Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 28. Bölüm Fragmanı 16 Kasım Perşembe Özeti – Sarla Hastanede

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim soluksuz devam etmekte. Ah Kalbim’in 16 Kasım Perşembe yayınlanacak olan 28. bölümünde neler yaşanacak haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 28. Bölüm Özeti

Pragya neden üzüldüğüne şaşırsa da ağlamakta iken Abhi de odasında Pragya ile geçen güzel anılarını hatırlayıp onu özlemektedir. Purab ve Bulbul giderlerken araba bozulunca boş bir kulübeye giderler. Yatmak için otları düzenlerler. Sarla ise Pragya için telaşlanır ve yanına gitmek için yola çıktığında kalp krizi geçirir.

Suresh onu görür. Suresh onu hastaneye götürürken kız kardeşi de Sarla2nın ailesine durumu haber verir. Purab ise Bulbul’un kızgınlığını geçirmek için çabalamaya başlar. Dil ki Lagi adlı şarkı arka fonda çalarken Bulbul üşür, Purab ateş yakmak için uğraşırken elini yaralayınca Bulbul hemen yarası ile ilgilenir. Beni hala seviyorsun deyince Bulbul nefret ettiğini söyler bu da Purab’ı üzer.

Pragya ise ailesinin yanına geldiğinde annesinin durumunu duyup üzülür. Rachna yani Suresh’in kız kardeşi Akash’ı arar ve Sarla’nın kalp krizi geçirdiğini söylemesini ister. Akash ise durumu Daadi’ye söyler.

Daadi ise acaba Abhi yanlış mı anladı diye Pragya’yı düşündüğü anda bu haber gelmiştir. Abhi ise Pragya’yı sorarsa diye telaşlanır sorduğunda da annesine gitti der. Abhi ve Daadi Sarla için hastaneye gelirler. Pragya koşarak Abhi’ye sarılır ya ona bir şey olursa diye ağlar. Abhi onu teselli eder.

ah kalbim 28. bölüm resmi 1

Sarla ameliyat olmak zorundadır. Pragya ise ninesinden neden annesine böyle olduğunu öğrenince şok olur ve soluğu evde alır. Tanu ve Aaliya şok olur Pragya Tanu’ya tokat atınca neye döndüklerini şaşırırlar.

Annemin hayatıyla oynadın diyerek ağzına geleni söyler hatta eğer ailemden birine bir şey olsun sana yapacağı bilirim der. Sarlanın ameliyat olması için beklenen doktor bir türlü gelmeyince Suresh ise el atar adresini alır ve onu getirmek üzere yola koyulurken Abhi de doktorlara kızar ve on dakikanız var içerdeki hasta benim annem gibi diye tehdit eder.

Pragya bu davranışından etkilenir. Doktor hemen gelir ve ameliyata geçer. Pragya Abhi’ye teşekkür eder ve Abhi oradan ayrılır. Purab ise Bulbule bana nefretle dolu bakan gözlerini ve sana aşkla bakmaya doymayan gözlerimi söķüp atacağım deyip gözlerine zarar vermek üzere iken telefonu çalar.

Arayan Purbidir ve annesinin durumunu Bulbule anlatır ikili şok olur. Suresh ise doktoru bulamadığını söylemek için geldiğinde hemşire Pragya ve Sureshi Sarla ile geliştirmek üzere odaya alır.

Hastanedeyke Pragya yı yanına çağıran Daadi ona sarılır ve neden benden gerçeği sakladın der ve senden iyi gelin bulamam diye herkesin önünde ona sarılınca herkes şok olur.

Bulbul ise gitmek için Purab’a tokat atar ancak ardından konuşan Purab ağlamayı bırakmasını isteyip onu kendi götüreceğini söyler. Daadi ise yaptığı konuşmayla Abhinin Pragyadan özür dilemesini sağlar. Arka fonda   şarkısı çalarken ikili birbirine sarılır.

Ah Kalbim 28. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 28. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. bülbülle purabın bi şarkısı var teri kilya mı ne onun linkini atarmısınız teri meri degil teri kilya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu