Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 37. Bölüm Özeti 27 Kasım Fragmanı # Abhi’nin Şans Meleği Pragya

Kanal 7′ nin sevilen ve büyük ilgi ile takip edilen dizisi Ah Kalbim 27 Kasım Pazartesi günü 37. bölümü ile ekranlarda olacak. İşte 27 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak olan Ah Kalbimin 37. bölümünde neler yaşanacak, bölüme ait resimler ve fragmanı haberimizin devamında…

Ah Kalbim 37. Bölüm Özeti

Tanu yaşadıklarından dolayı kızgındır ve içkisini içip bir reklam filmi için kamera karşısına geçer. Karşısındaki kızı Pragya zannedip tokat atınca yapımcı kızar ve sen Abhinin kız arkadaşısın diye seni işe kabul etmiştim deyip kızar.

Hatta artık senin adını değil Pragyanın adını duyuyoruz anlaşmamızı fes edip senin yerine Pragyayı alacağım deyince Tanu şok olur. Pragya bir sonraki gün annesine gidecektir Daadi Abhi’ye onu götürmesini söyler.

Ancak Aaliya Abhi’ye gelip Tanunun anlaşması ile ilgili sıkıntılı olduğunu ve teselli etmesini söyleyince Abhi Tanunun yanına gider. Onun hoşuna gidecek her şeyi söyleyen Abhi’ye Tanu evlen benimle deyince Abhi şok olur.

ah kalbim 37. bölüm resmi 2

Gözyaşları içinde Abhi’ye sarılır ve modelliği dahi bırakıp yalnızca senin eşin olmak istiyorum der. Pragya ise annesine Abhi’ye olan aşkını öyle güzel anlatır ki hatta onun için bir gün değil bir ay oruç tutabilirim der. Abhi Daadiyi sıkıntı içinde görmek istemiyorum ondan dolayı seninle evlenemem derken Daadi Sarlaya gidip gitmediğini sorar.

Önce Pragyayı sonra Sarlayı telefona çağırır ancak Abhi mutfaktalar diye yalan söyler ardından da hızla Sarlanın evine doğru yola koyulur. Bulbul ise ablasına başkasına aşık bir adamla nasıl evli kalıyorsun diye düşüncelerini söyler.

Abhi Sarlanın evine geldiğinde Sarla onu öven duygusal bir konuşma yapınca Abhi duygulanır. Lavaboya giden Abhi yüzünü sabunlar ancak Pragya ona su olmadığını söyler. Pragya koşar ve şu getirip yüzünü yıkar. Abhi havlu ister Pragya şalını verir.

ah kalbim 37. bölüm resmi 3

Gülümseyen Pragya Abhi’ye neden streslisin deyince Tanunun evlilik teklifi ettiğini söylerken Bulbul bunu duyar ve şok olur.  Abhi Pragyaya şaka yaptım Bulbul ailene söylemeden onu durdur der. Uzun süre ikna için çabalayan Pragya Abhiyi sevdiğini ve sadece onun iyiliklerini gördüğünü söyler.

Pragya ve Abhi yolda giderken Pragya aslında Abhinin gerçeği söylediğini düşünmektedir. Pragya evde de Abhinin düşünceli halinden çıkması için neselendirmeye çalışır önce beceremez ama şarkı söyleyerek onun rahatlamasını sağlayınca iyi geceler der ve uyur.

Abhinin evine gelen Tanu’ya takılan kuzen Daadi yakında bu eve evli olarak geleceğim deyince Daadi Tanunun hizmetçilerden bekar olan biriyle evleneceğini düşünür. Bir sonraki gün kart partisi vardır.

ah kalbim 37. bölüm resmi 4

Pragyanın büyükannesi taksi bulamayınca onu Suresh bırakacaktır. Diwali için Daadinin zorlamasıyla Abhi Pragyaya kolye hediye eder. Kart oyunu başlar ve Abhi cebinde son kuruş verilene kadar oynamak üzere masaya oturur.

Pragya ise mabette gitmiştir. Bunu gören Daadi Pragyaya hemen eşinin yanına git der. Ilk turda Abhi oyunu kaybeder. Suresh ve daadi de oartiye gelir. Abhi Sureshi oyuna davet eder ancak Suresh bilmediğini söyler.

Abhi sürekli mağlup durumdadır. Tanu lavaboya gittiğinde yerine Pragya oturur ve kaybettiği paranın iki mislini kazanan Abhi sevinçle Pragyayı Tanu zannedip kucaklar. Şans meleğim dediği kişinin Pragya olduğunu görünce şok olur. Pragyayı herkes överken Tanu sınır olur. Abhi ise tüm oyunlarda başarılı olur.

Ah Kalbim 37. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 37. Bölüm Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu