Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 310. Bölüm Özeti #Kiara Abhi’yi Teselli Eder

Hindistanda yayınlanan Ah Kalbimin en güncel bölümleri sitemizde sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da sizlere Ah Kalbim 310. bölüm özetini vereceğiz.

Ah Kalbim 310. Bölüm Özeti

Abhi aklında Pragya’nın sözleri arka fonda [pembebuton]Tanhaiyan[/pembebuton] şarkısı ağlayarak araba kullanır. Purab ise eve geldiğinde oğlu onu Kiara ile tanıştırır. Kiara ona daha erken gelip eşiyle vakit geçirmesini söyler. Purab, Pragya’nın da aynı şeyi söylediğini hatırlar. Tam Kiara gidecektir ki Abhi gelir ve burada ne yapıyorsun diye sorar. Kiara onun gözyaşlarını silip herkesle tanıştığını anlatır ve ardından da neden ağladığını sorar. Abhi kalbini göstererek burası ağrıyor deyince Kiara neden der. Abhi ise bir hata yaptım ve telafisi mümkün değil, Abhi derdimi anlattım deyip özür dileyince Kiara annem de ağlar ve ben onu teselli ederim diye anlatır. Abhi ise annen senin gibi bir kızı olduğu için çok şanslı der. Kiara ise sen de şanslısın çünkü yanındayım der. Abhi ona sarılır. Arka fonda [saributon]Naina[/saributon] şarkısı vardır.

ah kalbim 310. bölüm özeti

Abhi ne zaman ağlasam ya Dadi ya da karım silerdi der. Kiara ise karınla tanıştım deyince Abhi tanışamazsın çünkü ikisi de şu an burada değiller der. Kiara ise üzülme ben buradayım deyip gözyaşlarını siler. Ardından evine giden Kiara, annesinin de üzgün olduğunu gözler ama King sorma dediği için uzun süre soramaz. Dayanamayıp üzgün müsün diye sorar. Pragya yorgun olduğunu söyleyip yarın konuşalım der. 

Bir sonraki sabah Tanu aynaya bakınca Sunny diye bağırır. Ona kızmaya çıktığında herkes Tanu’nun kaşları ve bıyıklarına bakıp güler hatta dalga geçer. Sunny suçsuz olduğunu söyler. Abhi de aynısını söyleyince Tanu, Kiara yapmıştır diye düşünüp bunu yanına bırakmayacağım diye düşünür. Aliya ise yıllar geçmesine rağmen hala yakınlaşan Disha ve Purab’ı gördükçe sinir olur. Kısaca huylu huyundan vazgeçmez. Pragya, Kiara’yı okula bırakır. Abhi de Sunny’i bırakmaya gelmiştir ve Kiara’ya teşekkür eder. Kiara ise onu alnından öper. Tam da bu anda Pragya geldiği için Kiara yabancıları öptüğü için annesinin kızabileceğini söyleyip onu müdür odasına gönderir. Abhi, Pragya’nın bahsi geçen anne olduğunu göremez. Müdür ise kızının düğününde şarkı söylemesi konusunda Abhi’yi ikna eder. 

İkilimiz daha sonra birbirlerini düşünüp yürürken bir anda Pragya, Abhi’nin kucağına düşer. İkili bir önceki gece konuştuklarını reddederek laf dalaşına girerler. Abhi seni özlediğim falan yok hatta evde kimse seni özlemedi derken Pragya da madem sen hayatına devam ediyorsun ben neden etmeyeyim diye çıkışır. Abhi ben de ne istediğimi bilmiyorum diye yanıtlar. Arabasına binen Abhi, Pragya’nın gidişini izler. Kıskançlık krizine giren Aliya ise Purab’a senin Disha ile yakınlaşmana dayanamıyorum burdan gidin der. Disha ağlar. 

Abhi ise King ile albüm çıkarmak istemeyince King benden korktu diye hava atar. Abhi ise korkumdan değil eşinden dolayı deyince King şok olur. Bahane uydurma deyince Abhi bu defa da eşin ve seni bir arada görmek istemiyorum bundan dolayı da birlikte çalışmayı istemiyorum deyince King ikinci defa şok olur. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

  1. Ah kalbimle ilgili tüm bilgi ve özetleri takip ediyorum lütfen yayinlamaya devam edin bırakmayın saygilar.

  2. Ne guzelbi ozet yaaa kiyamam abhi sana aglama lutfen
    Fizilcim eline salik cok beyandim
    Bide merhaba kuzular nasilsiniz iysinizdir umarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu