Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 322. Bölüm Özeti 11 Mayıs Cumartesi Baba Kız Buluşması

Ah Kalbim 322. bölüm özetinde baba ve kız buluşmasına hazırlanın! İşte Abhi ve Kiara buluşmasının detayları.

King sinirle Pragya diye çağırır. Pragya yanında Tarun ile aşağı iner, Chachi de oradadır. King Tarun’u odasına gönderir ve Chachi’ye hakaret eder. Pragya’nın söylediklerini yapmayacağına inancım sonsuz der. Chachi beklemediği bu tepki karşısında şaşırır.

King kimseyi dinlemeden çıkar. Pragya bir şey söyleyecekken susmak zorunda kalınca Chachi ne diyecektin der. Pragya ise ne dersem Tarun ve Neha’nın evliliğini bozacak diye kullanıyorsun diye bu duruma isyan eder. Pragya daha sonra her şeyi anlatmayı düşünür.

Abhi ise Disha’nın da gerçeği yani Kiara’nın kızı olduğu bildiğini öğrenir ve kırılır. Disha’ya Pragya’nın yanına gidip neden gizlediğini soracağım der. 

Abhi hayal kurup gidip Pragya ve kızını alıp eve getirdiğini düşünür. Tanu ise Abhi’yi takiptedir. Abhi ise King’in evine gittiğinde Chachi kapıyı açar, King ise onu evine davet eder. Çay kahve ikram eder. King yine her şeyden bihaberdir. Pragya ise Kiara’yı okula bırakmak için gitmiştir. Abhi de bunu öğrenip okula doğru gider.ah kalbim 322. bölüm özeti resmiOkula giden Abhi çocuklar içeri girdiğinden Kiara’yı bulamaz. Pragya ise kızı için balon alır ama gel görelim ki balonlar Abhi’nin arabasına sıkışır. Abhi de onu alıp eve götürür ve Kiara’yı göremediğinden üzgündür. Evde biraz vakit geçiren Abhi Kiara’nın sesini duyar.

Acaba hayal mi görüyorum diye düşünür ama onu Dishaların odasında bulur. Kiara’ya sarılıp ağlar. Sen benim kızımsın der. Kiara üzülme sen benim babamsın derken duygusal anlar bizleri de etkiler.

Pragya Kiara’nın Dishaların evinde olduğunu öğrenmesi ile iyice telaşlanır. Abhi ise hayran hayran kızını izler. Eğlenceli anlarda Abhi, Kiara’nın yüzüne bıyık çizer. Pragya hemen şoför gönderip Kiara’ya da hemen gelmesini söyler. Kiara bir daha geleceğine dair söz verip Abhinin yanından ayrılır.

Bir sonraki gün ise sangeet için hazırlıklar başlar. King ve Tarun Abhilerin evine geldiğinde dekorasyona bayılır. Raj da kızının sangeet töreni için gelmiştir. Abhi ise Pragya’nın karşısına çıkıp sorusunu bir an önce sormak istemektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu