Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 28 Ekim Cuma Fragmanı 12. Bölüm Özeti – Abhi Ve Pragya Nişanlanır

Hint dizilerinin tek adresi Kanal 7 Ah Kalbim ile de seyirciyi kendine bağlamayı başarmakta. Ah Kalbim’in 28 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan bölümünde Abhi ve Pragya’nın nişanını izleyeceğiz. Ah Kalbim 28 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan 12. bölümünde yaşanacaklar haberimizin devamında…

Ah Kalbim 12. Bölüm Özeti

Daadi Pragya için mücevherleri hazırlar. Aaliya ile Daadi Pragya’nın evine giderken Pragya’nın evden çıktığını görürler. Purab ise Bulbul’u onu sevdiği yönünde ikna etmeye çalışmaktadır.

Abhi, Aaliya’yı arar ve Pragya’nın teklifini kabul etmediğini öyleyse Purab’ı çok sevdiğini söyler. Aaliya ise Pragya’nın oyun peşinde olduğunu hatta kendini para peşinde olmadığını iyi bir olduğunu kanıtlamak için böyle davrandığını söyler.

ah kalbim 12. bölüm resmi 1

Olanları duyan Daadi ise tam da Aaliya’nın dediği gibi onun ne kadar kültürlü olduğunu dile getirir. Pragya ve Bulbul ise evlilik teklifini reddettiği konusunda konuşurlarken Sarla onları duyar ve bayılır.

Annesini o halde gören Pragya annesine ne isterse yapacağını söyler. Hatta Daadi’nin hediye ettiği kolyeyi de takıp sözünü tuttuğunu annesine gösterir. Abhi Pragyaların evine gelir. Pragya onu reddettiği konusunda özür diler. Ardından eve geçerler. Sarla gelince Abhi onun ayağına dokunur ve sağlığını sorar. Abhi Pragya’nın elinden çay içer. Büyüknne Sarla’ya çıkalım anlamında göz kırpar.

ah kalbim 12. bölüm resmi 2

İkili yalnız kalınca Abhi ona affetmezsem nolur der cevabını alamadan biri nikah için gerekli olan kumkum almak için geldiğini söyler. Purbi kumkumu verirken yanlışlıkla Abhi ve Pragya’nın üzerine döker. Sarla hediye olarak para olan bir mektubu Abhi’ye verir ve Abhi oradan ayrılır.

Bir süre sonra Aaliya epey hediye ile gelir ve nişan ve nikah konusunda bir an önce harekete geçmeyi istediklerini söyler. Hatta 3 gün sonra düğün olsun der. Sarla çok çabuk olduğunu söylese de sonunda ikna olur.

Aaliya Pragya için de bir zarf verir. Suresh ise Pragya’yı görür ve mutluluklar diler. Nişan konusunu aaliya Abhi2ye söyler ve Purab’ı sorar. Nişan için ise kendi planıyla Purab’ın buradan sevdiği birinin hastalandığı konusuyla onun da ortamdan uzaklaşmasını sağladığını söyler. Pragya’nın evinde hazırlıklar başlar.

ah kalbim 12. bölüm resmi 3

Ev ahalisi Abhi’nin evine gittiklerinde kapıyı akash’ın annesi Taiji açar ve onlara kızarken, Aaliya onu uyarır ve Pragya’nın Abhi’yle evleneceğini söyler ve özür dilemesini sağlar. Daadi Pragya’yı akrabalarına tanıtır.

Abhi gelir ve Tanu onu tebrik eder. Taiji bile buna şaşırır nasıl sevdiği adamın evlenmesi konusunda böyle davrandığı konusunda şaşkınlığını dile getirip laf almaya çalışsa da Aaliya olaya müdahale eder. Sonunda yüzükler takılır.

ah kalbim 12. bölüm resmi 4

Abhi onun hayatını cehenneme çevireceği için mutludur. Abhi arkadaşlarına Pragya’yı tanıtınca arkadaşları böyle bir kızla nasıl evlendiğini sorar.

Abhi ise Daadi’nin onu sevdiğini ve Daadi’nin her zaman haklı olduğunu söyleyince Pragya bunları duyar ve sevinir. Bu sırada her şeyden bir haber olan Purab da gelir ve nişan olduğunu öğrenir. Nişan biter. Abhi düğün salonuna gelmektedir ve büyük bir heyecan herkesi sarar.

Bunca yaşanan olaydan sonra sizlere bir sorumuz var: Ah Kalbim’de en sevdiğiniz ve sevmediğiniz karakter kim ve neden? Haydi yoruma ;)

Ah Kalbim 12. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 12. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu