Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 34. Bölüm Özeti 23 Kasım Perşembe Fragmanı #Abhi Gözaltına Alınır

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim reytinglerde de büyük bir ilerleme katederek sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Ah Kalbimin 23 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan 34. Bölümünde neler yaşanacak fragmanı ve bölüme ait resimler haberimizin devamında…

Ah Kalbim 34. Bölüm Özeti

Tarunun annesi Abhi’ye gelip daha önce oğlunun Pragya ile evlilikten döndüğünü söyler. Abhi ise Pragyaya ikramlardan vermesini söyler Pragya su verir, soğuk kahve ister sıcak getirir. Abhi de soğuk istiyorum deyince kahveyi üflemeye başlar :)

Abhi neden Tarunla evlenmedin deyince Pragya nerden duyduğunu sorar gazeteden cevabını alan Pragya bu düğün salonunu başlık olarak benden istediler der. Ikili yine tartışırken Sarla gelir ve onları durdurur. Birbirlerine şu dökmüş olan ikili Sarlanın isteği üzerine eve geçerler.

ah kalbim 34. bölüm resmi 1

Abhi fırsat bu fırsat deyip Pragyayı yakalamaya çalışırken ikili yatağa düşerler. Arka fonda Rabba ki kara şarkısı çalar. Sarla vergi dairesinden gelenlerle şok olmuştur zira son gün yarındır. Abhi ve Pragya da dışarı çıkar. Pragya tekrar yardım ister ancak Abhi kabul etmez hatta vergi sorumlusu adama gidip teşekkür edip işlerini yapmasını söyler ve oradan ayrılır.

Aaliya ise Tanu’ya Pragyalarin düğün salonu yıkılacak gel ve onları acılarına gülelim diyerek yola koyulurken Sarla olanlara şaşırmıştır. Pragyaya Abhi ile sorununun ne olduğunu öğrenmek ister.

Sorumlu ise düğün salonunu 30 dakikada boşaltmalarını ister veya daha önce söylediği gibi kızı Bulbul kendisiyle evlendirmesini ister. Bulbul bir daha evlilik dersen tokat atarim deyince asam kepçelere işlerine başlamasını söyler. Aaliya ve Tanu ise Pragyanın çaresizliği ile mutlu olurlar.  Daadi ve diğerleri etten duvar örer ve bizi geçmeden burayı yıkamazsınız der.

ah kalbim 34. bölüm resmi 2

Vergi sorumlusu kepçeyi çalıştırdığı anda Abhi gelir ve burayı yıkamazsınız der. Herkes şok olur. Vergi sorumlusu Sarlanın ailesine de küfür edince Abhi ağzımı topla der. Abhi adamı ardindan da onu tutuklamaya kalkan polisi bir güzel döver.

Polisler Abhiyi tutuklamaya kalkınca Pragya onu götürmeyin diye ricada bulunur ancak polisler Abhiyi götürür. Sarla ise Pragyaya şüphemde yanılmışım bu adam seni cok seviyor ve ben artık sevgisini sorgulamam der. Aaliya ve Tanu ise Abhinin kurtardığını görünce sonu beklemeden kızgınca oradan ayrılmıştır.

Pragya Abhinin iyiliklerini düşünürken arka fonda Main tenu samjhawa şarkısı çalmaktadır. Abhi parmaklıklar ardındadır. Pragya karakola gelir ve rica minnet içeri girer. Durumu bayan polise anlatır be Abhiyi görmeye gittiğinde Abhi oradaki adamların hayranı olduğunu öğrenmiş ve onlar için şarkı söylemektedir. Pragyayı gören Abhi şaşırır.

Buraya benim üzüldüğümü görmek için geldin ancak neşeliyim bak derken Pragya ona en kısa sürede seni kurtaracağım der. Abhi ise iyiliğine ihtiyacım yok diye çıkışır. Pragya bana ve aileme yaptığın bu iyilikten sonra senden nefret edemem, gelecek de ne olur bilemem ama sana saygım var der.

Pragya dışarı çıkınca Abhinin kaldığı yerin duvar dibine oturur ve ikisi de aynı yere yaşlanmış bir şekilde birbirlerini düşünür. Polise gelen Tanu ve Aaliya önce polisi ikna etmeye çalışır ardından  avukatın problemi çözeceğini düşünüp bir sure burda kalsın da bir daha ne Pragyayı ne de ailesini korumamayı öğrensin diyerek oradan ayrılır.

Çıkışta Pragyayı görünce hem Abhiyi bu duruma düşür hem de burda dur ne isin var burda deyince Pragya sen evli değilsin anlayamazsın der.

Ah Kalbim 34. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 34. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu