Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 3 Kasım Fragmanı 17. Bölüm Özeti – Abhi Pragya’ya Sarılır

Ah Kalbim Kanal7 ekranlarında hafta içi 20:00 da Cumartesi günü ise 20:30 da yayınlanmaya son hız devam ederken Ah Kalbim 3 Kasımda yayınlanacak olan 17. Bölümde neler yaşanacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 17. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 3 Kasımda yayınlanacak olan 17. bölümde Abhi’nin Pragya’ya karşı ilgisiz kalmasına Büyük anne kızar. Balayında olması gereken çiftin aslında başka bir yerde olduğu haberini duyunca Ahbi’nin peşine düşer.

Abhi gitmesi gereken yerde bulamayınca akşam yapacağı konser mekanına gider. Ancak etrafta Abhi’yi göremez.Biraz ileride Abhi’ye ait karavanı görünce kapıyı açar ve içeri girer. Bir de ne görsün.

Torunu Abhi yatakta Tanu ile görür. Bu durum karşısında Daadi’nin dili tutulur şok olur. Bir anlık şoktu atlatan Daadi, Abhi’ye balayında Pragya ile olması gerekirken neden burada ve neden Tanu ile bu haldesin diye sert çıkar.

Ah Kalbim 17. bölüm Resimi

Abhi daha cevap veremeden odaya Alia girer ve hemen konser alanına gitmesi gerektiğini eğer gecikirlerse yapımcı firmanın tazmınatı ile karşı karşıya kalabileceklerini söyleyerek Abhi’yi büyük anneden kurtarmak ister.

Büyükanne acil Pragya ile konuşması gerektiğini ve gelinini yanına getirmesini ister. Abhi Daadi’ye söz verip yanlarından kaçarcasına ayrılır. Bu arada Pragya Polis memurları tarafından uyuşturucu ticareti yaptığı gerekçesi ile gözaltına alınmış ve nezarete konmuştur.

Karakolda polis memurları Pragya ile suçüstü yakalandığı halde suçunu kabul etmemesine şaşırır. Bu yüzden Pragya’yı dalgaya alıp alay ederler. Pragya ise son çare kendisini ülkenin ünlü Rock yıldızı Abhi’nin eşi olduğunu söyleyince Abhi’nin böyle biri ile asla evlenmeyeceğini söyleyerek bir kez daha dalgaya alırlar.

Ah Kalbim 17. bölüm Resimi2

Suresh ise PRagya’nın durumunu öğrendiği için Bülbül’e anlatma karar verir. Suresh Bülbül’ün yanına gider durumu Sara’ya çaktırmadan Bülbül’e anlatır. Bülbül duydukları karşısında donup kalır.

Sara ise komşusu Suresh’in hal ve tavırlarından şüphelenince kızı ile konuşmasını dinler. Anne Sara Suresh’in ağzından çıkan Pragya’nın uyuşturucu kaçırırken yakalandığını şu an gözaltında olduğunu lafları Sara’yı resmen şok eder. Sara kızı Pragya’nın hayatını mahvettiğini düşünür ve kendisini suçlar.

Suresh Sara’nın da konuşmaları duyduğunu görünce hemen karakola Pragya’yı kurtarmak için karakola gitmek için yola çıkarlar. Abhi ise Daadi’nin Pragya ile acil olarak konuşmak istediğini söylediği için balayı için tuttukları otelde olduğunu zannedip odaya gelir. Abhi odada Pragya’yı göremez.

Ah Kalbim 17. bölüm Resimi5

Abhi, Otel görevlisine nerede olduğunu sorunca, otel görevlisi yaşanan olayları anlatır. Pragya’nın polis memurları tarafından gözaltına alındığını söyler. Abhi hemen karakola gider.

Görevlilere eşini ne ile suçladıklarını ve ellerindeki delilleri sorar. Görevliler işi savsakladıkları için parmak izi gibi çanta ile Pragya’yı birbirine bağlayacak delili almadıklarından ve ülkenin öneli bir starın eşini delilsiz içeri atmanın sonuçlarına katlanmak istemediklerinden Abhi’nin sert çıkışları da etkili olur Pragya özgürlüğüne kavuşur.

Pragy polis memurlarından kurtulur kurtulmaz Abhi’ye teşekkür etme mahiyetine Abhi ise kendisine emanet olan birinin suçsuz yere nezarette kalmasından ötürü birbirlerine sarılırlar.

Ah Kalbim 17. bölüm Resimi8

Tanu ikiliyi bu halde görünce çok şaşırır ve kıskanır. Abhi Pragya’yı eve geri getirir. Daadi Pragya’nın başına gelen olayların tek sorumlusu Abhi olduğunu bir daha Pragya’yı kimsenin üzmesine müsaade etmeyeceğini söyleyerek Pragya’ya destek olur.

Abhi ise hayatında hiç bu kadar Daadi’den böyle fırça yemediği için zoruna gider. Abhi Sorumlusu olarak Pragya’yı görür ve ona karşı nefreti artar.  Sabah olunca Abhi yüksek müzik ile evi inletince Pragya rahatsız olur ve sesi kısmasını söyler. Abhizaten Pragya’ya gıcık oluyor o yüzden laflarını önemsemez ve ikili kavga ederler. Daadi ise odaya kendini kilitler ve kimse ile konuşmaz. 

Ah Kalbim 17. bölüm Resimi7

Abhi ne yaptı ise odanın kapısını açtıramaz ve konuşmaz. Pragya ise evde tek destekçisi olan büyük annesine seslenir ve kapıyı açmasını isteyince Daadi Pragya’ya cevap verip kapıyı açar.

Bu durm karşısında tanu ve Abhi büyük annenin neden böyle yaptığını düşünürken odada Pragya’ya ait hipnoz kitabını bulurlar. Abhi ve Alia Pragya’nın Purap ve büyükanneyi hipnoz ettiğni düşünürler.

Abhi Pragya’nın gözlerine bakmaktan korkar. Kendisini de hipnoz edeceğinden çekinir. Purap ise Bülbül ile konuşur. Purap’ın Alia ile evlenmesi gerektiğini söyler. Purap’ta Abhi’ye gelir kuzeni Alia ile evlenmek istediğini söyleyince Pragya’nın yaptığı Hipnoz bozulduğunu düşünür.   

Ah Kalbim 3 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim 17. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu