Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 36. Bölüm Özeti 25 Kasım Fragmanı # Aşk Orucu

Kanal7’nin Hint dizilerinden olan Ah Kalbim 23 Kasım 36. bölümünde neler yaşanacağını yazımızın devamında DETAYLI olarak bulabilirsiniz Keyifle okumalar. 

Ah Kalbim 36. Bölüm Detaylı Özeti

Ah Kalbim 23 Kasımda yayınlanacak olan 36. Bölümde Abhi nezarete düşmenin tek sorumlusunu Pragya olarak gördüğü için onu cezalandırmak ister. Abhi ceza olarak Pragya’yı tek ayağının üzerinde durmasını ister. Abhi duşa gireceğini duştan çıkana kadar tek ayak üzerinde durması gerektiğini biraz espirili bir şekilde söyler.

PRagya Düğün salonu için gözaltına alınan Abhi’nin verdiği cezaya hiç itiraz etmeyerek hemen tek ayak üstünde durmaya başlar. Abhi ben duşa gireceğim ben gelene kadar böyle duracaksın yoksa cezan büyür der.

Çıktığında hala tek ayak üzerinde olan Pragya güldüğü için benim geldiğimi duyup da mı tek ayak üzerinde durdun diyerek ayaklarını yere basması için zorlarken ikili O Rabba Ki Kara şarkısı eşliğinde yatağa düşerler. 

Bir sonraki gün Pragya Abhi için oruç tutacaktır. Daadi’nin sahurluk hazırladığı yemeğe Tanu acı tozu katar böylece orucunu bozmak zorunda kalacaktır. Daadi ise Pragya’ya orucu iftara kadar tutmasını bozarsa Abhi’nin başının belaya gireceğini söyler. Zorda olsa yemeği yiyen Pragya sabah Abhi’yi uyandırır.

Kuzen Daadi bu sırada kırmızı bir sari ve mücevher getirir ve bunları akşam giymesini ister. Pragya yediklerinden dolayı kusmaya başlar. Daadi orucu bozmasını söylese de o tutmaya devam eder. Daadi ona bunu nasıl başarıyorsun deyince vücudun ve aklın bizi kontrol ettiğini bu nedenle şimdi iyi olduğunu ve oruca devam edeceğini söyler.

Aaliya ise Tanu’nun da Abhi için oruç tuttuğunu söyler arkasından Abhi gibi biri diyerek lafı kıvırır. Abhi Pragya’ya daadilerin gönlüne girmek için böyle yapıyorsun diye çıkışır. Lafını söyleyip gidecekken birbirlerine takılan ikiliden Pragya düşecekken Abhi onu tutar.

ah kalbim 36. bölüm resmi 1

Bu sırada Tanu oruca dayanamaz ve aaliya ile pizza siparişi verirler. Abhi ise bu durumu öğrenince Tanu’nun yanına giderken Pragya’yı elinde yemek tepsisiyle görünce Hayırdır yemek mi yiyeceksin bir de bizi oruç tutuyorum diye kandıracaksın?  diye sorar Pragya ise Daadi’ye yemek götürdüğünü söyler.

Abhi Tanuların olduğu odaya girince hemen pizza kutusunu saklayan Tanu seni çok sevdiğim için senin için oruç tutuyorum der. Abhi saçlarına dokunduğunda sos eline bulaşınca Tanu ne yapacağını şaşırdığı anda aaliya ben pizza yiyordum ondan bulaşmış demek ki diye onu kurtarır.

Orucu açma zamanı yaklaşmıştır. Pragya Tanu’yu çikolata yerken görür ve oruç tutma rolü yaptığını ama Abhi’yi mutsuz etmemek için susacağını söyler. Pragya kustuğu için halsizdir. Abhi onu zorla içeri götürür ve rol yaptığını düşünüp bir ders vermeyi planlamaktadır. Daadi oruç açarken onu görmek istediğini söyler. 

Abhi neden rol yapıyorsun bak Tanu beni gerçekten sevdiği için oruç tutuyor. Şunu hiç unutma ben Tanu’yu seviyorum sendense nefret ediyorum der. Senin gözlerine bakınca… der. Ne görüyorsun der gözlüğünü çıkarmış olan Abhi’ye. Gözlerinde ayı görüyorum deyince içten içe mutlu olan Pragya ve hipnotize edildiğini düşünen ve şaşıran Abhi Daadi tarafından oruç açma için terasa çağırılır.

ah kalbim 36. bölüm resmi 2

Terasta henüz ay çıkmamıştır. Daadi Pragya ve Abhi’den dans etmesini isterken Tanu Abhi’nin uzun bir süre oruç açma için beklemesi gerektiği gerçeği ile canı sıkılır. Dansa geçmeden önce Tanu’nun gözlerinde ayı göremezken Pragya’nın gözlerinde gördüğüne şaşırsa da bir şey diyemeyen Abhi Pragya’nın yanında değilken Tanu dansta Pragya’yı düşüreyim derken başka kadınları düşürür.

Kadınların elinden Tanuyu Abhi kurtarır. Oruç açmak için Abhi ile gözgöze gelmeye çalışan Tanu’nun önğne yaşlı bir adam gelir ve gözgöze gelirler. Adamın eşi Tanuya kızar, Tanu ise homurdanır.

Daadi Abhi’nin yanına gelir ve neden Pragya’ya su vermediğini söylediğinde su şişesinin boş olduğunu söyler ve Pragya’ya baktıklarında Pragya bayılır. Abhi ona su verirken Daadi ise Pragya’nın ilk orucunun tamamlanmasına sevinir.

Daadi’nin zoruyla Pragya’ya helva da yedirtecek olan Abhi’yi Tanu kızgınca odasına geçmiş ve beklemektedir. Tanunun aklına yine hain bir plan gelir ve helvaya da acı tozu atacakken Pragya onu yakalar ve sabah kimin acı toz attığını da anlamış olur.

Pragya Tanuya ağzına geleni söyler ve Tanu oradan hızla çıkar. Daadi gelir ve Abhiye hala Pragya’ya helva yedirmedin mi diye sorar. Abhi zorla Pragyaya helva yedirirken Tanu galiba gelecek sene orucunu açmak zorunda kalacak diye Tanuyu düşünür. 

Ah Kalbim 36. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu