Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 320. Bölüm Özeti Beklenmedik Gelişmeler Seyirciyi Şaşırtacak!

Kiara geçtiğimiz bölümde Nikhil tarafından ölüme terk edilmiş, Abhi ise Kiara’yı hastaneye götürmek için koşuşturmaya başlamıştı. Yaşanan bu olaylarında ardından Ah Kalbim 320. bölüm özeti de dolayısıyla merak konusu oldu. Abhi bu olay sonrasında acaba Kiara’nın kendi kızı olduğunu öğrenebilecek mi?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Ah Kalbim 320. bölümü ile 4 Mayıs Cumartesi günü ekranlarda olacak. Abhi bu bölümde kanlar içinde olan Kiara’yı da alıp hastaneye getirecek hemen akabinde de Pragya gelecek. Abhi’nin Kiara’ya kan vermesi sonrası bakalım gerçek ortaya çıkacak mı?

Ah Kalbim 4 Mayıs Özeti Beklenen Son!!

Bu bölümde en merak edilen bu soru olacak. Abhi kanlar içindeki Kiara’yı hastaneye getirdiğinde acilen giriş yapmak adına kızım deyip ameliyata alınmasını sağlar. Kiara ölüm kalım savaşı verirken Abhi de onun için dua etmeye başlar.

Bu sırada trafik nedeniyle bir türlü gelemeyen Pragya da koşarak hastaneye giriş yapar ve Abhi’nin Kiara’nın yanında olduğunu öğrenir. Pragya ne olursa olsun artık gerçeği söyleyeceğim kızımın bana ihtiyacı var dese de çiftimiz yine karşılaşmaz.

Bu sırada Sunny’den durumu öğrenen Disha da hastaneye gelir. Abhi kan vermesi gerektiğini öğrendiğinde hiç düşünmeden kan vermeye hazırlanır. Disha ise neden kızı olduğunu söylemiyorsun diye Pragya’ya soru yöneltir. ah kalbim 320. bölüm özeti resmiAbhi ile Pragya birleşecek diye kaygılanan Tanu ise yeni bir planla Dadi’nin merdivenlerden düşmesine neden olur. Abhi tam Pragya’nın aslında Kiara’nın annesi olduğunu öğrenecekken Tanu arayıp Dadi düştü yetiş demesiyle eve gider.

Dadi ise Abhi’ye ben iyiyim sen git deyince Tanu sakın gitme Dadi üzülür diye duygu sömürüsü yapar. Disha ise Purab ile konuşup bu düşme olayının ardından Tanu olabilir diye bildiklerini paylaşır. Telefon konuşmasına şahit olan Pragya bir şey mi oldu dese de Disha üzülmesin diye düşünüp bir şey yok der.

Abhi Kiara’nın Kendi Kızı Olduğunu Ne Zaman Öğrenecek?

Abhi ise geri geldiğinde elinde bir gül ve Kiara için balonlar odanın içerisine bakar. Pragya’yı görür ama Pragya onu görmez. Abhi hemşireye sorduğu sorular sonrasında Kiara’nın aslında Pragya’nın kızı olduğunu söyler. Abhi gözyaşlarına boğulur ve nasıl oldu da benim kızımı benden gizledi diye üzülür.ah kalbim 320. bölüm resmiPragya ve Kiara’nın konuşmalarını dinleyip ağlar. Disha ise Pragya’ya neden diye hala söylemesi için ikna etmeye çalışmaktadır. Pragya zamanı var der. Abhi ise Kiara ile anılarını düşünüp ağlar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu