Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 30. Bölüm Özeti 18 Kasım Fragmanı #Ahbi ve Pragya Trafik Kazası Geçirir

Kanal7 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim adlı dizinin 17 Kasımda yayınlanacak olan 30. Bölümünde Bülbül’ün aşkından Purap İntihar mı edecek? Bülbül Sarla tarafından Affedilecek mi? İşte detaylar…

Ah Kalbim 18 Kasım Detaylı Özeti

Ah Kalbim 17 Kasımda yayınlanacak olan 30. Bölümde; Sarla evde Bülbül’ü istemediği için gitmek istese de ablası Pragya buna müsaade etmeyerek Sara ile konuşmaya gider. Pragya, Purap konusunda Bülbül’ün suçu olmadığını söylese de Sarla kararında kati olduğunu ve evde Bülbül’ü istemediğini söyler.

Bülbül Pragya ablasına annesi Sarla ile tartışmaması söyler ve  evden gideceğini dile getirir. Bu sırada içeri Ahbi girer. Sarla üzerindeki baskıyı atmak için eğer Ahbi Bülbül’ü yaşanana olay nedeni ile affederse kendisinin de affedeceğini söyler.

Ahbi kuzeni Aaliya’nın düğün günü yaşadığı duygusal çöküntüsü gözlerinin önüne gelir. Ev halkı Ahbi‘nin ağzından dökülecek bir kelimeye bakarken Ahbi hiç bir şey demeden oradan uzaklaşır. Sarla damadı Ahbi’nin konuşmadan gitmesine canı sıkılır.

Ah Kalbim 30. Bölüm Resmi

Pragya kızı Bülbül’ü affetmesi gerektiğini suçunun olmadığını çocuklar hata yapsa bile  sonuçta annelerin affetmesi gerektiğini söyler. Büyük anne Daadi bu konuda Pragya’ya hak verse de Sarla inadından dönmez.

Pragya bu sefer kardeşi Bülbül’ün annesi Sarla‘nın çok sinirli olduğunu siniri geçince söylediklerinden pişman olacağını o yüzden söylediği lafları dikkate almaması gerektiğini şeklinde tezkin etmeye çalışır.

Pragya annesinin evinden ayrılıp Abhi’nin yanına döner. Ahbi yatak odasında şarkı yazmaya çalışırken her tarafı batırmıştır. Pragya ortalığı batırdığı için kızar. Ahbi aslı meseleye gelmesini söyler. Pragya’da neden Bülbül’ü affetmediğini sorar.

Ahbi kardeşinden yana olduğunu söyler. Pragya’da hasya bir kadın için yalan söylemelemesi gerektiğini söylese de Ahbi Aaliya’dan yana olduğunu yinelerken yüzüne tükürür ve yanlışlıkla olduğunu söyler.

Ah Kalbim 30. Bölüm Resmi8

Yerden aldığı kağıt parçası ile Pragya’nın yüzündeki tükürüğünü siler. Giderken bir daha tükürmeye çalışır. Bu arada Mitali Raj’ın imzasını nasıl alacağını düşünürken birden aklına çocukların raporlarının imzalanması gerektiği için arasına koyup Raj’a imzalatır.

Bu arada Ahbi yapımcı ve karısı ziyarete gelir. Yapımcının karısı Ahbi’nin eşi ile tanışmak ister. Ahbi daha konuşmaya başlamadan Pragya balkonda yattığı için beli tutulduğu için belini tutarak misafirlerin yanına gelince yapımcı ve eşi Pragya’yı hamile zannederler.

Ahbi öyle bir şeyin olmadığını söylese de yapımcı bunun reklam açısından çok önemli olacağını söyler. Tanu ise yapımcı’nın karısının ortaya attığı hamile lafına çok kızar ve misafirlerin yanından ayrılır.

Ah Kalbim 30. Bölüm Resmi10

Yapımcı reklam çalışmalarında Pragya’nında katılmasını iste ama Ahbi müsaade etmez. Büyük anne imalı bir şekilde Ahbi anlayışlı bir koca ve torun olduğunu söyleyerek izin vermesi gerektiğini Ahbi’ye ima eder.

Yapımcı mutlu bir şekilde evden ayrılınca Ahbi Pragyayı takip edip Yapımcıyı hangi büyü ile etkilediğini anlamak için Pragya’nın etrafında gezinir. Bu durumdan rahatsız olan Pragya Ahbi’ye neden böyle davranıyorsun diye tepki gösterir. karı koca lafla atışmalarından sonra Ahbi Pragya’yı itekler, Pragya’da altta kalmayarak karşılık verir.

Gürültüyü duyan Büyük anne odaya girer ve Ahbi’nin elinin yumruk şeklinde ve Pragya’ya doğrulttuğunu görünce Büyükanne bu ne saçmalık diyerek çıkışır. Ahbi agresif hayranlarına karşı kendisini savunmak için Pragya ile çalıştığı yalanını atıverir.

Ah Kalbim 30. Bölüm Resmi11

Daadi Ahbi’nin bu yalanına inanmamış olacak ki Pragya’ya bir koruma tutmasını ister. Bu arada Daadi yapımcının karısının söylediklerini düşünür ve dua eder. Ertesi gün Tanu Purap’ın attığı tokadın acısını PRagya’dan çıkarmak için Ahbi’ye Pragya’ya tokat atmasını ister.

Ahb ilk başta yok dese de Tanu ısrar edince Ahbi Pragya’ya tokat atacakken kapıdan Daadi’nin sesi duyulur. Tanu hemen perdenin arkasına saklanır. Pragya’da böylece yırtmış olur. Tanu perdenin arkasında iken hapşurunca Daad’i geri döner. Pragya hemen kendi hapşurmuş gibi yaparsada Daadi perdeyi açmak ister.

Pragya perdeler açık olunca çok utandığını söyleyerek Daadi’nin perdeleri açmasına engel olur. Daadi odadan çıkınca Tanu da perdelerin arasında kurtulur. Ahbi neden Daad’iye perde konusunda böyle bir yalan attığını delirmiş olduğunu söyler.

Ah Kalbim 30. Bölüm Resmi13

Ertesi gün pragya ile giden Ahbi arabanın torpido gözünden içki almak ister Pragya’da araç kullanırken içemeyeceğini söyler. 

Ahbi almak için inat edince kaza yaparlar. Pragya hemen Ahbi’yi araçtan zor bela çıkarır. Bayılan Ahbi’yi ayıltmak için yüzüne su serperek uyandırır. Ahbi uyanınca aracın hareket edemecek durumda olduğu için ikili birbirlerine öfkelenip gece vakti ayrı ayrı yollara giderler.

Translated By MR. “C” ?

 

Ah Kalbim 18 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim 30. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu