Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 279. Bölüm Özeti #Munni Ve Pragya Görev Başında

Ah Kalbim 279. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce Ah Kalbim 279. bölüm de Pragya, Munni’nin yeğenlerini kurtarıyor. Şimdi sırada Aliya ve Tanu’nun oyununu ortaya çıkarmak vardır. Bakalım başka neler neler olmuş gelin hep beraber Ah Kalbim 279. bölüm özet ine bakalım.

Ah Kalbim 279. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 279. bölüm özeti; Pragya, Munni’nin kaza yaptığını öğrenir ve Aliya’ların Abhi’nin tüm mal varlığını ele geçirmek için Munni’yi eve götürüp Pragya diye herkesi kandırmak istediklerini de dinler. Pragya’nın aklına bir fikir gelir ve kendi telefonunu Munni’ye verir ve söylediklerini yapmasını ister. Daadi sabahleyin vasiyetini duyuracağını söyler. Abhi ise ne bu acele deyince Daadi vasiyetim Pragya’nın kontrolünde olacak deyince Abhi şaşırır. Daadi ise durumu anlar ve der ki kalbim onun Pragya olduğunu söylüyor der.

ah kalbim 279. bölüm özeti resmi 1

Purab da ona destek verir. Tanu ve Aliya Munni’nin yanına gelir. Munni aylardır kendimde değildim yeğenlerim nerede der. Aliya ise hiç umursamadan giy şu kıyafetleri diye emir verir. Munni ise madem öyle beni yeğenlerimle görüştürün der. Aliya sinirlenir. Tanu ise çocuklar bizim kontrolümüzde ve güvenli bir yerde canını sıkma der. Munni ise Aliya evrakları alınca beni öldürürse bir daha onları göremem der.

Aliya sinirle onu yatağa ittirir ve kolunu büker. Aliya Tanu’ya bıçağı ısıt ve bana getir der. Pragya korku içinde ortaya çıkmayı planlarken Munni hayır der. Tanu ise Aliya’yı sakinleştirir ve Raj’ı arayıp görüntülü konuşmak istediklerini söylerler. Raj ise çocuklar Mumbai’de deyince Tanu adresi bana mesaj at der. Pragya da anlar ki evdeki üçüncü hain Raj’dır.

Ah Kalbim 279. Bölüm Özeti – Pragya Çocukları Kurtarır

Pragya ise fırsatını bulup hemen Tanu’yu takip etmeye başlar. Tanu birinin kendini takip ettiğini hisseder ve bu arabadaki de kim diye düşünür. Bu sırada Abhi, Pragya’yı arar. Tanu da arabayı durdurup bu arabadaki kim diye görmeye çalışır. Pragya bunu anlayınca o da yüzünü saklayıp arabadan iner. Tanu da rahatlar boşuna telaşlanmışım diye düşünür. Abhi ise Pragya’nın fotoğraflarına bakıp benim iyiliğim için neler yapıyorsun diye fotoğrafla konuşur. Tanu da çocukların yanına gitmeyi başarır. İçeri girerken ise Raj’ın ayarladığı adamlar Raj’dan telefon gelince ona müsaade ederler.

Tanu içeri girer ve Munni ile görüntülü konuşma yaparlar. Çocuklar canı sıkkın bir şekilde neredesin? gel de al bizi diye Munni’den yardım isterler. Munni gelip sizi kurtaracağım merak etmeyin deyince çocuklar buradaki adam bizi dövüyor ne olur acele et derler. Munni gözyaşlarına boğulur. Aliya konuşmayı bitirir ve tamam bu kadar drama git de kıyafetleri giy bir zahmet der. Tnu ise çıkarken Pragya hakkında çocukları döven adam olan Pinky’i uyarır. Pragya ise bir yolunu bulup içeri girmeyi başarır.

ah kalbim 279. bölüm özeti resmi 2

Pinky, baygın haldedir. Çocuklar onu Munni zanneder. Pragya ben onun arkadaşıyım der ve hadi buradan kaçalım diye acele etmelerini ister. Pinky kendine gelir ve siz de kimsiniz der ve çocuklardan birinin boğazına bıçağı dayar. Diğer çocuk bırakmasını isterken Pragya bizi kurtaracak deyince Pinky hım o zaman Raj’ı arayım da Pragya’yı da yakaladığım için fazladan para koparabileyim diye çirkin çirkin güler. Bu esnada Munni’nin Pragya’ya benzemesi için gerekli makyaj da tamamdır. Tanu, Munni’nin yanına gelir işi tamamladığında çocukları sana vereceğim der. Munni ise içinden Pragya kurtaracak onları inanıyorum deyip onun için dua eder.

Pragya ise Pinky’e yaptığı konuşma ile yaptığının yanlış olduğuna inandırır. Çocuklardan biri adamın kafasına arkadan odunu vurunca adam bayılır. Diğeri de Pragya’nın ellerini çözer. Purab ve Abhi ise Khan’ın öldürüldüğünü ve Pragya’nın şüpheli olduğunu öğrenirler. Pragya çocukları kurtardığını Munni’ye haber verir. Munni ise eve gidiyoruz diye haber verir. Aliya’lar Pragya’yı bayıltmayı düşündükleri için Munni bir yolunu bulup bunu Pragya’ya anlatmak için fırsat kollar. Ancak Aliya onu her adımda takip eder. Bakalım gerçekler ortaya çıkacak mı? Bu sorunun cevabı Ah Kalbim 280 bölüm özetinde sizlerle olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

96 Yorum

 1. Adamlar iyice saçmaladı abhi hapse girdiği yetmiyomuş gibi ögrendiğim kadarıyla pragyaya evlenmesini söylüyo pragya istemiyo hamile olduğunu öğreniyo ailesi dışında kimse bilmiyo 9 ay sonra kızı oluyo kızını onlardan uzak büyemesini istiyo 7 yıl geçiyo pragya biriyle evlenmiş o kişide abhi gibi rock star abhi hapisten çıkıyo kalabalık bi ortamda abhi kızıyla karşiĺaşiyo ve yeni rock star giriş yapiyo kız onu gösterip yanına gidip sarıliyo tam o sırada pragya onların yanına geliyo ve abhi bu tabloyu görüyo tabi bunlar 23 nisandan sonra olucak galiba yeni promosyon ve şuanki bölümde pragya abhiyi hapisten çıkarmak için semonicaya ya evi yada tüm mal varlıklarını veriyo bu diziyi hangi ml yaziyosa doktora ihtiyacı var kendi gibi bizide delirticek şaka gibi :)

 2. Merhaba kızlar dün size hayirli Miraç kandili mübarek olsun demdenin çünkü bu aralar yaziyorum ve devamli hastdam ve neler yapıyorsun kızlar ve sizleri cok özledim ve her zaman acaka haftasonu yazi ve hepiniz nasıl kızlar ve sizleri çok seviyorum

 3. GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  *********AK AILESI********
  NASILSINIZ GUZELLER.
  HELINIM
  ALEVIM
  DENIZIM
  GIZEMIM
  HAZALIM
  NAZLAM
  NAZIM
  RANAM
  ISABELLAM
  RABISIM
  MIRAM
  DEFNEM
  MELISAM
  TAUNAM
  ALMIRAM
  ESNAM
  *FILIZIM*
  NASILNIZ OZLEDIM YA SIZI.HEOINIZI OPUYOR VE SEVIYORUM.OPDUM

 4. Kızlar esna nın hepinize selamı var yarın buraya gircek mb yükleyip

 5. GÜNAYDİN HEPİNİZE MELEKLERİM GÜZEL MUTLU HUZURLU BİR HAFTA SONU GEÇİRMENİZ GİLEĞİMLEE?❤?❤?❤????????????????????❣?❣???❣??❣?????????❤❤??❤?❤?❤❤??????????????????❣❣???????????????????????❣?????????????❤?❤❤❤?????????❣??

 6. Günaydınlar ah kalbim ailesi
  Nasılsınız iyimisiniz acaba ..
  ❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣
  Kainat ablacımmm ben iyiyim sen nasılsın acaba
  ❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣

 7. İlahi ben yaa… Sabah sabah nedir bu bendeki pozitif enerji… Ben de anlayamadım. Kahkaha atasım var. Çatıya çıkasım var. Komşumun camına taş atasım var. Önce ağlayıp sonra gülesim var. Yaaa aslında benim sana günaydın diyesim var. GÜNAYDIN….

 8. Hosgeldin tuanam bu ne enerji hemşerimmm???napiyosun bakim
  A.s.Sende melisaya slm söyle cnm…

 9. Günaydın kızlar nasılsınız?
  Tuanam sende melisa ya selamı söylersin!
  Dün dediğim gibi çok fazla yazamicam bu ararlar beni merak etmeyin arkadaşlar ve beni unutmayın!

 10. Kızlar bazı işlerim var gelince anlatırım sizlere hoşçakalın sizleri çok çok seviyorum ❤

 11. ❤❤HAZALCIM..
  şimdi benim yaptığım işler en fazla 4 ya da 5 saatlik olurdu. Sigortalı olmadığım için öyle sabit ucret almazdım. Şimdi bulaşık,garsonluk için haftalık maaş aliyordum. 350 lira falan. Reyon görevlisi hafta sonu yapiyordum. 450 lira falan canım.. öpüyorum seni..

 12. Tmm gizemim cnm kendini çok özletme bitanem sen islerinle ilgilen görüsürüz kuzummm???????

 13. Yaa kizlar bende çalışmak istiyorum ama babam birakmiyo yani izin vermiyo çalışmama valla eğer olurda açlıktan ölsek ta babam yinede bırakmaz hayir anlamıyorum niye yani?????????

 14. Hosbuldum almirammm napayım kahvaltı yaptım. Şimdide odamda oturuyorum . Sen ne yapıyorsun..
  ……
  Bide melisaya selamınızı söylerim …

 15. Almiracim durumunuz iyiyse çalışma ama sıkılıyorsan yapacagin bir iş bulabilirsin. Iş sadece para demek değil,sosyal çevre edinmek aynı zamanda.. babanı ikna etmek sana düşüyor. Zaten neden izin vermezlerki onu da anlamıyorum. Bizim oralarda aileler çocuklarına hiç karışmaz.. Gitsin uzayda çalışsın derler :)

 16. MERABA AH KALBIM AILESI NASYLSYNYZ IYMISIN JANLARYM BEN IYIM OKULDAYYM SU AN BIRAZDAN DERS BITEJEK EVE GIDJAM BU ARADA BURDA COK GUZEL YAGMUR VAR ??????

 17. Aynen defnem para için değil sıkintıdan yani okumuyorum ve çalışmama da izin vermıyor ee haliyle evde sıkılıyorum babam öyle biriki hayır kızlarım çalışamaz çok kışkanç biridir sanırsın ben çalısmaya gidersem beni kaçıracaklar????babam çok zor yaaa????
  Tuanam bende kahvaltı yaptım şimdi temizlik yapıcam bebeğiimmm?????

 18. Gunaydin sitenin melekleri..
  Defnem birtanem coook tesekkurler cicegimm.bende seni opuyorum?.anladim ama iymis ucreti..saatide bana uyar..saatleride bana uyar4-5 saatlik..okuldan artan zamanlarda iyimis..kizlar cikicam..

 19. Bu iksinin plani batsin , sürekli suya düşen planlar yeter ya ? birde Abhi hapse girecekmiş vay be bir tek eksigimiz buydu ? rock stara benzemiyor hiç ezik tip , uzadikça saçmaliyorlar işte ne olacak ? valla bu Pragyanin kizida tipa – tip Pragya oluverir , ah Alia ah sen bu kafani iyilige kullanirsan bu zekan ile emin ol dünyanin en iyi insani sen olursun ..

 20. Kizlar ben otobus bekliyordum durakda..emir aradi nerdesin die.bende durakdayim..emirde bekle geliyorum..neyse emir geldi.hadi otur birlikde arayacagiz is.bende sacmalama ya biri gorurse..emirde of hazal otur ben sana is konusnda yardim etmemi istemedin zaten hic olmasa bunu kabul et..bende peki dedim oturdum..neyse kizlar enire okulun yanindaki kafeteryalarda garsonluk bakicam.emirde ne garsonlukmu.hazal sen ne anlarsin garsonkukdan..bende emir ne yapicakdim holdingin basina mi gececekdim..bak emir benim icin en uygun is bu hem saatide benim okuluma uyuyor..emirde tamam dedi..kizlar okula yakin bi kac yere bakdik..simdi girdik iceri..soyledim isde ogrenci oldugumu felan herseyi..oranin patronuda..tamam peki dedi..emirde hayir dedi..bende noldu emirde benim bu patrondan gozum hic tutmadi gormuyormusun sana nasil bakdi.bende off emir..neyse ordan cikdik..bi kac yere girdik ama ordada garson ihtiyaclari yokmus..neyse sonunda bi kafeye girdik patronunda bayan..dedim boyle boyle..bayanda bana bakti ayni benim gencligimdeki gibisn bende senin yaslarinda ogrenciken bu isleri yaptim..tamam kizim gel calis.5 saat senin icin uygun mu..bende hemen kabul etdim..kizlar ucretide 400 tl..emirde tamam hazal burasi iyi patronda bayanmis..kizlqr guzel bi yer hem yazlari cok insan olurmus..okula yakin yer oldugundan ogrenciler gencler daha cok olur..simdi bahar mevsimnde disardada masalar kurlmus..cok guzel bi yer beyendim..ben gitdiyimde insanlar cok vardi ama cogunluk genclerdi..ekrek garsonlar daha cok var ama 4 tanede kiz garson var benim gibi..cook mutlu oldum is bulduguma..eve geldim anneme soyledim babamada onlarda sasirdilar bu kadar cabuk buldugumda isi..bide forma verdiler giyim icin..kirmizi etek beyaz gomlek..emirde artik hazal en sık gelen musterin ben olucam galiba…

 21. Kizlar herkese merhabalar..nasilainz..kizlar cok ozur dilerim yazamiyorum dersler yuzunden..hazalda cok mutlu is bulduguna..bende simdi yoldayim hazala gidiyorum..hazali alib bize goturucem..

 22. Coook tesekkuler birtanem?????nazlam..yarindan ise basliyorum birazda heyecan var acaba nasil olucak hayatimda ilk defa calisicam..

 23. AY janym ne demek eminim basaryly oljaksyn janym bol san dilerim hem bu isin sayesinde emir efandiyle her gun gorsursiniz demis ya syk syk gelen musderin oljam bol bol san sana janym

 24. Hazalcim iş bulmana çoook sevindim kardeşim hem sana uygun bir iş cnm benim artik emir sık sık gelir is yerine hayırlı uğurlu olur inşallah hazalımmmmmmm?????????
  Miram hoşgeldin bitanem seni özledik ya napıyosun cnm benim??????

 25. Nazlammmmm napıyosun gülum nişan hazırlıkları varmı bitanem nazlam cnm bişey sorucam sen musayı seviyosun dimi yani baban istiyor diye evlenmiyosu değilmi ???

 26. BUSEMMMMM NERDESİN AŞKISI YAAA GELDE KONUSALIM KIZ KAYIPLARA MI KARIŞTIN BUSEMMMMMMMN????

 27. Ablam daha sevmiyorum hoslanyyorum ama zamanla severim eminim cunki daha kimseyi kalbime sokmadym hazyrlyklary sorma zormus nisananmak ya bi de okulym yarynda nisan elbisesini almaya gidjam

 28. HAZALCIM❤❤❤
  hayırlı uğurlu olsun bitanem.. Rabbim rızkını verdi çok şükür çok mutlu oldum Can eriğim?????

 29. Ama ben aylarla gidejekdim bende gelyorum seninle dedi bende hayyr gelmiyosun dedim ya kysganyorum ama dedi bende ya sen onjeler yapdygyn gibi gizli takip et dedim zatan saka yapdym ona neyse arkadasym gidemijak yaryn musayla gidjaz

 30. HAZALCIM senin adina cok sevindim canim işinde hayirli Olsun GUZELLIM hayirli rizkla Olsun birtanem

 31. Nazlam kiz güzel seyler begen kendine o kadar güzel ol ki musa birkez daha aşık olsun sana?????

 32. NAZ ABLAM HOSGELDIN ABLACIM NASILSIN NELER YAPIYOSUN KÜÇÜK NAZ NASIL HALA SENDEN CANLI MÜZİK İSTİYOMU??PRENSES???

 33. ALMIRAM BIRTANEM HOSBULDUM CANIM VALLAH BU GUN ORUC TUTMUŞUM CANIM NAZ HANIMA CANLI MUZIK SOYLEMESEM NAZ HANIM HEMEN AĞLAMAYA başliyor KUCUK minnak SEN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM

 34. ???????????????
  Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.
  ???????????????
  RANAMMM
  SENİ SEVİYORUMM

 35. HELIN HOS GELDIN JANYM NASYLSYN IYIMISIN DERSLER NASYL GIDIYOR BITANAM

  NAZ ABLAM NASYLSYN HOS GELDIN JANYM

  TAMAM ALMIRAM YAOARYM

 36. Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.???

 37. Kizlar geldim ben..mira geldi bana..annemlerden izin aldim mirada beni aldi simdi miradayim..bu gece mirada kalacagim..kizlar bazen 2-3 haftada bir sadece hafta sonlari ya mira bende yada ben miralarda.kaliyorum..
  Kizlar sizi cok seviyorum hepini bana destek oldugun icin..iyiki varsiniz..evet bu arada emirle artik sık sık göruse bilirim..kizlar bu arada bana bir uniforma verdiler.guzel ama etek biraz kisa..
  Mirada serhanla konusuyor simdi yazar birazda..

 38. Kizlar geldim geldim nazlam iyim birtanem hazal soyledi cok sevindim demek musa beyle nisanlaniyorsunz ha hadi hayirlisi bak nisanda ne oldu bitdi anlatiyors
  Almiram hos buldum gulum.bende seni cok ozledim hepinizi cok ozledim bende napicam iste dersler felan bide hazalla konusuyoruZ bende yarin gidicem hazalin calisacagi yere.

 39. Kimse yok muuuu..simdi mirayla evin bahcesinde ayaklarimizi havuza salliyoruz..elimizdede portakal suyu…

 40. Kizlar oruclu olanlar varmis Allah kabul etsin canlarim..bende dun orucluydum.bugunde oruc tutmak istedim ama tutamadam yani?..

 41. Evet verdim janym bu sabah okula HAZYRLANYP cykdym bakdym beyfandi beni b ekliyormus beni okula byrakdy ve biraz konusmasy olduk numaramy sabah verdim janym

 42. merhaba kızlar nasılsınız bugün cam silince geç geldim neler yapıyorsunuz esnayı gören var mı cumartesi veya pazar geleceğini söylemişti bana bir şey söylemek istediğini söylemişti hatta

 43. FILIZIM ESNA DB YE YAZDI BUGUN BENI BEKLEMESIN Mb YOKMUŞ AMA YARIN GELİCEKMIŞ BITANEMMM

  1. buraya neden yazmıyor esnoş anlamadım mb sıkıntı varsa oraya da yazamaz ama anlamadım bu durumu neyse yarın görüşürüz ;) teşekkürler bilgi için ;)

 44. Ooo FİLİZİM COK YORULMUŞ OLMALISIN CNM CAM SİLMEK ÇOK ZOR YA INSANIN KOLLARI KOPUYO RESMEN

  1. aynen öyle oldu almira canım ya şu an da yağmur yağıyor emek çöpe gitti ama sağlık olsun :D sen nasılsın ne yapıyorsun

 45. Hazalim yaparsın tabi herkes anasının karninda öğrenmiyor ya bu işleri :)
  Bazı firmalar pantalon seçeneği de sunuyor neden illaki etek giyin demişki senin firman??
  Neyse idare edersin artık kuzu
  Miraya da sevgiler????

 46. KYZLAR YARYN alysverise cykjaz beyfendiyle nisan elbisesini aljam ajaba nasyl bi renk olsun bi fikir veririm

 47. Ayy bu fato beni sinir ediyor yaa?..bana yazdi ki…dun aksam kusaforde calisan adini vermiyorum..kuaforu kapatirken.seni emirle yanliz tamirhanede konustugunu gormus.sonra bugunde bana soyledi..bana sordu hazal senin dun emirle tamirhanede ne konusuyordun.(kiza bak sevgilimle konustugum icin benden hesab soruyor?)..neyse bende hic arabanin anahtarlarini teslim etdim..peki ne soyledi sana..ayy fato bana seni seviyorum dedi?..fatoda gulucuk emojisi gonderdi..ayy hazal saka yapma anlat ne dedi..ama kizlar gercekden bana seni seviyorum dedi..bende fato emire seni bi arkadasim seviyor dedim..fatoda heyacnaldi neee dedi..peki o ne dedi..bende emirde baskasina asikmis.fato malesef?..fatoda.hazal olamz emir benim dedi..bende fato birak pesini artik baskasini seviyor iste..fatoda hayir beni sevecek dedi isararla..aaa fato sacmalama sevgilisi var..zorlama..fatoda ses kayiti atdi bana dediki gorursun hazal emir pasa pasa bana gelcek kizim asigim öluyorum diyorumm onu dusunmekden beynim yandi kalbim aciyor.kim bilir kime asik ne sansli.. 100 de100 sari kokos kendini beyenmis bi kizdir bide fato bana dediki?hazal dusunsene emir bana asik oluyor hani dizilerde emir gibiler benim gibi kizlara asik olur yaa bunun dusuncesi bile beni cok heyacanlatiyor..bende tamam fato dedim cikdim.
  Kizlar cok sinirlendim napiyim bu fatoyu..??????????

 48. Ayy defnem..evet paltolonlar oluyor biliyorum ama.burda etek giyiniyorlar benden sonra 4 tanede kiz var onlarda oyle giyiyorlar..yani biraz kisa?..ama napicam artik giycem.ama oyle mini degil..dizden 7-8sm yukari yani kisa..kizlar babamda gitdi bakdi calisacagim yere..oda onay verdi iyi bi yer..babam uniformama bakdi bana hazal kizim bu kisa galiba..bende babam onlar verdi ama ben biseyelr hallederim..ama emir gormedi daha?..

 49. BAK hazal yaryn emir kardesi almirayy alsyn ve oraya gitsin sonra kardesini komfere byraksyn ve kendide babanyn tamirhanesine arabasyny yykatmaya gitsin Almira iste varsyn o raya sacyny kesdirjam diye fato emrin arabasynan dusdigini gorunje merak edejekdir ve sorjakdyr kyza kardesiyim abim cok iy bide nisanysy var cok tatly yengem oljak YAKYNDA filan diye fatonun cenesini kapatsyn sen almirayy soyle ve emirede soyle pilany uygula bu defa olujakdyr o fato cenesini kapatajak mutlaka bide emirle bi kyzyn resimini gostersin o fatoya Almira isde abimin nisanysy cok tatly filan diye konusyn anladyn dimi hazalym

 50. Ayy bu fato bana yine yazdi..ses kayidi gonderdi.cok uzgun sesle hazal ben cok kotuyum ya sen oyle dedin ya sevgilisi var ben..cok kotu oldum.hazal ben cook asik olmusuum emire kalbim cok aciyor..onun baskasini sevdiyini baskasinin gozleriine baktigini..baskasina elini tutub ona sevdiyini soylediyi aklima geldikce sanki öluyorumm..bende ne yazicagimi bilemiyorum ama kizlar sesi oyle kotu geliyordu ki..dinleseniz acirsiniz..

 51. Ya Hazalym sen sev demedinki hem bi basgasyny bulur kendine kendi mutlylygyny verjek dilsin ya

 52. Anladim.anladim nazlam plan cok iyi????…bu fato emirn pesini biraksin istiyorumda baska bi sey istemiyorum..suerkli bana emirden yaziyor..bende tamam tamam yaziyorum ama..ben napiyimmm..bakalim.planin ise yarayacakmi nazlam.ama.yinede sagol birtanem??..

 53. Hazalim bence sen bu fatooooyu komalik et kuzum laftan anladiğı yok bu eziğin…))??

 54. Hadi bakalym basarylar janym simdi ara almirayy anlat herseyi emirede anlat hadi bo sans sana

 55. Yok kiZ..emir beni cok seviyor..onu gozlerinde gore biliyorum arrik..bak sende musada bunu dene..simdi emir beni gorunce gozlerinin ici guluyor sanki..bana sarilirken kokumu hep icine aliyor..gozlerimin icine bakdiginda sanki gozlerime daliyor?

 56. Almiram komalık ne? Birtanem.
  Nazlam ben simdi miradayim yarin almirayi ariycam bakalim kabulmedecekmi o ne diyecek.

 57. Ay Hazalim senin utangacligini yerim?? Emir eteğe parça ekletmesin sakın ????
  Kız Hazal Emire Fatodan bahset. Bak Isabellanin başına saplantılı aşık kız yüzünden neler geldi. Çocuğa pusu,tuzak falan kurar. Işı kökten halletmenin yolunu bul Hazalim kız gizli şizofren falandır mazallah.. Emiri mutlaka bilgilendir Fatonun aşkını ❗❗

 58. Hazalim yani diyorum ki sen bir güzel patakla cnm yani hazlim saka bir tarafa defnenin söylediği gibi emirle halledin şu fatooo olayını…??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu