Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 33. Bölüm Özeti 22 Kasım Çarşamba Fragmanı # Pragya Bayılır

Hint Dizilerinin tek adresi Kanal 7’de Ah Kalbim rüzgarları esmeye devam etmekte. Ah Kalbim’in 22 Kasım’da yayınlanacak olan 33. bölümünde Pragya’nın düğün salonundan dolayı yaşadığı sıkıntıdan dolayı yardım istediğini izleyeceğiz. Peki Ah Kalbim’in 33. bölümünde neler yaşanacak, fragmanı ve resimleri ile haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 33. Bölüm Özeti

Tören başlar herkes oradadır ancak Purab’in orada olmasına Abhi kızarken Daadi ona ben de kızgınım ancak gerçekleri bana daha önce söylemediği için der. Pragyanın kuzeni ise Pragyaya düğün salonu ile ilgili yaşadıkları sıkıntıyı anlatınca Pragya üzülür ve ortadan kaybolur.

Bu sırada Daadinin arkadaşları Tanunun Abhiye yakın durduğunu söyleyince Daadi Pragyayı görür görmez Tanu’ya dikkat et sürekli Abhinin peşinde eşini yalnız bırakma diye uyarır. Tanu ile tartışan Pragya ardından atılan bir bomba ile bayılır. Abhi onu kucağına alır. Aaliya ve Tanu yine planlarının suyu düştüğünü izlemek zorunda kalır.

ah kalbim 33. bölüm resmi 2

Abhi ise onun numara yaptığını düşünüp uyandırmaya çalışır. Pragya kendine geldiginde tartışırlar. Pragya annesini sorar gittigini öğrendiğinde ayağa kallar ve düşer. Abhi ise Daadiye halini göstermek için mi böyle yapıyorsun diye çıkışır.

Soluğu annesinin evinde alan Pragyaya annesi neden buradasın baygındın nasıl geldin diye kızarken Pragya da annesine düğün salonu ile ilgili gerçeği benden neden sakladın der. Seni üzgün görmek istemediğimden dolayı diyen Sarlaya Pragya hemen vergi dairesine gidip problemi çözeceğim cevabını verir. Bülbülü goren Pragya neden bana söylemedin diye sorarken annesi bu gerçeği Bulbul söylemiştir diye şüphelenmektedir.

ah kalbim 33. bölüm resmi 3

Pragya eve döner. Daadinin kuzeni Tanu hakkında Pragyayı uyarır. Durumu gören Abhi ise Pragyanın Tanuyu kötü duruma düşürmek için bu defa büyükannenin kuzenini de kendi cephesine çekmeyi planladığını söyler. Pragya öyle bir şey yapmadım dese de klasik Abhi işte…

Pragya derdinin bu olmadığını söyleyince ardından da düğün salonu ile ilgili sıkıntıyı anlatır ve ondan yardım ister ancak Abhi senin acı çektiğini izleyeceğim deyip dalga geçer. Ikili odalarından çıkmak üzere iken Daadi eşine dikkat et deyince Abhi Pragyayı kucaklar bu sırada Pragyanın kolyesi ile Abhinin fermuarı sıkışır sonra ayrılırlar. Abhi düğün salonuna gitmemekte kararlıdır.

ah kalbim 33. bölüm resmi 5

Pragya ise önce Aaliya ile atışır ardından kızgınca oradan ayrılır. Sarla salonu süslemekle meşgulken Pragya gelir. Salonu kiralayan kişi ilk bölümde gördüğümüz Tarun’dur ve zengin bir kızla evlenirken yine burayı tercih etmiştir. Pragya sinir olmuş bir halde misafirlere hizmet eder.

Bulbul ise ablasına durumu Abhi’ye anlattın mı diye sorar. Pragya anlattığını ama yardım etmeyeceğini söylediğini dile getirdikten sonra Abhi oraya gelir. Kameralar onu gösterir, fotoğraflar çekilir. Abhi ise gözlüğünün altında havalı havalı konuşma yapar.

Abhi’nin kız tarafı tarafından düğüne davet edildiğini  söyleyen Purvi, Sarlanın çok yoğun olduğunu ve düğün salonun son günü olduğunu söyler. Sarla ise evinden düğün salonuna üzgün bir şekilde bakmaktadır.  Pragya tören için gelin ve damadın üzerine çiçekler atarken yanına Abhi gelir ve ikili birbirlerinin burnuna dokunarak kavga ederler. Ah Kalbim 33. bölüm fragmanı yayınlanmamıştır.

Ah Kalbim 33. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu