Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 32. Bölüm Özeti 21 Kasım Salı Fragmanı #Tanu Rezil Olmaya Devam Eder

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim fırtınalar estirmeye devam ediyor. Ah Kalbim’in 32. bölümünde Daadi otele gider ve Pragya ve Abhi’ye sürpriz yapalım derken aslında trajikomik olayların yaşanmasına neden olurlar. İşte Ah Kalbim’in 32. bölümünde yaşanacak olaylar, bölüme ait fragman ve bölüm resimleri haberimizin devamında…

Ah Kalbim 32.Bölüm Özeti

Daadi Abhinin bulunduğu otele gidip Abhiyi görmek isterler. Girişteki görevli ise aldığı emirden dolayı Abhinin odasının numarasını yanlış söyler ve bu arada Abhiye haber vermek ister. Abhi ise Tanu ile odada uygunsuz bir vaziyettedirler.

Daadinin kuzeni Pragyayı koridorda görür ve iki taraf da şaşırır. Pragya onları oyalarken durumu söylemek için Abhiyi arar ancak Tanu rahatsız etme deyip kapatır. Pragya odanın numarasını unuttum siz dinlenirken ben bulayım deyip çözüm bulmaya çalışır. Tanunun odasına gider ve durumu anlatmak istediğinde Tanu onu odaya almak istemezken sonunda Abhi de duyar ve gelip durumu öğrenir.

ah kalbim 32. bölüm resmi 1

Bu sırada Daadi de gelmek uzere olunca Tanu saklanır. Abhi ise uyuyor rolu ardından da şaşırmış rolü yapar. Tanu saklandığı yerde hamam böceği görünce çığlık atar. Daadi bir ses geldi diye meraklanır.

Pragya Abhinin hayranı der susturmasını ister. Misafirler gideceklerdir ancak Tanu saklandığı yerden dolayı diğer odaya geçmiştir. Orda onu gören adam sevinirken eşi bu kız da nerden çıktı der. Daadi kırmızı bir gül verir ve Pragyanın kulağına takmasını ister.

Bu sırada Tanu da çıkagelir. Daadi ne işin var dediğinde Tanu bir reklam için geldiğini söyler. Bu iş için Abhinin yanında Pragyanın yürümesini isteyen Daadi firma patronunu ikna eder.

ah kalbim 32. bölüm resmi 2

Patron model olarak Pragyayı seçtim deyince Tanu önce şok olur sonra sinir. Abhi sahnede ürün tanıtımını yapmak için yürürken eşi de ona eşlik edecek deyince Abhi şok olur. Tanu intikam için Pragyaya çelme takar tam düşecekken Abhi onu tutar.

Sarla ise düğün salonunun belgelerini bulamaz bu sırada Daadi arar ve onları davet eder. Bulbul ablama sıkıntı olmasın diye gitmek istemese de gider. Daadi Bulbulun gelmesine sevinir ve senin sayende Pragyayı yanlış anlamaktan kurtuldum der ve ona sarılır.

Akash ise yanlışlıkla Rachna ya çarpar. Abhi’nin evine baygın haldeki Rachnayı götürürler. Partide Pragya dans etmek istemese de Abhi sırf rezil olsun diye onu zorlar. 

ah kalbim 32. bölüm resmi 3

Abhi dans ederken yaralanınca Tanu gelir ve yarasıyla ilgilenirken kuzen Daadi bu kıza bir ders vermeliyim diye düşünür. Tanu ise Abhi ile chaliya chaliya adlı şarkısı eşliğinde çok hoş bir dans gösterisi sergiler.

Akash eve baygın haldeki Rachnayı arka kapidan getirir ve battaniye altına onu saklar. Bulbul ise yemeklerin olduğu yere gider ve Aaliyanın diyetine maruz kalır. Purab onları görür ve Aaliyaya kızar.

Sarla ise olanları görmüştür ve oradan ayrılan kızının gözyaşlarını siler. Akashin annesi oğlundan zengin bir aile kızıyla dans etmesini ister ve ikili müthiş bir dans gösterisi sergiler. Bu dansı ise kendine gelen Rachna da izlemiş ve sinir olmuştur.

Zira kendi hayatı berbat iken Akash mutlu bir şekilde dans etmektedir. Akashin annesi onu görünce ona kızar. Abhi ise elinde yay ile ok nisan almaktadır. Bu sırada başka birinin oku atıp ateşin yanmasını sağladığını gören herkes merakla kim attı diye bakınca Purab’ı görürler. 

Ah Kalbim 32. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 32. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu