Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 303. Bölüm Özeti #Abhi, Pragya’nın King’i Eşi Olduğunu Duydu

Hint dizilerinin vazgeçilmez adresi olan Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim 303. bölüm özeti ve Ah Kalbim 303. bölüm fragmanı yazımızın devamında siz değerli dizicenter.net takipçilerimizle.

Ah Kalbim 303. Bölüm Özeti

Tanu, Abhi’ye nereye gidiyorsun diye sorduğunda Abhi kızgın bir tavırla seni ilgilendirmez deyip odadan çıkar. Suwarni Daadi Abhi’nin yanına gelir ve ona Pragya’yı sevip sevmediğini sorar. Abhi ise Pragya’nın dışarı sakın çıkma diye uyarmasına rağmen kendisine gelen telefona uyup dışarı çıktığını ve Daadi’nin orada ölmesini hatırlar ve Pragya benim ona olan güvenimi kırdı der.

 

Daadi ise onu geri getir ve artık kendine de eziyet etmekten vazgeç der. Abhi ona dinlenmesini söyler. Daadi ise sözlerine devam edip Pragya eminim dönecek der. Daasi gelir ve ona seninle konuşmam gerek deyip Abhi’nin yanından uzaklaştırır. Daasi o gördüğün kadın Pragya olamaz, çünkü o Delhi’de değil ve bu eve geri dönemez deyince Suwarni Daadi şaşırır. 

Kiara oyuncaklarını alıp cookiyi özlediğini söyler ve Abhi’yi aramayı düşünür. Annesinin telefonunu gözüne kestirir. Pragya ise televizyonu açar ve çok yorgun olduğunu söyler. Kiara televizyonda Abhi’yi görünce şaşırır ve annesinden telefonu ister. Bu sırada telefon yere düşer. Onu almayla uğraşan Pragya televizyona baktığında King’in adı geçiyordur ve iki şarkıcının kavga ettiği anlatılıyordur. Daasi ise geçmişte yaşananları Daadiye anlatır ama Daadi Abhi’nin yaralarını bir tek o iyileştirir, bir gün elbet dönecektir diye umutlu konuşur. 

Ah Kalbim 303. Bölüm Özeti – Büyük Buluşma

Abhi, Pragyayı düşünüp içki içiyordur. Daadi yanına gelir ve aynı şehirdesiniz, ben onu gördüğüme eminim git ve bak hatta güvenliğe onun gelip gelmediğini resmini gösterip sorabilirsin diye Abhi’yi zorda olsa ikna eder. Bu sırada panik halde olan Pragya, Kiara uyudu zannedip odadan çıkar. Oysa ki Kiara, annesinin telefonu alır ve Abhi’yi arıyordur. King ise sinirle arabyı çok hızlı bir şekilde sürer. Tarun durumu Pragyaya haber vermek ister ama telefonu meşguldür.

Kiara ise Abhi’ye ulaşamaz çünkü Abhi de telefonu evde unutmuştur. Telefonu Tanu açar ve oyuncağını ister. Tanu oyuncağın nasıl olduğunu dinleyince oyuncağın burda der. Bu sırada Pragya gelir kızına seslenir. Kiara ise annem geliyor deyip telefonu kapatır. Tanu şok olur çünkü Daadi’nin sözleri doğru olabilir diye düşünür. Bu ses Pragya’nın ve o geri döndü diye ödü patlar. Pragya kızının elinden telefonu alır, tam konuşacaktır ki Tanu’nun elinden telefon suya düşer. Numarasını almak için telefonu açmaya çalışır ama başaramaz.

ah kalbim 303. bölüm özeti resmi 1 

Bu sırada Abhi ve King’in arbaları çarpışır. İkisi de kavgaya meyilli tavırlarına devam edince polis ikisini de alıp karakola götürür. Tarun Pragya’ya yine aynı şarkıcı ile kaza yaptı, karakola gidiyoruz deyince Pragya sakın polislere konuşmasın içkili olduğu anlaşılırsa suçlu durumuna düşer diye Tarun’a akıl verir. Oradaki polis Abhi’yi tanıyınca durumu Tanu’ya haber verir. Kavga karakolda da devam edince polis amiri ikisini farklı hücrelere koyun emrini verir. Tanu ise durumu Purab’a haber verir ve beraber karakola giderler. Pragya da karakola gelir. Purab da Tanu’ya sakın Abhi’nin içkili olduğunu söyleme diye uyarır. Tanu ise konuşmayı senden öğrenecek değilim diye ona kızar. 

Abhi, Pragya’nın mendilini tesadüfen bulur ve kokusundan onun Pragyaya ait olduğunu anlar. Purab arkadaşına yalvarıp Abhi’yi çıkartmaya uğraşırken Pragya da polise eşim hakkında işlem başlatmayın diye yalvarıyordur. Abhi, bu esnada Pragyayı görür ve gözleri dolar. Yanına yaklaşmak ister ama Pragya’nın King’in karısı olduğunu duyar ve maziye dalar. Sen benim geçmişim, bugünüm, yarınımsın dediğini hatırlayıp gözleri dolar. Sonunda hem Abhi hem de King çıkar. King her şeyi o şarkıcı başlattı diye hala kızgındır. Abhi’nin ise kulaklarında hala kocam diye Pragya’nın King’i savunuşu vardır.

Ah Kalbim 303. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=m84zT1Q4dbM

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

360 Yorum

 1. Ay teşekürler filiz ablam ?❤

  Dilosum sanada benden bi çift burmali bilezik tilililililili ??

 2. Hsyirli sahurlar vay abhi oyle bskarsin
  abinin bakislarina bak :)
  Sana iyi oldu tanuyla evlenmeseydin baska kiz mi yoktu
  gerci srnaristtin sucu ah srnerist seni bi bulsam cok sey dicemde neyse:)

 3. KIM ALLAHA KULLUK ETSE,
  ALLAH TUM ESYALARINI ONUN KULU EDER.
  (Imam HASAN)
  HAYILI CUMALAR.TUM ORUCLARINIZ VE DUALARINIZ KABUL OLSUN HAYIRLI BAYRANALAR.

  GUNAYDIN AK AILESI.NASILSINIZ.
  ALEVIM canim bende seni ozledim hemde nasil ay canim sorma ya ama artik burdayim gitmiyicem hic bir yere nasilsin canim islerin nasil.Opuyorum seni.S.s.A
  .
  HELINIM askim nassin sana kordugimde yazdim bakarsin.Opuyorum birranem.
  AYNA sendemi buraya yaziyordun ay dun tanimadim kiz hos geldin nasilsin canim ne hor supriz nasilsin neler yapiyorsun ay canim dun yazmak istedim oraya sonra erkeklere gore yazmadim ozur canim ISLIM RABISIM nasil gorurusen selam soyle ozledim onlari.Canim opuyorum seni.
  GAYIM ikizom ben iyim sen nassin canim seni zoledim denk gelemiyoruz canim benim opuyorum askam gorusuriz

  ALMIRAM.ESNAM.NAZIM.DiLEKCIM.BUSEM.HAZALIM.MIRAM.RABISIM.TUGBAM.MELISAM.YASEMINIM siz nasilsiniz opuyorum hepinizi.Gorusuruz.

 4. Gunaydyn hayyrly sabahlar nasylsynyz guzel arkadaslarym ben iy dilim cok kotiyim aksam Tylla gelmis ve beni kotilemis ya bi yalnys anlasylma yuzinde ne demis ya gece oraya biriyazmys benim ismimi kulanyp bir suri kufir etmis aarkadaslara onarda ben sanyolar artyk ne diyecegimi BILMIYORU ben Allah asgyna hicmi beni tanymadynyz ya ben oyle seyler yapyp insanaryn huzurunu kacyryp elime ne gecegek ki hem omur DUNYADA cehenemin oduna yanmak isdemiyorum cenete girmek isdiyorum ben artyk gerisi size kalmys sizde hakymda oyle koti DUSINYORSANYZ ben bisey diyemem sadece omur DUNYADA Allah huzurunda yuzlesecegmiz guni beklicam

 5. Selamlar ablalarım arkadaşlarımm kardeşlerimm ben geldimm ?. Nasılsınız sizleri çok özledimm?? . Sizleri çok seviyorum??. Ayrıca unutmadan Ramazan ayınız nasıl geçiyor?. Sizlerrr benimm herşeyimsiniz ?2. Ailemsiniz sizleri gerçekten özledimmm ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Iyiki varsınızz

 6. Günaydın herkese canlarım
  Tuana canım hoşgeldin seni cok ozledim Ramazanda cok guzel geciyor senin için nasıl geciyor hayatım ???

 7. Ne güzel demiş Hz. Ali “Ey benim gibi nefis taşıyan dostlarım. Dikkat edin! Dünya arkasını dönmüş gidiyor; ahiret yüzünü çevirmiş bize doğru geliyor. İkisinin de taliplileri var. Siz ahiret insanı olmaya bakın; Unutmayın, bugün amel var hesap yok,yarın da hesap var amel yok. Rabbim affına, merhametine,bereketine ve en sonunda cennetine nail olan kullarından eylesin. Hayırlı Cumalar dua ile..??
  ?????✨✨
  Beter ol Abhi niye şaşırdın sanki kendin yas tuttun Tanu şırfıntısı ile evlendin hemen işte ay şu Abhiyi görünce cinnet geçiriyorum itici nankör boyu posu devrilesice :x

 8. Herkese hayırlı cumalar???
  Ayy yeni sayfa mı gelmiş görmediğim
  için eski sayfaya yazdım??..

  Busem kız valla senden korkulur haa????..sendede mi gamzelerin var ne hoş benimde var?…

  Defnemmmm cantanem hoşgeldin??..

  Tuanam aidem hoşgeldiniz kızlar??

 9. SELAMM
  ????
  LELEBEKLERİM
  ???????
  NASILSINIZZ
  ???????


  ..
  .

  RAMAZANIN İLK CUMASI HERKES IN CUMASI MUBAREK OLSUNN???

 10. Hazalımm♥♥♥
  Iyim birtanem başım ağrıyor oruç nedeniyle sen nasılsın prenses♥♥♥

 11. Helinim iyim hayatım???..canım ben işe gidiyorum okuldan yeni çıkdım..görüşşürüz???

 12. Hazalım cnm nasılsın kızcem ???sen de gamzeli ben de gamzeliyim busişimde mi gamzelı kız burayı gamzeliler basmış ?????

 13. ????Herkese hayırlı cumalar ??nasılsınız bakalim ???
  Kâinat canim iyiyim sen nasilsin ???
  Gece kuşlarından sadece hazal gelmiş ????

 14. Kızlar geldim?
  Alevim cicim iyim birtanem sen nasılın??kız aynen yaa sendemi gazmzelisin??..defneminde gazmeleri var birtanem??..

  Diloş kız nasılsın???..kızlar bende bugün oruçluyum..ama çok ac değilim…

 15. Günaydın meleklerim nasılsınız bakalım ben iyim açım ama Ya ???

  Hazalim evet gamzem var ve gamzeleri mi çok seviyorum?

  Tuanam hoşgeldin canım benim nasılsın??

  Kainat özlettin kendini nasılsın canım ??

 16. Alevim bitanem iyiyim canim ?????akşam korkudan çok yedim şimdi ac değilim ??????
  Hazalim kız sana kolaylık versin ilk oruç biraz zordur ama ben hiç zorlanmadım?????

 17. HAYIRLI CUMALAR???

  Günaydın meleklerim nasılsınız bakalım ben iyim açım ama Ya ???

  Hazalim evet gamzem var ve gamzeleri mi çok seviyorum?

  Tuanam hoşgeldin canım benim nasılsın??

  Kainat özlettin kendini nasılsın canım ??

  Sakar sakirim benn açım sen nasılsın? kız gamzelerimi çok seviyorum ya ??

 18. Busem bende gamzelerimi çok seviyorum?

  Diloşum bende aynen hiç zorlanmıyorum..ama şimdilik?

 19. Ay busem valla bende 10 dakika sonra yemek yapicam dün 6 çeşit yaptım kimse yemedi bugün az yapicam????dolma var salçalı bulgur pilavı var salata var yoğurt bide dün patatesli rulo kıyma yapmıştım oda kalmış oda var ??????benden bugünlük bu kadar sizde ne var canim???ay valla sahurda labne peyniri yerseniz hiç acıkmazsınız ben onu yiyorum beni tok tutuyor ya ??????

 20. Ooo maşAllah diloş napmışsın sen???..kız dur yeter sayma artık açıkıyorumm?????..kız valla seni alan yaşadı haa…
  Kız yok ben sahurda yiyince sonra tombalağa dönüyorum ondan sadece haşlanmış yumurta 1dilm kepekli ekmek yiyorum..haşlanmış yumurtanında kalorusi düşük 60 kalori??????..keçen yıl iftardan kalan yemeklerden yiyordum ramazan sonu bayramda 65 kilo olmuşdum..o kiloları verene kadar canım çıkmışdı???..

 21. Sağol HAZALIM sen nasılsın canım herşey yolunda mi ??
  Bugün iyiyim biraz daha ama genelde yoğunum oruçla aran nasıl bana zor geçiyor biraz ??? Emir napuyor ne hallerdesiniz bakem bizim gizz?

 22. Dilos ben sahurda haşlanmış yumurta yiyorum çok tok tutuyor ???
  Ay vala patatesli güveç ezogelin çorbası salata bizim buraların eskene yemeği var bilir misiniz böyle ince fetil ekmek yapıyorlar onu doğrayıp üstüne salçalı soğanlı etli bi karışırım dokuyorlar harika oluyor onu yapcam bide içecek te şey var ya frush diye bi içecek limonlu soda o var ???

  Kızlar burak Ozaman akşam yazar size teravih den ciktidan Sonra herkes Burda Olsun enişte geliyor ???

 23. Ay HAZALIM sende benim gibi haşlanmış yumurta yiyorsun ne guzel. Yeşil zeytin de ye benim gibi. Üzerine de soğuk çay yada maden suyu içiyorum ben çok iyi geliyor. Bende ramazanda veririm kilo tam aksi. Ama var ya bir al bi ver vücudum mahvoluyor kilo dengesizliği vücut çatlaklarımi mahvetti??
  Keşke hep yesem hiç kilo almasam?

 24. Defnemm?şükür iyim birtanem..şükür herşey yolunda cantanemm?..emirlede iyiz aynı işte???..oruçlada aram iyi iyi çok aç değilim şimdilik?.
  Canım yoğunsun demek hala.. Allah kolaylık versin sana canım????

 25. Ay hazalim valla yapınca acıkmıyorum ya ???ay ikinizde yumurta yiyorsunuz bende yiyorum hemde 2 tane yıyiyorum ????hadi akşam gelin hep birlikte yiyelim ?????busem bizde içecek olarak kola ve ramazan serbeti var????

 26. Defnem hurmada yiyorum kan şekerine dengeler..tavsiye ederim???..yok ya ben tonbalak oluyorum..göbeğim felan çıkıyor??.kilo alınca çirkinleşiyorummm??????..

  Busem maşAllah kız yok yok???kız olur gelsin enişte??..kız ben emire söyleyemem burayı..ilk başda bilseydi yazardı ama şimdilik imkansız..

 27. Diloş kız ramazanda müşteriler az oluyor kafede ama..müşyeride olunca servis yapınca açıkıyorum????
  Kızlar bi kaç hafta öncede oruç tutuncada migrenim olmuşdu açlıkdan dolayı herhalde..bu sene Allaha dua etdim migrenim olmasın diye yoksa migrenle asla tutamazdım bayılıb kalırdım öyle..şükürler olsun migrenim yok şimdi..

 28. Ay hazalim valla isin zor canim allah kolaylık versin ???inşallah migrenin tutmaz canim allah yerdim etsin bitanemn?????

 29. Hazal burak sozlendigimizden beri bizden çıkmıyor yav evlenmedik daha bela mısın oğlum hergün bizdesin ?? burak da Diyor ki kovimisen Ula sen beni bende diyorum ki kovmirem Ula kovmirem ??
  Öğlen geliyor teravih e gidiyoz ondan Sonra beni eve bırakıp gidiyor ???

 30. Kız ne istiyon senden atyı kalamıyor işte??..seni çook seviyor güzelimm.???..
  Kız burak enişte akşam saat kaçda yazacak???

 31. Herkese hayırlı cumalar hayırlı ramazanlar?????
  Kızlaaaaaaaaaaaaarrr nabeeer ben geldiiim???????beni özleyen varmı

 32. Kız kendimi cadı hissetdim ya?
  Ee hazal bari biz konuşalımda belki kızlar gelir kız kafedensin dimi

 33. Evet aynen miram..kafedeyim işte ama sadece 4 masa dolu..ramazanya herkes oruçlu ondan..ee sen ne alemdesin

 34. Merhaba kızlar

  Hele şükür geldin miram özlemez olurmuyum daha dün hazala sordum ya sana da hayırlı cumalar seninde ramazanın mübarek olsun canımın içi ???

 35. Kız bende nolsun işte odadayım kızları özledim yazayım dedim
  Kızlaaaaar nerdesiz gelin

 36. Hazal bizi alevimle rahat bırak?????
  Aleviiiim kardeşim hazal söyledi söyledi kız bende sizi çok özledim yaa kız ee naber ömer enişte nasıllar anlat bakalım kız yine sakarlık yapıyormusun?

 37. Biraz geç cevap verdim affedin ?☺
  Alev abloss hosbuldumm ramazan çok güzel geciyor valla

  Hosbuldum hazalımmm

  Hosbuldum busemm ben iyiyim sen nasılsınnn

  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

  Kızlar oruçluyummm ama çok güzel geçiyorr . Umarım ezana kadar böyle güzel geçer ??

 38. Aaa mira aşk olsun??kız tamam tamam konuşun siz…hasret giderin??ben çıkdım hazır müşteriler yok kitab okuyayım biraz???byyy

 39. Tuana canım benim ne yapıyon birtanem ???
  Miram canım ben de iyiyim ömerde iyi ben ben de sakarlık biter mi hiç canım ?????????????????

 40. AİDEMM❤❤
  ISİM OLMAZSA SENİN İÇİN KESIN GELİRİM BİRTENEM HADİ ÖPTÜM SENİ❤

 41. Arkadaşlar bu gün sınavım var di şimdi çıktım eve gidiyorum yorumları kontrol edemedim bilginiz olsun

 42. Hoşgeldin miram özledim seni ya deli :)
  Hazalim 22.30 sıralarında burak yazar kızlar hepiniz burda olun ??

 43. Ayy alevim?seninde sakarlıkların tabi bitmez biter mi hiç???
  Tuanam iyim canım?
  Helin nasılsın

 44. Hoşbuldum busem bende çok özledim?
  Kız burak mı yazıcak buraya kız burak enişte kaç yaşında

 45. Anlaşıldı bugün kimse konuşmayacak benle??..akşam yazarım fırsat bulursam tabi görüşürüz?

 46. Ayyy amayam senin bu anlamamakların beni deli edecek????kız yani hangi üniverstdeyi bitirdin hangi okuldan mezun oldun
  Kız hem sen türkmüsün

 47. HELINIM askim bak geldim nasilsin kiz ozledim seni ya canimin ici.
  .
  DILEK canim bende oedim hemde nasil canim nasilsin gulum.
  .
  BUSEM canim geldim artik ee sen ne yapiyorsun canim nasilsin ozlemisim sizi.
  .
  MIRAM nasilsin kiz sen nerelerdeydin geldin.Nasilsin canim.
  .
  HAZLIM.ALEVIM.AMAYAM.TAUNAMAAYNAM siz nasilsiniz guzeller

 48. Kainatim bende seni çok özledim iyi m canım sen nasılsın bakalım??

  Amaya cnm iyim ya açım birazcık sen nasılsın?

  Miraç kelebeğim burak 21 mi 22 mi yaşında unuttum açlıktan ya ? evet miram bu akşam yazcak siteye ?

 49. Kız buse Allah iyiliğini versin ..kız insan mütakbel nişanlısının yaşını unutur mu hiç???????
  Kız açlık beynine vurmuş iyice???..ayy bende açıkmaya baçladım yaa sizi yiye bilirim şu an????

 50. BUSEM iyim sen iyi ol hayatim hayirli bayramalr orucmusun Allah kabul etsin.Ee ne yapiyorsun birtanem.
  .
  HAZAL kiz sen nasilsin canim.

 51. Kızlaar miğdem kazınmaya başladı????????????????
  Açımm açççç..ayy canım karnıyarık çekti..aşermiş gibi????

 52. Açken ben ben değilim????
  Ayyy diloşş nerdesin yaa..
  naz abloşum bugun hiç yazmadın

 53. Kızlar kendimi ıssız adaya düşmüş gibi hissediyorum???????..
  Ay neyse kimse yok ya benimde mesayim bitiyor eve gidicem hadi byy??..

 54. Hazalım bende çok açım ölücem açlıktan normalde yemek yemeyi pek sevmemm bugünde açlıktan ölüyorum …….

  AÇIM AÇIM AÇIM AÇIM ????

 55. HAZALIM canim bende iyim ay canim dur bekle az kaldi iftara ALLAH kabul etsin canim.Opdum gorusuruz.

 56. Yaaa ben gelince herkes gideyii bu nedu da ….

  Gelin bekliyorumm sizleruu …

  ………

  BAKIN BEKLİYORUM UNUTMAYINN HAAA GELİN ZATEN AÇIMM …….
  ????

 57. Daha daha daha daha daha daha daha daha daha daha daha çok ACIKTIMMM
  ????????
  Ama hala gelmedinizzz hadisenize yaaaa …

 58. Ancak aç olan aç olanın halinden anlarrrr ama beni anlayanlarda şuan yazmıyor şansa bakın yaaaa bem böyle şansın . Tövbe tövbe

 59. Kainatim canim bende iyiyim evdeyim iftar vakti yaklaşıyor??ay hazalim delirdin galiba bizi yiyecen ha de öyle olsun hadi ye ay bugün hiç müsait olmadım ondan yazmadım ????ay ama ben bugün hiç acikmadim ya ????iftara az kaldi??
  Tuanam canim galiba açlıktan senin devreler yanmis ????????biraz daha dayan canim az kaldi??????

 60. TAUNAM canimsin ya 1 dakikayi kacirdim ozur dilerim canim benim ya inan geldim bende 1 dakika once cikdin canimsin affet Allah orucunu kabul etsin Opdum.

 61. Alemsin HAZALIM insan açken canavara dönüşüyor sanki survivor misali???patlat bi snackers. Ay hiç de güzel bi çikolata değil ya..
  NAZI oruç çarptı galiba Hazoş yok ortalikta??
  ????
  MIRAM HOŞGELDİN NASILSIN CANIM TABI ÇOK ÖZLEDİK SENI HIC SORULUR MU❣❣❣???❤❤?

 62. Amain allah razı olsun aide ablamm
  Çok şükür geldiniz yoksa ölecektimmm

  Dilekcim aynen öyle benim devreler yandı ben acıktım tatlım

 63. TAUNAM geldi gitmiyorum ay canim ne demek canimsin eee ne yapiyorsun acliki unit konu bulalim canim ne konusalim sen soyle.

 64. TUANAM❤❤❤
  AIDEM???
  HAMD OLSUN SIZLER NASILSINIZ HERŞEY YOLUNDA MI??
  amin Aide cumlemizi. Sizin orada olmuştur tabi iftar

 65. Sağol kainatim canim valla iftarımı açtım şimdi oturuyorum zilan çay hazırlıyor kainat sen aidemisin acaba yani gerçek adın aidemi a.s.k ta yazan aide dimi????
  tuanam canim sen daha orucunu acmadinmi sız de çok geç ezan okunuyor galiba ????
  Hazal kız sen daha yemeğe dalmışsın galiba açlıktan sofradan kalkmıyon dimi???????kal kız kilo alırsin?????????

 66. Ben açtım hazalim burda saat 19u 20 gece ezan okunuyor ????istanbulla ağrı arasında 1 saat var ?????benim karnım şimdi tok???afiyet olsun sana bitanem

 67. Afiyet olsun sana birtanem??
  Bende açtım güzelim..istanbulda iftar saati 20:24 canım..
  Eee artık tok karına konuşa biliriz?kız ben şimdi yürüyorum öyle..yedikden sonra oturmuyorum kilo yapar.. odan mahallede yürüş yapıyorum…

 68. Kızlar herkese afiyet bal şeker olsun??
  Amayam canım anladım?
  Defnem güzelimm naaılsın tatlım??

 69. Kız çay mı.kız banada koy geliyorum hadi?????..kız zaten dışardayım taa burdan ağrıya geliyorum?

 70. Gizem tahmin edemiyoruz senin gizem olduğunu..bak ben tahmin edemedim senin gizem olduğunu???????????????????
  Canım iyim sen nasılsın??

 71. Gizemim bendeiftardan sonra kardeşimide yanıma aldım yürüş yapıyorum öyle..sen napıyorsun

 72. Diloşum kız ben çıkıyorum artık..???çalışıcam hadi byyy..gece kuşum..yazıcam saat 12 de???????

 73. Dilek ben seni tanıyorum daha önce kendini tanittin normalde buraya çok yazarım sınavlarım olduğum için yazamıyorum ?? o yüzden beni tanımadın herhalde ???

 74. Evet ya olabilir en çok buraya hazal almira esna alev naz abla buse bunlar yazıyor ondan unuttum ya kusuruma bakma canim ???????

 75. Hoşbuldum biraz erken yazdım hoca bugün hızlı kildirdi namazı ?
  Buse çıktığında yorulmuştu?

 76. KIZLAR
  ŞU AN
  ÇOK KÖTÜYÜM SABAHTAN BERİ BAŞIM ÇOK AĞRİYOR SİZCE NE İYİ GELİR ŞU AN UZANIYORUM NAŞIM ÇOK SĞRIYOR BAŞ AĞRISINDAN DOLAYI YEMEK BİLE FAZLA YİYEMEDİM AH KIZLAR
  NE İYİ GELİYORSA SÖYLEYİN YA
  SEVİYORUM SİZLERİ?? ?

  1. kronik baş ağrısı çeken biri olarak öncelikle bir kaç yöntem var 1 başı ovalama 2 başın ağrıyan kısmına buz veya soğı bir şeyler koyma 3 başı serçe sarıp sıkıca bağlamak 10 dk sonra bağı gözmek bu arada mideye rahatsızlık vermeyen yapınıza uygun ağrı kesici içmek dene bana dua edersin canım

 77. Helinim canim kahve baş ağrısına iyi gelir doktor anneme öyle dedi bende ne zaman işcem hemen agrım geçiyor geçmiş olsun bitanem ????
  Burak busem daha namazını kilmadimi o buraya ne zaman girecek acaba siz nasılsınız ?burak diyorum ama kusuruma bakmazsınız

 78. Hosbuldum helin
  Dilek sorun değil ben sizin eniştenizi m istediğinizi söyleyebilir siniz
  Buse yatıyor çok yorulmuş namazda ??? birazdan kalkar

 79. Bütün kızlar gitmis ya ????ben konu bulamıyorum enişte ??????konu bulmakta zayifim ya

 80. Ben bazen buseyi kircak şeyler yaptım yapmak zorunda kaldım o bi damla yaş döktü benim kalbim sızladı şükür geçti şimdi Nisan yapacaz ramazanlık geldi bayramdan sonraya kaldı ?

 81. Evet ya anlattı buse çok üzüldü onu çok kırmışsınız ama düzeldiniz buna çok sevindim allah mutlu mesut etsin sizi ??

 82. FILIZ CANIM BURAK BUSENIN NISANLISIDIR AMA GELIBA MESAJINI GÖRMEDI ONDAN CEVAP VERMEDI CANIM ARTIK BURAK ENISTEMIZ SAYILIR ??YANI SAYILMAZ TAM ENISMTEMIZ????

 83. Teşekürler dilek
  Aaaaa ben size busenin asıl neden Yorgun olduğunu söylemeyi unuttum
  Biz bugün teravih ten çıktık bi terbiye yoksunu kız arkadan bana bağırdı sakalına kurban olurum diye Ay Allah ım buse elimi Bi sıkıyor elim koptu duymamazlıktan geldik devam ettik gine bağırdı yanındaki den sıkıldın sa gel yanıma dedi Aman buse beni arkasına aldi ulen seni boğarım demesile kızın saçlarına yapışması bir oldu zor ayırdım kızın yüzünü pencikledi oh iyi etti ya haklı benim Aşkım zor kucakladim sırtımaa attim eve getirdim babası gilde gezmede bugün yoklar yengesile tek ben yanında kalcam Bugün eve getirdim yataga koydum hala bağırıyor kızlara ya zor uyudu ???

 84. Ay Hadi ya buse şimdi çıldırmıştır bıraksaydın kızın saçını başını yolasaydi da enişte ?????????hak etmiş cunku?????kesin elini kırmıştır ???

 85. SLM IYI AKSAMLAR KIZLAR KUSURUMA BAKMAYIN HEPINIZI MERAKTA BIRAKTIM INTERNETIM BITTI YEGENIMIN TL SUAN YAZIYORUM CANLARIM

 86. DILEKCIM MSJI GORDUM CANIM INTERNETIM ACTIGIM GIBI INTERNETIM BITTI GUZELLIM AMAZING YEGENIMIN TL ARADA GIRERIM CANIM

 87. Hiç sorma dilek ya kızın saç telleri busenin elinde ???
  Inan ki ço yorulmuş kalkmıyor kaldırıyorum aşkım kalk siteye gir diyorum biraz daha yatım girecem diyor ?

 88. Ben geldimmm???
  Naz abloşum hoşgeldin merak etdim seni..
  Defnem cantanem güzelim iyi geceler??
  Burak hoşgeldin?..busem söylemişdi yazacağını..

 89. FILIZ CANIM SEN MESAJLARIN ALTINDAN YORUM YAZIYON YA ONDAN KIMSE GÖRMÜYOR ÇÜNKÜ ALLTA KALIYOR ONDAN ?

 90. Kız diloş geldim geldim..seni duyudm beni çağırdığını hemen geldim canım arkadaşım??
  Evetya almiram yok çok özledim onu?
  Esnamda yok offf??..

 91. Saol filiz hanım buse de sizi çok seviyor inanın hergün anlatıyor sizi ?

  Dilek inan namuslu kızlar git gite azalıyor ya bi o kızlara bakıyorum bide buseye Allah a şükür Ediyorum ne namuslu bi kiz nasip etti bana ben onu çok geç buldum ama iyiki buldum ya

 92. Hosbuldum Hazal mesur hazal sensin demek buse seninle konuşurken şekilden şekile giriyor ???

 93. Ben kendimde kızım ama diğer kızları hiç anlamam ya nasıl insanlar hatay valla buse bir numaralı kız tam erkek gibi ama dikat et ha senide döver ????
  Hazalim bitanem benim kaç saattir seni bekliyorum gelmeseydin bende çıkardım valla??????

 94. Hazalim valla ben zilan ve yusuf kardeşim oturmuşuz herkes ayrı tele girmiş ya ?????sen ne yapiyon kuzum ????

 95. Benide dövüyor döve döve FB li yapti beni gs li adamdim fanatik Fenerli oldum yav ?
  Kördüğüm izliyoruz akahsa mıdır nedir ona kızıyor benim kulağımı çekiyor ?

 96. Diloşum kız deminden ders çalışıyordum?ondan yazamadımm..aa bu arada sınavdan iyi puan aldım.çok mutluyumm????

  MaşAllah benim arkadaşıma buseme??valla ben öyle şey yapamam emire bi kız laf atsa ben kızı değil emiri döverimm?????

 97. FILIZIM HOSBULDUM CANIM NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ??????????????????????HAZALCIM HOSBULDUM BIRTANEM SIZIDE MERAKTA BIRAKTIM CANIM KUSURUMA BAK GUZELLIM ARA ARA KATILIRIM SIZE CANIM ??❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤KIZ DEFNEM BENI ORUC CARPMADI AMA INTERNET CARPTI BIRTANEM ???❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 98. Ay hazalim cok mutlu oldum ya canim benim hayatında umarım hep başarılı olursun ????

 99. Vay bee burak sevdiğin için takım değişdirdin haa helal olsun sana..bende cimbomluyum bu arada??

  Valla bende napıyım diloşum odamdayım işte..dersleri bitirdim size yazdım hemen..

 100. Ay hazalim valla biride mesela benim sevgilime laf atsa hiç bir şey yapmam çünkü kıskanç değilim ya ben daha çok erkekleri doverim????????

 101. Tamam naz ablamm bizi sensiz bırakmaa..gece kuşum??

  Diloşum kardeşim sağool cantaneemm???

 102. Kız bende bişey yapamam..kız yok ben erkekleride dövemem???..ama emiri tatlı tatlı döverim???..
  Tatlı tatlı nasıl oluyorsa artık.?

 103. Pardon ama emiri nasıl tatlı tatlı dovucen?????bir anlatirmisin?????ben erkekleri döverim valla zaten bir kaç olayı anlatmıştım ?????

 104. Evet emiride tanıyorum sizi anlattı bana bazen o kdr çok anlatıyork i uyuyorum çimdik atıyor Kendime geliyorum

  Bende çokk kıskancım bu yüzden askomun yaptıklarını normal karisladim ?

  Hazal ben onun için herşeyimi değiştiririm

  Hanımlar bende uyim malumunuz savaştan Geldim yorgun um ?

  Allah a emanetsiniz tanıdığıma memnun oldum arada yazarım ben İyi geceler

 105. Kız nebiliyim anlatamadım???tatlı tatlı işte..kız kafa göz dalamayacağıma göre..bende tatlı tatlı dedim?????
  Kız anlatsana hadi

 106. Hmm demek tanıyorsun burak emiri??
  Ben daha emire buraya yazdığımı söylemedim bile..belli ki çok seviyorsun busemi..devaam böylee??
  Emir hiiçç takım değişmez fener derde başka bişey demez..bende futbolla pek ilgilenmediğim için..hangi takımı tutarsa tutsun diyorumm?..tamam burak iyi geceler..bizde memenun olduk tanıdığımıza?

 107. Kız hani söyledin ya erkekleri döverim bi kaç olayı anlatdın diye?ondan bashediyorum..

 108. Ay biri beni kandirdi zilan hakında bir video var dedi bende bakmaya gittim başımı eğdim tele bakıyom birden çocuk beni tuttu yanaktan öpmeye çalıştı bende sinirlendim onu dövdüm bizim bahçe sapının önünde küçük bir dere var onu oraya ettim ve evine yolladim sonra babamlara dedim???????

 109. Aşağıda yorumlara bakarken şimdi gördüm zilan yazmış pardon ya görmemişim..hoşgeldin zilanım???

 110. İyi yapmışsın diloş??..kadının fendi erkeği yendii??
  Kız bendede lise dönemindeee bi sürü hikayelrim var eee ee e..
  Anlatıyım mı..

 111. Bir keresindende babam sakat ya gitti babam hakında dalga geçti sakatlığı hakında benimde en büyük zafim babamın sakalitligi hakında dalga geçilmesi bende onu bir güzel dövdüm tani erkektir kendisi daha okuldaydım 7ci sınıfta sonra bu ağladı hoca geldi bizi ayırdı niye çocuğu dovuyon dedi bende babam hakında dalga geçiyor dedim oda o zaman hakketi dedi ve bir daha kimse babam hakında dalga gecmedi korkudan

 112. Anlat kız da artık bizde ne varsa anlatalım ???bide bu benim eski sevgilim olan kişi varya benim kuzenime demiş ben dileği seviyom ama korkuyom eğer onun yüzene söylersem köy ortasında beni döver demiş ya salak????

 113. MERABALAR KIZLAR HEPİNİZE NAPIYOSUNUZ BAKİM HAYIRLI GECELER CANLARIMMMM???????
  ŞUAN KISITLI YAZIYORUM HERAN ÇIKABİLİRİM BABAMİN İNTERNETİNE BAĞLANDIM SİZLERE SLM VERIM DEDIM GECE KUŞLARIMMMM????

 114. Aa batumu söylemiş..kız hala seviyor seniiii..kız peki sen????seviyormusun???

  Kız bende anlatıyım benim ki seninki gibi dövmeli değil ama benzeri..
  Şimdi lise döneminde 16 yaşındaydım..okuldan bi çocuk var benden hoşlanıyordu sürkli bana süprizler yapıyordu çicekler böcekler felan?..neyse bi günde beni oda lise sondaydı bu arada..neyse bi gün onun sınıfındakı bi kız arkadaşı vardı beni okulun bi boş sınıfına çaöıdı bende tabi gitdim neyse girdim içeri arkamdan biri kapıyı kilitledi..bende arkama döndüm bakdım kapıyı dışardan biri kilitledi..bende açmak için çalışıyorm arkamdan hazal diye biri çağırdı döndüm bu çocuk bende sennn sen mi yaptın diye..oda sen beni buna mecbur etdin napıyım seviyorum seni..neyse bende çabuk bu kapıyı aç yoksa bağırıcammm..oda cepinden yüzük çıkardı bana evlenme teklifi etdi salak işteee süzmü salak??
  Neyse bende oğlum sen gerizekalımısın napıyorsun..oda bak sen bana inanmıyacaksın hala ben senle evlenmek istiyorum lise bitsin nişanlanannım üniversteden sonra hemen evlenenim??..bende bi bağırdım ki okulun müdürü felan geldii?????…ayyyy ne günlerdi beeeeee.çocuk bana evlenem teklifi etdi komik

 115. Almiraaaaa???????
  Cok özledim seniiii yaa çok..
  Hoşgeldin kardeşim?????
  Ne zaman yazıcaksın artık off yaaa..
  Seni çok seviyorumm..nasılsın iyimisin?????????

 116. Hazalim batu daha 2 yıl önce söylemişti şimdi degil???ay hazalim seninkide çok komik ya çocuk arttık bin pişman olmuştur sana onu dedigine ?????

 117. Haaa 2 yıl önce mi yaaa..
  Kız aynen ben nasıl bağırdıysam çocuk sınıfın etrafında dört döndü?????????..kız şaka gibi evlenem teklifi yaptı bana..bide salak yüzük almış bana..çok merak ediyorum o yüzüğü alarken hangi kafadaydı???..zaten geldi hocalar öğrenciler felan..ben anlatınca ne oldu bitdi diye öğrencilerin hepsi güldüüü bide..bi sınıf arkadaşım vardı erkek bana kardeşim derdi hep oda tamam verdik gitdi hazalı diğe benle şakalaşıyordu…o dönem sınıf arkadaşlarım bana düğün ne zaman diye şakalaşıyorlardı??????
  Ayyy salak çocuk zaten lise bitdi okumak için yürtdışına felan gitmiş..kız bide fena cocuk değildi haa boylu posluydu?????

 118. Ay hazalim alemsin ha ??????evet deseydin ya ?????seni yolardik emirde öyle dımdızlak kalirdi?????

 119. Diloş lise döneminde ben hiç bi erkekle konuşmadım yüz vermedim..tabi çıkma teklifi edenler oldu ama hepsini reddetdim..o zamanlar tek amacım tıpı kazanmakdı..başka şeylerle işim olmadı…

 120. Kız ben nereye gidiyorum???..
  Salağın tekiydi işte zaten düşünce gülüyorum????..ayy düşünüyorumda ona evet deseydim..şimdi hayatımda emir yoktuuu..ayy emirde başkasını seviyordu şimdi????

 121. Hazalim bende okul döneminde cok cirkindim ama biri beni seviyordu 1 sene önce bile cevep yollamış dileği seviyom benle çıksın diye ben bademcik çıkardım sonra istanbula gittim kilo aldim uzadim güzellestim köye geldim batu hemen bana cevap yollamış dileği seviyom diye ama okulada da benden hoşlanmıyordu sonra ben geri cevirdim bir sürü olay oldu ve sevgili olduk ama olmaz olaydim???? hayatıma sadece batu girdi

 122. hayalim ben siteye giremiyorum ya intikam çekmiyor birden dondu bu telde Yusufu teli ondan haber verim dedim??????

 123. Hayırlı sahurlar kızlar??
  Burisle tanışmışsiniz??
  Kız çok yorgunum ya hoca çok hızlı kildirdi namazı yoruldum bide şu kız olayı buris anlatmış ztn başım ağrıyor bugün yemeği burak hazirliyor ceza o kdr güzel olmasın?

 124. Ay busem allah senin ne yapsin ya çocuk günah ya onun suçu yokki ???bu arada geçmiş olsun canım ???ben yatar size ıyi geceler ????

 125. Saol dilos onun suçu yakışıklı olmak ???

  iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin canım dostlarım

 126. HAYIRLI SAHURLAR ARKADAŞLAR
  İNTERNETİMDE SORUN VAR ONUN İÇİN YAZAMADIM BUGÜN DE YAZMAMAM HABERİNİZ OLSUN
  KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL ?

 127. SEVGİLİ ARKADADŞLAR YURT DIŞINDAN SİTEYE GİRİLMEDİĞİ HATASININ FARKINDAYIZ DURUMU GEREKLİ YERLE BİLDİRDİK KISA SÜRE İÇERİSİNDE ÇÖZÜLMESİNİ BEKLİYORUZ HABERİNİZ OLSUN

 128. Busem canım iyim birtanem tanışdık burak enişteyle???
  Kız ben sahurda sadece su içtim??

  Elam birtanem tamam kuzum.. sende kendine iyi bak???

 129. ALI MISIN NESIN ALLAH SENIN BELANI VERSİN NE FILIZE NE BURADAKI DOSTLARIMA DIL UZATMA SEN YARIN KENDINI SAVCILIKTA BUL DA AKLIN BAŞINA GELSIN. MÜBAREK RAMAZANDA GIT ISINE IRZ DÜŞMANI SAPIK..
  FILIZ ALININ ADRESINI TESPIT EDER MISIN NEREDEN YAZMIŞ ŞİKAYET EDELİM :x ⁉⁉

  1. vpn kullanmış amterdam gözükür ama kesinlikle türkiyeden yazmıştır şu an yurt dışına sitemiz kapalı
   ben yazışmaların çıktısını alıyorum veri tabanı da savcılığa intikal ettireceğim kimmi bu anası belli olmayan ortaya çıksın

 130. Merhaba kızlar nasılsınız ??
  Herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı Kutlu Olsun ??
  Kızlar okuldayım kutlama vardı yaa çok eglendim şarkı söyledik,belediye başkanımız geldi ??

  1. sorun çözüldü canım soruunu ilk aldığımda siteye amerika züerinden girmek sitediğimde hata veriyordu sunu firması ile görüştük engellemeye neden olay kalktı şimdi amerika üzerinden rahatlıkla girebiliyorum haberiniz olsun su an sorun yok yani

 131. Gizem canım hoş geldin…
  Bende 19 mayıs atatürkü anma ve gençlik bayramınız kutlarım??

 132. Hazalim burak söyledi sahurda çok İyi kızlar dedi senide çok seviyor lar aşkım dedi ??

 133. Hazalım hosgeldim nasılsın tatlım ve mira nasıl onu merak ediyorum uzun zamandır yazmıyor !

 134. Sağol FİLİZİM ay şebeke midir nedir dadandılar bize manyaklar ne kandil dinliyorlar ne ramazan dur durak yok Allahsiz pislikler..
  HAZALIM ne var ne yok ???

  1. defnem ben her zaman biri bana bunu yapınca kim kendine fayda sağlayacak diye düşünürüm. çoğunlukla olayın failleri ortaya çıkar genellikle

 135. Ay ya ben giremiyorum internet yüzünden galiba zilanin telinden yaziyom ali kimdir bir şey anlamadim artık zilanin telinden yazarım ya????

 136. ARKADAŞLAR SİTEMİZE KÜFÜR VE HAKARET EDENLER OLUYOR. BAZEN SİTE BAŞINDA OLAMIYORUM BÖYLE BİR DURUMDA BANA ULAŞMANIZ İÇİN İNSTAGRAMI OLANLAR DİZİCENTER_NET ŞEKLİNDE HESABIMIZDAN DM ATABİLİRLER

 137. Gizemim hoşbuldum canım..iyim şükür sen nasılsın..kuUm mira dün yazdı bak aşağıdakı yorumlara?

  Defneemm cantanemm???..işdeyim yeni geldim..defnem sınavımdan iyi puan aldımm çook mutluyum??
  Bu kadar işin içersinde açıkcası korkuyordum ama..sınavım başarılı puan almışım???..ee kardeşim sende ne var ne yok işlerin nasıl??köye gitdin mi cantanemm???

  Diloş kız bende dün giremedim yaaa..kaç defa denedim olmadı en sonunda pes etdim uyudum..

 138. Tabiki gerçeklerin ortaya çıkmak gibi acı bir huyu vardir FİLİZİM bunlar o kadar salakki savciliktan falan korkmuyorlar aman nasil olsa bizi nerden bulacak diyorlar gerzekler bilmiyor adres tespiti yapıldığını..
  ????
  Ay Hazalım çok sevindim ???yaşasın Rabbim başarı versin hep sana.. evet canim köydeyim

  1. AYNEN BEN BİR TANESİNİ BULSAM GERİ GERLİ YOK DEDİ BANA YAP DİYE YOK BANA PARA VERDİ V.S SONRA BİR BAKMISIN HAPİS CEZASİ ONDAN SONRA VAY BEN NE ETTİM DE DUR :) YAPMAK GEREKEN IP ADRESİNİ SAVCILIKĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUĞUNA DAİR KUFURLERİ GÖTÜR GERİSİNİ ZATEN SAVCILIK YAPAYOR. ŞURDAN İKİ ADIM UZAKLIKTAKİ SAVCILIĞA İKİ SATIR YAZI YAZMAK YETERLİ GERİSİ ONA ÇORAP SÖKÜĞÜ GİBİ GELİR

 139. Ahh defnem bu sitelere ne biçim pislikler yazıyor..bunlardan adap terbiye hiç mi yok..Allah belasını versin bu namusuzluların..mübarek ayda bunuda yapıyorlarsa diyecek söz bulamıyorum artık o şeytanlara..

 140. Ay hazalim bende seni özledim ya ???kız eğer sizinde öyle olursa filiz dedi teli komple kapatıp acın sonra siteye yeniden girin dedi???yada istegramdan onunla konuşun

 141. Selam arkadaşlar nasılsınız herkesin 19 mayıs geçlik ve spor bayramını kutluyorum mesajlardan anladığım kadarıyla araniza kötü biri karışmış geçmiş olsun ben çocuklardan fırsat bulup çok fazla torum yapamıyorum ama hergün yazılanları takip ediyorum ben konuşulan konulara üzüldüm bu yüzden konu değiştirelim istiyorum arkadaşlar sizde benim gibi hint dizilerini seviyorsunuz şimdiye kadar izlediğimiz tüm hint dizilerini değerlendirelim istiyorum ve kim hangi diziyi daha çok seviyor yada en beğendiği karakterler en güzeli en kötüsü en aptalı kim ne dusunuyo merak ediyorum şimdiye kadar bi çok dizi izledik hangileri akıllarda kaldı en çok acıyı kim çekti hangi çift birbirini çok sevdi untamaduginiz sizi etkileyen ask hangisiydi güzel bi sohpet konusu olur diye düşünüyorum bence çok farklı ve eğlenceli olacak?
  Kusi
  Asta
  Kumud
  Parvati
  Alya
  Madu
  Sadna
  Dağını
  Iça
  Miti
  Bülbül
  Pragya
  Ragini ve tabi digerleri???

 142. Tamam diloşum yaparım öyle..
  Kız dün sohbetimiz baya koyuydu haaa??????ne güzel sohbet ediyorduk..
  Naz ablamda kaç gündü gece kuşu olmaıyor yaa..
  Almiramda geliği gibide çıktı?

 143. Evet ya sohbetimiz çok guzeldi ama internet içine etti ya ???kız naz ablanın interneti yok ama almiraminda interneti yok????

 144. Evet yaa inernet aramıza girdi??
  Biran önce naz abloşumla almiram gelsede tam kadro olurduk????
  Kız ne durumdasın???acmısın

 145. Merhaba Solok2 bende artık hiç izlemiyorum ya buraya da arkadaşlarim için giriyorum ve özetleri merak ediyorum yani en sev diğim dizi bir garip aşk ama en sevdiğim karekterler madu ve rk en komik manorama en güzel madu en kötüsü şiyam en aptalı sikender yani yalancı bahardan en çok madu ve rk birbirilerini sevdi en çok açıyı çeken yine madu ve rk beni en derin etkileyen aşk yalancı bahar madu ve rk ???bende bir garip aşk ve yalancı bahar arasında gidip geldim ha???????

 146. Hazalim Açım acccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc ??????????

  Solok2 ben bütün Hint dizilerini izledim en güzel çift ayla zein ama en güzel aşk çifti sadna alek ti en komik paragya Abi en tatli kushi arnav ? en çirkin çift ragini ranvirdi çünkü ranvir yakışıklı ragini çirkin ??? Ay slokla Asta da çok güzeldi ya ama ben zoya ile asafida yakistirmistim aa rudra ve paro da çok güzeldi ya binbaşı ???? şu an favorim meeti akash ❤

 147. Öyle HAZALIM şeytan bile bağlı bu ayda. Bunlarda tık yok ahlaksızlar..
  Evet aileme yardima geldim Allahtan havalar çok serin??
  Çalışıyor musun bugün ??
  Sen yalanci bahar izlemiş miydin HAZALIM Arkeyi mi seviyordun sultani mi

 148. Bir garip aşk ilk hint dizisi bizim için yeri çok ayri ilkler başkadır.. canim ne zaman sıkılsa Khusi izlerdim moral bulmak için ne tatliydi ya ama çok rüküştu???
  Arkeyin üstüne manyak seven birini tanimiyorum Madhu zaten hintli Türkan şoray kimyasi en ateşli çift ekran alev alıyor ???MADHUBALA AHAAA FAVORI REPLIGIM??
  Ama en ilginç ve olağanüstü senaryo Asta Shloka ait. Shlok yunan heykeli gibiydi çok tatlılardı Astayi bavul gibi tek eliyle omzuna atar giderdi yaa ????

 149. Buseemm kız öyle acccıım acc söyledin ki sesin buraya geldii?????????????

  Defnemm Allah islah etsin onları ne diyelim artık..
  Şükür hava serin defnem Allah kolaylık versin sana canım??
  Yalancı baharı ben pek izlemedim ama annemden dolayı biraz izledim..kız arkey yüzü beğenirdim ama vücutu biraz deşişikdi???..sulan daha yakışıklıydı yaa maviş maviş gözleri???..ben mavi gözlü erkekleri severim yaa ondan??.peki sen canım??

  Diloş kız bende şu anda değil ama öğlenden sonra acıkıyorumm..

 150. Ay valla ben yavaş yavaş acıkıyorum ????kız annemde arkeyin yüzünu kare yapardı diyor başı kare gibi ????????oda kafasını beğenmiyor ??

 151. Selam herkese nasilsiniz kizlar ben biraz iyim ya saba girmeye calistim ulasilamiyordu siteye ya?simdi cozdum filiz soyledide saolsun ben sandim ki internetim cok az diye giremiyorum kusra bakmayin aranizda olamiyorum sagik sorunum var gozum cok ariyor cok bugun gozluk sifarisine gitim oy ??piragyanin gozluyunden istedim olmadiya????nese kizlar ben hic hayatimda gozluk takmadim ya????ilkez takacagim ya???ouzden buradada ola bilmecegim ya???doktor tl tv bana yasakladiya of kac gundu goz arisi yuzunden siteye giremiyorum hem ulasilamiyorda yaziliyordu sandimki internet yuzunden ya???nese kizlar kendinize iy bakin sitede cok oyalanmayin gozunuze tl isk zararliya ara sira stede olun yorgun oldugunuz zamanlarda not biraksanizya meraklanmayalim deye???????beni merak etmeyin kizlar ben gelcekten tl aldigim gunden basima kapak oldu ya oceleri tv izledimim simdi tl kurcaliyorum gozme zarar vermis oldum ya of gozum okadar ariyorki yasariyor ya???ilacimda var goz ilacim hala gelmemis ya ben korkudan sandim ki kor olma itimali var cok sukur ole bisey yok sadice gozluk ilac vuracagim ondan sonra tl tv uzak olacagim ya???aca sagaldigimda gelecem ya sizi cok ozlicem kizlar kendinize iy bakin?????

 152. Hadi ben kaçar intimde yok zilanin kini kullanıyorum akşam gelirim anca şimdi yemek yapmaya başlıyorum ya ?????

 153. Aynen defnem bir garip aşkın yeri bende başka..ayyy en çok sevdiğim sahne hani arnav kaçırılmışdıya şiyam öküzü kaçırmışdı..neyse arnav aradı ya evi en sonunda kuşhi teli aldı konuşmak için arnav ağlama kuşhi sonrada seni seviyorum dedi yaa kuşhinde bi bakışı vardı o an.. ben orda bitdim nasıl ağladım yaaa..
  Bide kaçırıldıkdan sonra kuşhiyle arnav ilk defa gördüler ya bir birlerini ordada çok etkilenmişdim..

 154. Kızlar açlık yok unutun bunlari şeytanın vesveseleri bunlar??
  Dilek hele sen 7de yapiyon iftari bal kiz??bizde Allah’ın kuluyuz 8 buçukta yapıyoruz nerdeyse ??
  Düşünce gücünüzle yenin bunu ;)
  ?????
  HAZALIM ben ikisini de çok severdim. Ama en çok Rki onun herşeyine bayılıyorum ??gamzeleri doğuştan sürmeli gözleri,uzun kirpikleri harika?renkli gözlü erkek ben sevmem bizim Kivanca yakışıyor ama?
  ☽☽☽☽☽
  Esna geçmiş olsun kuzum merak etme gözlük kötü birşey değil ben 8 yıldır kullaniyorum?

 155. Kizlar kendinize iy bakin kolay gelsin canlarim iy sobetler iy hafta sonular dilerim bu arada oruc tutanlain allah orucunuzu kabul etsin amin kizlar???

 156. Esnam geçmiş olsun meleğim ❤

  Ay en kötü nirancan di Ay nr kdr İki yüzlülük pis kello???

  Ben kushinin arnavin sesini duyduğunda gözleri böyle portluyor ya ons çok gülüyordum

  En ağladığım dahne Alya hani savaşın ortasında kalmıştı zein onu arıyordu kamyonun arkasından çıktı sarıldılar seni seviyorum dediler orda duygulandim ya ?

 157. Tamam diloşum görüşürüz???

  Amayam hoşgeldin kuzum??iyim canım sen nasıslın???

  Defneem rk iyidide ben tavrını beğenmiyordum..sanki konuşurken hep sarhoş gibi konuşuyordu.madu iyidi ama onu severdim?..

 158. Esanm güüzelim sende kendine iyi bak kuzum..iyi ramazanlar sana kuzum???

  Busem kız ben en çok arnav kuşhi seviyorum..onları aşkı beni cok etkilemişdi..hem dram hem komedi ikisi bir aradaydı?..

 159. Tsk hazalim hos bulduk canim sende hersey yolundami kuzum ya hep iy olasiniz???defnem ne 7 yilmi ben hic bin yilda takamadim ?ya??nese bakalim bu gozluk benim gozlerimi geri verecekmi???herkese kefli sobetler dilerim ben kactim kuzular????Allaha emanet olun??siteyede iy bakin ha ben gercekten sagaldimada gelebilirim sakin bir birinizden kusmeyin bibirinize iy bakin yeni gelenlere okadar sicak bakmayin biraz azindan laf alin ???ondan sonra buyur kardes basimin yuzerinde yerin var dersin ha dikatli olun????kizlar ben kactim?????

 160. Amaya cnm o paro değildi o mayradi ona benziyordu Sadece ?

  Ay bide kumud ve saras vardı demi Onlar yakışıyor ama dennyle kusum daha tatlıd ii ??❤

 161. Esnam şükür herşey yolunda birtanem???..tamam kuzum biraz dinlen sonra gelirsin??..kendine iyi bak tatlımm??

 162. Hazalım iki yabancı vardı ya saras ve kumud vardı

  Kushile arnav da çok güzeldi hazalım?

  Ay deli divane harikadi alek çok tatlış di arkadaşım ?

 163. Ay alemsin Hazalım Rk bu adam kadrolu manyak???
  Hele Raja tam bi belaydi Rani diye diye can veriyordu
  Kiz bana sarılsın diye yılan fırlattı üstüne ???
  Arnav da çok manyakti Khusi neler çekti ondan bu ne bu ne diye diye.. shyam tam sapikti halbuki karisi Anjeli Khusiden daha güzeldi peri kizi gibi
  ???
  Evet Esna korkma gozlukten bazen daha cazibeli bile oluyorsun kiz ;)

 164. Aynen defnem anjelinin maşAllahı vardı su gibi kızdı?..gül gibi karısı varken..kuşhiye aşık oldu sapık herif..
  Defnem sen daha söyledğim sayfayı bulmadın mı instagramdan??

 165. Tuanammm prensesim seni çok özledim nasılsın yaaa ❤❤❤❤
  Helinim merhaba ben iyiyim sen nasılsın ???

 166. Evet hazalim çok güzel kumud
  Vala ztn siyama babam bile kızardı bu anjeli kushiden daha güzel bu siyam deli mi diyordu ??

  Ay bide şey vard ambika alek in teyzesi Ay o ne kdr kötü bir kadındı ya ayyy pis pis kemcuk ağızlı???????????????

 167. Helinim geçmiş olsun cnm.benim
  Sıcak çorba iç çay iç yumuşar boğazın
  Bende nezle olmuşum burnum akıyor hapsuruyom ??

 168. Filiz eline gozne salik dinlen kuzum????herkese kolay gelsin kizlar sukurku yuvaniza kavustunuz??????????

 169. KIZLAR BEN HASTANEYE GİDECEK BİR HALDEYİM ORUÇLU OLDUĞUM İÇİN KARANLIK BİR ODAYA GİDİP YATACAĞIM YAZAMAZSAM MERAK ETMEYİN
  EĞER BİRİSİ GELİRSE DİZİCENTER_NET İNSTAGRAMDAN BANA ÖZEL DM ATIN VEYA FACE DE AH KALBİM FAN GURUBU VAR KAPALI GURUP 1300 KİŞİLİK ORDAN BANA YAZABİLİŞRSİNİZ ALLAH A EMNAET OLUN ORUCU AÇAR AÇMAZ HASTANEYE GİDECEĞİM BU İLAÇLA GEÇMEYECEK DÜZEYDE BU ARADA DESTEĞİNİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM.

 170. Ay filizim canim çok ama çok geçmiş olsun kendine çok dikkat et bizimle çok uğraştın ???????sagol canim???

 171. Ay site açıldı çok şükür ya ???
  Kızlar nasılsınız bakalım ben süperim siz nasılsınız Neler yapıyor sunuz ❤???

 172. Ay site açıldı çok şükür ya ???
  Kızlar nasılsınız bakalım ben süperim siz nasılsınız Neler yapıyor sunuz ❤???
  ??

 173. Deli hazal ya 50 kere yorum yazmissin yorumunu goremiyorsun ya????vifiyle giriyorsun sa vifi kurbanisin ha?????

 174. Hazalim bu sorun tek senin basina gelmiyor canim gonderiyi iki kes bas tekrar edilen yorum yazilacak geri vur yenile goremiceksin sonra gore bileceksin herkesin basna geliyor canim kurtulduk derken bi bu ciktiya?????

 175. arkadaşlar tekrar tekrar söylüyorum YORUMLAR EL İLE ONAYLANIYOR. YANİ HER YORUMU BİZZAT OKUYUP ÖYLE YAYINLIYORUZ. SAPIK HALA KÜFÜR ETMEYE DEVAM EDİYOR.

 176. Ha filizim nedemek istedini dilos bile anlamadi ya???tamam demek el ile onayliyorsunuz ya yorulmayasiz ya allah size guc versin filizim ya??oh dilos az oce seni ratsiz etmek istemedi el onaylamasi nedemek diy bana geldi????bende anlamadim ya??simdi anladim?????

 177. Ayy esnoşumm bize noldu yaa..sitemiz zor günler keçiriyor..inşAllah çözülür..bi baş belasının yüzünden..çekmediğimiz kalmadı???
  Allah onun belasnı versin?..
  Siteye tam girdik derken..bide yorum sorunu yaşıyoruuz?

 178. Kizlar artik site eskisi gibi deyil hizli yorum gonderirsiniz yorumunuz cabuk gorunurduya o artik yok sadice el ile onaylaniyor yani bizim kizlarin yorumu siteye kufur edenin yorumu cope gediyor ouzden yorumlar gec goruyorsunuz tatlislarim??????sikinti yok yazdiniz yorumlar siteye ulasiyor sadice el ile onaylaniyor okadar sapik kufur yaziyor ya cope gediyor oninki????nese allah sitemizi sapiklardan korusun aminnnn?

 179. Esnaam peki o sapık kim?????
  Ne zaman cezası verilecek..şikayet etsinler.
  Amin esnoşum amin..biran önce o pisliğin cezası verilsede bizde kurtulsak.. Özledim yaaa koyu sohbetimizi?

 180. Esnam bidaha siteye girememk gibi sorun olmuycak dimi???
  Esnam bende senden soruyom herşeyi????????..sen bilgilisin yaa filizmle konuşuyosun o yüzden??..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu