Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 277. Bölüm Özeti #Yüreğim Tutuklu

Ah Kalbim 277. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce Ah Kalbim 277. bölüm de neler olmuş kısaca en önemli olaylardan bahsetmek gerekirse; Abhi, Pragya’ya her dokunduğunda onun Munni olabileceği gerçeği ile kendini kötü hissedince bu işin aslını öğrenmek için neler neler yapar. Gelin neler neler olmuş bakalım.

Ah Kalbim 277. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 277. bölüm özeti;  Sarla telaş içerisinde Abhi’yi arayıp Pragya’yı sorar ve eğer sana yalan söyler ve seni üzerse ne olur inanma her şey senin iyiliği içindir evladım der. Abhi ise zaten kafası karışmışken bu konuşma ile bir kez daha ah benim tombişim der içten içe. Ardından Pragya’ya çorba içirmeye gittiğinde Tanu da onları o halde görüp sinir olur. Tanu ile çarpışan Dasi ne oldu da bu böyle kıskandı diye merak edip o da odayı gözetler. Onları izlerken Daadi de gelir haberler iyi desene der ve beraber izlemeye devam ederler. Pragya çorba için teşekkür ederken Abhi de kendisini kurtardığı için teşekkür eder. Pragya da şaka yapıp en sevdiğin gitarını kurtaramadım der.

ah kalbim 277. bölüm özeti resmi 2

Abhi, gülümseyerek elini tutar. Söyle bana sen benim tombişimsin değil misin? der. Pragya doğruyu söyleyemeden, kapıda biri var der. Abhi Daadi ve Daasi’yi görür ve lafı yarım kalır. Abhi onlarla konuşurken Tanu cadısı da Aliya’nın yanına gidip olanları anlatır. Aliya da gelip gelip hep negatif şeylerden bahsediyorsun pozitif ol, Munni kendine geldi der. Hızla odadan çıkarlarken Aliya ile Simonika çarpışır. Simonika’nın sözleri hem Aliya hem de Tanu’yu kızdırır. Pragya gitar olayı hakkında telefonda konuşurken Simonika onu dinler. Ardından onu fark eden Pragya, Simonika’ya benim arkamda olup bana destek olduğun için teşekkür ederim der. Pragya ise asıl düşmanı bilmeden Simonika’ya Abhi’yi öldürmek isteyen bir bayan der. Simonika ise ben sana yardım edeceğim der. Ah kalbim bölüm özeti devam ediyor.

Ah Kalbim 277. Bölüm Özet – Aliya, Munni’yi Tehdit Eder

Tanu ve Aliya hastaneye gider. Ah kalbim bölüm özeti devam ediyor. Doktor, Munni vahşi olduğu için iğne yamak zorunda kaldım der. Aliya parasını verir ve onu gönderir. Munni kendine geldiğinde Aliya ve Tanu’ya neden ellerimi bağladınız diye kızar. Munni o kadar sinirlidir ki Tanu’nun elini ısırır. Munni ise yeğenlerinin yerini soruyordur. Aliya ise sinirle onlara ne yapabileceğimi hayal bile edemezsin der. Pragya konser videolarına bakıp asıl suçluyu bulmak için lep-tabı açar. Bu sırada Abhi gelince ne yapıyorsun der. Elinden lep-tabı alırken eli eline değince ikilimiz göz göze gelir. Abhi lep-tabı yok deyip şarj aletine uzanırken Pragya ile yakınlaşır. Allah Wariyan çalarken o meşhur rüzgar da bu sahneye eşlik eder. Abhi ne geldiyse aklına artık bir anda odadan çıkıverir.

Aliya nasıl oldu da bize oyun oynadın diye Munni’ye kızar. Munni bağırmaya başlar. Telaşlanan Aliya ağzına bantlar. Pragya ise başı dönünce düşmek üzere iken Abhi onu tutar. Merdiven başında didişirken, onları Disha ve Purab görünce didişme de ikinci raunda geçerler. Merdivenlerden inerken Pragya tekrar düşecekken Abhi’nin kollarında kendini bulur. Arka fonda Dil Diyan Gallan çalmaktadır.

Abhi bir anda odasına gider ve kapısını da kilitler. Pragya kapısını açmak isterken Abhi gözyaşları içindedir. Pragya’ya yalnız kalmak istediğini söylese de Pragya kapıdan gitmez. Abhi sana dokunduğumda Pragya’ya dokunmuş gibi hissediyorum ve bu duygudan nefret ediyorum der. Sonunda kapıyı açar ama Pragya dan kaçmaya devam eder.

ah kalbim 277

Disha ile Purab da Abhi neden böyle davranıyor diye konuşurlar. Purab, Disha’ya neden Pragya yalan söylüyor onu bulmalıyız der. Aliya, Munni’nin ağzını açınca Munni ben Pragya aleyhine hiçbir şey yapmam der. Aliya ise Tanu’nun elini bıçakla kesip kanını da bir mendile sürmüştür. Bu mendili gösterip bu yeğeninin kanı iyi düşün yeğenlerin mi Pragya mı der. Munni ağlar ama kabul etmek zorunda kalır.

Abhi Gene Kaza Yaptı Ah Kalbim 277. Bölüm Özeti

Ah kalbim bölüm özeti devam ediyor. Pragya, Abhi için yemek yaparken aklına bir anısı gelir. Pragya’nın nefis yemeğini yiyen Abhi Pragya’nın ellerini yemek üzere Pragya’yı kovalayıp sonunda yakalar. Disha ise o güzel günler yine gelebilir ama neden her şeyi tüm açıklığı ile anlatmıyorsun der. Pragya ise doğru zamanın gelmesini bekliyorum der. Aliya ve Tanu Pragya’yı açık açık tehdit ederler. Simonika ise Khan’ı bulup öldürür. Pragya ise Khan döndüğünde her şeyi tüm detayıyla öğreneceğim diye Khan’ı beklerken, Purab’ı arar. Purab ise Abhi kaza yaptı deyince Pragya neye döndüğünü şaşırır. Bütün bu olanlar ise aslında her şeyi öğrenen Daadi, Daasi, Disha, Purab ve Abhi ekibine aittir. Önce Daadi bayılmış ve Pragya’nın Pragya olduğunu anlamışlar. Bu ise ikinci testtir. Bakalım bu kaza da o oyunlardan biri mi? Bu sorunun cevabı için Ah Kalbim 278. bölüm özetinde buluşmaya ne dersiniz ;)

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

238 Yorum

 1. GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  ******AK AILESI********
  NASILSINIZ SITENIN GULLERI.
  ISIM YAZMIYICAM AMA HEOINIZI KOCAMAN OPUYORUM.SIZI COK SEVIYORUM

 2. HELINIM askim kiz tabikide aksam.orda toplaniriz sende gelsene bak beni mutlu edersin ben kardelen.isbella. deniz.gizem.efe.umut abim.nara.gul cicek.nazla hepimiz ordayiq sende gel bak bekliyicem.Opdum.ben bu gun yokum ama arkadaslar olucak tamammi gulum opdum.

 3. Galatada bir balıkçı bağırıyor
  Canlı balık…canlı balık
  Cok yaşlı bir teyze yaklaşıyor ve soruyor
  Evladım balık taze mi?
  Balıkçı istifini bozmuyor
  Canlı balık…canlı balık
  -Evladım balık taze mi?
  Teyze canlı diyoruz ya işte
  A evladım ben de canlıyım fakat taze miyim ?????????

 4. Hayatta tek gerçek var
  “kariyer sen çalışırsın karı”
  Yer?????????????

 5. Bende 3

  Gunaydyn janym ailam nasylsyn iymisin hayyr sabah dilerim ben okuldayym su an sonra yine ugrarym kyzlar kendinize iy bakyn
  Alev kyz sen yazarmysyn sir guzel olmus eline saglyk janym ?????????

  Aidam gunaydyn prensesim nasylsyn iymisin janym opdum gorseriz?????

 6. Günaydın tatlı kızlar nasılsınız?
  Denizimm ben okula gidiyorum hadi konuşuruz ❤

 7. Gun aydin Gizem nasılsın deniz daha uyuyo cagirdim daha uyuyo simdi senin ismini soyluyecem duracak

 8. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar

  Ya nekadarda uzatıyorsunuz

  Yeter artık ya saçmalamakta bir numara oldunuz

  Bence yani kesin tam pıragya apiye herşeyi anlatacak osırada muuni gelecek ve ben pıragyayım

  Ve herkes ona inanacak

  Ne kadar saçma

  Bunlar insanı cıldırtıyor

 9. Aaaa melek ablam gelmis hos geldin ablam cay kahve su hangisinden istersin

  ah bu praqya ve abhi bizi cildirtiyolar ablam sinirlenme

 10. GÜNAYDIN GÜNAYDIN GÜNAYDIN
  AH KALBIM AILESI?
  ?????????????BEN ÇOK MUTLULUYUM ?????
  NEDENMİ ÇÜNKÜ PAZARTESİ İŞE BAŞLİYORUM????????????

 11. uykucular kalkin hadi!! ;-) ;-)

  ALMIRAM askitoskom :-)

  ALEV ABLAM siir efsanesi :-)

  RABIYA ABLAM cay delisi :-)

  MIRAM KARDESIM doktorum :-)

  NAZLA ABLAM canisim prensesim :-)

  ANNAGUL ABLAM canim ablam :-)

  ESNAM espiri efsanesi :-) nerdesin:-(

  TUANAM ciceyim kardesim :-)

  KAINATIM {AIDEM} minik ablam kardesim :-)

  HAZALIM ask bocuyum kardesim :-)

  MANYAM can tanem kardesim :-)
  FILIZ ABLAM site baskanimiz :)

  HELIN ABLOSUM sari papatyam :-)

  LUBA ABLAM AMAYAM NERDESINIZ GELIN ABLOSLARIM OZLEDIM SIZI

  VE BENIM KARDESLERIM CANLARIM PAPATYALARIM ASKLARIM

  ISABELLAM VE GIZEMIM
  IKI GUZEL PAPATYALARIM

  HEPINIZI COOOOK SEVIYORUM

  AMA BELLAM VE GIZEMIM BENIM EN GUZEL KARDESLERIM BIDE IREMSU ODA BENIM BELLAMIN YARISI SONUCDA

  PAPATYALARIM KARDESLERIM NASILSINIZ

  :) :) :) ;) :) :) :) :) ;) ;) ;) ;) :) :) :) :) :) :) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :) :) :) :) :) :)

 12. Rabiyam cay delisi yazdimya kotu anlama canim sen cayi cok seviyosun ya bana kirilma canim :-) :-):) :) :) :) :) :) :)

 13. Ya uykucular kalkin bak gidicem haaa ;-) ;-) ;-) ;-) ;-);-) ;-) ;-) ;);) :) :) :) :) :) :) :)

 14. Ooo ANNAGUL ablam cok guzel ben daha hic birsey yapmadim simdi giricem islere kuzeni kirese goturdum bide doktor bana her gun iki saat hava al dedi ben biraz hastayim da

  eee ablam senin isin ne anlat bakalim :-D

 15. Iyiymis ablam insallah mudurde olursun hhh sabret insallah birgun oda olur

  hayirli ugurlu olsun ablam ;-)

 16. Ablam hayir bugun sana uzulmek yasak :-D
  ne istersin ablacim cay kahve

  ay ablam seni cooooooook seviyorummmm :-) :-):-) :-)

 17. GÜNAYDIN AH KALBİM AİLESİ???
  DENİZİM GEÇ YATIP EE HALİYLE GEÇ KALKIYORUM GÜNAYDIN CNM NAPKYOSUN????
  ANNAGÜL HAYIRLI OLSUN CANKUŞUM SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM BİTANEM???????
  KIZ ALEV SABAH SABAH GÜLDÜRDÜN BENİ ????

 18. Ne demek Annagülüm cnm benim
  Kiz inşallah müdülüğe kadar çıkarsın sonra da Patron olursun?????????????

 19. Herkese meraba nasylsyn iymisin arkadaslar

  Annagul hayyrly ugurly olsun janym

  Denzim prensesim burdamysyn nasylsyn iymisin janym NARAM nasylsyn iymisin janym

  Almiros aksam uya kalmysym kyzlar kusra bakmarsynyz umarym iymisin janym

  Alevim burdamysyn nasylsyn iymisin janym bisey sormalyym ajilan

 20. KİZ ALMİRA PATRON OLMAM MÜMKİN DEĞİL İKİ GÜNE BATİRİM İŞİ ENE İYİSİ SEKRETER OLARAK KALİYİM??

 21. Hay pragya ya da munnisinede Allah sizi bildiği gibi yapsin emi. bu senaristçi tuvaletin ortasında yazıyo bu senaryoyu herhalde Tövbe tövbe??????

 22. Kyzlar az onje okulyn bahjesinde oturyoduk ders arasy diye synf arkadaslarla bi cojuk geldi ve kart verdi bana bak abla o abi gonderdi diye Musayy gosterdi bende sok oldumkyzlarda bakyn Nazla hanyma diye dalga gecdiler ben sinir oldum karty acdym soyle yazyor…..meraba NAZLAM nasylsyn iymisin bu gun seninle gorusmek isterim orda beklijam gelersin diye umit ederim…. demis bide bulasajagy kafenin adresini yazmys sat15:00 orda ol demis…..gitsemi kyzlar yoksa gitmesemi ben buna pek guvenmiyorum ya napsam ajaba kyzlar

 23. Yotubede gezerken bu şarkiyı buldum indirip dinledim çok güzel bir şarkı size de tavsiye ederim canlarımmm (hue bechain ek haseena))..

 24. Nazla git ama yanina bir arkadaşını da al bakim ne diyecek sana yalniz gitme bana göre ha senin kerem ayla diye arkadaşin varya onlarda seninle gelsin onlar başka masada siz başka masada oturursunuz…)))

 25. Nazla canım buradayım ne sorcaksın tatlım sor ben iyiyim sen nasılsın ?????????

 26. Alevim ben iyim janym kyz bi sir yazmysdyn hani pek hatyrlamiyorum kadynla ilgili dil ondan onje yazmysdyn hayatla ilgil olmek istedim ysa dedilr buna benzar gibi onu rija etsem hangi sayfaya yazdyny soylarmisin janym bulamady da

 27. Evet benjede iy fikir onarda gelsin oyle gidiyim hem ikisi cifit yani sevgiler bi sakynja olmaz diyorum

 28. MAĞDURUM YA MAĞDURUM YAZYORUM AMA HIZLI YARUM GÖNDERYORSUNUZ! DİYE YAZI ÇIKYOR???????

 29. Naz ablam nasylsyn iymisin janym hicde onemli diyil soylemesende olur uzilmedimde kyrylmadymda aksam jevap yazamadym kusra bakmarsyn umarym uya kalmysym

 30. Sayfa 275 20:45 de yazdığım şiiri diyorsun kalıba ister sen bir bak

 31. GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR NASILSIN IYIMISINIZ BAKALIM ❤❤❤❤❤ NAZLAM COK SEVINDIM BANA KIRILMADIGINA AKSAM ANLAMIŞTIM YATTIGINI BIRTANEM BEN COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ❤❤❤❤❤❤

 32. KIZLAR HEPINIZE TEŞÜKKÜR EDERIM BENİ ARANIZA KABUL ETIGINIZ IÇIN AMA ARTIK YAZAMAM KIMSEYE KIRGIN YADA KUS DEGILIM ÖZEL NEDENDEN DOLAYI HEPINIZ HAKINIZI HELAL EDIN HOŞCA KALIN
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?????????????
  ?????????????

 33. Aaaa ANNAGÜL AMA BİZ SENI ÇOOK SEVMİŞTİK YAA KESKE GİTMESEN ÜZERINDE BİR HAKKIM YOK AMA YİNEDE HELAL OLSUN BİTANEM SENİ ÖZLEYECEM ANNAGÜLLLL?????????????????????

 34. Bende iyim Naz ablam

  Kyzlar ben eve geldim ve hazyrlanyyorum simdi burda sat 14:27 aylar ve keremde hazyrlanyyorla birazdan cykjaz sans dilermisiniz bu dedli kardesinize

  Alevim cok tesekur ederim evet o sir cok sevdim onu okuyyp ezberlemek istedim janym cok sag ol

  Annagul janym narde olsanda kendine iy bak sende bizim hakymyzy helal et bizimki helal sana

 35. Sesini duyduğumda
  içim urperiyor…hani
  Böyle yavaş yavaş
  Yaklaşıp tenime
  Dokunuyorsun ya… İşte
  O an bitiyorum…Allah
  Cezanı versin
  Sivrisinek ???????????????

 36. O kırılacak sus
  Bu üzülecek sus
  Herşeyi içine
  At sakin
  Elektrik süpürgesiyiz
  Mübarek ?????????

 37. Annagül canım seni cok özleyceğiz kendine iyi bak hakkım varsa helaldir sen de helal et hayatın da hep başarılı ol seni cok seviyoruz yine bekleriz sitemize ???????

 38. Denizim çay demişte ben gelmez miyim denizim ben zaten çay delisiyim neden kırılim canım benim babamda bana öyle der hele nişanlım bende ona öküzüm ve camış derim çok komik dimi?? ? ? ? ? ? günaydın herkese geç oldu ama olsun
  Alevim siir efsanesi nasılsın kız benimle barıştınmı canımın parçası
  .. Miram kardeşim nasılsın hazalım sen nasılsın canım
  ..
  ANNAGULUM SENİN ÜSTÜNDE HAKIM YOK AMA GİNE HELALİ HOŞ OLSUN CANIM BENİM AMA ARADA YAZ TATLIM SENİ ÖZLEYECEĞİZ ? ? ? ? ? ?

  Kızlar ya dun gene siteden çıkıp durdum ya bir türlü yazamadım??

 39. Alevim okurken gülme krizine girdim ya harikasın sen ama fazla gılmim işteyim valla bana yiyecekmiş gibi bakıyorlar SANKİ KITLIK VA????

 40. Nazım
  Nazlam
  Almiram nasılsınız prensesler ? ? ? ? ??

 41. Hpşbuldum alevim canım sende hep gül canım kardeşim benim nasılsın ?

 42. Sabah kahvaltı yapmıyorum çünkü
  Seni düşünüyorum öğlenleri yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum gece olunca uyuyamıyorum çünkü açım ?????????

 43. Alevim seni ayakta alkışlıyorum ???
  Ya yine siteden çıkıyorum ya site beni istemiyor galiba???????

 44. Rabişim iyiyim gulüm sen nasılsin işler nasıl gidiyor bitanemmmmmm??
  Kiz alev gülmekten yikılacam şimdi???????????

 45. Rabişim niye ki canım seni seviyen ölsün kız rüyasında ????????????

 46. Alevim bende açıııımmmmmm ya ama ben oruçluyum yani o yüzden yoksa başka bişey değil ha????????????????????

 47. İyi olmana sevindim almiram canım benim bende iyiyim işler harika gidiyor
  Ama tek sorunum oraya alışamadım ya TURKİYEMİ ozledim? ? ?

 48. Adamın dibi değil kare
  Kökü de olsan bir
  Neistediğini
  Anlayamazsan
  Zıkkımın kadar
  Sının
  ????????

 49. Alevim kardeşim benim canım benim ya utandım şimdi kız? valla bilmiyorum ya siteden sürekli çıkıyorum zor bağlanıyorum ya ? buğunki kurban benim galima?? ? ? ?
  Almiram Allah kabul etsin canım benim bende açım ya Tayland a yemek bulamıyorum resmen böcek mocek yiyiyorlar???

 50. Adamın dibi değil kare
  Kökü de olsan bir
  Kadının
  Neistediğini
  Anlayamazsan
  Zıkkımın kadar
  Sının
  ????????

 51. Arkadaş!
  Sırf koşu yapmak için 499 TL’
  Verip ayakkabı almış
  Lan ben 499 tl ye
  Ayakkabıları elime alıp koşarım
  O yorulmasın ??????

 52. Allah ım cok paranın
  Beni değiştirip
  Değiştirmeyeceğini
  Cok merak
  Ediyorum
  Merakımı gidermek için
  Lütfen bana bir
  Şans ver????????

 53. Rüyamda 3 köprü inşaatın da
  Çalışıyordum geldi rüyamda
  Bile ameleydim bu nasıl bir
  Fakirlik
  Yarabbim ?????

 54. Hastanede filmimi çektiler doktora “hangi kanalda oynayacak”diye sordum oksijen tüpüyle kovaladı…)))??????
  Sagol Alevimmmmmm???

 55. Önce lafa bakarım laf mı
  Diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye sonra aynaya bakarım sacım bozulmuş mu diye sonucta saç da önemli ????????????????

 56. HAYIRLI GÜNLER AK KALBİM TAYFASI BU GÜN SİZLERE HUZUR MUTLULUK GETİRSİN. YORUMLARDA SIKINTI VAR MI CANIM ARKADAŞLARIM
  BEN DE ŞİMDİ GELDİM. ARTIK OKUL YAVAŞ YAVAŞ BİTME HAVASINA GİRDİ BİRAZ HÜZÜN BİRAZ SEVİNÇ VAR.

 57. Ay FİLİZİM HİÇ BİR SORUN YOK CANIM KOLAY GELSİN TATLIM HEP BAŞARILI OL.

 58. Psikoloğa gidip sorunlarım
  Var dedim
  Birşeyin yok senin
  karakterin dedi
  Delisin dese bu kadar
  Alamazdım laan ??????

 59. ANAHTAR İÇERİDE
  UNUTUNCA KAPIYI
  PARAYLA AÇAMAYA
  ÇALIŞTIM AMA
  AÇILMADI
  DEMEK Kİ PARANIN DA
  AÇAMADIĞI KAPI
  VARMIŞ????????

 60. Kızlar size bu şarkıyı tavsiye ediyorum çok güzel dinleyin begeneceksiniz(mujhko barsaat bana lo)….

 61. Almira ben o şarkıya bayılıyorum ya sende seviyorsun kalıba ben cok seviyorum ben de bu nu tavsiye ederim (banjaara) cok eglenceli bir şarkı bir de (dil darbadar)çok duygusal bir şarkı cok guzel

 62. Alevimm (banjaara)şarkısı bende var harika bir şarki çok severim
  (Dil darbadar)bilmiyorum ama indirecem sen beğenmişsen bende beğenirim kesin müzik zevkimiz benziyor seninle..))????

 63. Evet almiram benziyor dinle bana fikrini söyle bakalım beğeneceksin

 64. Ayy çok güzel bir şarki bu. Kız alev niye daha önce önermedin bu şarkıyı hımmmm???????

 65. Almiroşum ben de çok seviyorum ya ??(gerua) bu şarkı da süperdir (kurba hua) bu şarkı da harikadır ştetle tavsiye ederim ???????

 66. (Gerua)şarkısı bende var ama dıger şarkı yok dur kız dövme beni şimdi indiricem???? bu şarkıyı(kurba hua)

 67. Slmmm nabersiniz . Kızlar şimdi dinlemek isterseniz size şu bana yapılan çıkma teklifini anlatayım

 68. Kizlar Ben geldim nasılsini???????????kızlar play storeden emojili Klavye indirdim ???????♦
  ??????♦☀
  ?????♦☀☀
  ????♦☀☀☀
  ???♦☀?☀☀
  ??♦☀???☀
  ?♦☀☀☀?☀☀
  ♦☀☀☀☀??☀ ? ?
  ? ?
  ? ?
  ??
  ?
  ?????
  ?????
  ????
  ??? ??
  ????
  ? ??
  ?
  ?
  ? ???
  ? ????
  ??????
  ♦️ ?
  ♦️♦️
  ♦️ ♦️
  ♦️ ♦️
  ?????
  ? ♦️
  ♦️
  ♦️
  ?yay bunlarda varmış??

 69. Kyzlar ben geldim nasylsyn iymisin ben iy dilim cunki yorgunym sabah sat 8:00 cykdym eve simdi geldim simdi sat 18:15 uf ya cok yorgunym bu arda musa efendiyle gorusdim oyle yemegi siparys etmis ama ben oruclyydym ve sadeje konusyp dondum duryn soyliyim heman ne konusdyk

 70. Mirayada söyledim indirdi
  Nazlama canım alıram hakli yanliz Gitme birtanem…
  Alevim guzelim senin espirilerine bayiliyorum ya çok komik??
  Rabim canım hos hosgeldin.. Birtanem???
  Admirammm tatlım guzellikk Nerdeesinn. Buşemi canım denizim hayatımm.. Kızlar felin Hadi..?????

 71. Hazalım nasılsın?
  Nazla tatlım nasılsın?
  Tuanam poncigim nasılsın hadi anlat meraktan çatladım!!
  Tuanam melissa nerden??

 72. Hos buldum alevim..iyim su anda yoldayim birtanem..10 dk sonra almirayla bulusucam..yani emirin kardesiyle?

 73. Bir kadını ağladıktan sonra geldini ateşe atan tek varlık
  ……..SOĞANDIR,,,,,???????????????

 74. Kizlar ben geldim gibi kafeye..bakalim almira nerde?
  Kizlar ben eve donunce size neler oldu bitdi yazarim..???

 75. Zengin olunca ben de kahvaltıya inicem şu an ev tek katlı olduğu için kahvaltıyı düz yiyiyorum ???????

 76. Musa…meraba nazla nasylsyn iymisin
  ben….meraba iyim sag ol
  musa…gelmisin gelijegini bilyodum
  ben…efandim sende hoslanyyor filan diye dusinme nen sadeje seninle konusmak icin geldim
  musa…..tamam tamam bise demijam bu arada sinirleninje cok tatly olyosun ya ben deli kyz die seni sinirlenditmek icin soyliyorum
  ben…oylemi daha neler bilyosunyz benim hakymda hem neden beni takip edyosun
  musa…..bi erkek kyzy neden takip eder
  ben….bilmam
  musa …severse takip eder kysganyr basyna bisey gelmesin diy her zaman yanynda olmak ister benim hakymda ne bilyosun dedin sen her aksam penjirden dysaryya seyredip mutly olursyn ve sabah da penjirey acyp guzel hava alyrsyn ve cojuk gibi gulursin sanki cikolata almys cojuk gibi her gun kosuya cykdygyn zaman takip edyor ama bi turli fark edemedin hem ben onjeden soyemeye cunki daha gencdin ve kabul etmazdin o kadar jidiydinki ben beni dover diye dusundim
  ben…ne manyakmysyn oglum sen
  musa….tamam saka yapdym cekindim biraz pastaly olaydan sonra soyliyim artyk diye dusindim ve isde yapdym seni sevyorum nazla hemde cok
  ben….sanada sevginede inanmiyorum ben
  musa….napiyym nazla inandyrmak icin soyle
  ben….kendin bul ben karysmam
  musa…tamam o zaman bu gun aksam anemi yolyjam seni nisanyjam olurmy bu o zaman inanyrsyn heralde
  ben….tamam gorjaz sevginide senide
  kyzlar bizin ulkede yani on yasynda bil olsan nisanlanyrlar sonra kendini hazyr hisetdigin zaman evlene bilirsin yani bu beyfendide beni kendine nisanajakmys ama ben inanmyyorum buna neyse aksama grujaz sevgisini

 77. Patronum kovunca sen beni kovamasın ben istifa ederim dediyorum dedim tazminat almasın diyince o zaman sen kov dedim,artistiğe gerek yok
  ??????????????

 78. Vay vay vay anaaamm almira hanima bak?..kizlar simdi masada oturuyouZz..almira yemek siparisi verincnce bende size yazayim dedim.kizlar bi almiraya bakdim bide kendime..2 miz ayri ayri ulke olsak..almira arapistan bende afrika somali oluruz??????

 79. Ay nazla bu musa biraz değişik mi deli kız diyor sonra seni seviyorum diyor ben anlamadım kidi ??????

 80. Sen kov artislige gerek yok???.alev oyle bi guldum ki almirada bana hazal noldu..bende hic canim arkadasim bisey yazdida ona guldum..neyse kizlar galiba almira bana biseyler soracak soyleyecek..firsat bulunca yazarim?

 81. Keşke her sabah alarm çaldığında polis kapıyı kırıp
  Yat Yat Yat diye bağırsa da geri yatsak nerde o günler
  ????????

 82. Merhabalar ???
  Alevim esprilerin harika seni tatlı kiz :)
  Hazalim gorumcenle buluşmuşsun çok mu farklisiniz kız çok mu havali gorumcen? Hoş karşıladı mi seni ????

 83. Nazla sanada yazayim cikiyorum..nazlam ki musa sevdoyini itiraf etdi demek..ne guzel ki sen hemen guvenme oyle bak yokla onu..bakalim dediyini yapacak mi..nazlam ama sevdiyini gozlerinde gore bilirsin kuzum..neyse ben cikiyorum byyy..????

 84. Ananeme yükselenin ne diye sordum?-
  Tansiyonum dedi içimdeki ???astrolog o an can verdi
  ?????????

 85. Alevim ilk basda bende anlamadym onu ama simdi anlyyorum ben sinir olunca guzel gorunyorum ve buda beni sinir etmek icin deli kyz diyor ama bisey itraf etmeliyimki bu gun o karsymda oturmys bana bakyp konusdygy zaman ona hic kyzmadym oyle bi his olduki icimde konusmam bile engeledi kyzlar as bumy ya ben anlyyamadym hic hem biraz heyjanyym bu gun aksam anemi yolujam dedi ya eger yolayyp nisan yuzigini takarsa gercekden beni sevdigi benje sizje

 86. Almira tualete giytdi..bende teli elime aldim sise yaziyorum.defnem almira yani havali evet cok guzel giyinmis ustundekiler hepsi marka yaa..evet guzel karsiladi beni gornce demek abimin asik oldugu kiz sensin..kizlar bana bakti bakti..yaa hazal seni birisine benzetiyorumdaa..buldum sen oyuncu hazar ergucluye ne kadarda benziyorsun yaa aynisin gibi..bende almira sendemi etrafimdakilarda herkes benzetiyorlar..almirada abim soylemisdi ama ben bu kadar benzeyeceyini hic dusunmedim…yani kizlar yine beni hazara benzeden biri cikti???

 87. Sağol Alevim yaşayıp gidiyorum sen nasılsın canım ?? Deden iyi artik dimi

 88. Hazalim bence sen Hazardan daha guzelsindir eminim onun gamzeleri yok sen ona beş basarsin.. ??

 89. Defnem nazlam evet benim gamzelerim var. canlarin benim o sizin guzelliginiZ cook tesekkurler bitannelerin…sizi cok seviyorum???kizlar anaannem bize gelicne bana derki hazalim kizim insanin yuzu degil bahti guzel olsun asil..bende haklisin anaannem derim hep..kizlar ömume kecen herkes beni benzetiyor..ama kizlar itiraf etmeliyimi bende kendini benzetirm..kizlar neyse ben yazarinlm sonra eve donuncw..?????

 90. Vay vay kızlar nasılsınız
  Ya ben zor bağlanıyorum ya çıkıp duruyor
  2 gün izinliyim ohhh bee sonunda
  Ben giremiyorum dcye şimdi girdim ama tekrar çıkıyorum ben dbye yazıyorum
  .. Defnem canım benim nasılsın
  ..
  Kızlar yazmadığımda bilinki siteye giremiyorum tm ? ?

 91. Meraba kizlar ayy alevim bu yorgun halimle bile beni guldürüyosun kız harikasın??????????????????
  Kız nazlacım hadi bakalim musanın ciddiyetini akşam anlayacaz peki gerçekten gelirse napıcaksın bebeğimmmm???????
  Hazalım kız şu adaşımla nasıl araniz kaynaştınız mı onu benden daha çook seversen bozuşuruz ona göre ha??????

 92. Rabişim hoşgeldin seni sormalı sağol kuzum artik zipliyorsun dimi???
  ???
  Hazalcim benim de 3 gamzem var :) benim yüzümü de Hande Ercele benzetirler. Yuzumuzun tombisligi,yuvarlak gozlerimiz,go z rengimiz,dudaklarimiz,kaşlarımız saclarimiz benzer çok ama fizikte alakamiz yok. O heykel gibi maşallah ben orta boyluyum. Bir de diş yapım kötü ??

 93. Şimdi ben anlatmaya başlayayım o zaman merak etmeyin geçen gün ben sınıftaydım sonra işte biri geldi yani biri dediğim hani şu Bana çıkma teklifi eden çocuk adı ulaş . Her neyse geçen gün dersteydik ben okul başkanıyım . Sınıfa ulaş geldi dediki müdür yardımcısı tuanayı çağırıyor . Hocada dediki hadi git tuana dedi bende sınıftan çıktım dedimki ulaş müdür yardımcısı nerede oda dediki aslında müdür yardımcısı çağırmadı . Bende dedimki o zaman beni neden dersten alıkoydun salak . Oda dediki okul çıkışı bahçede bekle sana bişi diyeceğim. Her neyse bende tamam dedim sınıfa gittim . Hoca dediki müdür yardımcısı ne dedi ay ben bir korktum anlatamam ne yalan uyduracağım bulamadım . Allahım ne yapacağımı bilemedim. Sonra dedimki hiçç hocam önemli birşey değil dedim . Hocada tamam dedi. Sonra işte tüm dersler bitti. Zil çaldı aşağıya indim. Ulaş bahçede beni bekliyordu . Yanına gittim ne diyeceksin dedi . Bi baktım kulağıma doğru yaklaştı dediki ben seni çok seviyorum sevgilim olurmusun dedi. Ben çıldırdım aslında tatlı yakışıklı çocuk ama olmaz . Ona dedimki bir daha sakın bana yaklaşma ve benimle konuşma . Tabiikide senin sevgilin olmam ve senden nefret ediyorum dedim. Ama aslında nefret etmiyordum. Yani nede olsa yakışıklı bir çocuk . Ama yinede olmaz yani ben okula okumak için gidiyorum. Başka şeyler için değil. Bide kaan bora yani ikizim beni çok kıskanır ailem bişey demese bile kaan bora kesinlikle kıskanır yani . Kaan boradan korkmuyorum tabiki ama yinede ulaş olmaz. Çünkü okuldayız yani . Bide şey dedi onun kuzeni benim yakın arkadaşım ben zaten onunla ve kuzeniyle 12 yıldır arkadaşım . İşte kuzeni geldi bana dedi ki ulaş seni 12 yıldır seviyor ama bir türlü açılamıyor dedi . Ben bir şok oldum . Anlatamam . Ayyy anlattım içim rahatladı şimdi fikirleri alayım . Ohh bee ….
  ❤❤❤❤❤❤
  Gizoşum iyiyim sen nasılsın .
  Melisanın selamı var sana ama şimdi yazmıyacakmışş neden bilmiyorum seni öptüğünü ve seni çok sevdiğini söyledi ..

 94. Defnem bitanem eminim çok güzel bir kızsin hem yuzun ve hem gönlün çok güzeldir..)??

 95. Hoşbuldum defnem canım benim evet defnem holuyorum zıplıyorum valla ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
  FİLİZ ABLAM BANA GİNE AYNI ŞEY OLUYOR YA SİTEYE GİREMİYORUM CANIM ABLAM AH KALBİME TIKLIYORUM AMA SİTE ANİDEN KAPANIYOR YARDIM EDRMİSİN?

 96. Ay kyzlar bayyljam ben ya gercekden gondermis anesini su ana odamda oturyorum geldigin gorup otama kacdym
  kyzlar ne darsiniz iniyimi

 97. Almiramm Tabiki 16 aslında kimlikte 17 diye geçiyor ama yanlış basılmış gerçekte 16 neden ki almiram bir sorun mu var

 98. Ay bilmam janym cok heyjanyym ya bu ne boyle kyz yok daha ailam tansajak konsajak anlasajak sonra nisana bakylyr inansamy ben bu Musa kyzlar ya

 99. Tuanmm ben sana katılıyorum kabul etmemen sana kalmış bende aynı durumları yaşadım okumak için gidiyorsun sonuç olarak melisama bende onu çok seviyorum ❤
  Tuanam ben iyiyim sen nasılsın?

 100. Ayy gizomm katılmana çok sevindim zaten bir şey öğrenmeye gidiyorum saçma sapan işlere değil cnm. Tmm cnm söylerim melisaya . Iyiyim bende tatlım

 101. Hayir tuanam bir sorun yok kuzum bu ulaş seni 4 yaşındayken mi sevmeye başlamış ben şoook ben iflas?????
  Gizemim idare ediyorum bitanem seni sormalı??
  Kiz nasıl daha doğru düzgün tanimadan nisan mi olur o zaman nişanlasanız evlilige doğru gidiyosun dimi çünkü bizim burda öyle olur nişan evliliğin ilk adimidir nazlacım bebeğimmmm????

 102. Biz zaten diyorum yaa kreş arkadaşıydık . Ama artık 4 yaşında 6 yaşındamı bilemem bana onu kuzeni söyledi bebeğim artık o onların kafası almiramm ama haklısın çok şüphe verici bunun gizemini öğrenmem lazım

 103. Almira birşey diyecğim ama beni 8 yıldır seviyormuş nasıl 4 yaşında olacak acaba benmi yanlış ankadım. Beynim yanďı ben şimdi beni 8 yıldır seviyor yazmadım mı

 104. Aaa bem şok 12 yıl yazmışım be onunla 12 yıldır arkadaşım ama 8 yıldır beni seviyor . Hıhh şimďi olay çözüldü
  ?????
  Gizom balım napim valla öyle ikizimin odasında oturuyorum sen napıyorsun ..

 105. Tuanmm bende kızlarla bahçede voleybol oynuyorduk şimdi paten surucez patenlerimi giydim sana yazıyorum eee konumuz ne olsun?

 106. Denizim nerdesin yaaa !
  Isabellam papatyam nerdesin dünden beri yoksun seni merak ediyorum!

 107. kizlar rabiya buraya giremiyor FILIZ YARDIM ETSEN BILEMIYORUM NEDEN GIREMIYOR AMA GIREMIYOR ISDE COK SINIRLI YAKIZ BENDE GIREMIYORUM INTERNET KURBANIYIMDA

 108. Yok kyz bizde oyle dil bizin ulkede nisan olur ama duyni nezaman istarsen yapa bilirsin 5 yyl sonra bil soyle anlatyym ben musan asyk oldugy gibi basgalarda asyk olmasyn diye yani kyz nisany diye erkekler bakmaz o yuzden nisan yaparlar isdemeye gelindikden sonra anladynmy janym

 109. Gizem sen bilmiyormusun Belaya ne oldunu kordugumde yazmistim..

  Dun aksam bahcede ders calisirken o piskopat kiz gelmis belanin gozlerine bir sey atmis dun hastane ayaga kalkti gizleri okadar yaniyordugu cigliklariyla hastane kalkti bide gozleri acilmiyordu halende acilmiyor dun doktorlarin hepsi toplandi az once eve getirdik gozleri bezle bantli hem yani hem acilmiyor doktorlar gozlerine ilac koyamadilar beze koydular gozlerine taktilar anlicagin suan goremiyor goremedigi icinde yazmiyor.

 110. Kızlae kusura bakmayin orucumu açmaya gittim
  Tuanam cnm ben Mersin de yaşıyorum bitanem..
  Nazlam anladim cnm sen ne karar vericeksin bakim?
  Esna kız rabiş siteye giremiyor mu off yaa
  FİLİZİM RABİA SİTEYE GİREMIYO BİR EL ATSAN….

 111. Ay rabişim buradamısın kız
  Almiram sen hep gül
  Tuana hoş geldin

 112. İremsu canım nasılsın belama cok gecmis olsun onu cok seviyorum bunu o soyle kalbim onunla ?????o psikopatın allah belasını versin

 113. Kizlar geldim ben..nazlam kiz aaa sasirdim vallahi kiz gercekmi geldi musa..o zaman seviyor iste cocuk seni ne guzel.ama kuzum oyle hemen atlama kendini cok agirdan davran.ama isin icine aile girdiyse artik is ciddilesir..hadi hayirlisi birtanem??
  Tuanam canim haklisin birtanem hemen oyle evet dememekle..kiz bende lise doneminde bana cikma teklifi eden bi suru cocuk olmusdu ama ben hic birini kabul etmedim aralarinda yakisklilarida vardi evet ama sevmedikden ve adam olmadikdan sonra yakiskli olub olmadigi fark etmiyor yani..kuzUm sen iyice arasdir birtanem..gercekden sevib sevmedigini..
  Defnem canim ayy ozman sen cook seker tatli ve guzel bi kizsinyaa ben hande erceli cok severim..
  Almiram kuzum adaşınla epey konusduk simdi eve geldim 10 dk olur hemen size yazayim dedim..yok kiz senden cok severmiyim hic canim..neyse almiram simdi oturduk sohbet ediyoruz bana sordu okul yas aile nerde yasantimi hobilerimi yani herseyi..nelerden hoslanirsin felan..biraz konusduk boyle sonra bana emirde sordu..abimi seviyormusn..bende evet hemde cok..oda bana emiri anlatmaya basladi..ded abim seni cok seviyor.bak hazal abim tlde senle ilk instdan yazmasini gordugumde bende oylesine bi kiz iste sormadim bile abimden..sonra bi sure..sen abimden ayrilmaya karar verdin dimi artik konusmak istememye felan..bende evet dedim..oda bak abim o zmanlar oyle kotu olmusdu o gun odasindan her seyi vurub kirdi evden hizlica cikib gitdi..gece gece..hatta bi gun abimin adasina cikdim hadi abi yemeye inelim dedim..bakdim abim cok sinirlenmis bana almira ben guvenilmeyecek birimiyim dedi..bende olurmu abi..oyle soyleme dedim..o zman neden hazal bana guvenmiyor…bende o zamandan sonra anladim abim ilk defa boyle bir hiss yasadigini..hazal abimin senden once sevgillileri oldu tamam ama abim onlari sevmiyordu..sadece hoslandigi icin beraber oluyordu..abime soyledim abi hazal kim anlat bana abimde herseyi anlatdi..tanismanizi felan..senin abime guvenmedigini.senin saf ve masum bi kiz oldugunu bide ailenden cekindiyini..uzun uzun abisnden konusdu iste kizlar..boyle haaa kizlar bide ben soyeldim almiraya deim evet emir daha 10 gunde fazladan kalcakya felan..almirada yok ne 10 gun emir bu gece istanbula inecek..bende sook oldum neeeee dedim..almirada ayy pot kirdim galiba belkide emir sana supriz yapicakdi..abim beni oldurecek ya..bende tamam almira soylemem emjre cok tesekkuler demek emir bana 10 gun fazladan die supriz yapicakdi haa..bende suprizine suprizLe karsilik veririm..o zman..dedim neyse birazda konusduk sonra ayrildik iste..benide eve birakdi arabasiyla..

 114. Şimdi ben De üzüldüm bir espiri yapayım da gülün
  Ötobüs tıklım tıklım şoför bile ayakta gidiyor,teyze de pis pis bana bakıyor.lan ayaktayım zaten,ne yapayım teyze öleyim mi teyze ya ?????????????????

 115. -Anne Hagi takımı tutuyorsun,
  +nevresim takımını sen de bir ucundan tut kutlayalım şunu ??????????

 116. Iremsu cok uzuldum??? kuzUm Allah yardimcisi olsun bellamin.o piskopatinda belasini versin?..iremsu bizi habersiz birakma..cok kotu oldum simdi moerlim iyice bozuldu?

 117. Nazlam canim demek musa ailesi size geldi haa..demen seni seviyormus cok iyi..ama kuzUm cok iyi dusun..emin olun sonra..hadi hayirlisi..

 118. İki gecedir yıldız kayıyor sanıp dilek tutuyordum meğer 5çi kattaki komşum sigara atıyormuş ????????

 119. Kiz alev patlat espirleini devammm???
  Tuanam canim….biraz dusun..arasdir sonra..hemen pat die evet demekle cokniyi bisey yaptin..canim bende lise donemide banada cikma teklifi yapanlar cok olmusdu.bitanem..aralrinda yakisli olanlarda vardi..ama onu sevmedikden adam olmadikdan sonra yaiskli olub olmadigi bi sey fark etmiyor..sen ona iyice guven bide sen onu seviyor musun tatlim..insAllah hakkinda hayirlisi olur???

 120. Simdide bana gelelim..almira kiz seni hic unutumuyum bitanem..seni az severmiyim hic???? beni sormusn adasinla aram nasil die..kiz iyi karsildai beni..digerinde uUn yazmidim spama dusdu simdi kisa yazayim..almira ban emiri seviyomusun dedi bende evet hemde cok dedim..neyse yasimi okulumu ailemi hobilerimi yasantimi felan herseyi sordu uzUn uzUn konusduk iste..neyse sonra bana emirden anlatdi uzun uUn..bana bak hazal abim seni cok seviyor..baslarda abimle instada yazisirken senin oylesine bi kiz oldugunu sandim..bak hazal abimin senden once sevgilileri oldu ama abim asik olmadi sevmedi sadece hoslandiginicin beraber oldu..sen ani kararla gece vakti abime artik bana yazma sana guvenmiyorum yazdin ya..abim o zaman sinirden odada ne var ne yok vurdu kirdi..ve ardindan evden cikib gitdi..gece gece..hatta bi gun ayri kaldiginiz zamanlar abimin adasina cikdim hadi abi yemeye inelim dedim abimde almira ben guvenilecek biri degilmiyim dedi..bende abi oyle soyleme olurmu hic dedim..o zman neden hazal bana guvenmiyor dedi..sonra abime abi bana hersyi anlat dedim abimde tanisdigi andan simdiye kadar her seyi anlatdi..neyse kizlar uzun uzUn abisnden anlatdi..sonra ben daha 10 gun var gelmesine dedim emirn almirada kiz ne 10 gun bu gece istanbula iniyor emir dedi..bende sook oldum..almirada kiz ay yoksa poy mu kirdim emir sana supri yapicakdi belkide..bende yok yok almira iyi yaptin bende suprize suprizle karsilik vereim dedim?..iste boyle kizlar.aklima geldikce yazarim o kadar konusduk ki aklima gelmiyor..

 121. Hade mi yener?
  Funda mı arar?
  Seray mı sever?
  Bunların üçüne de Nejat işler
  Ahmet Çakar
  Bunları duyan ferhat göçer
  Bunları tarihine gönül yazar
  Mehmet okur
  Buna da kadir inanır ?????????????iyi salladım ha

 122. Iremsu ne diyorsun yaa bellama çok geçmiş olsun ben onu çok seviyorum gözleri açılmasını dört gözle belkicem seni çok seviyorum bellam❤
  Iremsu okumadım yaaa şimdi çok kötü oldum haber verdiğin için sağ ol ?

 123. Haa bide kizlar..almira bana hazal biliyorum ailen emirle seni bilmiyor..ama bana bisey demezler yani beni yakin bir arkadasin olarak tanisdirsin dimi..seni sevdim hazal..iyi bi kizsin..bide bunuda soylelyim guzelsinde abimin zevki cok iyimis..cok saf masum bi yuzun var..simdi anladim abim neden sana deli oluyor..su yuzundeki gamzelerinle abimi kendine asik etmissin dedi bide gulerek..samimi bi kiz..sevdim bende hemen numarami aldi felan..kizlar bide selfi cekdirdik..hemen durumda paylasdim..kizlar ilk goren emir oldu????..bana vayyyy hazal hanim..almirayla bulusmalar felan haa..demek tanisdinz..bende evet emir kardesin cok samimi tatli birisi..evet kardesim birtanedir annemden sonra bir birmize cok baglandik..kizLar cakdirmadan emire daha gelmene var dimdi oda..ee eevet hazal dedi..daha var bende tamam..dedim o zman dedim??

 124. Adını dağlara yazdım AVRAT
  ???????????????
  Keşke yakına yazsaydın HERİF uzağı görmiyom
  ???????????

 125. Kızlar
  Hem Romantik
  Hem sert
  Erkek severmiş
  Demek ki
  Mum ışığında
  Tokatlamak gerek
  Aman sakın yapmayın
  ???????????

 126. Sen salla salla ya tutarsa ya tutarsa ya tutarsa biri denk gelirse???..
  Alev sana ihtiyacim.var bi konuda..bu sitede en delisi kim en cilgini kim tabiki alev??

 127. Baba oğlundan su ister
  Büyük oğlu yorgunum der
  Ortanca dersim var der
  En küçük oğlu kalk baba kalk
  Bu şerefsizlerden hayır yok
  Geldin iç bir bardak da bana getir ???????
  ????????????

 128. Yatcaz
  Kakcaz
  Cocuga bakcaz
  Yemek yapcaz
  Ütü yapcaz
  Hop Hop
  Akşam olmuş
  ????????

 129. Kiz alev ben bu meire gusel bi oyun oynamak istiyorum..simdi bana yalandan 10 gun daha kalacagim burda die..meyer bu gece istanbula iniyormus..bende ona guzel oyun oynamak istiyorumm yani suprizne suprizle karsilik vermek istierim..yani onu sasirtmak isterim fikirleinizi aliyim alevim siznde fikrileinz olursa yazin..

 130. Canlarım ben geldim alevim kız espirileri patlat gelsin????
  Hazalım sürpriz konusunda hiç iyi sayılmam malesef yardımcı olamicam ama alev olur o kesin iy bilir kız alev gel bişeyler bul espirili kızımız alevvvvvvvvvvvvvvvvv?????????

 131. Kyzlar ben geldim bu Musa beni sasyrty ya gercekden yapdy dedigini gercekden asyk gibi bana neyse neler oldu anlatyym ben misafirler 1sat oturdylar konusdylar onar gitdikden sonra anem geldi seni istemeye geldiler tanyyormusyn dedi bende hayyr tanymyyorum dedim…ne darsin cojuga ryzany veryomusyn dedi bende bilmam isteseniz benim icin fark etmez dedim… sonra anem gitdi ve bi sure sonra babam geldi yanyma bende ders calysyyodum
  babam….kyzym napyosun
  ben….hic baba ders calysyyorum
  babam….sen buyimisi anja bu gun fark etdim kyzym seni istemeye gelener iy insanar birini tek cojugy akly basly cojuk seni mutly eder eminim sen ne darsin
  ben…..bilmamki baba ben o cojukla hic konusmadym hen gorusiyim anlasabilirsem kabul dedim
  babam….tamam gorus konus ama iy dusin
  ben….tamam baba dedim kyzlar yaryn yene gorusejez musa begle kyzlar siz ne darsiniz

 132. FİLİZ ESNA VE RABIA SITEYE GİREMİYO YARDIM İSTİYOLAR ŞUAN DB YE YAZIYOLAR SANA İLETMEMİ İSTEDİLER

 133. Hazalym nasyl bi supriz olsun istiyosun ben bi fikir bulurym janym geldigin zaman konusyryz

 134. Hazalym nasyl bi supriz olsun istiyorsun janym gel konsaryz bi fikir veririm beklijam seni burda

 135. KIZLAR ESNOS VE RABİSİN SİZLERE SLMI VAR SOYLEME MI IŞTEDİLER IKİSİDE BURAYA GİREMİYORLAR SIZLERI ÇOK ÖZLEMİSLER
  AKEVCİM ESNA SANA ELINE KOLUNA VE ÝÜREGİNE SAĞLIK DEDI YAZDIKLARIN IÇİN….

  1. nasıl bir problem ile karşılaşıyorlar acaba mesela durup durup siteye girememe gibi bir problem mi yoksa siteye girince hata kodu mu geliyor ekrana? bir de kullandığı tarayıcıyı değiştirip girebilirler mesela internet explorer ise chrome ile girebilirler bir de tarayıcıyı ayarlarına girip tarama verilerini temizleye basabilirler ;) beklyorm canm

 136. Ki nazlam musa seni seviyor kuUm..ama iyi dusun sonucda senin gelecegin..nazlam fikrilerin varmi..canim ben bisey dusundum soyleyim..simdi ben emiri arayim derim ki emir dedem hastalandi bizde ailemle koye gidyoruz 15 gunlugune…oda sok olsun ben geldim hazal gidiyor diye..??..bakalim napicak..nasil fikir kizlar?bide almirayi arayimda emir ne zaman havaalanina icince arayip soyleyrim..

 137. Kizlar almirayi aradim sordum emir ne zaman gelecek die..almirada saat 1 gibi havaalninda olur..bende emir havaalanina gelince yaz bana ..oda tamam dedi..

 138. FİLIZIM SÖYLEDIKLERININ HEPSINI SÖYLEDİM RABİSE CVP BEKLIYORUM ONLARDAN BİTANEM

 139. Hazalim cnm burdayım çok iyi fikir bence bitanem??emir sürpriz yapicam derken kendisı sürpriz yaşıyacak ama onun için kötü bir sürpriz????

 140. Almiram evet emir beye iyi bi supriz✌2 saat sonra arayicam emiri..kizlar yatmazsaniz yazarim size,.simdi tel sarj cok az..

 141. ALMİRA CANIM BEN SİTEYE AMERİKA ÜZERİNDEN ASYA ÜZERİNDEN VE AVRUPA ÜZERİNDEN AYRI AYRI DENEDİM. SADECE AMERİKA ÜZERİNDEN GİRİŞTE BİRAZ BEKLEDİ SONRA GİRDİ SEN GİREMEYEN ARKADAŞLARA SÖYLE SAYFAYI BİR KAÇ KERE YENİLESİN BU SAYFAYA ULAŞILAMIYOR HATASI ALIYOR MUHTEMELEN CANIM BU BENİMLE ALAKALI DEĞİL AYRICA KULLANDIKLARI TARAYICI (CROMEİ,OPERA V.S) BUNLARIN AYAR KISMINA GİRİP GEÇMİŞİ SİL DESİN

 142. FİLİZİM RABİŞ SAAT:18:31 DE NASIL BİR SORUNU OLDUĞUNU YAZMIS ÂSAĞIDAKI YORUMUNUNA CNM BENİM

  1. canım söylediklerim işe yaramamışsa biraz bekleyip daha sonra denesin aklıma şu an için başka bir çözüm gelmedi selam söyle benden öpüyorum onları :)

 143. FİLIZİM KİZLAR DİYO KI FILIZ DB SAYFASINA GELBİLİR Mİ BİZZAT SENİNLE KONUSACAKLAR CNM

  1. ben oraya girmeme konusunda yeminliyim canım umarım beni anlarsınız yoksa sizler için yapmayacağım şey yok ;)

 144. Tmm filizim anliyorum seni meleğim bundan hiç şüphem yok ben kızlara iletirim bitanem

 145. FILIZIM RABIŞ SENİ ÇOOOK SEVDIĞİNİ VE SENİ YORDUĞU İÇIN ONU AFFETMENI SÖYLEDI SENIN KADAR IYI BİR INSANLA KARŞİLAŞMADIGINI SÖYLEDİ BITANEM??

  1. ne yorması canım keşke probleme çözüm de bulabilseydim ama inşallah yarına düzelir de gelir rabişim ve esnoşum bekliyor olacağım ;) ben de onları çok seviyorum ;) bu arada yeni ah kalbim özetimiz hazır fırında bekliyor :D on ikiden sonra yayınlayacağım ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu