Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 31. Bölüm Özeti 20 Kasım Fragmanı #Abhi’nin Korku Dolu Anları

Kanal7  ekranlarında 20 Kasımda ekranlara gelecek olan 31. bölümünde neler yaşabacağını yazımızın devamında DETAYLI bir şekilde bulabilirsiniz. Keyifle okumanızı dilerim Translated By MR. “C” ? Sevgilerle

Ah Kalbim 31. Bölüm DETAYLI Özeti

Ah Kalbim 31. bölümde Abhi kaza yapınca ikili bir birlerine sinir olup ayrı yollara girse de ikilinin yolu terk edilmiş bir konakta birleşir. Hava karanlık olduğunu buraya sığınırlar. Abhi o koca cüssesine rağmen karanlıktan çok korkar.

Pragya lavabonın nerede olabileceğini sorar. Abhi ukala bir şekilde karşıda veya yukarı katta olabileceğini söyler. Bu sırada terk edilmiş sandığı evin kapısı aralanır. Abhi eline oradan bulduğu garip bir topuzu alır.

Gelen garip görünümlü daha çok korkunç adam bu yerde ne gediklerini sorar. Abhi korkudan kıçını tutamaz ve gaz kaçırır. Elindeki topuz’un çıkardığını söyleyerek daha da komik duruma düşer. Abhi aklı bir yalan gelmeyince işi Pragya’ya atar. Niçin burada olduklarını karşılarındaki korkunç adama söylemesini ister.

Ah Kalbim 20 Kasım Resmi

Pragya özür dileyip gitmeye çalışır korkak Abhi Pragya’ya bu adamla yanlız bırakmaması için resmen yalvarır.

Pragya evin yukarı katına gider Abhi de garip adamdan korktuğu için koşarak Pragya’nın arkasından gider. Pragya Abhi’ye korkuyor musun? deyince bizim ki -yok canım ne korkacam diyerek erkeklik yapsada Pragya Ahbi’nin nefes nefese kalmasını ve alnın korkudan terlediğini söylesede bizimki kabul etmez.

Bu arada Daadi Abhi Pragya’ya ulaşamaz. Pona’ya da varmadıkları haberini alınca iyiden iyiye merak etmeye başlar. B arada Mitali babasını 2-3 gün ziyaret etmek için Daadi den izin istiyor. Bu arada bizimkiler hala terk edilmiş evin içerisindedir. Abhi karanlıkta aynada kendini görünce korkar. Biraz ilerledikten sonra oda kapısı dikkatini çeker ve içeri girer.

Ah Kalbim 20 Kasım Resmi6

İçeride karşısına insan kafası şeklinde maske görünce Abhi korkudan dışarı fırlar. Terk edilmiş evde yaşayan adam birden Abhi’nin önünde belirince Ahbi bu adamın hayalet olduğunu inanır. Adam Ahbiye korkunç bir hikaye anlatınca bizimki korkudan küçük dilini yutar.

Purap Bülbül’e onsuz yaşayamayacağı eğer bırakırsa gene intihar edeceğini söyler. Bülbül Purap’ı ikna ederken elini tutar. Sarla ikilinin el ele tutuştuğunu görür. Sarla Bülbül’e düşüncesiz ve fikirsiz bir olduğunu ablası Pragya’nın evliliği Bülbül yüzünden bitme noktasına geldiğini ayrıca Sarla kendisini kasdederek kalp krizi geçirdiğini ama buna rağmen Purap ile birlikte olmaya devam ettiğini söyleyerek fırçalar. Bülbül ise her şeyi bitirdiğini olanları yanlış anladığını söylese de Sarla Bülbül’e inanmaz.

Ah Kalbim 20 Kasım Resmi9

Purap Sarla’ya olanları hep yanlış anladığını kendisinin Bülbül üzerine asla gül koklamayacapını söylese de Sarla Bülbül’ü Purap’ın yanından alır. Bizim aşıklar hayalet gibi duran adamın anlattıkların korkup battaniyenin altına saklanırlar. Birbirlerini bir daha korkarlar.

Sarla Bülbül ile eve gelir ve Düğün salonu ile alakalı konuşur. Düğün salonu olmadan nasıl geçineceklerini borç içinde olduklarından Sarla ağlar. Bu arada Abhi Rock yıldızı olduğunu ve ölmek istemediğini söyleyip Pragya’nın arkasına saklanır.

Kapının arkasındaki sese doğru yürürler. Telefonla konuşan hayalet dedikleri adam vardır. Ve her şeyi telefondaki kişiye anlatırken Abhi ve Pragya duyar. Adam yakalandığını anlayınca özür dilese de Abhi adama öyle güzel bir ceza verir ki bu sahneyi görmenizi tavsiye ediyorum.

Ah Kalbim 20 Kasım Resmi13

Abhi ve Pragya yapımcının ayarladığı otele ulaşırlar. İkiliyi kuyruk gibi Tanu da peşlerinden gelir. Ancak Tanu Abhi ile Pragya’nın bir miktar yakınlaştığını hisseder ve kızkançlık krizine girer. Daadi ve kuzenleri otelde Pragya ve Ahbi’yi ziyarete gelirler. Resepsiyon bilerek Abhi’nin oda numarasını yanlış verir.

Abhi’nin akrabaları olduğuna inanmadığı için. Otelde Pragya gezinirken Daadi ve kuzenlerini görür ve hemen Tanu’yu telefon ile haber verir. Tanu Pragya’ya inanmaz ve telefonu Pragya’nın yüzüne kapatır. Pragya Abhi ve Tanu’nun yanına gider ve durumu anlatır. Abhi Tanu’yu tavan arasına koyar.

Translated By MR. “C” ?

Ah Kalbim 20 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim 31. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu