Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 29. Bölüm Özeti 17 Kasım Cuma Fragmanı #Purap Aaliya’ya Tokat Atar

Kana7 Ekranlarında “Ah Kalbim” adlı dizinin 17 Kasım Cuma Günü yayınlanacak Olan bölümünde Bülbül Sarla’ya kendini affettirebilecek mi? İşte ayrıntılar…

Ah Kalbim 29. Bölüm Detaylı Özeti

Ah Kalbim adlı dizinin 29. Bölümünde; Bülbül ile Purap samanlıktan kalmışlardır. Sabah olunca Purap tamirci konusunu hallettiğini söyler. Bülbül bütün bunların kendisi yüzünden başına geldiğini söyleyerek Purap’ın kollarında ağlar. Ahbi ise Pragya’nın annesi Sarla’nın hastane’de olduğunu bildiği için ziyaretine gider.

Yolda Pragya ve ile alakalı iç sesi ona bir şeyler fısıldar kimisi iyi kimisi kötü şeylerdir. Ama çoğu Pragya hakkında kötü şeylerdir. Ahbi Sarla’ya doğru giderken karşısında üzgün bir şekilde oturan Pragya’yı görür ve ağlamalı halini rol yaptığını düşür ve iyice sinir olur.

Ahbi Pragya’nın dikkatini çekebilmek için danışma masasının önünde bulunan içerisinde çiçek olan vazoyu kırar. Parçaları Pragya’nın ayaklarına kadar ulaşır.

Ah Kalbim 29. Bölüm Resimleri

Pragya kırılma sesi ile irkilir karşısında Ahbi‘yi görünce modu iyiden iyiye düşer. Ahbi Purap meselesinde payı olduğunu düşünerek kırılan vazoyu misal gösterip Pragyaya tamir edebilir misin diyerek kırılan kalbin bir daha eskisi gibi olamayacağını kendince anlatmaya çalışırken Purvi konuşmayı heyecanlı bir sesle bölerek Sarla’nın şuuru yerine gelmeye başladığını söyleyince Pragya yerinden fırlayarak annesinin yanına gider.

Bu sırada Mitali çocuklarını okula için hazırlarken, okulda çocuklar yemesi için koyduğu yemekleri istemediklerini söyleyince Mitali ona para verip okuldan bir şeyler almasını söyler. Mitali’nin bu hareketini gören Rej sebebini sorar.

Mitali ise kendince bir açıklama ile olayı geçiştirir. Bu sırada Tanu ve Aliya hastaneden ayrılırken Pragya’nın masum rolü yaptığını bu sayede haklı çıkmaya çalıştığını söyler.

Ah Kalbim 29. Bölüm Resimleri6

Aaliya ise Ahbi’nin Pragya’dan nefret ettiğini gözlerinden bile anlayabildiğini bu konuda merak etmemesi gerektiğini ancak Pragya’yı alt etmek için daha büyük bir plan yapmaları gerektiğini konuşurlar. Bu arada Pragya hastanede annesi Sarlanın yanına gelmiştir. Sarla Pragya’yı görür görmez Ahbi ile arasının nasıl olduğunu sorar.

Pragya da annesi üzülmesin diye her şeyin yolunda gittiğinden bahsetsede odaya Ahbi gelip hasta yatağında kadına eşi Pragya’ya çok kızgın olduğunu hiç bir şeyinde yolunda olmadığını söyler. Pragya bu lafları duyunca Ahbiye kızgın bir şekilde bakış atar. Ahbi odayı terk edince Pragya annesi Sarla’ya her şeyin yoluna gireceğini söyleyerek tezkin etmeye çalışır.

Ah Kalbim 29. Bölüm Resimleri10

Ahbi Sarlanın sağlığı konusunda doktordan bilgi alır. Doktor ilk krizi atlattığını ama ikincisi çok tehlikeli olabileceğini söyler. Bu sırada hastaneye Purap ve Bülbül gelir ve arabadan inerler. Tanu ve Aaliya hastaneden ayrılmak üzre iken ikiliyi görünce çok sinirlenirler ve Aaliya ikilinin üzerlerine arabayı sürer.

Purap’ın refleksi sayesinde Bülbül’ü ve kendisini arabaya çarpılmaktan kurtarır. Aaliye hızını alamayarak Purap’ın yakasına yapışıp düğün günü neden terk ettiğini sert bir şekilde hesap sorar.

Aaliye bir rockstar’ın kuzeni olduğunu ve çocukluktan beri birbirlerini tanıdıklarını ama Bülbül’ün orta sınıf cahil bir kız olduğunu söyleyerek hakaret eder. Bülbül hemen lafa girip altta kalamaz. Aaliya sinir katsayısı daha da artar ve Bülbül’e saldırır. 

Ah Kalbim 29. Bölüm Resimleri12

Tanu ve Purap aralaştırmaya çalışsa da zorlanırlar. Bülbül boğulmak üzere iken Purap son bir kuvvet ile Aaliya’nın elinden Bülbül’ü kurtarıp okkalı bir de tokat atar. Aaliye Purap’tan tokat yiğince  Aaliye olanları Sarla’ya anlatıp Bülbül’ün yüzünden annesini cezalandırmak ister.

Ama Tanu engel olurken sesleri duyan Ahbi dışarı çıkınca kuzeni kızgın bir şekilde görür ve olanları sorar.

Aaliya ise dışarıda Purap’ın kendisini tokatladığını söyleyerek olanları Sarla’ya anlatacağını söylese de Ahbi buna izin vermez. SArla durumu iyileşince hastaneden taburcu olur. Bülbül annesini hastanede AAliya yüzünden ziyaret edemediği için evin etrafında dolanıp annesinin iyi olup olmadığına bakmak ister. Bülbül Annesi Sarla’nın iyi olduğunu görür ama Purvi’de Bülbül’ü görür.

Ah Kalbim 29. Bölüm Resimleri16

Hemen dışarı çıkar ama Bülbül pencere kenarına saklanır. Purvi içeri gelip sarla teyzesine Bülbül’ü dışarıda gördüğünü ama kapıya kadar gittiğini bulamadığını söyleyince Sarla bir anda ciddileşerek Bülbül’ün adını bu evde duymak istemediğini söyler. Bülbül’de saklandığı yerde bu sözleri duyunca ağlayarak uzaklaşır.

Bu sırada Bülbül annesi Sarla’nın sözlerini düşünür. Purap yemeleri için bir kaç şey getirmiştir ama Bülbül canı sıkkın olduğu için yemeyeceğini söyleyince Purap neden canının sıkkın olduğunu sorar.

Bülbülde annesi kendisinden nefret ettiğini ve bunu kaldıramadığını o yüzden ilişkilerini bitirmek istediğini annesiz yaşayamayacağını Purap’a söyleyip yanından ayrılıp annesinin yanına gelir. Sarla karşısında Bülbül’ü görünce hiç konuşmaz ama Bülbül ısrar edince Sarla kendisinin bir kızı olduğunu o da Pragya olduğunu Bülbül adında kızının öldüğünü söyler. Pragya Bülbül’ün evden gitmesine engel olacak.

Translated By MR. “C” ?

Ah Kalbim 29. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 17 Kasım Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu