Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

7 Nisan 2019 Pazar Ah Kalbim 315. Bölüm Özeti Tarun Ve Neha Evlenecek Mi?


Her bölümü ile izleyicileri ekran başına kitlemeye hazırlanan Kanal 7’nin emektar dizisinin ileri ki bölümlerinde neler olduğunu siz değerli okurlarımıza aktarmak için öncen vermek istedik.

Bu yazımızda Ah Kalbim 315 bölüm de neler olacağını tek tek anlatmak ve bu konuda sizleri de bilgilendirmek istiyorum. Zira, Ah Kalbim 7 Nisan Pazar günü gelecek bu bölümde çok şey olacak. Sakın kaçırmayın. 

Ah Kalbim 315. Bölüm Özeti (7 Nisan Pazar)

Purab, Abhi’ye bir şey olup olmadığını sorar. Abhi şaşkın halde olunca Purab biriyle evlendin mi diye soru yöneltir. Abhi sadece hayır der. Pragya da hayır der. Dadi ise Neha’ya sarılıp, affettiğini söyler. Mitali ise Neha’nın kıyafetine bakıp, neden beni bıraktın diye ağlar. Bir anne evlatlarını bırakamaz diye ağlarken Taiji, Neha’nın geldiğinin haberini verir.

Neha Mitali’den özür diler. Mitali affeder affetmesine ama Tarun’a da kızar. Pragya, ikilinin birbirini sevdiğini onları ayırmamasını söyler. Mitali aşk diye bir şey yok diye karşı çıkar. Ah Kalbim 315. bölüm özeti

Mitali siz kendi hayatınızda doğru karar vermemiş biri olarak kararıma karışmayın, bu iş olmayacak der. Tanu da Mitali’ye destek olup Pragya’nın bu işe karışmamasını isterler. Abhi Tanu’ya Pragya’ya karışma der. Abhi de Pragya da ne yaparsa yapsın Mitali çiftin evlenmesine karşıdır ve Pragya’yı kovar. Abhi Pragya’nın yakınları hala burada diye onu savunur.

Ah Kalbim Abhi Fotoğrafı9  [mavibuton]Ah Kalbim Abhi[/mavibuton] Kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.
pragya resmi 3 [pembebuton]Ah Kalbim Pragya[/pembebuton] Kim olduğunu görmek isterseniz, tıklayınız.

Mitali kim deyince Dadi, Dasi ve Taiji biz diye yanıt verirler. Abhi artık sabrı taşar ve ben sana tatlılıkla anlattım ama bu konudaki kararım net Tarun ve Neha evlenecek der. Mitali acısını Pragya’dan çıkarmaya çalışınca Abhi yine onu korur. Mitali ise kızına dönüp ya ben ya Tarun der. 

Mitali kızı Nehaya duygu somusuru yapar ama Neha annesine beni bu kararı verme zorunda bırakma diye ağlar. Tarunun annesi da karşıdır ama Abhi madem öyle siz ne derseniz deyin yarın nişan bir hafta içinde de düğün olacak der. King ise karakoldan çıkar. O da bu nişan haberine sevinir. Purab ve Disha ise Abhi ve Pragya’yı birleştirme için plan yapmaktadır. Tanu bunu duyup, ağlayarak Aliya’ya anlatır ama Aliya işim var deyip onu umursamaz. Mitali konuşmayı duymuştur.

Mitali pat diye odaya girer ve düğünü iptal etmek zorundayız der. Düğün için davetliler gelir. Pragya ve King de vardır. King düşmek üzere olan Aliya’yı tutar. Dadı bu ikiliyi birbirine çok yakıştırır ve Aliya hayatına iyi biri girerse mutlu olur diye düşünür. Pragya ise banyodan havlu diye seslenen Abhi’ye havlu verir.

Abhi kıyafet konusunda da yardim etmesi için Pragya’yı ikna eder. Hatta bir sonraki gün alışverişte de yardim etmek zorunda kalır. Disha ve Aliya ise Pragya’nın nerede olduğunu merak eder. Aliya Tanu ve Disha odaya doğru yaklaşır. Abhi fark edince Pragya dolaba saklanır. Disha onu bulur ama Pragya söyleme diye işaret eder. Disha hadi çıkalım Abhi üzerini değişecek der. Çıkınca da Pragya Abhi ile diye Tanu’yu kıskandırır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Filizjim çok teşekkürlerde şu bölüm sirasini atlamazsan olmazmi janim. Bölümden atlaninça benim kafam karişiyor
    KÜTFEN JANİM
    tabi sakinjasi yoksa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu