Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 28 Nisan Özeti #Sarla Gerçeği Ortaya Çıkarır

Ah Kalbim 28 Nisan özeti ile sizlerleyiz. Bu bölümde Pragya’nın gerçekten hamile olup olmadığı ortaya çıkacak. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan gelin hep beraber özetimize bakalım.

Ah Kalbim 28 Nisan Özeti

Geçtiğimiz bölümde Sarla Abhi ve Pragya’yı kaderin ayıramayacağına inanmış ve inadını kırmıştır. Her şey tam yoluna girdi derken beklenmedik bir olay olur. Pragya bayılır ve doktor Pragya hamile der. Abhi bu sözler karşısında neye döndüğünü şaşırır ve nasıl oldu da Nikita olarak bildiği Pragya’nın kendine böyle bir gerçeği açık açık söylemediğini düşünür. Tanu ile Aliya ise sevinçten dört köşe olmuştur. Tanu artık Mehra evinde kalamayacaksın der ve Pragyaya gitmesini tavsiye eder

ah kalbim 202. bölüm özeti resmi 1

. Aliya ise savaşı kazanan benim Pragya, doktor para ile neleri yaptı görüyorsun değil mi, geçmiş olsun oyuna geldin der. Pragya bu durumun içinden nasıl çıkarım diye düşünedursun, Aliya cadısı durumu Sarla’ya haber verir ve tatlıları kap da gel torunun olacak der. Sarla’nın başından kaynar sular dökülür. Sinir içinde soluğu Mehraların evinde alır. Daadi’ye bile kızar. Bu şekilde davranmasının nedeni ise bebeğin Abhi’den olduğunu düşünmesidir.

Ah Kalbim 28 Nisan Özeti – Annenin Fendi Aliyayı Yendi

Abhi’nin karşısına çıkan Sarla anlat bakalım ne haltlar yediniz der. Abhi neden böyle söylediğini anlamaya çalışır ama anlayamaz. Tam her şeyi söyleyecektir ki Pragya susmasını işaret eder. Ardından kızı Pragya ile odada başbaşa konuşan Sarla pişman olur ve özür diler. Şimdi hedef bellidir gerçeği ortaya çıkarmak. Sarla soluğu doktorun yanında alır ve gerçekleri söyletir. Sarla bunları Mehraların evinde de söyle deyince doktor da yapamam der. 

ah kalbim 28 nisan özeti resmi 1

Abhi ise Pragya’yla konuşur ve bebeğin babasını buraya getirelim ama sen gitme der. Kendisinden vazgeçemeyen Abhi’yi gören Pragya gülümser. Abhi daha sonra Pragya için aldığı kıyafetleri ona verir ama kıyafetler küçük gelmiştir. Aliya’nın tuzağı ise Nikhil’i de işin içine katmaktır. Bebeğin babası Nikhil deyip ortalığı karıştırmayı tasarlayan Aliya bu amaçla Nikhil’e de bilgi verir. Nikhil Mitali’nin çocuklarının doğum günü partisine gelir ve Pragya’ya yakın durmaya çalışır. Aliya da videolarını fotoğraflarını çekip onları rezil etmeyi planlamaktadır. Bu konuda kötü ikili konuşurken Daadi onları duyup bu oyunu bozmaya karar verir. Abhi ile Pragya ise doğum günü pastasının kremasını birbirlerinin burnuna sürerler. Gayet mutlu olan çiftimiz bir anda Purab’ın size izletmek istediğim bir video var demesiyle oraya doğru bakarlar. Purab doktorun gerçeği itiraf ettiği videoyu projeksiyonla yansıtıp herkesin izlemesini sağlar. Bakalım yenilgiyi kabul etmeyen Aliya nasıl bir planla bu duruma karşılık verecek izleyip görelim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. Filiz abla diyecem çünkü yaşını bilmiyorum bu ozet kaldıracakmi yoksa kalicakmi abla

 2. SELAMM
  ????
  PAPATYALARIMMM
  ????????

  ??????????????????????????????

  BERATT
  ????
  KANDİLİNİZ
  ??????
  MÜBAREK
  ????
  OLSUNNN
  ????

  ??????????????????????????????

  ?????
  ETTİĞİNİZ
  BÜTÜN
  DUALARINIZ
  KABUL
  OLUR…
  ????
  AMİNNNNNN!!!

 3. merhaba nasilsiniz
  ah kalbim yarinki fragmanininda basda olan muziyin ismini bilen. varmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu