun..ay buse cok tatlisin..sarkilarinda cok komik..boyle devam bizden tam destek..

 75. Nasilsiniz ben iyim yani iyi olmaya calisuyorum bugun epeyce yorucu bir gun gecirdim ama sizi cok ozledim ya bugun hastanede kan aldilar benden canim cok yandi ya agladim hatda of cok kotuydu ama siz aklima geldiniz ve acim gecdi gulmeye basladim abim kiz alamayimi unutdun yoksa dedi

 76. Denizim 272 sayfada sana bir şeyler yazdık ısabellaya okur musun??

 77. Gizemim yazdiklarinizi okudum kardesim dun cok kotuydum duyqusalca ama bugun iyim dun sanki dunya yikilmisda altinda kalmisim gibi hissetdim cok ozur dilerim kardesim siz yokdunuzya dun o yuzden oyle hissedim

  bellam kardesim bal kupum gel lutfen

 78. Okudum kusum aslinda sabah yazmisdim ben ama cikmamis beni merak etmeyin diye cok ozur dilerim kitap kurdum

 79. Evet cok isterim balim

  Dun kavvalti yapdikdan sonra su icmeye mutfaqa gitdim abimle amcam masada yalnizlardi amcam abime peki ne zaman denize gercekleri soyluyceksin dedi abimde kardesim uzulmesinde ben istediyim bolumu okumam dedi abim dis doktoru olmak istiyodu gizemim ama benim yuzumden kazandigi halde okumamis baba annem beni sevmez babam oldukden sonra piskolok bide seker oldugum icin hastane masraflarini abim odemis baba annem odememis

 80. Ay miram helal olsun kimi arkadaşlar gibi korkAk değil sin umarım hep Mutlu kalırsın

 81. Denizim abi dağ gibidir sırtını yasladin mi dik kalırsın başın eğilmez Allah abilerimjzi başımızdan eksik etmesin şahsen benim abim Polis onu çok seviyorum canımdan bi parça?❤

 82. Denizim sen kendini uzme abin senin için çalışmış senin üzülmemek için söylemek istememiş belki ilerde çok güzel yerlere gelir abin kendini uzme sen uzulunce bende çok üzülüyorum

 83. Denizim dediğim gibi kendini uzme ayakta dim dik dur abinin ilerde çok güzel yerlere gelir

 84. Bellam gelmissin

  Gizemim abim cagitdida o yuzden yazamadim canim
  insallah canim ben dim dik ayakda durucam abimi hic ama hic uzmuycem abime soyledim zaten oda benim icin kendini harab etmiycek

  IYIYIM FILIZ ABLAM SEN NASILSIN HASTALIG GECIYOMU ABLAM

 85. O zaman yeniden yazayim
  ben buraya yazdikdan sonra sevmediyim kuzenim vardiya o girdi odama bana noldu niye aliyosun dedi alay etdi bende git basimdan sana ne dedim odadan cikdim abimin yanina gitdim abim evde yokmus aradim abi konusmam gereken seyler var dedim abimde kardesim simdi musait diylim sonra konusalimmi aksamamgorusuruz dedi kapatdi sonra o kuzen yine geldi noldu tatlimi istiyosun dedi bana bende tum sinirimi ondan cikardim tokat atdim sonra sacindan tutup kizim benden uzak dur dedim seni oldururum dedim sonra odama gidiyodum bana arkamdan sendenmi korkucam ya benim anamda var babamda sen yetimsin dedi bende soyluyecek laf bulamadim alayarak odama gitdim

 86. Ben aksama kadar aliyodum abim odama geldi bana aa deniz gozlumu kim uzmus kim alatmis dedi bende tum duyduklarimi abime anlatdim abim bana sarilarak seni uzmek istememdim abim dedi ben sana iyi gelecek vermek istedim dedi bende abim nolursun oyle dusunme dedim sen bana cok iyi gelecek veriyosun dedim oda kiyamam sana abisin gulusun dedi sonra kuzenin bana soylediklerini anlatdim oda sinirlendi o kizin yanina gitdi ve bende acilen ozur dilemesini soyledi oda ama ben birsey yapmadim abi dedi oda benim kardesim delimi alasin bosuna dedi ve oda benden ozur diledi abim gitdikden sonra bende o kiza kizim nakadar ailen olsada benim abim kadar iyi abin olmaz dedim

 87. Bellam insallah ya keske ne abim bede ben hic uzulmesek

  kiz bellos sen nerelerdeydin bakayim hhh usaqum efeyle neler yapdin anlat bakayum

 88. hiii cokta fifi benim annem babam yok ama edebim terbiyem senden iyi annen baban var ama edep adap ogrenmemissin bana bunu soylemen korkuyosun demektir cnm.derdim denizim sen uzulme.

 89. Denizim ben bu kızın başını saçını yolarim seni sen kimsin benim denizime öyle konuştu

 90. Kiz daha o neki beni sinirlendirmesin ben sakin uslu kizim ama bana dokunan olursa o uslu kizin altindaki ayiyi cikarirlar parcalarim onu

  bana bidaha laf soylerse tutar onu doverim azini burnunu kirarim

 91. ya denizim bir piskopat var beni oldurmeye calisiyor onla ugrasiyorum ben sana sonra anlatirim olurmu??

 92. Kiz yol hatda yardima gelinda dovelim onu yakar top oynariz kizla top o olur topu tutanda biz

 93. Denizim sen sesiz kalma sakın altan alma yoksa daha üste çıkacak psikopat kız yaa sinirlendim bak
  Isabellam bu kız yakalanmadin mi?

 94. DENIZIM BUGUN COK GUZEL SEYLER OLDU SIMDI YAZAMIYORUM INTERNET ZOR CEKIYOR YARIN INSALLAH

 95. Tamam bellam nasil istersen bak ne diyorum o kizida benim kizenime katalimmi yani top olarak ne dersin
  gizemim seninde oyle cadoloz sevmediyin biri varsa onuda katalim ;-)

 96. Tamam gizemim ben bas edemessem halamlara ariycam kiziniz burda erkeklerle konusuyo diyicem okumuyo diycem olup biticek oda anlar dunyanin kac bucak oldugunu

 97. denizim gizemim size anlatagim cok sey var ama kahrolasi internet!!!

  ayy ayagima tas batti offf asiri aciyor ay bir dakka

 98. Isabellam ve denizim iyi geceler tatlı rüyalar benim uykum geldi ?
  Yarim görüşürüz tatlı papatyalarim ❤

 99. Kiz sizi guldurmek cok guzel

  bellosum kiyamam tas buyukmuydu agacin basinda durursan oyle olur ya kiz iyimisin tatli cileyim

 100. Isabellam kendine dikkat et ?
  Denizim nara ya selamımı soyle onu çok özledim en kısa zamana da yazmasını beklicem ?

 101. Sanada iyi geceler papatyam tatli ruyalar ruyanda bizi gor emi bellami beni narayi bide isadennargizimizi

 102. Pazartesi gelicek Gizemim gelsinde o kizi bi guzel benzetelim Naramda pek sevmez nazliyi geri zekali bu arada onun adi nazlidi

 103. ay bu aksam cok guzel seyler oldu ama internet birakmiyorki anladim.

  ay denizim ben yuruyemicem romeom beni eve kadar kucana alsin 10dk. gelirim ay bu kadar romantiklik beni asdi gidiyor.

 104. Bellosum ve Gizemim size baska seylerde anlatmak isterdim ama artik cok yoruldum cok uykum geldi papatyalarim aaa bu arada bacaqim iyi birsey yokmus sadece incinmis merhem yazdi abim aldi yarin surucem 1 haftaya falan gecer dedi bide sekerim dusmus 1.60 yani azcik olsada tatli birseyler yiye bilirim doktor izin verdi bellosum sendende izin aliyorum izin varmi ablacimm :-D

 105. Bellosum benimde uykum geldi papatyam iyi geceler tatli ruyalar senle efe enistemize romantik geceler dilerim bay bay opdum papatyam

 106. Kizlar yarin yazamaya bilirim aksam belki gelirim yarin abim evde malumun pazar abim ben yengem disari cikicaz

  yengem dediysem abimin sevgilisi o yuzden oyle dedin ;-)

 107. GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  GUNAYDIN

  ******AH KALBIM AILESI*****
  NASILSINIZ BAKIYIM.OZLEDIM SIZI CANALRIM BENIM.SIZI COK SEVIYORUM VE OPUYORUM

 108. FILIZIM canim nasilsin canim RABISIM BURYA GIREMIYOR YANI INTERNETDE YAZIYOR CIKMIYOR ARIYOR ARIYOR BULAMIYOR NIYEKI CANIM.BIR BAKSANA

 109. Günaydın. Alexlerim ????

  DDeniz üzülme sen yetimin döktüğü bir damla yaşta arş titrermis Allah onlara belalarını verirmis

 110. Kyzlar meraba nasylsyn iymisin ben iyim ?☺☺ya kyzlar dun burdan kimse yok diye gitdim basyma neler geldi neler???ajykmysdym biseyler yiyim dedim?? ilk bahar oldugy icin taze domates cekdi janym salata yapdy yedi???sonra arkadasym geldi☺☺uf bykdym seni delilikderinde dedi…..bende napmysym dedi…..napdyny bilmiyorum ama zavaly goz altyna alynmys sen bisey yapdyn emin dedi…..bende ya ben napiyim on dedim hem ben evde cykmadym arkadaslarym gelmedi dedim….arkadasym beni kovalady evin icinde bende kacdym…..nedenmi yalan soyleme benseni cykarken gordum suslenip cykdyn seni yalanjy diye….uf bende anlatdym ve iyki yapmysym o adam gercekden aramys polisi……arkadasym neden yapdyn zavalyya buny dedi …..bende zavaly filan dil o bi salak dedim…..ey sonra bijudymda kasynty baslady????domatese alarjim var dayanamadym doktar cardym ve ine aldym bide sakinesdirji aldym ?????sonra arkadasym gitdi bende uya kalmysym ????sabah arkan uyandym herkes uyor pazar oldugy icin kosyya cykdym ???sora bi yerde oturdym bir sure biri geldi yanyma oturdy ben bakmadym yuzine….. meraba deli kyz….bakdym o salak…… aaaa sen napyosun burda dedim….oturyorum dedi…..sen gercekde delisi a dedi….. onjede laf olsun dardim ama anladymki gercek bi deliymisin….bende evet deliyim ben ama sen salaksyn dedim….ve eve geldim?? sonra hazyrlanyp cykdym yani vepat etmis teyzeme ziyaret etdim ve simdi eve geldim???????????????

 111. Busam gunaydyn janym nasylsyn iymisin kyz sabah sabah yie roman yazmysym

  Denzim bitanam uzme kendin janym bak abin yanynda janym hadi gulumse guzel kardesim

 112. Kiz nazla??????ay sana ne kadar laf anlatsam pes ya nazliya o sana dedi delisin eee nolmus deliyimde neden bende uzak durmuyorsun kiz ya deliysem uzakdur benden deseydin bulasma bana ya deseydin kiz laf ustune laf atmayi bilmirirsun ya????bu gunlerde sana dili olmayi oretmek lazim??

 113. Hayirli sapahlar kizlar nasilsiniz gunaydinlar gunaydinlar????ee bugune ozel bisey yokmu bugun pazar ya bugunu okula gedenler dirdir yapsin deeim pazartesiden sonra sizi bidaha gormicemde?????lutfen bugune okula geden kizlar dirdir yapsinda gulelim her zaman bizler evde kalmis kizlar dirdir yopiyor bugunde okula geden kizlar dirdir yapsin bugune ne var desem kazanda???ne kaynatacagsiniz okula geden kizlar merak etim????????

 114. Busem nazliyam nasilsiniz ben iyim ya sizde nevar ne yok yeni gelismeler varmi buse sana soledimi yapdinmi olana goz vurmak????

 115. Meraba Esnam yazmamysym ben dedim onu ama yazmamysym ya neyse…… evet ben deliyim ama sen salaksyn zatan o yuzden bi deliye bulosyosun salak oldugyn icin uzak dursana benden dedim…..sonra eve geldim pardon ya yazmamysym buny

  Ee sen nasylsyn janym iymisin

 116. Ay denizim kecmis olsun ya bu ne hal kiz gucdu ol ya sana ole desede sende ona atsana laf azin kapatacak laf atsaydin bari iyki iy yurekli kardesin var denizim kendini yiyib bitirme sukret kiz ne zaman buraya gelsen sati yaz seninle bisey konusmak istiyorum denizim kendine iy bak????????

 117. Bende iyim Esnam bu gun kazana ne atsak aajaba

  HAZAL DENIZ GIZEM ALEV ALMIRA MIRA HELIN ISABELLA IREMSUN GULZAR AIDE BUSE DIYER KYZLAR NARDESINIZ BU GUN PAZAR GELSENIZLA KAZAN KAYNATALYM

 118. Bugunlerde hep alev rabiya mirada burda olurlardi ama alev yene buldu sakarliklarini desem????rabiyamda nerede bilemiyorum ozledim kiz kesk teli sorunun bitseydiya????ozledim seni kiz rabiya kiz bizi unutub hocanla her gun caymi iciyirsun bizdede var neden gelmiyorzun caymizimi beyemedin kiz??????????mirayida hazalida bilemiyorum cok yorgun olmalilar???miram vallah davamin bekliyorum ama sen hala saki deveye atlamis hala yol gediyorsun kiz anlatsana ee sonra ne oldu???????????nazliyam ya aferin bundan sonra dili olmak iydi ???yine gelir yine laf at bi bakarsin artik ask yasuyorsun ya en azindan bole yapmakla sinirlerin kecib giti kendine geldinmi yahu???

 119. Kiz nazliya bugunde biraz kendilerine zaman hacriyolar galiba ben kactim benimde isim cikti ya sonra gelirim nazliyam?????sende biraz dinlen nazliya olene burda olular kizlar????yolun kaypetmeselerdi olurlar heralde????????

 120. Kizlar lutfen bana akil fikir verin ya??????wasap pulusmu indireyim yoksa wasap sade hagisi daha iy kizlar???ya bide instagram pulusmu instagram sademi indireyim hangisi daha caliskan kizlar lutfen bana yardim edin ya birazdan halam gile gidib indirecegim indirmeden once size bi soruyum sizince hagisi caliskan soylermisiniz FILIZ NASILSIN BISENDE BANA YARDIMET YA SENCE HAGISI IY?????

 121. Esna sakin ola plusu indirme kişisel bilgilerini çalarlar sakın indirme NORMAL indir sakin plus indirme!!!!!!!!

  Nazla herkes sevddiigi oğlanı ne kdr çok sever onun için Neler yapar anlatsın

 122. Ay ben daha kimseyi sevmiyorum Busam ben bu yarsa katylamyjam galiba

  Esnam bilmamki bende o islerden anlamam bizde sadeje internet ve imo var instagyram filan yok fakebook da yok

 123. Esna hiçmi bakmadın haberlere sakin indirme bak plus bütün bilgilerin çalınır

 124. ???????????????
  G Ü N A Y D I N
  ???????????????
  A H. K A L B İ M. A İ L E S İ
  ???????????????
  İYİ. HAFTA SONULAR
  ???????????????

 125. Meraba Helinjim nasylsyn iymisin janym sanada iy hafda sony iy tatiler janym ozletdin kendini nezaman gelejeksin buraya

 126. Günaydın kızlar nasılsınız yeni uyandım uykuya dalmışim ee nasılsınız ????

 127. Gunaydyn Gizosum ben iyim janym sen nasylsyn iymisin kyz bu gun yarysma ver sevgiler katylmaly ama benimki yok daha ya sende varmy

 128. Hazal mira alev tek bunların sevdiği olduğunu biliyorum bide benim???? başka kimin var kizlarrrr

 129. Kiz buse gercekdenmi ya pulus indirsem calinirmi sakami yapiyorsun kiz???plusun tuzanami dusdun sen??

 130. Kiz gizem diyor ki yarismaya katilmirmisin puan verecez sadice???ay kiz gizem banada puan ver reytiklerim dusuk ya ????

 131. Gizem peki sen nediyorsun bu ise kiz???pulusmi sademi hagisi daha iy fikir bildirirmisin ??????

 132. Gizemim iyim sen nasılsın bakalım cnm Benim?

  Esnam hyr ben tuzağa düşmedim haberlerde gördüm ?

  Nazlam kız onların sevgilisi var ne yapsınlar bizi ☺

 133. Ay kızlar ben ne yaptım yine yatağımı kırdım diyeceksiniz bu nasıl yaptın kızlar ben hep yatak kırarım yıl da en az 2 3 yatak kırarım nasıl mı ben bazen geceleri uyuyamıyorum ve enerjimi atmak için yatakta deli gibi zıplarım bazende sabah uyandığımda cok mutlu hissederim ve yatak da zıplarım daha 5 6 ay önce bir yatak kırdım ve büyükannem sana yatak yok yer de yat dedi ben cok yalvardım ama fayda etmedi sonra ben gece gittip büyükannem ve dedemin ortasına girdim kızlar ben deli uyurum kolum bir yerde bacağım bir yerde olur bazen yata düz yatıp tersten kalktığım da olmuştur neyse anlayacağınız benim gibi uykum da deli neyse ben sabah kalktım büyükannem de dedem de yok sora salona baktım salonda koltuk da uyumuşlar ben dedim niye burda yatınız büyükannem dedi ki sen bize tekmeler atınca bizde kaçtık dedi ben dedim ki büyükann alışman lazım ben artk sizin yanınızda yatacağım dedim o da hayır demişti sonra gidip bana yatak aldık bu gün de yatağımı kırınca büyükannem sana yatak Yok ben de dedim ki peki o zaman ben de sizin yanınız da uyurum o dedi ki yok tamam sen abinle git yatak al ben de gittim yatak aldım cok rahat şimdi zıplaya zıplaya yazıyorum size ???????????????????????

 134. Ay anonim benim ya nasil geti bende bilmedim???kiz bizim buralarda wasap pulus ve sadesinde kulanirlar ben wasap pulusun 2sinide indirib kulanmisdim ama simdi silinmis ya?????hagisi iy diye test yapamadim instagrama gelincede ????sadesini indirmisdim tam kayit olmadan sildim yani hic bilmiyorum instagram pulusmi iy yoksa innstagram sademi???????ne dim bilem senin fikrini orendim tsk simdi diyerlerininde bilmek isterim ya ama bunlar hala pazar uykusundalar?????????

 135. Ay alev nerelerdeydin ya????kiz benim bu yorumuma ne diyorsun sat 12 53yazdim yiruma sence hangisi iy ya????kiz bugunde yatakmi pesindeysin bari yazik ya onlara ole uymakmi olur kiz????yene bi odulmi istiyorsun?????????????

 136. Esna kız ben instagram hiç sevmiyorum facebook daha güzel bence ama ben ikisini de kalamıyorum ama en güzel WhatsApp bence

 137. Esna evet ya cok deli uyurum benim facebook hesabım var dı ama sildim biriyle danışıyorsun adını sormadan fotoğraf istiyor ben sinir oldum kapatım WhatsApp en güzel çünkü senin numaranın olmadığı kimse seni rahatsız edemiyor bence

 138. Alevim ozledim sen ???kyz evlendikden sonra omer efendi ayry yatak almasy gerekijek kendine ????ay kyz dun ve bu sabah yazdyklarmy oku sen neler yapmys yazdyklarmy

 139. kizlar merhabalar canalrimben geldim konumuz ne yorumlari okumadim henuz…kizlar ben cok uzgunum nedenise buse hala benle barismadi..

 140. ay alevim kiz sanada yatak dayanmiyor haa..kiz yerinde dur ya sen bu kardar enerjeyi nerden aliyorsun yoksa temel resi gibi ispanak mi yiyorsun…
  nazlacim canim sen bu cocukdan hoslaniyormusun..o senden hoslandigini dusunuyorum nedenise seni rahat brakmiyor..

 141. kizlar ciceklerim nerdesiniz..busemmmm nerdesin tatlim..esnam birtanem..gizemim canim..alevim ömrum..nazlam kuzum..rabiam kardesim..almiram melegim nerdesin sen canimin ici..aidem hos geldin kuzum..

 142. nazalam bak nefret ede ede bi bakmisin asik olmussun haa..benden soylemesi..peki canim adi ne..yasi kac..boyu posu nasil..yakisiklimi esmermi sarisin mi??

 143. Buse yatak kırmak nedir alev dir kırdım işte ama yeni bir şey değil ben hep kırarım yatak bizim aile alıştı buna
  Hazalım canım ben de temel reis gibi ıspanak cok seviyorum ama hep yemem benim enerjim çikolatadan geliyor kalıba

 144. ayy busem barisdik galiba canim arkadasim…seni seviyorum yaa..
  kiz bende cikolata seviyorum mirayla ben cikolata canavariyiz sende galiba bizdensiz busem tatlişkomm..

 145. Ay kizlar simdi intsakram indiriyorum tanimak istermisiniz beni????hazalim kiz naber???reytigleriniz yuksek deyil ouzden barismaniza ramak kala diyorum hadi buse barisin artik ya????????

 146. Evet hazalım ben de tam bir çikolata ? hastasıyım cok seviyorum ??????

 147. Kyz hazal bilmiyorim ki ben ask nasyl olur nasy baslar ben daha asyk olmadym cunki……yasy 3 yas buyik benden….boyda uzun biras…..elif dizisi var ya isde gecen sezonda vardy simdi yo elifin amjasy zeynebin kojasy ismini bilmiyorum isde ona benzar biraz…..adyda MUSA ay ben ona salak derim….kyz yalnys anlama keremde duydum yasyny filan

 148. Ay kızlar ben kaçar bu gün dayımın doğum günü onu evden zor gönderdim şimdi hazırlık yapacağız çikolatalı pasta ? var gelin de yiyelim berber yengem pastayı geldi elleriyle yapıyor kaçırmayın üzülürsünüz sonra

 149. Kizlar hayirli gunler nasilsiniz ben iyiyim.

  Size birseyler anlaticam ama kisa kisa ozet gecicem.

 150. gizimem emirle iyi gidiyor..her gun emiri dahada taniyorum ya.bana hayatindan bahsetdi..anlatim emirin annesi yokmuş kucukken vefat etmis..babasi var ama babasi emir ve kardesi annesiz kalmasin die evlenmis..anne dediyi bir kadin var emir onu seviyor..emir ve kardesine anne sevgisi vermis..kardesi univertede okuyor benle yasit..kardesi adi cemre..amaemir beni daha kimseye soylemeis soruyorum neden..daha zamani degil dedi,,kizlar emir nisan 12 danimarkaya gidecekmis..dedi bana
  7 gun ben burda olmuycam.bende neden gidiyorsun dedim emirde kuzenim orda okuyor..amcam benden rica etdi gitmemei bende gidicem..bende tamam o zaman git..emirde kal gitme demiyecekmisin..bende emir omurluk gitmiyorsun ki…oda seni cok ozluycem dedi..
  kizlar daha cok sey var anlatamam gerek simdi yemek yemeye gidiyorum annem sesleniyor bana..gelirim birazdan

 151. Isabellam papatyam hoşgeldin dediğin gibi iyiyim senin ayağın nasıl oldu

 152. Ay dondurma mı ?????yazın günde iki üç ger kışın hafta da 2 3 ger mutlaka dondurma ? yerim bayılırım fıstıklı sade çikolatalı çilekli limonlu maraş portakalı her çeşitine hastayım

 153. Nazlacim bende seni ozledim canim iyiyim sen nasilsin..

  Gizemim canim kardesim ayagim iyi birtanem.

 154. Ben yatakda tatil yapyorum saka canim uzanyp arkadaslarla konusyorum bisey yapmiyorum bide sarky dinliyorum

 155. Denizim ve gizemim dun internet zayifti yazamadim simdi yaziyorum gordunuzde okursunuz isallah…

  simdi biz sabah efeyle bag evine gittik eve girdim heryer benim fotografim ve onun sonra bir silayt acti sadece ben ve gamzelerimle gulusum sadece her gulus karemi yakalamis sarkiyida o soyluyor yaa sonra aramizda konusma gecti bitmedi diyer slayta gecti ondada sadece uzuntulerim aglayisim sarkiyi o soyluyor yine tabi sonra ben ona sarildim agladim beni pasta yapmis onu kesip yedik sonra bir slayt daha ondada ikimiz birbirimize sarilmamiz sadece simdi ozet geciyorum diyerkerinde ne yapmis onlarida yazim detaya girmeden birinde ikimizin kavga ettinde birbirimize ozlemi diyeri ilk gunumuz ilk yerimiz diyeri benim birilerini doverken diyeri fotomontaj yapmis gelin damat yapmis bizi boyle bir cok sey sonra bana yemek hazirlayacakti mutfakta benden bir sey istiyor hangi dolabi acsam ben onun resmi ve arkasinda notlar sonra ben tavayi alirken yere dustum hemen kostu oyle korktuku heryerimi salca yapti sonra yemeyi hazirladi masayi felan suslemis romantik bir ortam oyle iste birbirimize yemek yedirdik sonra suprizim var dedi disari cikardi gozlerimi bagladi herkesi toplamis bir alan kurmus biz oraya gittik efe bir seyler soyluyor askli felan sonra gozlerimi actilar karsimda bir kiz kusu tutuyor diyer kizlarda gul stiyor bana kusta not var iste notu actim birseyler guller dokuluyor hala efesozlerini bitirdi dans ettik ederjen kuslar kocaman kagittan not geldi actim okufum efe karsimda zaten oyle romantik sizce ne teklif etti sasiracaksiniz soyledigi sey ………………………… Bende hayir daha deyil dedim sizce NE TEKLİF ETTİ EVLENME DEYİL oyle iste sonra eve donerken ayama tas batti eve kadar beni kucanda tasidi oyle iste sabahta kahvalti hazirlamis oyle iste

 156. Teklifide soyluyorum cunku simdi gidicem soyliyemicem.

  SENİ İSTEMEYE GELEBİLİRMİYİM TEKLİFİ BELKİ SİZE DEGİSİK GELİR BENİ İSTEMEYE GELME TEKLİFİ BENDE HSYİR DSHA DEYİL DEDİM.

 157. Vay be vay ne romantik bu inisdemiz kyzlar bravoya ablajym cok sanslysyn ALLAH ayrmasyn sizler nazar degmesin abla kac yyldyr sevgilisin efey abiyle

 158. Hazal oldum gulmekden bu bizim olan sakalimi acaba??????kiz ya???alah rehet etsin ya anasi ramete mi gitmi ay aksi bende sandim ki senin basinin etin yeceg biri olur cok sukur yok????

 159. Isabela vay vay??????bi omur boyu mutluluklar dilerim kiz ????bunlara gelice sen bu kizlardan cabuk evlenib cocuk yapsaniz????

 160. Bir yil nazlam oda tam dolmadi biz dogdumuzdan bebeklimizden beri beraberiz onla bu yaz ilk yilimiz doluyor insallah bizim oyle bir itiraf hikayemiz var iki haftalik tatil bizi birlestirdi ozamanlar oyle amin cnm amin.

 161. Yokkk daha deyil yasim daha kucuk daha var zamani var bu ucuncu teklif oldu ve bende hayir daha deil dedim.

  YAA EN KOMİGİDE HERKES ORDA EFE EVLENME TEKLİFİ EDECEK ZAN EDİYOR EFE İSTEMEK İCİN TEKLİF YAPİYOR HERKES SOKTA HERKES EVET DİYİCEM ZANNEDİYOR BENDE HAYİR DAHA DEYİL DİYORUM MİLLET OSOKTAN CİKMADAN BU SOKA GİRİYORLAR AMA GUZELDİYA.

  YOK ESNA BANA DAHA VAR.

 162. Isabellam papatyam efe eniştem ne güzel süpriz yapmış tabi benim kardeşime daha neler yapar ısabellam anladım şimdi kabul etmedin efe eniştem ne dedi peki morali bozuldu mu ama seni anlamıştır onu daha iyi tanımak istersin dicem diyeceksin ki bana ben onu iyi tanıyorum ama bu senin kararın senin mutluluğun sonuna kadar mutlu olun ❤

 163. Yooo akraba felan deyil aciklim sana

  benim babam efenin babasi oyle iyi arkadas olmuslar kardesten ote sonra evlenince annemle efenin anneside oyle kardes gibi olmuslar her seyimiz bir ne yapsak hep beraber evlerimizide ayni sitede almislar yani kardesten ote ben efeden nefret ederdim oda benden bir birimizi gecmek icin cabalardik oyke asiri giciktik sonra lisede ben ona asik olmusum o bana daha onceden asik oomus sonra bir tatilde birlestik oyle iste hic akrabalik bagi yok

 164. Gizemim yoo sasirmadi diyorumya ucuncu hayir diyisim ona ben efeyi daha nasil tanim bebeklimizden beri beraberiz balim oo hep boyledir suprizlerle dolu ama daha var yas yasimiz kucuk ama efede diyir dusmanlarimiz cok artik bir adim atalim diyor.

 165. hu hu kizlar ben geldim..ayy esnacim kiz evet emir annesinden bahsederken sesi kotu geliyordu…cok uzuldum ben annesinin resmininde gonermis bana..cok guzel kadinda..ayy kialar bisey soyleicem inamiyacaksinz ama annesi bana benziyordu birazda annesinde benim gibi yuzunde gamzeleri varmis..
  gelelim simdi kizlara..bellam kuzum benim efe enistemiz seni cok ama cok seviyor birtanem canim siz 17 yasindaydiniz dimi..kiz daha erken evlilik icin.,bi sure boyle gidin derim ben..sonra nişan yapin..somrasindada evlilik ama kuzum sen bilirsin derim..ama efe enistemiz sana guzel bi supriz yapmis ayyy cok romantikmis..bayildim..efe enistemize aferin pekde romantikmmis..emir romantik olub olmadigini bilmiyorum..
  kiz nazlam geleim sana kiz..belkide ondan hoslaniyorsunda kendin bile farketmiyorsun..ola bilir yani..

 166. kimse yok muuuu ya..kizlar deminden ders calisdim simdi ara verdim..siznle konusmak icin..off sizde yoksunuz kii..emirde bu aksam ucagi var..danimarkaya gidicek..aksam benei gormek icin gelecek..ama sadece uzakdan gore bilcem bulusamkyorum..babam evde bugun..

 167. hosbukdum nazlam sukur ya biri geldi,,kizim okudum canim elif dizini hic izlemdeim ama teyzem izlediyi icin bize geldiyinde bi kac kere gordum..esmer cocuk var ordaki o mu..

 168. ayy nazlam..bende odadan oturyorum simdi pencereni acdim hafiv ruzgar geliyor..hava cok guzel tam bi bahar havasi..emirle bulusmak istiyorum ama babam evde annemde yok evde babam biraz hasta..grip olmus ona bakiyorum..aksam gidicek 1 hafta yok..ben onu cok ozluycem yaa.off..emirde hadi gel aksam havaalanina gidicem gitmeden seni goreyim diyor ama..ben emir durumu biliyorsun iste gelemem..oda tamam dedi,,

 169. Kiz hazal bi opucuk versien geri donsun derim???ay oluyorum halinize umarim bu gedis son olmaz sag salim gelir ya???????

 170. esnam hosgeldin birtanem..kiz instagrammi yukledin kiz..ay ben bugun dersler yogun die sildim..arrik emirle whtspda mesajlasiyoruz die..siliyimde bi kac gune indiririm dedim..instagram yuznden derslere konsentire olamiyordum.,kiz ee nasil instagram takip etdin ya takipcilerin varmi kiz..

 171. Isde zeynebin kojasy ismi aklyma gelmiyor hic neyse kyzlar gelir onar bilyodur soylarler ozamana kadar bekliyeli

 172. Demek dom gunu ha ozaman dom gununden once seni istemeye gelsinler sonrasi da bi supruz yapip opucuk ver dererim??????

 173. Kiz hazalim daha yeni yukledim ne takibi ayol ???bilemiyorum kiz operadanda araya bilirsin beni hazalim???hala tam kayita deyilim kayitan gecersem tam ozaman soylerim zize?????gelirsiniz ya??????

 174. Iy yapmysyn esna ama bizin ulkede instagyran yok senile orda konusmak isterim neyse burdada dyrdyr yaparyz

 175. Kyz emiri ara ve babam hasda desene oda hasta ziyareti eder ve seni gormus olur fikir nasyl esnos?iymi yoksa?koti

 176. kiz ne istemeyi,,ben emire boyle sey soyleyemem ki istemek felen..daha yeniyiz hemen geln bei iste felan utanirim.
  ama dogum gunude oyle bisey yapmaliyim ki..cok guzel olsun suprizim..ama bilmiyorum ne yapicami..sizin fikirleriniz olursa bana soylersiniz

 177. Kiz nazliya emir bunun babasinin neyi olurki hastalandinda ziyarete gelsin saki evileri hastane simdi gelecek emir?????aaa hazalim doru yapmissin??evet istemeye gelsin seni ondan sonra ozgurce napar saniz yapin hadi sana eyvallah????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu