Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 286. Bölüm Özeti #Pragya Simonika’nın Peşinde


Ah Kalbim 286. bölüm özeti ile yine siz değerli takipçilerimizleyiz. Geçtiğimiz bölümde Sangram belası Disha’yı bayıltmıştı bakalım bu bölümde neler yaşanacak? Gelin sizleri daha fazla heyecanlandırmadan Ah Kalbim 286. bölüm özetine bakalım.

Ah Kalbim 286. Bölüm Özeti

Sangram ve adamları halının içinde Disha’yı taşıyacakken neden taşıdığını açıklarken halının kirlenmemesi için çıkarttığını söyler. Mitali durdurunca onu da nasıl güzel bir bayansınız diyerek yanından yağlayıp gönderir.

Sangram bu defa tam kurtuldum derken halı açılınca Shristi onu görür ve beni kimse sevmiyor deyip halıya beni sar ben gideyim der. Holide içilen içeceğin etkisiyle sarhoş olan Shristiden kurtulan Sangram arabaya geçer.

Ancak biri gelir ve silahı ona doğrultur. Bu kişi Simonikadan başkası değildir. Sangram’a ondan geri geri saymaya başlar ve eğer Disha’yı eve geri götürmezse öldüreceğini söyler. Sangram korkusundan kabul etmekten başka çare bulamaz. 

ah kalbim 286. bölüm özeti resmi 1

Pragya ise evde huzur içinde uyuyan Abhi’ye bakarak böyle tatlı birini kim neden öldürmek ister anlamıyorum deyip Allahım nolur ona zarar vermek isteyen kişinin kim olduğunu bulmam konusunda bana yardım et diye dua eder. Bu sırada telefonu çalar, arayan doktordur.

Simonika’nın iki yıl önce kocasıyla geldiğini hatta zengin bir aileden olduğunu söyleyip Simonika konusunda onu uyarır. Pragya bunu onun yanına bırakmam diye düşünürken Abhi uyanır ve onu rahatlatmak adına başına masaj yapar. Sangram ise Purab’ın Disha’ya balayına çıkalım dediğini duyup Simonika belasından kurtulmam lazım diye düşünür.

Ah Kalbim 286. Bölüm Özeti – Pragya, Simonika’nın Gerçek Yüzünü Gördü

Pragya uyuyamaz ve Simonika’yı nerden aldığımızı hatırlamam lazım diye düşünürken Abhi de uyanır ve Pragya’ya yaklaşır. Pragya ne istiyorsun deyince Abhi de romantik bir şekilde teşekkür etmeni der.

Pragya tatlı bir dille teşekkür eder ardından da işim var deyip yanından ayrılır. Ardından Simonika’nın dosyasını bulmak üzere gittiğinde Simonikaya yakalanır. Onun dosyasını alan Pragya, Khan’ın dosyasını arıyorum der. Simonika bir taraftan dosyayı ararken diğer taraftan da kendisinden şüphelendiğini anlar. 

ah kalbim 286. bölüm özeti resmi 2

Sangram hayran hayran kocası için ruj sürüp selfiesini gönderen Disha’yı gözetlemektedir ki Mitali onu görür. Sangram bir bahaneyle onun da yanından ayrılır. Pragya ise araştırma için dışarı çıkacakken Abhi numaradan düşer. Pragya onu tutup odaya götürür. Yüzüne ve eline tatlı tatlı dokunup tüm gece seninleyim ama şimdi gitmem gerek der.

Mitali ise Disha’ya yeni aşçı sana yan gözle bakıyor haberin olsun, kapını kapalı tut diye uyarıda bulunur. Disha bu durumdan bahsetmek üzere Pragya’nın yanına gider ama Simonika’yı takip etmeye niyetli olan Pragya’nın saniyesi yoktur. Simonika kendini birinin takip ettiğini anlar.

Pragya da izini kaybeder. Disha’nın kendini gözlemlediğini fark eden Sangram durumu anlar ve iyi niyetli gibi numara yapmaya başlar. Pragya ise elindeki adresten Simonika’nın gerçek yüzünü görmek üzere gittiğinde yaşlı kadın Simonikayı resimden tanımaz.

Bu sırada çıkacakken Pragya, Simonika ile karşılaşır. Pragya beni kocamdan ayırmak için neler neler yaptın, senin gerçek yüzünü gördüm deyip ağzına geleni söyler. Simonika ise inandırmak için hala inancı yerinde bir halde yeter artık deyip suçsuz rolü yapar.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

207 Yorum

 1. Kyzlar simdi anatyyorum nisany
  dun okula gitmedim evdeydim ve sitedeydim ama kimse yokdu…neyse sonra sat 12:00 komforo gitdim ve sacymy makyazymy filan yapdyrdym ve hep durdaydym ask sayfasynda ve kordugim sayfasyndeki arkadslar burdaydy konusdyk sonra hazyr oldum ve fotraf cekip yukledim internete herkes gordu cok begendiler damadyda gormek istefiler ama mumkin dil oyle bisey nedeni kordugim sayfasyna bu sabah yazdym bakyn isterseniz…..sonra sat 18:00 oldu gitdik nisan salonuna herkes orda synyf arkaslary hata sizde ben burdeki butin arkaslarymy yanymda hisetdim herkesi…..sonra 20:39 nisan yuzukleri takdyk yzlar gormeniz lazym ya musa gozlerini bi saniye bile ayyrmady bende sadeje bana bakyyor…..bu arda arkasdym hep burdaydy sizin yazmanyz bekledim hep ama yazmadynyz ondan burayy gozletlemesini istedim neyse biraz uzuldim ama isileriniz olmusdyr utlaka yoksa gelirler diye dusundim….sonra padta kesdik sizinde payyny ayyrdym gelinje yerler diye….sonra bi guzel ask sarkysyna dans yapdyk musayla….sonra dediki bi suprizim var bende babam var dedim babamdan izin almys zaten sonra sat 21:56 ordan ayryldyk musayla herkes evine daldy bende musanyn suprizini gormeye gitdim….sonra gecen gun bi yer var orayy dekora etmis supriz yapdy demisdim ya isde yine ayny yere goturdi ama bu sefer cok degisik oldu sanki ruyada gibi oldum cok sasyrdym……karanlyk yer mum isyklar cicekler kalp sekili balonar bide masa iki kisilik bi suri yemekler cok guzel resman gozlerim doldu aglamak isdedim sonra berabe el el yuridik oraya gitdik oturdyk aksam yemegi yedik bide pasta var kalp sekili uzerine “SENI SEVYORUM NAZLA “” yazmys birlikde kesdik ve bir birimize yedirdik sonra cok guzel bi sarky caldy soyle sozjikler var
  Sevgilim senin icin senin icin baran bu sevda da
  ben mejunki sahrada
  gel ele sevgiyi ele solan olmasyn dunyada
  Isde boyle bi sarky sonra bana bir sey hediye verjam dedi gozlerini kapat dedi…..kapatdym boynuma bisey takdy….. bakdym kalp sekili kolye ikiye acylan icinde benim ve musanyn fotrafy var cok guzeldi ya cok mutly oldum hata kendisine bile takmys aynyny…..kyzlar ben ona ilk kez saryldym oda bana sym syk saryldy sonra eve dondik eve gelene kadar hic elimi byrakmady eve geldim sat 00:56 uzerimi degisdirdim ve uya kalmysym…..bu kadar

 2. Eevet nazliya ben burada yokken sen buraya musani devet etin ya uzuldum gercekden buralar erkeksiz cok iy gediyordu ne guzelde konusmalarmiz vardi en cok senden incidim nazliya sende bi baktim kizlar sevgilinizide carin buraya gelsin dedin dahada cok incidim ya ben hic buralarda erkeklernen konusmazken sen bu guzel sitemize yapacani yapdin zaten???yabaci bile arkadasin olsa sokarsin bu siteye kizlarinda kalbini kirdim icitim zaten ne dim daha artik alismam lazim enistelerede onlar buraya deyil baska satfaya yazacaklar yalanim yok erkekle konusmadim derken rapisin bi akrabasi vardi db oraya yazdim bitek akilandirmakcin adam tanimadi birini seviyor ya hem kalbide yarali oraya girdiyimde buraya giremiyordum mqb cok yiyir dedim filiz diyor az mqb yemekcinde yapmis benim haberim yok artik bende alismam lazim bole seylere??

 3. Janym cok ozir diler bilmiyordum oyle oljagyny ya afet beni ablam bidaha asla getirmijam buraya hem kimse sana kyrylmady janym kendini suclama ne olur af edt benide ablajym

 4. Peki hic kizlari dusundunmu buna nedicek diye artik ben sizin her lafiniza karisamam hakim yok sadice incidim okadar soylemesemde patlarim vala sizinde bana karsi bi skintiniz varsa lafiniz varsa soyleyin icinizde kalib ates olmasin????soyleyinde bir birimizi anlayalim dunki yorumumu gercekden incidim cok incidim icin yazdim sizide kirdim icin ozur dilerim????

 5. Evet janym erkeksiz iy burasy hem bak kimse getirmez sevgilerini sende kendini kotileme sen in yakyn ve sevgili ablamsyn

 6. Nazliyam artik oda burayi biliyor kacmasina gerek yok onada yer var yaza bilir filiz zaten onada ayiriyor bi site yani artik bende alismam lazim buna eee???

 7. Ablam ya ne yorumy ben dunu hic okumadym he ben incilmedi sana aksine seni incitdigim icin cok uzgunum ozur dilerim janym ablajym

 8. Anlamadym ablam ne ayyryor filiz ablam hem o buraya gelemez gelirse ben onun kafasyny kyrarym

 9. Yok nazliya artik sizin karariniz beliki buraya sevgililerinizi davet etmek filizde kimseyi kirmadan zaten yapiyor biseyler hakiniz var yani bura birilerini davet etmek ama once diyer kizlarinda fikirin orenin nediyor ben incidimde onlar icirmi mutlu olurmu bilmem en azindan tanismis olurlar???ben kendimi ne saniyorumki bunu diyorum aslinda bunu filizin soylemesi gerek ama sizi cok sevdiyi icin bisey demiyor tek dediyi elimden geleni yaparim yeterki uzmeyin kendinizi diyor????

 10. Yani artik bilmiyorum desem filizde bisey yapiyorya okonu kesin beli deyil canim daha icmi tokmedim ya ?????nazliyam bak ben herkesi tek tek cok seviyorum dunki yorumumla cok kirdim kizlari ne zaman bisey olsa ben inciyorum ben kiriyorum artik yoruldum kirmakdan kizlari icimekden cok yoruldum ne desem bos ya sen anlamiyorsun beni benim demek istediyim guvendiyin biri en yakin can dostun olan birine vere bilirsin allah kimseyi dusman basna vermesinde???sende artik kizlardan onay almadan kimseye verme burayi???artik musa senin nisanlin ona diyeceyim yok tanimiyorum ya????en azindan enistemiz olur herkesin nisanlisi varya????omur boyu mutluluklar dilerim sende uzulme bir birimizi anlatana kadar uzulme ???canim

 11. Nazliya kiz musanin kafasi tastanmiya kafasin kirmaya???yazik adama yapmana gerek yok afetim seni sende beni afetinmi???????

 12. Senden once ben aladim simdide sen aliyorsun???????canim alama gercekden dediklerimin hepsi gercek geldim gunden beri iki laf etmeden dirdir cok guzel laf soylemedim sizlere icimisdim ya simdi biraz daha iyim cunki soyledim soylecemi icimde kalsaydi patlardim bidaha bura giremezdim nese naziya ablamada soyledim ablam diyor sanan ne ondan aaa onada biraz kizdim kac gundu incimisim vasapda yazismiyorum onunla onuda kirdim ya?????????simdi kiz nazliya bana gercek dusuncelerin lazim ya menden simdi sen incidin ya afediyorum seni uzulmeya ben incidim soyledim artik sende soyle olay anlamadigmiz seyleri anlata konu bitsin hic kimse birbirmizin uzgun kirgin gormek istemez uzulme afetimmmm seni sende beni afet bole dediklerim icin????

 13. Anladym ablajym hem soz veryorum bidaha kyzlary onayy olmadan bisey yapmam bide buranyn adresini bi tek musaya verdim ama soz gelmijek buraya ara syra arkasym aylar yazdy ama hep benim tilimde yazdy cunki buranyn adresini bilmiyor baska kimseye vermedim ve vermijamde soz sana hem sen dogru olany yapyosun ben sana hic kyrylmyyorum her dediyini anlyyorum ablam o yuzde sende uzulme buyigimiz olarak soyliyosun iyligi.iz icin ben hic kyrylmyyorum janym beni af et cok ozur dileti senden ablam

 14. Nazliya simdi musa bana terlik firlatacak seni uzgun gorduyune ???nazliyam alama bak bende alatacaksin ya?????gel buraya???

 15. Ablam ne af etmesi ya ben sana kyrylmadym ki af edjek bisey yok janym benim uzme kendini seni cok sevyorum iyki varsyn ablajym

 16. Kiz alamakdan yalnis harif koymussun okuyamiyorum yeniden yazma anladim tatlim eee artik afetinse konu baslasin kiz ben senin fotonu gormedim nerede????

 17. Tamam nazliya olay bitise yeni enerjimizi alalim oh oh aaa bu arada diyer kizlar kaldi onlarinda gonlunu almam lazim yoksa???

 18. Ben. Sen yanimda olmadin icin sarilamiyorum senin yerine yoranima sariliyim sen olarak???kiz daha yatamdan bile kalkmamisim kafalti etmedim bile?????

 19. Simdi google giryosun ve turkmen peri toy salony yazyosyn acynja resimlere gecejeksin…..orda beyaz elbiseli uzeri binlerje pembe ciceklerle dolu olan bi kyz var saclary kave rengi toplu sac sekili oturmys yere bakyyor elbiseni etekleri etrafa yayylmys olmaly diyer fotrafsa durmys arkasyna donen bi kyz olmal ayny tarifdeki elbiseli durdygy yerin arkasynda bi suri gelinik olaly beyaz kyzyn elbisesinin etekleri uzun ve sisman olmaly…..isde o kyz nazla….hadi hemen bakyp gel kardesin nadyl olmus soyle

 20. Bi ne ablam ya beyaz uzeri pembe cicekler dolu evet kolumda var elbiseme benzer bisey takdyler

 21. Kiz nazyam basinda diyorum sacin acik deyil ya peki badinda bisey varmi diyirum taki falan peki yere yapismissin 2 foto var orada bi fota yerde oturmus bide otarafa bakiyorsun beki pempe gelicik golundada takisi varmi nazliyam???buldumda ama hagisi sen oldunu bulmadim kiz sen kaslarinidami almissin???

 22. Buldumda ondan???????masalla tutu sana nazar deymesin kiz???ay cok guzel bezemisler ya ondan musa gozunu senden alamamis??????omur boyu mutluluklar nazliyam musaya soyle yemek bisirmedini???artik neyi sevib sevmedini bilyor dimi?????

 23. Ya ablam anlamak cokmu zor ikiside benim o fotrafdeko beyaz elbiseli uzeri pembe ciceklerle dolu evet o benim iki fotrafda ama yuzim net diyli bilyorum nedeni var soylijam simdi

 24. Ablam begenmene cok sevindim janym bsk kkõrdügüm sayfasynda sat 07:41 yorum byrakdym onu okuyyp gel hemen

 25. Nazliyam gordum obana yetiyor ya haaaa??????ay kiz bi tarafida kolsuz osensin anladim hem gul var pemoe dediyin gelinlikde anladim gordum cok guzelsin masalla ?????tamam kiz yorma iy cekdirmissin digerleride gorse sana bayilacak??????

 26. Hazalym zaten gordu dun diyer sayfaya yazmysdym kordugim sayfasyndaki herkes gordu bayyldylar

 27. Ee geriye kalan ben kaldim tapi nazliyam?????hamile olsanda soylersin ya geriye kalan yene ben olurum????cok mutlu mesut yasayin canim benim kiz gordunmu allah sana cok iy bisan karsina cikardi eskiden bi sorunun vardiya akrabanla ee dasi hatirlatmiyim allah sana verdi isde kabul etmiyordun ama sonrasi kabul etin kuzum omur boyu mutluluklar mutlu mesut yasa nazliyam????

 28. Diyer kizlar bana kus ne yapsam onlara da?????nazliyam beni afetmeleri mumkun ya?????rabisde gelmis ee yetisememisim ona iyki gelmis en azindan yazdi ya yorum ici ratlamis oldu kuzum benim rabisim?????alevde gelmicek ya cuma gunu nisan kiz bu alev cok yirgun kaman calmakdan umarim yene sakatlik olmaz?????

 29. Sag ol ablam bu tayzemin oglu var ya dun sabah imo da bi sarky paylasdy cok kyryldym ama uzulmedim HARUN KOLCAK feat GUCEN ERGUL aglat beni sarkysyn paylasdy salak

 30. Ay ablam bu Alevin sakarlyklarny ozledim bu zamana kadar bi suri sey yapmysdyr mutlaka eminim bir saniye sesiz duramaz bu kyz ??????????diyer kyzlar unutmysdyr bile ablam takma kafaya sen

 31. Takma kafana deyil nazliyam sil onu tl gtsin yani engele vasapindan onun durumuna bakirken seviniyor izledin deye engele gitsin sunu ya nevarmis onda alicak sen kendi yoluna bak o kendi yoluna canim benim eed ???alev dediyin ne sakari bu kes kamanin kirmis galiba????ay bu kizlar beni afedecekmi acaba bu kes bana ne ceza var????? nazliyam sen her gun burada oluyorsun alev gelse buyuk harifla yaz filize alev gekdi diye bana haber versin bu filiz umarim haber verir ya ozledim herkesi?????

 32. Nazliya ben ciktim ya sanada kolay gelsin kuzum???aksama burada olurmuyum bilmem????sana kolay gelsin???canim ???benim allaha emanet ol ben ciktim???

 33. Ya ablam ben onu kafaya takmyyorum naparsa yapsyn uzemez beni cunki beni cok seven biri var yanymda hep sevjek ve mutly edejek biri bende onu sevijam diyer her sey umrumda dil???tamam geldiginde mutlaka haber verjam

 34. HEPİNİZE MERABALAR CANLARİM NAPIYOSUNUZ BALLARIM ÖZLEDİM SİZİ YAA TATLI ARKADAŞLARIM
  FİLIZİM SENIN FİKRİNİ COK BEĞENDİM HEM ÖNÜNE GELEN BİZİM YORUMLARIMIZI OKUMASIN ÇOK GÜZEL BİR FİKİTLR BEN BEĞENDİM????

 35. Musa biliyormu herseyi nazliyam onun hakda soylemissindir herseyi soylede aranizda hic bisey gizli sakli kalmasin sonradan orenib olay yasanmasin eee mutlu ol canim nazliyam bide bu konusduklarima uzulursun ya uzulme artik sen mutlu olmaya layik sin bitanem ama ya sizi cok seviyorum hos geldin almira yeni gelinimizle tanis ol????almira gozun nasil oldu iysin dimi???

 36. Anonim hos geldin nazliya cikyorum dedim aa cikamiyorum buradan ya???almiram dunki zozlerime beni afediyormusun incidimde ole yazdim sende beni afediyormusun almiram?????

 37. Ay yorulari okumadinmi kizlar sevgilerin getirecek diye icidim yani onlarda bizim sitede ama buraya deyil baska yere yazacaklar ona diyorum yeni gelinimiz nazliya ????olacak hala ona var ya kusra bakmayin kizlar bir an once incidim ya ole isde soyledim sizinde kalbinizi kirdim ozur dilerim ya?????

 38. Ay odum kopdu almira desm aaa enistelerimiz geliyor siteye????ama ben bole dedikte kacilar tabi siteden????umarim herkesin gonluce olur ste????

 39. Evet esnam soyledim bisey saklamadym ondan janym

  Almiram hos geldin janym seni cok ozledim bu arada nisanandym ben

  Anonim hos geldin janym nasylsyn iymisin

 40. Iy yapmissin nazliyam aferin nezaman soyledin benim haberim yok kiz seni gidi??????ne tepki verdi????sana

 41. Yorumları şimdi okudum nazlam hayirlı olsun kız bekledoğin an geldi sonunda sana ve musaya bir ömür mutluluk diliyorum canım arkadaşım bende seni özledim??????????❣?
  Esnosum yorumlarında benlik bişey yok ki ben neden seni affedeyim kuzucum seni seviyorum esnoşum?????❤??

 42. Sali guni aksam supriz yapmysdy ya hani ilk kez elimi tutdy demidim o gun soyledim o bisey demedi sadeje dusinjeli bakdy bana bende bisey demedim bi sure dedik senin bi sucyn yok nazlam uzilme janym atan nisandan sonra kendi yoluna gider uzilme sen dedi ve elimi tutdy

 43. Nazlacım az önce baktim pembe çicekli bir ebiseyle gördüm saçlar topuz kahverengi oturmuş yere bakıyor bitanesin de de boydan çekilmis bir foto da var arkasında beyaz gelinlikler de var sen misin o

 44. Tsk almirosum ???nazliya almiros tek tek yazamaz hepimizi cok seviyor o nazliyam ????o nesoz nazliyam???senide goruyor benide goruyor????hepimizi seviyor almira kiz almira sen doktora gitimi goz icin doktora git ya sonrasi gozun yene arimasin almiram????

 45. Yok gitmedim esnosum sanırım tl ışığından olsu ama artik sıfırladım tl ışığını senin söyledigin gibi yapıyorum esnoşummm damla kattim iyıyim şimdilik bitanemmmm esnoşuummmmmmmmmmmmmmmmm??????????

 46. Evettttt ben hepinizi çoooooooooooooooooooook seviyorum isim saymak gerekirse
  Esnoşummmm
  Hazalımmmmm
  Busemmmmmm
  Rabişimmm
  Nazlammmm
  Mirammmmmm
  Eloşumm toprağımmmm
  Defnemmmmmmm
  Yaseminimmmmm
  Ceydaaaaaa
  Fidanimmmm
  Amayammmmm
  Tuanammmmm
  Gizemimmmmmm
  Denizimmmmmm
  Lubaaaammm
  Işıllımmmm
  Yani hepinizi çok çok çooooook seviyorum cansininz cannnnn?????????❤?????❣

 47. banada seni gibi olan oldu almira ya ama disari cikdinda hic bise goremiceksin biraz isigin acirsin gore bildiyin kadar disari ciksan ac evdeyken sifirla goze zararliya bak kac aydir buralardasin tl kurcaliyorsun yaziyorsun eee isik gizune zarar vermezmi almirisum benimde gozumde sorun var kiz artik hergun hergun girme buraya biraz ara ver gir satle gozun zara vernemis olursun eeee ama kizlarda var onlarida ozlemek doyum olmuyor desem???????

 48. Neyse canlarım ben çıkıyorum sonra gelmeye çalışrım öptum sizi??????????????

 49. Aynen esnoşum yazmadığım zamanlar bile hep aklımdasınız o kadar alıştım ki filizime sizlere yazmadan duramiyorum özlüyorummmm sizleri…..????

 50. Burdan ALEVIME SESLENIYORUM
  ALEVVVVVVVVVVVVVV
  ALEVVVVVVVVVVVVVVV
  ALEVVVVVVVVVVVVVVVV
  ALEVVVVVVVVVVVVVVVVV
  ALEVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVB
  DUY BENI ESPİRİ KRALİÇESI GEL BURAYA NAPIYOSUN KIZ YINE ÖMER ENİŞTENİN KAFASINI MI KIRIYOSUN????? BIRAK SONRA KIRARSIN ÖNCE BIZE GELLL AKSAMA GELLL BEKLICEZZZZ????
  Tmmm ESNOŞUMMMM aksama grşrz..??

 51. BU GÜN SİZE VE SEVDİKLERİNİZE BEREKET VE HAYIR GETİRSİN
  GÜNAYDIN ARKADAŞLARIM ŞİMDİ KENDİME GÜZEL BİR YEMEK HAZIRLAYIM. SİZLER NE YAPIYORSUNUZ BANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI?

 52. FİLİZ HANIM SİZE BİŞEY SORUCAM BU ALYA VE TANU HANİ HEP KÖTÜLÜK YAPIYORLAR PRAKYAYA HİÇ DEYİŞMİCEKLERMİ İYİLİK YAPMICAKLARMI PRAKYANIN TARAFINDANI HİÇ TUTMIYACAKLARMI HEP BÖYLE KÖTÜ ROLÜMÜ OYNIYACAKLAR İYİ ROLÜ OYNAMAYACKLARMI PRAKYALA İYİ OLMICAKLARMI MESELA TAPASYA DEĞİŞECEKMİŞ İYİ BİRİ OLACAKMIŞ BUNLARDA DEYİŞMİCEKLERMİ İYİLİK YYAPMICAKLARMI YAPTIKLARINDAN PİŞMAN OLUCAKLARMI PRAKYADAN ÖZÜR DİLEYECEKLERMİ LÜTFEN CEVAP VERİRMİSİN ÇOK MERAK EDİYORUM ŞİMDİDEN COK TESEKKUR EDERİM

  1. canım zaten hindistan da yayınlanan bölüm ile aramızda 7-8 bölüm kaldı ilerisini tahmin etmek çok zor oluyor

 53. Kizlar merhabalr canlarim.????
  Almiraaaam hos geldin bebegim???.seni cok ozledim??..gozun iyimi kardesim seni cok seviyorum cooook..
  Ayy nazlam.kardesim nisanin bi harika olmus kuzum???sende gecenin prensesi gibi olmusdun bayildim sana??????.canim arkadasim asil.musanin sana suprizi coook harika olmus enistemizde romatikmis haa???..Allah sizi korusun ve hep boyle bir birinize askla bakin?????..
  Rabiammm kardesim nerdesin yine??
  Alev canim birtanem sen yoksun seni cok ozledim?
  Denizm gizemim nerdesinz guzellerim canlarim?????

 54. Merhaba kızlar nasılsınız bugün ben iyiyim
  ..
  Nazlam nişanın çok güzel olmuş tatlım Allh mutlu mesut etsin inşallah daima mutlu olun tatlım tebrikler ? ? ??

  Hazalım kardeşim benim ben yemek yapıyorum birtanem
  Oh oh yemek ? ? ? ? ?
  ..
  Almiram papatyam meleğim benim gözlerin nasıl oldu birtanem benim çok geçmiş olsun canım benim seni çok özledim seni çok seviyorum

  Seyhanım birtanem hoşgeldin kız seninle konuşmayalı uzun zaman oldu birtanem seni çok özledim çok ? ? ? ? ?
  ..
  Kızlar yemekleri halledim gelicem ? ? ? ? dediğim gibi hala terliği yemeyim bugün ? ? ? ? ?

  FİLİZİM ABLAM GÜNAYDIN ABLAM BENİM KOLAY GELSİN SANA CANIM ABLAM BİRDE AFİYET BAL ŞEKER OLSUN ABLAMA?

 55. Ayyyy rabisim.gelmis yinee Allahim.sana sukurler olsun??????????????????????
  Rabisam kardesim coook mutlu oldum.tl sorun cikmadi sukur.?
  Yemek mi yapiyorsun.ne yemeyi?..bende yemek yaparim evde annem evde olmayinca yemekleri ben yaparim..

 56. Kizlar ben geldimm..
  Rabiam cok sukur tl sorun cikmadi yine canim kardesim????..arrik burdasin dimi?..bol bol konusuruz yaa???..seni cok seviyorum canim kardeseim??..
  Almiram hos geldin birtanem???..kendini ozletdin kiZ hazal gozunde sorun oldugundan tl yuzunden yazamadigini soyledi..iyimisn simdi???.guzelimmm simdim
  Nazlam kucugum???.tebrikler hayatim??.bende gordum seni netden hazal gosterdi?? prensese?benzemissin kiz.cok guzel olmussun.allah sizi kotu gozlerden korsun tatlim hep boyle mutlu olun???
  Alevim kayiplara karsitdi???..denizim gizemimde yok zaten off??..

 57. Hazalım çok şükür ya sorun çıkmadı inşallah düzelmiştir ? ?? hazalım miram kardeşim bende sizi çookkkkkk sevirem ya????? hazalım yaprak sarması,karnı bahar,yeşil fasulye,pirinç pilavı,çorba,köfte yapıyorum şimdi hepsi bitti hallamda tatlı yapıyor??? ? ? ? ?

 58. Hazalım birtanem işemi gidiyorsun kız okuldan yeni döndün yaorulmadınmı hazalım ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? kolay gelsin sana birtanem☺☺☺??

 59. Ay ay ay benim hamaratli kkardesime bak??????..mmmmm? simdi ne lezzetli olmusdur??..elerine saglik birtanem..haa yakup enistem yasadi haa??..eee nede olsa erkegin kalbine giden yol migdesinden kecer dimi???..emirde benim yaptigim boregi yemisdi?.beyenmisdi?..

 60. KIZLAR HEPİNİZE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM VE SELAMLAR SUNARIM ???
  Ben hamd olsun iyiyim peki sizler nasılsınız ⁉⁉⁉
  ???
  Rabişim demek Taylanddaydin kiz ne ara pasaport çıkarttın gittin ecnebi memleketlere Yakup özlemekten delinmiştir seni?????
  ???
  Hazalım bugun işlerin nasıldı herşey yolunda mi?
  ???
  Kayıp olanlar ara vereceğini bildirsin ki buradaki dostları merak etmesin..??

 61. Rabiam kardesim okuldan ise gidiyorum zaten..simdi işteyim.musterilerin siparislerini verdim????????????.simdi rahatim..evet yoruluyorum ama calismam lazim..

 62. Teşekkür ederim hazalım ee napalım hallamın kızıyım???
  Esna ablam hoşgeldin birtanem nasılsın Gökhan iyi olmaya çalışıyor sana selamı var ablam benim ? ? ? ??

 63. Rabis isil nediyir onun hakinda yene gokan isilami kaptirmismi gizun bu kes ortada sorun yok dimi atik hersey yolundami rabis???

 64. Ee arik koyma onu oraya girsin yoksa bu kes kalpden gider oo cok sukur tl sorunun cozulmus ???hos geldin defnos???

 65. Kolay gelsin hazalım işin zor valla birtanem ?
  ..
  Defnem papatyam ben pasaport babam çıkartı hemen ? yakupta benimle geldi defnem canım benim ? ? ? nasılsın defnem ?
  ..
  Esna ablam birtanem ışıl a sordumda lafları geciktiriyor galiba Gökhan’da gönlü var kızın???

 66. Herşey yolunda ablam benim galiba ışılın gönlü var Gökhan’da ? ? ? ? ? ? ?

 67. Bisey olmaz rabis yene yaz derim ya artik aramizdasin dimi bu hagi tl buz dolabindan cikmis tel deyi dimi???

 68. Gercekden diyorsun ole dimi rabis ne zamanden beri var????ah isilim ah amrita ne olacak ?????ee cok sukur hersey iydir ya???

 69. Buzdolabı nadan çıkan tl Esna ablam benim ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
  İnşallah hep burdayım sıkıntı çıkmasa burdayım???

 70. Eee ziyan demis teliler hep usta eli deyse hep buzdolabindan cika gelir rabisim isila selamimi soyle????opuyorum onuda kiz bu kez hangi okula gideceksin sakin cay delisi goca varya okula gitme bizi unutursun butun gun hocayla cay iciyorsun birazda bize vak harclaya????????

 71. Gerçekten Esna ablam ışıl sordum Gökhan’a kız bakayım dediğim anda bakma dedi ben varım dedi ayyy gülmekten öldüm ben ya?

 72. Esna ablam benim bursadaki yeni okuluma gidicem
  Esna ablam bir hocam var çay delisi aynı ben???? ben sizi unutur muyum hiç ablam siz benim her şeyimsiniz ya? ? ? ? ? ? ? tl ustalarıds hiç bir şey yaramıyor ya ????

 73. Ay rabis vala ben ayirdim bunlari simdi nolacak aaa amrtaya ne olacak anlamadim gercekden gokan silmismi amritayi kalbinden aaa ben karismasaydim bu meseleye kimbilir bu amrta benim kafama ne bedu ediyordur heralde???

 74. Hayi rabis usta eline dustuse cok kotu oluyor ona lazim tl iy bakmak tl guzel kulanmak asla ustanin eli deymemeli ya???ama olacagi vardir yenisin almak lazim bende korkuyorum ya tl harap olsa neparim deye??????

 75. Yok esna ablam Gökhan’a söylemedim daha akşam bize gelicekler o zaman söyliyecem bomba haberi ???
  Esna ablam öyle deme ablam bir tanem benim ? ? ? ?
  Gökhan daha amritayı unutamadı ablam ? ? ?

 76. Kizlar beni gorub kacti sanirim en iysi ben gediyim onlar gelsin nede olsa seninle rabis her zaman konusuyorum birazda onlara firsat bulub yazin seni cok ozlemis rabisim rabis 2 ci gun gece yarisi burada ol olurmu????

 77. Haklısın ablam benim
  Ben kaşındım ne yapalım?? ? ? ?
  Yeni tl alıcamda hallam kızdı dediki sürekli yeni tl alıyorsun diye?? ? ?
  ..
  İkna edersem yeni alırım valla ? ? ? ? ?
  ..
  Siteden yine çıktı tl ya zar zor bağlandım şimdi????

 78. Unutmadimi ay kas benim o ise yariyan lafim olsaydi gokanda olafi ezber yapib unuturdu????

  Kac deyemiyorum kacib gedene konur gozlerimi yasli edene sensizdir yasamak mumkundur bana aci kaderimle barisacagim????

 79. Defnem kardesim iyi gidiyor is?????..
  Esna hanim sozlerin beni ve mirami cok kirdi..hani dedin ya burda bi kac kizin adini soyledin.sonra digerleri yani sevgilisi olan kizlar..”bana gore deyilsiniz.artik kimseyi umursamiycam rabis alev defne filiz almira deniz disinda kimse umrumda degil die bana gore bitmissiniz artik ozgursunuz yorum almiycam” Diyen benmiydim.esna hanim.lutfen yapma.sen saman alevi gibi yanib hemen sonuyorsun.hayirdir.kendin soyledin artik yorum almam..bende sana cevab olarak.asla uslubumu bozmamak icin sana.”esna sana yorumum yok” Yazdim..ben ve mira sana ne yaptik ki burda sen bu sozleri yazdin sana karsi bi kusurmuz mu oldu?gulden agir sozu dedik sen bise bizim icin bitmissinizdir yazdin.. Haa sevgili konusu yuzunden yazmisin nazlam boyle bi fikir soyeldi ben ve mirada neden olmasin dedik.sonrada bazi kizlar uslubunu bozmamk icin guzelce olmusuz cavba alinca bende.emirnin olur kizlar tammadir o zaman..tabi ben kendi basima boyle sey yapmam sitede 100 kiz olsa 99 evet 1 hayir dese bile ben yine 100de100 olmada boyle sey yapmam.

 80. Kyzlar ben geldim dur bi yorumlary okuyym elektirik gitdi bide sarj bitdi oldum beklemekden bu arada kyzlar musa aksam yemege cyklamymy dedi ben daha jevplamadym dusiniym dedim cyksamy ajaba

 81. Hazal haklisin bana bisey yapmadin da ama bole dimen beni inciti demedinizmi iy olur steye koyalim sevgilerimizi benim yorumumu hic umursamadiniz bende bole dedim ama bu konuda bilmiyordum citi olub olmamanizi ben sandim ki gercekden bi saniyeni icinde davet edersiniz artik alismam lazim bole seylere benim yorumum sizin umrunuzda olmadigi icin bende bole yazdim gercekden incitimse sizi icten ozur dilerimmmm

 82. Kyzlar cok tesekurler okudym cok sag olun iyki varsyn simdi gormedikler tekrar soyliyorum

  Rabiya ve Almira sizde 10:09 yorum yazdym onu okuyyn benim fotraf koydugym yerin adresi var orda isde tarif etdigim gibi beyaz uzeri pembe ciceklerle dolu elbiseli kyzyn resimini var iki tane bitanesi oturmys yere bakyyor diyeri durmys arkaya donumis gibi arkada bir suri beyaz gelinik var olmaly bakyn ordan hadi

 83. Kızlar benim çıkmam lazım akşama burda olurum esna ablam benim iş çıktıda bana ? ?

 84. Artik bende bole seyler karismamaliyim ne istiyorsaniz onu yapin banada kalmis sizin yaptiklariniza saygi duymak incidiyim icin bunu yapamadim hazal artik ne istiyorsunuz onuda yapa bilirsiniz?

 85. Aaaaa ben yine yalnyzmy kaldym kyzlar enazynda gitsemi gitesemi onu soyleyin zaten dun nisanandyk

 86. Geldim geldim nazlammm???..kizz aksam yemeyemi gidiceksin ayy ne romatik??..

  Esna hanim anladin demek kirilan kalp hemen onarilmaz..sana mesaj asla yazmiyacakdim..dedin ya yorum yazmayin bana..bende kendime soz verdim artik sana yorum yazmayacagimi..ama sen ustunden 1 bile gun kecmemis hemen ozur dilersen hatani anlarsan bende.sana cevab yazmagi tercih etdim..lutfen eyer sen boyle bisey yazib sonra hemen ozur dilersen bende tabi hakli olarak senin samimiyyetinden suphelenirimm…kizim.sevgillerimizi siteye koyma durumu die bisey yok anla.basda filizim olarak sitede olan herkes onayini almamis surede boyle sey yapmam buna sende dahildin..son kez yaziyorum ben cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkk kirdin hemde coook..sozlerin adeta kalbime işledi..bu sozleri yazan benim esnam mi die dusundum..1 saat once bana canim cicim yazan kiz 1 saat sonra “bitmişsinizdir” benim icin yazan kiz ayni…

 87. FİLİZCİM çok teşekkür ederim bilgilerin için

  ANONİM canım sanada çok teşekkür ederim bilgiler için innanki görünce yazıyı bütün arkadaşlarıma dondurma ısmarladım mutluluktan

  RABİŞİM kuzum bende seni çok özledim canım benim bidaha kendini bukadar özletme

 88. Yani esna git bi yazdiklarini tekrar oku..bana hak vericeksin..bu yazilari ben yazsaydim sana mesela sen ne tepki verirdin.

 89. Rabisim canimmmm???yine mi tlde sorun cikdi?..off yaa yine ben rabismi goremiyecekmiyim buralrda?..

 90. Hazazlin soylediklerine sonuna kadar katiliyorum..diyecek baska yorum yok sana esna..
  Ee kizlar naber neler yapiyorsunuz.
  Nazla kiz msAllah aksam romantik yemek haa????..cok guzel git kiz?

 91. FİLİZCİM SANA BİRTANE DAHA SORUN VARDI SENİ SIKIKTIYSAM SORULARIMLA ÖZÜR DİLERİM BİZİM BURDAKİ 286 BÖLÜM HİNDİSTANDA KACINCI BÖLÜM OLUYOR

 92. Tamam tama zaten hazyrlonyorum cykmak icin simdi sat 18:52 sat 19:30 musa alajak beni ve beraber gidjaz kyzlar

 93. Anladim Rabisim iyi yaptin ülkene dönerek ??
  ???
  Esna bitanem keyifsiz gördüm seni iyi misin??
  ???
  Seyhanim 4 ile çarpacaksın
  286×4=1144
  ???
  Hazalım seni dinliyorum kuzum nasıl geçti günün ?? Emirle araniz nasil

 94. Ben ne tepki verirmiydim? Ne vereceyim dasi net once onun ne demek istediyni anlardim sonra cavabini verirdim ama sen cavabini cokdan vermissin saol sen sinirli birini bole gormemissin ouzden gordunde anlarsin en yakinin sana bazi bole seyler yapdinda bu sozleri dese napardin tapiki kiilirdin pesman olub ozur dierdi eee ben daha ne anlatsam benim hic kimseye yalllanim yok dedimse hepsini icidimden sinirlendimden yazdim okadar beni afetmezin cuku ben yabaciyim akraban deyilim eyer bi gun bole bise basna gelirse bu olayi hatirlarsin!!!!!anca ozaman anarsin dasi cok tsk

 95. Iy deyilim defnem sen nasilsin defnem kusra bakmayin da bole seyleri yazdim sizin morelinizi bozdum en basdan soyleseydim herseyi bole olmayacakdi nese bolede yazmasaydim kendimi savunmayada gerek yok kizlarin kalbin kirdim beli yapacak hic birsey yok anca boyle kalacak laflarimiz

 96. Simdi gelib bana isde bu laf supelendiyim oldu dersin hazal olsun senin dediyin olsun yorum yok yemini etmissinse bana sorun deyil dun sende kizdin bole seye bende artik ortada hic bisey yok kirmakdan baska

 97. Önemli değil Esnam içindekileri söyle tabi. Kiz sen buranin mutluluk kaynağısın. Hepiniz çok anlayışlı kızlarsınız sağlıklı bi iletisimle halledersiniz siz hayat memat meselesi değil ya bu..?

 98. Mutluluk kaynagi derken zeher kaynagi oldum defne????filize soylemisdim zaten icidiyimi aca bukadar olacagini bilmemisdim daha net icimde sakliyordum geldim gun filiz boyle yazinca bi havalara ucdum bide icidimi yazdim hirs yaparak ee artik decek bisey yok kizlar halada sinirli bana kirginlar olsun kus kalacagimiz beli artik ozur dilemek yetmez kalb kirikligi yasiyolar ya???benim yuzumden kalpleri kirildi???

 99. Nazliyam sen neye varsin anlamadim)amaya nasilsin kiz luba nasil ah kalbim hayranisin beliki aksama izlersin bizde gece satlerinde veriyolar nasil izliyorsun onlariya sesin kisiltarakmi))))

 100. esnam luba iyi
  ne izlemek yaaa t
  TV calismiyor onda size soruyorum ah kalbim fragmanini
  sen nasilsin neler yapiyorsun

 101. Ay ya kiz tv nasil bozulmus ya kendin duzete bilirsin amaya yani peyik kanalini sil yeniden yukle varmi ole bisey sizde ama tv bozulmus gostermiyirsa valla ben izlemiyorum amayam sen nasilsin benimde halimi gordun isde ya???

 102. Amaya heyacandan oluyorsundur orda olani biteni bilmek icin buradaki kizlar okula gediyor biliyorsun kimse izlemiyor evde kalan kizlardan baska almira buse izler galiba onlara sormak lazim yok ama onlar???

 103. yaa sorun tv de bozulmus hec bir sey gorsetmiyor kap kara tv iste
  bende oyle iste hep ev isleri tv yok evde ne yapacagimi bilemiyorummm

 104. Sakin ol amaya sakin sende bana bezedin eskiden bende boleydim tv izlemek icin kime gelir satasardim ay tv istiyorum izlemesem o diziyi biterim meselesi isde dunyanin sonu deyil birin kacirsan ne olur ki git komsuda izle varsa)

 105. Nazliya hergun osana yapiyor supruz bu kesde sen ona yap supruz olmazmiya)) bayilma dur geliyim yardima))

 106. Bu defa supriz ne soyliyim dun nisanda cekdigimiz fotraflar bi sdiye cok guzel bi ask sarkysyyle mataz yapdyrmys isde yemege gidoyduk musanyn arabasynda kucik tilevizyon var bisey gosterijam dedi bende bakdym birlikde cekdigimiz fotraflar bir bir cykyor cok guzel sarki calyyor ay agladym resman

 107. Defnem gunum sukur iyi keciyor ama canim cok uzgunum bugun ya.?.emirlede aram iyi haa bu arada defnem emirn dogum gunu icin senin dusundugu hediyyeyi siparis etdim ustunede guzel bir pasta sipasiris verdim.pastaninda uzerine “iyiki dogdun ilk ve tek askim” Yazdirdim.bide emir icin cok guzel bir supriz hazirladim onuda yarin soyliycem..

  Esna Allah askina ya ne dusunucem yazdiklarin kabak gibi ortada bitmissinizdir yorum yazmayin diyen benmiyim gozunu seveyim benmi yanlis algiliyorum ben cokdan yazsin yorumunu sozunu yazdin ne demek ya sen bana o sozleri yazdikdan.sonra bende sana “tamam esna sana yorumum yok” yazdim.bugunde sen affedin deyince bende bunlari yazdim.yani sana yorum felan yazmadim dun..sen benim ne ailem nede akrabamsin dogru evet…ama insan en sevdigi insanlarin sozlerine heleki boyle sozler yazmissa cok kirilir uzulur..esna emin ol ben en yakinima boyle sozler yazmazdan once cok dusunurum..yazacaksamda buyuk bir nedeni olmali dimi bendede oyle bir neden bulamiyor..”bitmişsinizdir” ne demek ya..hatirladikca yeniden yeniden uzuluyorumm…neyse kapatalim artik konuyu.dusundukce kotu oluyorum…

 108. Anladım Hazalım Emir hediyene bayılacak. Ne güzel birşey birinin seni senden daha çok sevmesi ve düşünmesi ??bir zamanlar ben de tatmistim bu duyguları..
  Ee peki seni üzen şey ne kuzu? Herşey iyi de madem

 109. İyim dünya güzelimmm nazlaamm???sen nasılsın birtanem?..
  Defnem canım herşeyim.nazlam kuzum birtanem.ben birazdan cıkıcam eve gidiyorum..eve keçince yazarım..sizii cooo seviyorum.hayatımın anlamları????

 110. Defnem kardesim..beni uzen sey esnanin bana ve mirama yazdiklari?..defnem Allah askina esnanin yazdiklarini okudun mu..sen benim yerimde olsan ne tepki verirdin birtanem.284 sayfada yazdi..

 111. Ayyy defne tatmissindir ne demek??ayyy kiz..hayatinda biri oldu dimi??..defnem canim sen kac yasindaydin birtanem..
  Defnem ben simdi cikiyorum ustumu degismem lazim..eve kecince yazarim birtanem.senlede konusmaya doyamiyorum ya???sen yaz birtanem ben okurum sana yazarimm.

 112. Senin kadar bende uzuluyorum yazdiklarima ozur dilerim yasadiklarini tamin bile ediyorum bu site cok guzel site kim gire kim cikar yazdiklarim benimde aklimda hele o son soz oyle bi steki kalp kirilinca cok alarsin aa tanimadigim bir kalbimi kirdi neden goz yasi tokuyirum ki ben deye gercekden ozur dilerim benim isimimi ne zaman gorsen son sozu hatirlarsin tama susuyorum artik konusmicam kapatim meseleyi bidaha yazmicam ne zaman beni gorursen uzulursun diye yeterince sorun yasatim zaten cok uzgunum ?yarinda mutlu gunun zaten giremesem buraya iy olur beni ne zaman gorsen kalbini kirdimi gorursun kapatim artik meseleyi ok

 113. Hazalım miram esna ablam bir tanelerim meleklerim aşkitoşkularım?
  Hadi barışın kızlar ölümlü dünya kızlar yarın yada bir gün kime ne olacağı belli değil biz bir aileyiz tabi anlaşmamızlıklar kırgınlıklar küskünlükler olur tabii söyleyebiliriz ama küsmeyin kırılmayın barışın bu çay delisi kinshuk mahajan delisi rabişinizin hatrına barışın sizi böyle görünce üzülüyorum sizi seviyorum ben hadi hadi barışın ? ? ? ?❤ ? ?❤ size yakışmıyor küslükler ☺
  Bakın kardeşlerim ablam tl sorunu gene başladı bende giremiyorum yine cevap veremezsem bilinki giremiyorum ? ? ?

 114. Hazalım bu özel bir konuymuş ben karışmayayım bağışlarsan ???Esna kendini yanlış ifade etmiş. Esna canım gitme hiçbir yere konuşun güzelce yeni başlangıç yapin..
  ??Aa Hazalım ben sana kendimi tanitamadim dimi. Normalde hâlâ bekar olduğum için yaşımı söylemek istemiyorum artık?? ama bazen tanıtımlarda bahsetmek gerek? Ben Elayla yaşıtım(26) Denizliliyim. Hukuk mezunuyum ama işimi icra etmedim memurum. Bekarım
  Tabi yaşadım bu duyguları universitede. Sevgilim Londraya yerleşmek isteyince ayrilmak zorunda kaldik. Bana da gel dedi çünkü ama gidemezdim. Sonra o gitti işte. Orada kalp cerrahı şimdi

 115. wHayirli Aksamlar Kizlar.

  Hazalim birtanem senin adina cok sevindim iremsu tum yorumlarini okudu fatmadsn kurtulmanada sevindim bari benim gibi acilar cekmedin iyiki bos vermedin canim benim hep mutlu olun.

  nazla senin yorumun nerde soyledigin bulamadim ( iremsu )

 116. DEFNECİM çok teşekkür ederim canım benim

  AMAYACIM sanada çok teşekkür ederim

  bu sitedeki herkesi çok seviyorum iyi sizleri tanımışım

 117. Kyzlar simdiden iy gejeler tatli ruyalar janym ARKADASLARYM ben eve geldim ve ders calsajam sonra uyjam cok yorgunym yaryn okul var sabah gorusiriz opyorum sizleri Allaha emanat olun ??????

 118. Defnem canim guzelimmm..birtanem demek.eski.sevgilin doktormus..sende avukatsin demek ay cok guzel anlasilan emirle meslektassiniz emirde hukuk bitirdi avukat ama meslegini yapmiyor babasinin yaninda calisiyor..peki canim onu cok sevdin mi.cok uzuldum.ayrilmaniza birtanem..insAllah karsina seni senden cok seven birisi cikar??.

  Rabiam canim kardesim benim kalbim cok kirildi?.oyle kotu oldum ki??..anlatmam.ama rabiam seni cok seviyorum soylediklerinide dusunucem..

  Esna yarin benim mutlu gunum evet..sende bi yere gidemezsin anladin mi??..daha senle konusub sorunlarimizi halletmemeiz gerek.nereye gidiyorsun..

 119. Kizlar servet dizisini izliyormusunuz???..annem izliyor bende takildim diziye oyle beyendim diziyi..ama bas roldeki kiz cocuk gibi..erkekde oyunculugu cok miyminti?

 120. Ayyy hazalım seni ççoookkkk seviyorum bir tanem ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
  Seyhanım birtanem bende seni ççoookkkk seviyorum iyiki tanıdım seni güzel yüzlüm benim ? ? ? ? ? ??

 121. Nazlam canim okudum birtanem musanin suprizi cok romantikmis..cok sanslisin yaaa birtanem..bide benimkisnine bak?? sinemaya gidicez ilk defa ondada romantik degilde aksiyon vurmali kirlami filime girmek istiyor??..emirn bana suprizleri oldu ama oyle romantikligini gormedim daha?

 122. Hazalım severek okuduğum bi bölüm değildi psikoloji okumak istedim puanım yetmedi..
  Evet acı bir aşk hatırası var kalbimde bi daha sevemedim amin hayırlısı canim..??
  Yusuf Çimi severim ama dizileri tutmuyor. Çilek Kokusunda sevdim sadece Hazalim o çocuğu o kızı zaten sevmem. Oyunculukları çok zayıf zaten tutmamış kaldirilcakmis sanirim..

 123. Ayy bu servet dizindeki kiz ne kadar guzel yaa.ama cocuga benziyor..kiz gercek hayatda 1997 dogumluymus.bende 1 yas buyukmus..

 124. Aynen ya annem.seyrediyor bende salonda oturub oyle tl kurcalarken daldim diziye..evet ya yusif cim yasikli ama oyunculugu?beyenmiyorum.kiz ama guzel oda bu karaktere gitmedi ya.cocuk oyuncu gibi?..ama sacinin rengi guzel

 125. Defnem desene cok sevdin?..unutdun mu peki birtanem onu..
  Psikoloji demek oda guzel bi meslek.ama avukatligi ben seviyorum zaten lise sonda tıp okumak istemseydim.2 ci secenegim hukuk oludu..

 126. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR BİRTANELERİM

 127. Benim annem hergun dizi izler yani bos gunu yok??..
  Ay bu dizide oglan ilk gunden asik oldu ya ne cabuk???ben boyle ilk bolumden asik olunan dizileri sevmem..defnem en cok sevdigin 5 dizi soylermisn..ama tabi eskilerdende olur..5-6 yil onceledede felan

 128. HAZALIM KUZUM İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL

 129. Hazalım bende dizikolikim annen gibi. Acılarımı yalnızlığımı unutturuyor bana
  Top 5 listesi
  Merhamet,Ruhsar,Bizimkiler
  Küçük Sırlar,Melekler Adası ;)
  Ben Burak Ozcivit faniyim,balik burcuyum. Senin burcun ne ??
  Yani çok sevdim Hazalım kalbim sızlasa da unuttum. Zaten evli artık..
  Benim annemle dizi izlemek tam kabus o kadar çok soru soruyorki ağzını bantlayip odaya kitlemek istiyorum ??

 130. Bellam guzelim hayatim..ayyy yorumunu simdi gordum ozur dileri tatlimm??..bellam canim bu fatodan daha haber yok son olarak ban yardim et bulalim emirn sevdigi kizi bende hayir dedim ama isarar edice bende evet dedim..zaten bulamaz diye..yani boyle kaldi simdilek.ses seda yok henuz o yazmayinca bende yazmiyorum ona..ama yarin babama giderim kuaforede urarim..yaa canim oyle fato manyak cinsden degil oyle kiz degil..tek sorun bizi ayirmak icin babama soyler…

 131. Elam sende sukur iyisin birtanem ee neler yapiyorsun..
  Defnem ayni senin annen benim annem gibi yaa?..ayy canim bende zamanim yok diziyi izlemeye..uzun zamandan sonra ilk kez aksam oturub salonda dizi seyrediyorum???sanki yillardir salona girmemis gibi hissedim??..defnem canim evlenmjs demek kismet degilmis kuzum.sen en iyilerini hakediyorun birtanem..canim benimde burcum yengec..bende en sevdigim diziler
  Adini feriha koydum
  Aski memenu
  Kara sevda
  O hayat benim
  Bunlar en sevdigim diziler dahasida var ama aklima gelmedi simdi…
  Annemde dizi izlerken helede dram sahneleri oluca agliyor???..bende annem noluyor en cokda iccayi seyredince agliyor..diyor kiz 1 bolumden taaa ki simdiye kadar hala agliyor?

 132. ozure gerek yok hazalim birtanem gozunden kacmistir bendede olur iyi bari sana zarar vernesinde mutlu olun yarin emirin dogum gunumu yirmi nisan diye duydum sanki hediyende guzelmis onuda duydum insallah guzel bir gun sizin olur.

 133. Defnem canim senin annenle benim annem benziyor???..
  Canim.evlenmis demek kismet degilmis kuzum.sen daha iyilerine layiksin birtanem???..canim bende yengec burcum..en sevdigim dizilerde
  Adini feriha koydum
  O hayat benim
  Aski memnu
  Kara sevda
  En cok sevdigim diziler bunlar.
  Canim benim annemde dizileri izleyince hele dram sahnlerinde agliyor?..hele iccayi seyredince fena???..diyor kiz 1 bolumden taa ki son bolumde kadar agliyor?

 134. Kara Sevdayi çok seviyorum da Neslihan Atagul yüzünden ve o Asu şırfintisi yüzünden izlemezdim. Burak Neslihan in amcasi gibi dururdu..
  Ama ben Emir Kozcuoglu faniydim tüm repliklerini ezberlerdim..
  Karıcığım beni özledin mi??
  Karıcığım diyen dillerini yerim. Emir beni sev diye az demedim ama nafile???
  Benim annem YB BGA izlerdi hintlilerden. Bu seneki dizileri sevmemiş
  Hazalım yengecsin demek anaçsin yani. Yumuşak şefkatli ve mutfak işlerini yemeyi içmeyi seviyorsun?? Emir boğa oluyor

 135. Sagol bellam..evet hediiyem fikri defnemden??? guzel bi cerciveye bir cok resmlerimiz olacak ama cercive dekorlar guzel olucak mukemmel bi cercive..vede resmlerimizde cok guzel hele bi resmimz var emirle cok komik simdi emir onde ben arkada selfi cekiyor emir..yukarda bi yerdeyi.bende emire tuyunuyorum emir tam cekecekken ben ayagim kaydi dusuyordum emirden tuyundum emirde benle dusdu o na resm kayt etdi..o resm var yaaa??? cook komik onuda cercivye koydum??..bide guzle bi pasta okumussun zaten uzerine ne yazdigimi..
  Ama asil.suprizi yarin anlaticam?

 136. Ayy defnem demek burclardan anlarsin?..evet mutfak islerinden anlarim?annem uzun zamandi calistigi icin bende cocuglugumdan beri yemek yapami biliyorum..peki canim emirde boga burcu dogru ya.peki ya emirn burcunun ozellikleri ne??

 137. Kiz neslihani bende ilk bolumlerden sevmezdim ama sezon bolumnde kardesi ölduya..onun kardesi haberini aldikdan sonra aci icinde bagirdiya o sahneden sonra kizi sevmeye basladimm..kizim neslihanin oyunculugu super yaaa cok iyi ben cok beyeniyorum oyunculugunu?..burak da cok iyi ona laf soylenmez cocuk efsane.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu