Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 294. Bölüm Özeti #Avantika Dedik Simonika Çıktı

Ah Kalbim 294. bölüm özeti yazımızın devamında sizlerle. Bu bölümde Avantika’nın oyunu sonrası yaşananlar ve Pragya’nın gerçeğin ortaya çıkması için mahkemede çırpınışı bizleri etkileyecek. Gelin hep beraber neler yaşanmış özetimizden bakalım.

Ah Kalbim 294. Bölüm Özeti

Avantika kimlik doğrulaması için gerekli olan parmak izi okutma işini halletmek üzere hep beraber nüfus dairesine giderler. Tam okutma işi hallolmuştur ki hapishane kaçkını iki adam ellerinde silahla orayı basar. Herkes korku içinde saklanır. Adamlardan biri silahı Disha’ya doğrultur.

Purab elindeki silahı alıp Disha’yı kurtarmak için adamla kavgaya tutuşur. Bu sırada polisler de kapıda beklemektedir. Pragya geç kalacağız diye telaş içindedir. Adam Purab’ın başına vurunca Purab yere yığılır. Pragya da eline aldığı dosyaları atarak adamın elindeki silahı ele geçirir, ardından da bir sopayla adamı dövüp yere düşürür.

ah kalbim 294. bölüm özeti resmi 2

Avantika’nın ağzı açık kalmıştır. Diğer adam ise silahıyla içeri giren polisi nişan alır. Polisin elindeki silah Avantika’nın önüne düşer. Avantika silahı alıp Pragya’ya doğrultur. Pragya neye döndüğünü şaşırır ve Simonika’nın sözlerini hatırlar. Avantika silahı sıkar ama ölen diğer hapishane kaçağıdır, adam tam Pragya’nın arkasındadır.

Polisler de içeri girerler. Abhi ise Pragya’nın neden gelmediğini düşünür durur. Zira biraz sonra hakim karşısına çıkacaktır. Olanların ardından onun Simonika olduğunu düşünen Purab ve Pragya konuşurlar.

Tam bu sırada avukat mahkeme başlıyor, acele edin deyince Pragya içeri girer. Pragya hemen hakim karşısına çıkmalıyız derken Avantika evrakları tamamla der. Pragya ise eğer benimle gelmezsen evrakları yırtarım der.

Avantika kabul etmek zorunda kalır ancak bu defa da yolda trafiğe takılırlar. Pragya ve Avantika koşarak mahkeme salonuna gelmek üzeredir. Herkes onun gelmesini bekliyordur. Oradaki herkes Abhi’nin aleyhine ifade verir. Deliller karşısında Abhi resmen Simonika’nın katili durumuna düşmüştür. Daadi bu olanlara dayanamaz. Kendini tutamayan Daadi bu durum karşısında yıkılır.

Ah Kalbim 294. Bölüm Özeti – Simonika Hayatta

Pragya çıkıp gelir ve Simonika hayatta der. Herkes şok olmuştur. Basın mensupları o zaman otel odasında ölen kimdi diye sorarlar. Avantika tanık olarak ifade vermeden önce doğruları söyleceğine dair kutsal kitaba elini koyarak yemin eder. Hakim adını sorduğunda adım Simonika der.

Avukat itiraz eder ve soru sormaya başlar. Adınızın Simonika olduğundan emin misiniz, o zaman neler oldu tam olarak anlatır mısınız der. Simonika Abhi bayıldığında ben korku içinde merdivenlerden kaçtım der. Avukat inanmaz ve bir delilim daha var der. Ancak hakim mola sonrası devam edeceklerini söyler.

Abhi, Pragya’nın gözlerinin içine bakar. Purab ile sarılırlar. Abhi ise eve gidelim de bir çay partisi yapalım diye şaka yapar. Avantika ise arada kocasını arayıp Avantika olduğunu kanıtlayan belgeleri avukata verdirir. Hakim tam kararı verip Abhi’yi salacaktır ki bu kadın Simonika değil, Avantika ve Pragya onu yalan ifade versin diye buraya getirdi der.

ah kalbim 294. bölüm özeti resmi 3

Avantika da her şeyi kabul edip ben Avantikayım der. Avukat Abhi birini öldürmekten eşi de karar mercini dolandırmaktan ceza almalı der. Avantika ben iş kadınıyım, borcumu kapatmak için bu teklif gelince reddemedim der. Çıkışta Simonika ise kendisini savunan avukata teşekkür edip, Abhi’nin asılmasını sağlamasını rica eder.

Pragya ile yüzleşen Simonika ise her şeyi doğru bildin, o ölen kadın ben değildim, ben Simonika’yım der. Hastanedeki herkesi kiraladım ve duygusal da bir hikaye uydurdum Aliya ise dışarda Pragya her şeyi mahvetti, şimdi her şeyimizi de kaybettik der.

Disha ise onu koruyup doğru olanı yaptı der. Daadi de Pragya’yı korur. Aliya ise tek düşmanım Pragya der. Mahkeme son kararı almak için toplandığında Pragya benim de Avantika’ya ve avukata sorularım var der.

ah kalbim 294. bölüm özeti resmi 1

Pragya,  madem öyle siz bu kadının Simonika olduğunuzu bildiğinize göre siz onun avukatısınız der. Avukat şok olur. Pragya sözüne devam eder ve bu kadın yetim birini öldürüp onu Simonika olarak gösterdi ve onun Simonika olduğunu Purab kanıtlayacak der.

Purab, parmak izi incelemede uzman olan arkadaşını çağırıp Simonika’nın parmağına bakmasını ister. Avukat buna engel olmak ister ama nafile. Pragya diğer bir uzmanımız da el yazısı inceleme uzmanıdır der ve Avantika2nın yazısıyla Simonika’nın yazısını karşılaştırır ve %99 uyuyor deyince Pragya parmak izine bakılmasını da ister. Tam parmak izi veriliyordur ki Pragya onu durdurur. Bakalım neden onu durdurdu? Gelecek bölümde görüşmek üzere ;)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

184 Yorum

 1. Ay filizim iki arabam olacak zaten arabam var yani nisanymyn arabasy bende onadan caldym arabasyny jeza verdim bi hafda takdiyel dolasacak??????

 2. Veda etmeye geldim
  İsmimi yazmıyacağım kalbim kırıldı ama neyse kendinize iyi bakın görüşmek dileğiyleama gelmiyecem artık ? ? ? ? ? ? ? ? ? ??☹?

 3. Kızlar bana çarpan Adam sizce kim çıktı???????

  Sakalı çıktı ?
  Ben bayılmışım beni kucaklayıp Hastane yakın mış oraya götürmüş gizlice gelip Beni görüyormuş yengem söyledi bugün beni ziyarete geldi uyuyordum kapı çalınca uyandım bi baktım sakalım elinde bi çiçek not yazmış bide özür dilerim yüzünde masum suçlu bi ifade geldi yatağıma oturdu bende hemen topladım kendimi yazmamı felan örttüm neyse biraz sessizlik oldu iyimisin dedi evet ama ağrım çok dedim özür dilerim buse dedi inan istemeden oldu bi anlık dalgınlığıma Geldi affet dedi baktım ağlıyor o kdr pismandiki ya kıyamam kızlar göz yaşlarını ellerimle sildim sakalina dokundum sonra sevgilisi aramasın tam o an baktım meşgule attı dedim bekletme sevgilini dediki oonunla sonrada konuşabilirim Sen Beni affettin mi onu söyle dedi ben başımı Evet manasında salladim gülümse di sarıldı bana?Ay çok tuhaf oldum kalbim küt küt aatıyordu sonra ağrım oldu ah diye bağırınca Pardon dedi sorun değil dedim beni yatağıma uzattı üstümü örttü yüzümü okşadı Gitti gine gelcem prenses dedi ???♥♥♥
  Ya bu ne Demek oluyor kızlar???

 4. Ayy buse okurken bile heyacanlandım kız???..kız besbelli AŞK işteeee AŞK ayy busem sana aşık..peki busem kim adı yaşı felan kız söylee..ayy buse yoksa bir vardi hani o mu yoksaa

 5. Mereaba dilekjim burayadamy geldin hos geldin janym ben buralara syk syk girerim kõrdügüme ara syra gelirim

 6. Biliyorum nazla ben burayı daha çok takip ediyorum ama bir türlü yazamıyorum hep cekiniyorum ondan ?

 7. Neden kuzum ama haklysyn bende oncede oyleydim ama bi gun yazacam dedim yazdym ve arkadas olduk hata bi aile gibiyiz

 8. Dilek hoş geldin kuzUm..tabi katıla bilirsin birtanem..öncelikle kendini tanıdırmısn canım..bide bizleri tanıman için ah kalbim tanıyalım sayfasında bizleri tanıya bilirsin..

 9. Benim ismim dilek köyde yaşıyorum başka okumuyorum ailem yüzünden okumadım yemek ve tatlı konusunda ustayım yani???hazal canim seni biraz tanıyorum ama sende kendini tanitirmisin bide 19 yaşındayım ve eylülde 20 olucam

 10. Ya hazal benim ki iste sakalı beyefendi adı burak benden 21 yaşında burişim????
  Aşık mi???
  Yaa bilmem ki ya ??? ayrılmış sevgilisiyle galiba ?????
  Ay çok hoş kokuyordu sarıldığımda kokusunu çektim yaaa ?????

 11. Ben de buse Bende köyde yaşarım sonraa bende okumuyorum ailem bırakmadı

  Kizlar yarın benim doğum günüm??

 12. Kyz buse su akraban dimi bu hani ona asyk olyorum dedin sonra aevgilisi var dedin o mu janym

 13. Ayy dilek canım ya beni tanıyormusun????
  Canım bende hazal temmuzda 20 yaşım olucak.cerrahpaşa tıp fakültesinde 2 sınıf öğrencsiyim.ankaralıyım istanbulda yaşıyorum..bende yemek yapmayı bilirim..annem kücüklüğümden hep çalışdı ondan yemek yapmayı öğrendim. Bide bi kafede garsonluk yapıyorum.okuldan artan zamnlarda..bide emir var işte biliyorsundur?

 14. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ BEN COK SUKUR IYIYIM❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ NAZLAM DAVET EDERDE BEN GELMEZMIYIM GUZELLIM BENIM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ DILEK KARDEŞIM SENDE HOSGELDIN NASILSIN IYIMISINIZ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 15. Şimdi dilek yukarıda? “arancak kelimeyi yazınız” var ya oraya yaz ah kalbim tanıyalım diye sonra ara sözün uzürine bas gelecek birtanem..sonra gir o sayfaya..
  Buseee canım yaaa kız resmen aşk var aşk yaaa canım hadi hayırlısı.yaa sarılınca kokusu güzel mi.kız bende emire sarılınca o kadar güzel kokuyor kii?..ayy busem yaın doğum günün demek..ayy canım iyi doğdun iyiki benim arkadaşımsın çiçeğimm.

 16. Sağol naz abla iyiyim sen nasilsin
  Hazalcim bunların hepsini biliyorum ama emirle nasil tanistigini bilmiyorum sizi takip ediyorum ama yazamıyorum

  Buse memnun oldum acaba sende kendini biraz tanitirmisin

  Herkes köyden kaçar ama ben çok seviyorum istanbulda yaşadım kendimi zor buraya attim????

 17. Hazalcim buldum canim yazdım ama artık yanlismi yazdım dogrumu bilemedim bide resimde atiliyormu

 18. Dilek canım..bekle beni 5 dk ben sayfayı bulubda söyleyeyimde gir oku tanışma hikayemi kuzum..şimdi benimde akımda değil..beklee

 19. Kyz soylemesi havada ask kokusy var demek yaryn dogan gununi iyki dogdun BUSAM iyki varsyn janym adyna ckk sevindim janym hayyrlysy olsun

  Naz ablam hos geldin naver ne var ne yok

  Kyz hazal sorma ya sevgiline arylynca dunyayy unutyosun valla kokusyny hep burnunda tutyosun kyz barysdyk musayla dedim supriz yapar diye yapdy isde

 20. HAZALCIM HOSBULDUM GUZELLIM TESEKKUR EDERIM COK SUKUR IYIYIM BIRTANEM SENDE HEP IYI OL BIRTANEM ???

 21. Merhaba ben dileğin kardeşiyim ismim zilan ablam katıldı sizden çok bahsetti bende tanışmak istedim tanisabilirmiyiz

 22. Aman abla bu koti degsik biseyler lazym ben her gun bir delilik yapyorum ve degsiklik olyor

 23. Dilek canım ah kalbim 265 sayfa saat 23:56 kuzum emirle tanışma hikayem..ama kuzum emir 24 yaşında ben o zaman 26 zanettmişdim..bide ben ona evet deyene kadar akla karanı seçdim??
  Dilekcim sen ne zamandan takip ediyorsun bizleri birtanem..
  Ayy busemm aynı yaaa ona sarılınca kokusu hep burnumda kalıyor.emirde bana hazal sana sarılınca saçların o kadar güzel kokuyor ki..kızlar benim küçüklüğümden hep saçlarımdan kendiliyinden parfüm kokusu gibi kokar..kardeşimdede öylee..

  Ayy naz ablam kız belkide öyledirr???? şimdi o pahalı pahalı parfümler kullanıyordur?????.omdan ola bilir..

 24. Ay nazlacim biz 6 kardeşsiz en büyüğü benim ablalarıyım benden bi küçük var zilan ve ondan 2 tane küçük erkek kardeşim var değer ikiside 11 ve 10 yaşındalar biz 3 kız 3 erkek kardeşiz kusura bakma canim sizden çok bahsettim kardeşim yazdi

 25. Evet Hazal im sevdiğin kişinin kokusunu hiçbir şeye değişmem
  Saol kuzum doğum günümü kutladigin için ???

  Nazla bende şok oldum öyle güzel VR mahçup baktiki bana içim eridi bi kere daha sevdim

  Dilek cnm fanatik FB liyim ev kiziyim temizlik yemek filan uğraşıyorm TV izlemeye bayılırım müzik dinlerim Kur’an okurum sonra en sevdiğim favorim dizim söz dizisi

 26. Hazal canim ben hep takip ediyordum ama yorumları okumuyordum sonra bir gün okudum senin ve nazlanin ask hikayesini okuyunca sonra hep takip etmeye başladım ask hikâyelerinize bayıldım allah sizi mutlu etsin

 27. Yok janym kusra bakmadymda ardesiyim dedi sok oldum biran ay ne guzel alty kardes ben kalabalygy severim ama ben teki bi erkek kardesim var benimde ama kan kardes diliz ben uveyim evlatlyk alynmys bi kyzym

 28. Evet dilek bu cadı Hazal allem ettik kullem ettik zar zor emire adım atti ne günlerdi be kız Hazal vala beni çok kızdırmış tin heeeee??

 29. Busecim bende fenerliyim ama takip etmiyorum??ev kızı sayılırım teseturluyum yemek ve tatlı yapmayı çok iyi biliyorum yapmayıda severim temizlikte ben zilan kardeşim dışında kimse yapmıyor başka aklıma gelmiyor ya gelirse anlatırım bide 19 yaşındayım senin yaşın kaç peki canim?

 30. Üzülme nazlacim benim babamda sakat ama hiç üzülmüyorum
  Hazalcim valla bakıcam ama yarın şimdi fazla müsait değilim yarın güzelce okurum zaten 3e kadar uyumayacam

 31. Uzulmiyorum alysdym artyk buna hem artyk kendi ailam olacak sevgilimle nisanymla enaz 4 sene sonra kendi ailemiz kuracaz janym

 32. Sağol dileğim???..ayy dilek merak etdim de ne zamndan takip ediyorsun.yani hangi yorumumdan sonra benim yorumlarımı takip etmeye başladın kuzum..bide yok buraya resim felan koyma durumu yok o işleri filizime ait…peki canım senin sevdiceğin varmı??
  Zilan sende hoş geldin tatlımmm

  Busemm bak yarın doğum günün burak sana süpriz felan yapa bilir.bizode habersiz bırakma haaa tamam mı birtanem..çatlarız kız??

 33. Valla hazalcim hani nazla diyordu ya musayla çarpışmışım pasta dökülmüş orda takip ettim ama galiba ondan daha önceydi takip ettim canim benim sevgilim var ama beni sevip sevmediğini bilmiyorum kordugumde herşeyi anllatim nazla çok iyi biliyor canim

 34. Ayy buseeeeeeee???????canımmmm arkadaşımmm zamanında seni çok kızdımışdım evet..napıyım kız işte bu emirde güvenmem lazımdı ya..kız senin çıldıtsam iyi iyi..asıl emiride çıldırtmışdım???ayy ben emire bitdi beni arama sorma konuşma dedim sana güvenmiyorimm??ayy ne söylemişdi emirde bana..hazal hazal hazaaal senin bu güven sorunun ne????ayy buse doğru ya hey gidi günler..ama iyiki senin sizin lafınıza geldimde evet dedim emire..yaaa emir var yaa o kadar iyi brisi ki..aramızda o kadar fark var ama.bana sanki ayna mahallede büyümüşüz gib davranıyor?

 35. Hazalcim senle nazla ask hikayenizi söylüyordunuz bide alev işte ondan sonra devamlı takip ettim hep senin nazlanin ve alevin yorumlarını okudum sen emirle nazla musayla alevde omerle bide benim kardeşimin ısmide musa

 36. Buse iyki ??????dodun iyki varsin ????nice boyle ??????sanelere???hadipastayi huflede yeyeyim ya cok acim cok????????

 37. Ayyy dilek öylemi kuzum..o zaman baya olmuş.çünki nazlam nişanlandı bilee..evet zilan kendini tanıtırmısn birtanem..
  Dilek sevgilin var demek kız anlatsana biraz.ama canım nasıl sevib sevmediğini bilmiyorsun kuzUm..öyle olmaz ki önce güven diyeceğimde busemm kızacak bana hazal yine güven dedi die????
  Neyse dilek öncelikle güvenmen gerek birtanem.biraz garip yani sevib sevmediğini bilmememn?.kı emin olman gerek..canım kördüğüm hangi sayfa saati yazarmısn kuzumm..

 38. hayırlı akşamlar kızlar
  …………
  Alevim kardeşim benim canım kardeşim tekrar tekrar doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inşallah kardeşim benim çok özür dilerim doğum gününde yanında olamdım tl sorunum var kardeşim seni çok seviyorum iyiki dostumsun seni seviyorum ????
  ……..
  Buse canım çok geçmiş olsun tatlım kaza geçirmişsin esna ablamdan öğrendim nasılsın daha iyimisin canım benim Allah şifa versin inşallah sana canım benim ???
  ………..
  Almiram benim canımsın birtanem gözlerin nasıl iyisinizdir inşallah birtanem benim duam hep sizinle olsun???
  …….
  Hazalım kardeşim benim nasılsın canım benim seni çok seviyorum kardeşim seni çok özledim ???
  ……..
  Miram kardeşim nasılsın seni çok çok çok seviyorum çok özledim birtanem canımın parçası ???
  ….
  Nazlam birtanem tekrar tebrikler daima mutlu olun eniştemle ikimizde nişanlıyız ne güzel enişteme selam söyle seni çok seviyorum çok özledim ???
  ……
  Dilek ? merhaba nasılsın canım seninle tanışamadık özür dilerim tl sorunum varda
  Hoşgeldin birtanem ???
  ……..
  FİLİZ ABLAM NASILSIN CANIM ABLAM TL USTASINA GÖSTERDİM DEDİKİ SENİN TLNDE SIKINTI YOK BEN ANLAMIYORUM ABLAM YA VAALLA SİZİN ARANIZA DÖNMEYİ ÇOK İSTİYORUM
  GÖZLERİN NASIL ABLAM SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇOK ÖZLEDİM ???

  KIZLAR SİZE SÜRPRİZİM VAR
  BEN OKUL BİRİNCİSİ SEÇİLDİM SİZİNLE DE MUTLULUĞUMU PAYLAŞMAK İSTEDİM O KADAR MUTLUYUM Kİ ANLATAMAM ? OKULDAKİ HERKESE HAVA ATTIM YA ÇOK GÜZELDİ bazı kızlar kıskançlık krizine girdiler resmen ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
  ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR????
  rüyanızda beni görün ??? şaka şaka sevdiklerinizi görün inşallah ??????
  …..
  Tl de sıkıntı var yazamaya bilirim haberiniz olsun ????

 39. Ayyy güleme hazır olunnnnn..cünki esnaaaaa geldii??????kıZ esna bana bak nerdeysin sen hmm nerdeydin?..

 40. Hazalcim kördüğüm mukta vinsuyu arastiyor oraya yazdin aşağıdan yukarıya kadar okursan görürsün canim iki sende bana fikrini söyle olurmu

 41. Rabiya resmen icini toktun??????ha hos geldin rabisim ya nasilsin bende simdi geldim bitanem ee??

 42. Uğur böcekli olan adını bilmiyorum böyle dedim kusuruma bakma canim bide önemli değil zaten bugün yazdım hoş bulduk sizle tanıştığıma çok sevindim ya

 43. Rabiyam hos geldin janym nasylsyn iymisin ben iyim janym tesekur edrrim kuzum
  Esna ablajym nasylsyn iymisin janym ben iyim kyz ne var ne yok

 44. Esna ablam o kadar doluyum ki anlatamam nasılsın ablam benim

  DİLEK önemli değil tatlım Adım Rabia hiranil hoşgeldin birtanem

 45. Ayy kardeşim rabiam gelmişş?????..ahh bu tl ahhh sen benle kardeşimin arasına nasıl girersin???bizi nasıl ayırısın??????..kardeşim seni cooooook özlüyorum yaa off of of..canım bu tl değişsen belki düzelir ha..

 46. İyi olmana çok sevindim nazlam bir tanem ? bende iyiyim canım benim ? ? ? ?

 47. Hazalcim nerede olacagim buralardaydim ya hic kimse yoktu napiyim babam pesmi burakmadi soyledim ya????supurgeni aldim elime disariyi supurgeledim ee ondansa canim cikti daha oncede yorum yazmisdim siz komsudaydiz ozaman az oncede isim vardi bitti simdi indirdiyim sarkilari dinledim duygulandim bi sure fotoraflara baktim duygulandim neredese aglayacak durumdaydim???eee simdide buraya geldim ama alev yok ya???demedimi burakmayin nese basina gelenler biliyorum haa???

 48. Dilek canım tamma okuyub geliyorumm bu arada uğur böcek emojisini koyan kız benim kardeşim gibi gördüğüm güzeller güzeli rabia..

 49. Ah ah hazalım ya sen benim canımsın canım kardeşim
  Valla yeni tl alıcam diyorum ama halam kızıyor ? ? ? sürekli tl değiştiriyorum diye ya offf sizi çok özledim ya ? ? ?
  Yazarken kendimi yabancı hissediyorum ?????

 50. Rabisim icini tok dolusun sen kizlarin hepsine icini tok ya????bana deyil benimle konusuyorsun zaten siteden cikmadan once bu kizlarla konus benimle hergun konusuyorsun beni bos ver esas bu kizlarla dirdir yap dasi ozlediyin kizlar cok ozlemis sin hadi basla kizlari tut dirdir yap????

 51. Ayyyy nazlam olurmu çiceğim???? tabikide bilmek isterim birtanem hadi anlat canım arkadaşımm????.yorumun görmedim ondan özür dilerim?????????

 52. Tabi Dilekcim
  Adım ve soyadım Rabia hiranil karabulut
  ..
  19 yaşındayım
  1.69 boy
  Mavi gözlüyüm
  Kapalıyım
  Tıp okuyorum
  Nişanlıyım
  Aslan burcluyum
  Bursada okuyorum aslen ağrılıyım Eskişehir de yaşıyorum
  Bukadar? ??

 53. KIZLAR BEN GELDIM CANLARIM??
  BUSEMMMMM KIZ BU SAKALLI SANA AŞIK OLMUŞ KIZ HADI HAYIRLISI DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ÇİKOLATAM NICE YILLARA BU YENİ YAŞIN SANA UĞUR GETİRSİN HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN BALIMMMMM?????????
  RABİŞİM İYİYİM BEN SEKERPAREMMM SENDE BIR AN ÖNCE ARAMIZA DÖNEBILSİN BITANEMMMMMM???????
  DİLEK ZİLAN ARAMIZA HOŞGELDİNİZ CANLARİMMMMM NASILSINIZZ???
  ?????????❣??❤?❤?

 54. Kiz ne yabacisi rabis bakiyim sana nezaman dondun yabaciya sen???ole deme rabis ya sen burada olmasanda ozluyoruz iste seni canim benim tatlim??????seni hepimiz cok seviyoruz basimizin ustunde yerin oldunu unutma???

 55. Bu arada rabiam çooook mutlu olduuuuuuum??????????1 ci olmuşsun birtanemmmm..Allah başarılarını daim etsin birtanem???????????

 56. Nazlam birtanem bende sizi çok özlüyorum ya ? ? ? ?
  ..
  Esna ablam ya seni çok sevirem ha valla diğer sitedede kimse olmayınca sıkılıyorum
  Ama db deki arkadaşlarımda çok iyi ? ? ?
  ..
  Esna ablam içimi doksem kıyamet kopar kızz???

 57. Hoş bulduk almiracim biz iyiyiz sen nasilsin sende sakıncası yoksa kendini anlatirmisin
  Rabia benim adımda dilek demir 19 yaşındayım okulu bıraktım teseturluyum 57 kilodayim başak burcuyum 20 eylülde 20 olucam??bende ağriliyim ağrının doğubeyazıt ilçesini bir köyünde yaşıyorum çiftlik koyu

 58. Rabişim demek 1. Oldun ee tabi kimin arkadaşı bizimm????
  Anlat rabişim varsin kopsun kıyamet biz baglarız sonra???

 59. Çok teşekkür ederim hazalım kardeşim benim ????????? kızları bir görsen çatladı patladılar oh oh canıma deysim????????
  ..
  Esna ablam bende sizi çok seviyorum iyiki varsınız ? ne zamandır yokum ya şu aptal tl yüzden ???? öyle hissettim kendimi ???? ablam iyiki varsın canım ablam ??

 60. Naz diyorum ama ben küçükmüsün büyük musun bilmiyorum ona gore hitap edeyim sana??

 61. VAYYYYYYY dilekçim ya çok sevindim ya ???? benimde Doğubayazıt ilçesinde arkadaşlarım var ya çok mutlu oldum anlatamam..tanıştığıma çok memnun oldum dilekçim benim bende13 temmuzda 20 olucam??
  ..
  Almiram benim çok teşekkür ederim kız tl çıkıp duruyor sorun çözülsün ?? benden kurtulamasınız ha baştan söyleyeyim ??

 62. Tabi dilekcim tanıtim
  Ben almira 20 yaşindayım mersin de yaşıyorum okumuyorum boyum 1.67 kilom ise 62 gözlerim kahverengi saçlarım kahverengı uzun sâçlarım var oğlak burcuyum
  Müzik dinlemeyi şarkı söylemeyi dans etmeyi çok severim hint danslarına da bayılırım bu kadar cnm merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin bitanemmmm aramıza tekrardan hoşgeldin??

 63. Nazım birtanem hobuldum canım benim nasılsın meleğim benim?? ??

 64. Kiz rabisim simdi bizim kizlar kiskanacak ya nezaman senle konussam hep bana yazarsin aaallah allah kizlari unutumu onlara yaz bana deyil ya onlar seni okadar ozlemisski bak ne kadarda hevesliler sana yazmaya sanki kalpleri kopacak yerinden gibiler enisi kizlara yazz tatlim bende seni cok seviyorum ya hadi yeniden hos geldin kuzum ne anlatirsan anlat kizlarin basna gelenleri bilsen???ya sen yokken neler oldu neler????

 65. Sağol almiracim benim de saçlarım çok uzun ve kahve rengi
  Rabia bende çok sevindim ya dogubeyaztta kimleri tanıyorsun belki bende tanırım canim ikimizde aynı yasa girecez canim sen dogubeyazita gelicekmisin eğer geleceksen seni ağırlamak isterim buluşmak isterim kim buraya gelirse buluşmak isterim hepinizi beklerim ????

 66. Dilek canım okudum birtanem.değişik durum yani.ama kuzum.sende ona ya bani biran önce gel iste yoksa bitirim die..bakalım ne yapıcak..hem bunlada öğrenmiş olursun gercek hisslerini…

  Almirammmmmmmm canııımmmm arakdaşım kardeşimmm sonuda geldin oh bee?????.kız o misafir gitdi mi??

  Rabiam canım anlat almira haklı koparsa biz bağlarız ?relax…ayy bende temmuz 18i 20 olucam???

 67. Tamama baslyym simdi iste burda yazysyodum ya uykydan uyanyp biri kapyy caldy yani arkadasym aylaryn kardesi abla kos ahlar ablam hasta bende asansorle inyodum asaya biri vardy asansorde yuzine bakmadym burnuma bisey koklatdy arkadan kendimi koti hisetdim baylyjam gibi oldum kujagyna aldy ckm halsizdim konsamadym gozlerim kapandy biri yuzime su damlatdy uyandym bakdym musa ben koltukda uzanyyorum oda karsymda andalyede oturyor asyl beni kacyrym diyer evine getirmis ay ben kalkdym yatdygym koltukdan oturdym musa yanyma oturdy guldi askym gunaydyn bende salak diye koluna urdum sonra ozur dilermi janym bak ben senden basgasyny sevmiyorum kalbim sana ait anla artyk buny dedi bende dayanamadym satyldym ona oda bana sym syk saryldy sonra yfmek yapmys beraber yedik ve bahjede salanjakda oturdyk konudyk biraz ve eve geldim ama arabanyn anahtaryny vermedim zaten babasyny diyer arabasyyla kacyrmys beni??????????

 68. Esna ablam ben mutluluktan kalbim yerinden çıkacak sizlerle yazıştığım için ??????????
  Durun kızlar bişi unuttum
  ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕?☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ BUYRUN ÇAYLAR BENDEN OLSUN ÇAYSIZ OLURMU HİÇ?? ? ? ?

 69. Ayy dilek kısa ve net..burdakı kızlar candırlar cannnn????.
  Bu arada dilek canım mirayı tanıyormusn kuzum???

 70. Hazalcim kaç defa geçirdim ama bir tik ve direk öyle dersem başka anlar sanki kendimi ona yamamış gibi olur ondan demiyorum ya az önce aradı açmadım sabandandır ınstegramda canlı yayınlar yapıyor ve anca az önce bana sıra gelmiş oda acmadim ve musait degilim dedim ve oda uyuyacam diyor ya artık soğuk davranıyorum bitsin diye

 71. Hazal nereye kayboldu ya???kiz hazalllll??????
  Rabisim sana soylerdim ama bu tl seni rat burakmadigi icin enisi vereyim de senden ayrilmam ben ya benim instagramim var senin yoksa biliyorum sensiz_olmaz_esna bole yaz bul beni olurmu rabis benden bitane oralarda porfilimde iftara kac dakika kalmis deye hint oyunculari var bunu unutma bidaha yazmicam instagrami lutfen instagram indir benibul sonra silersin olurmu bunu kopyala cabuk?????

 72. He valla hazalımmmm gitti gitti belim koptu kız ordan oraya hizmet ettim küçük veletine bile çay kahve bile verdim???yemek hazırladım falan filan işte??

 73. Evet hazalcim biraz tanıyorum yani ama fazla değil o senin gerçek hayattaki arkadaşın dimi

 74. Kiz simdi kalbin cikacak kalacagiz sensiz ya sakin ol heyacan yapma ya herkes seni okadar ozlemiski rabisim hele o alev ya tek basina pastayi yedi kutladi haa???

 75. Dilek canım benim ben ara sıra ağrıya geliyorum Allah nasip ederse ağrıya geliğimde sana uğrarım birtanem benim ???
  ..
  Zilan canım benim bende iyiyim hamdolsun canım benim ???
  ….
  KIZLAR YURT GÖREVLİSİ KIZIYOR YAT DİYE ?? PEŞİMİ BIRAKMIYACAK BELLİ????
  ..
  ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI UYKULAR SİZİ ÇOK SEVİYORUM ?? GÖREVLİDEN TERLİK YEMEYİM KIZLAR ????

 76. Kizlar burada 2tane nazmi var???ay kizlar beni niye tanistirmiyorsunuz sizi gidi yaramazlar???rabis nereye kayboldun ya ???naz merehabalar nasilsin seni tanimiyorum da???tanidima memun oldum sadice gecelermi gece kusu olursun sen?????

 77. Tamama baslyym simdi iste burda yazysyodum ya uykydan uyanyp biri kapyy caldy yani arkadasym aylaryn kardesi abla kos ahlar ablam hasta bende asansorle inyodum asaya biri vardy asansorde yuzine bakmadym burnuma bisey koklatdy arkadan kendimi koti hisetdim baylyjam gibi oldum kujagyna aldy ckm halsizdim konsamadym gozlerim kapandy biri yuzime su damlatdy uyandym bakdym musa ben koltukda uzanyyorum oda karsymda andalyede oturyor asyl beni kacyrym diyer evine getirmis ay ben kalkdym yatdygym koltukdan oturdym musa yanyma oturdy guldi askym gunaydyn bende salak diye koluna urdum sonra ozur dilermi janym bak ben senden basgasyny sevmiyorum kalbim sana ait anla artyk buny dedi bende dayanamadym satyldym ona oda bana sym syk saryldy sonra yfmek yapmys beraber yedik ve bahjede salanjakda oturdyk konudyk biraz ve eve geldim ama arabanyn anahtaryny vermedim zaten babasyny diyer arabasyyla kacyrmys beni???????????????

 78. Nazlam canım ayyyyy ne romantikkk???????ayy bu musa çok romantikmiş yaaa????senide cook seviyor..ay kaçırmış seni?öylemi..ayy keşke emirde beni kaçırsa..hani dizilerde oluryaaa????saçmaladım şimdi dimi gece gece?????.seninkisi romanyik canım bide benim öküzüme bak anca dilde.bi tadirada giremedide..bana güzel romantik bi süpriz yapmadaı gitdi öküz iştee.bide beyfendi kariyer kuruyor.kariyerini yesinler senin?

 79. Nazlacim musa da az değil valla sizi gidi yaramazlar??
  Naz Ablam bende iyi sayılırım ablam??
  Dilekcim ben instagramım yok kuzum

 80. İyi geceler rabişim rüyanda bizi gor şaka kız bizi görüp napıcan en iyisi yakubunu gör???

 81. Burdayım esnamm
  Dilek sen seviyormusn bu çocuğu peki??
  Canım benim instagramım var ama 2 gün önce sildim yaa.dersler yüzünden sildim..yani öyle whtspdada cok zaman keçirmiyorum yani..kızlar ben hiç tv izlemiyorum muzik felanda dinlemiyorum dışarıya çok çıkamıyorum.çünkii dersler gerçekden çoook zor çook.o yüzden derslerden okuldan işden fırsat bulunca bi tek buraya yazıyorum..buraya yazmadığım zamanlar hep ders çalışırım..hattda öyle zamanlar varki yemek yerken bile kitab okumuşluğum oldu..yaa bi kere sabah kalktım saat çok gec olmus..erken 5 dk içersinde nasıl hazırlandığımı hatırlayınca gülüyorum??.derse girsin hocayla bir girdim sınıfa??.buluzumu ters giymişim???ama neyse ki üstümde mont vardı???

 82. Ayy kızlar???korktummmm??odamın pencerseini gece gece biri tıkıldadıyor..anne senmisn seslendim.ses yok..ışığı açıb bakıyım.geliyorumm yorganın altından yazıyorumm..ayyyy anneeeee??????????????

 83. Ayyyy hazalım kız öldüm gülmekten buluzunu ters mi giydin????neyseki montun seni kurtarmış????

 84. Hepiniz kulanmiyorsunuz ya hazalcim ben seviyorum ama ne güveniyorum nede inanıyorum bende hiç tv izlemiyorum iki dizim var oda annem yüzünden izleyemiyorum hep tlle uğraşıyorum ve telden şarkı dinlerim çok ?

 85. Hazal ha????oy ne hizli hazirlamissin ya en isi rezil olmamissin ya????yok almiros rabis bizi gorsun ruyasinda enisteyle goruntulu konusuyolar ya bizi goryormu hayir ruyasinda bizi gorsun???? ha???hazalim vah vah allah sana akil ve enerji versin bu kitaplari okumak icin ise yararm bunlar???allah sana zihin acikligi versin isalla doktor olursun sende kuzum??????

 86. Ay gulekden oldum hazal okuzmi ay??????kyz deme inisdeme oyle bak soylerim??
  Dilekjim sag ol janym ☺☺☺
  Esna duynen daha cok var bakaryz ???
  Almiros hos geldin janym ay evet oda az dil???

 87. Ay olecem gul.ekten enistede yerinde duramiyor korkutu hazali???cik bak ya bu kocaman evde alen var barsan cika geliler yanina aa eniste busate hayirdir acaba????

 88. Yok sevdigimle nişanlamadım almiracim ailem yüzünden nisanlandim sonra pişman oldular ve onları tehtit edince nişanımı attılar ama nişanlamadan önce aradım dedim beni nisanlandiriyorlar oda bir şey yapmadı of faln dedi ve hayır de dedi bu kadar demekki beni gerçekten sevmiyor

 89. Naz ablam hazali kaçırsa da hazal hak ediyo kendisi dedi emir öküz beni kaçırmıyo falan filan???????
  Hımmm anladım dilekcim bence de gerçekten seven insan hayatta bırakmazdi başka birisıyle nişanlanmanı

 90. Kizim dilek sevmedi dedimi bole konusmanin baska nedenleride ola bilir dilekim onu tes etmen gerekiyor eyer sevmiyorsa burak kafesten ucsun gitsin seni sevmeyene gonlunu vermek hic iy deyil ya????

 91. DILEKCIM BOSVER KIZ UZULME EVLENDIKTEN SONRA OGRENSEYDIN SENI SEVMEDIYINI ZAMAN YIKILIRDIN GUZELLIK

 92. Ayyyy açdım ışığı gidiyorum pencereye bakmaya bi bakdım kim sizcee….ay emir dedim aşkım ödüm koptu ne yapıyorsun sen aptal..korkudan deli olucaktımm..emirde iyimisn sen dedi..bende evet noldu ki..emirde hazal seni rüyamda gördüm.bende nasıl..emirde hazal rüyamda sen çok kötüydün binkaza keçirmişdin.ve ölmüşdün.rüyamda çok ağlıyordum..hem kalkdım.ve seni görmek istedim.evden çıkamıycanı bildiğim için bende böyle bişey yapyım özür dilerim..o an annem hazal noldu seslendi bende..yok annem hiç bişey..annemde neden bağırdın..bende anne kabus görüm ondan..neyse annemi halletdi..emirede sarıldımm.ama amir pencerye cıkmak için bahçede babamın kücük merdiveni var onu kullanmış???.neyse emir canım bi rüya yüzündenmi geldin aşkım..emirde hazal inan gerçek gibiydi.seni görmem için yarını bekleyemzdim..peki aşkım arasaydın ya penceredeyim diye..emirde o an aklıma gelmedi tek bildiğim şey seni görmekdi…kızlar emir üstümdeki pijamaya bakdı güldü..bende neden gülüyorsun ki..emirde seni bu halde hiç görmemişdim bebek gibi pembe pembe pijamalrınlaa???.neyse bende emir git dedim 5 dk sonra gitdi zaten…

 93. Tüh hazalım bizde hepimiz sevindik emir seni kaçıracak diye????
  Yok naz ablam kaçırmamış bizim kızı????

 94. Ay çok güzel sana kıyamıyor sırf rüyada gördü diye görmeye gelmiş gerçekten seni seviyor hazal canim?

 95. Hazal allha hayirlisini muradine erdirsin ya okuz dedin ruyasina girdin ya???galiba konustuklarmizin yerin kulagi ile duymus????

 96. Ay nese kizlar allah ratlik versin iy uykular hepinize tatli ruyalar???????rabis yazacani sandim uykuda ya rabisim iy geceler allah ratlik versin iy uykular kiz ruyanda bizi gor???kizlar sizede allah ratlik versin ben cikiyorum iy uykular kizlar?????????

 97. ALMIRAM EMIR HAZALI TELLI DUVAKLI KACIRMAK ISTIYOR PEMBE PEMBE PIJAMAYLA EMIR HAZALI NE YAPSIN ?????SAKA KIZ HAZAL ALINMA GUZELLIM

 98. Ay durun durun kızlar emir kaçırmadı beni???????ama keşke kaçırsa yaaa.bu fox tv den hazak kaya dizi varya orda..baş roldeki erkek hazalı kaçıtdıya..ben izlemiyorumm..ama o sahnesinde annem beni çağırdı gel bak..bende hoşuma gitdi??????
  Hepini kaçırılma yazdınız yaaaa okurken karnım ağrıdı gülmekden??????????..

 99. Aksam emir begin ruyasyna girjam ve yaryn hazaly kacyr diyjam iki gun bibyerde tut ve babasyna getir kyzyny buldum diye olurmy hazal???

 100. İyi geceler esnamm???
  Naz ablaammm olurmu öyle şey birtanem alınmadım??
  Dilekcim bu emirde sırf rüyasında gördü diğe geldi emir iştee?
  Almiram canım kız emire söyle gelib beni kaçırsın????????
  Nazlam iyi fikir?

 101. Kız hazal bu nasıl kaçırıma kiz??? senin haberin olmamali sen bizzat git söyle diyosun????burdan emire sesleniyorum lütfen kaçır kızımızı hem reşit bu arada başın belaya da girmez emirrr???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu