Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 31 Ekim Fragmanı 14. Bölüm Özeti – Abhi’nin Tavırları

Ah Kalbim Kana7 ekranlarında hızla izlenme oranlarını artırmaya ve geniş kitlelere ulaşmaya başladı.  Ah Kalbim 31 Ekim de yayınlanacak olan 14. Bölümde neler yaşanacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 14. Bölüm Detaylı Özeti

Ah kalbim 31 Ekim 14. bölümde yayınlanacak olan bölümde Pragya ile Abhi’nin evlilikleri sıkıntılı bir aşamadan geçmektedir. Abhi ile Alia kendilerince bir oyun kurar ve Daadi’nin davetine Purap’ı da çağırırlar.

Ancak Pragya her şeyin farkındadır. Pragya öyle yalnız kalmıştır ki yaşadığı sıkıntıyı paylaşacak çevresinde kimse yoktur. Eğer sıkıntısını Sara ve Bülbül’e anlatsa iş daha da kötüye gideceğini biliyor ve sessiz kalmaya ve her şeyi içine atmaya devam ediyor.

Abhi ve Alia resepsiyona çağırdıkları Purap’ın gelmesini dört gözle beklerler. Ancak Purap ortalıkta yoktur. Bu arada davete Suresh’de gelir.

Ah Kalbim 31 Ekim 14. Bölüm Resimi2

Bülbül Suresh’in bu davete gelmesine sinir olur. Çünkü Suresh daha önce hem kendisine karşı hem de ablası Pragyaya karşı duygusal manada bir şeyler hissetmiş olduğunu için ablasının evliliğine zarar vermesinden çekinir.

Ancak Suresh Abhi ile Pragya’nın evliliğinin mutlu bir evlilik olduğunu zanneder ama gerçek öyle değildir. Bu arada davet müzikli olduğu için ve bu davetin Daadi tarafından yeni çiftlerimiz için yapıldığı için ilk dansı onların yapmasını isterler. Abhi Daadi’yi davetlilerin önünde kırmaz ve Pragya ile dans eder ama yarıda bırakmaya çalışır. Pragya ise hiç istifini bozmaz dansına devam eder.

Ah Kalbim 31 Ekim 14. Bölüm Resimi4

Abhi ile Alia tarafından merakla beklenen Purap gecikmeli olarak davetin yapıldığı mekana gelir. Purap geç geldiği için içinden kendi kendine geç kalmasından ötürü Abhi’den özür dilemesi gerektiğini söylenirken Abhi ile Pragya’nın evlendiğini duyar ve şok olur.

Purap çok geçmeden yaşanan olayları algılamakta gecikmez. Abhi’nin Pragya ile olan münasebetini yanlış anladığı için bütün bunların olduğunu anlar. Abhi her ne kadar Pragyaya karşı öfke ve nefret dolu da olsa, Purap’ın Pragya’yı tebrik etmek için yanına gidip konuştuğu görür ve olayları gene yanlış yorumlamasına sebep olur.

Abhi’de karısının ve davetlilerin gözlerinin önünde savgilisi Tanu’yu dansa kaldırması ve dans etmesine Pragya çok üzülür. Garibim Pragya her şeyin farkında ancak annesinin sağlık durumu yaşanan olayları anlatmasına müsaade etmiyor. Daadi ise her şeyden habersiz anı ölümsüzleştirmek adına kız tarafı ile toplu resim çektirmek ister.

Ah Kalbim 31 Ekim 14. Bölüm Resimi9

Ortalıkta boş beleş dolaşan Tanu’dan rica eder. Tanu Pragya ve Abhi’nin aralarındaki durumu bildiği için Pragyayı küçük düşürme adına koca gözlükleri resimde güzel gözükmeyeceğini söyleyip Pragya’dan çıkarmasını ister.

Pragya Tanu’ya sinir olsada bir şey diyemez ve gözlüklerini çıkarıp resmi çektirir. Abhi kendisini evli bir adam olarak görmediği için evliliği ile ve dolayısı ile Pragya ile de ilgilenmez.

Akşam dışarı eğlenmeye gitmek ister ancak Daadi daha yeni evlendiğini ve ilgilenmesi gereken bir eşi olduğunu bu yüzden dışarıya çıkamayacağı dile getirir. Abhi Daadi’yi üzmemek adına bir şey diyemez hıncını Pragya’dan çıkarmak için yanına gidip soyunur. Pragya ise utangaç biri olduğu için Abhi’nin bu çirkin tavrına karşı odayı terk edip başka bir yerde uyur.

Translated By MR. “C” :)

Ah Kalbim 14. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 31 Ekim 14. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu