Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 37. Bölüm Özeti 27 Kasım Fragmanı # Abhi’nin Şans Meleği Pragya

Kanal 7′ nin sevilen ve büyük ilgi ile takip edilen dizisi Ah Kalbim 27 Kasım Pazartesi günü 37. bölümü ile ekranlarda olacak. İşte 27 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak olan Ah Kalbimin 37. bölümünde neler yaşanacak, bölüme ait resimler ve fragmanı haberimizin devamında…

Ah Kalbim 37. Bölüm Özeti

Tanu yaşadıklarından dolayı kızgındır ve içkisini içip bir reklam filmi için kamera karşısına geçer. Karşısındaki kızı Pragya zannedip tokat atınca yapımcı kızar ve sen Abhinin kız arkadaşısın diye seni işe kabul etmiştim deyip kızar. Hatta artık senin adını değil Pragyanın adını duyuyoruz anlaşmamızı fes edip senin yerine Pragyayı alacağım deyince Tanu şok olur. Pragya bir sonraki gün annesine gidecektir Daadi Abhi’ye onu götürmesini söyler. Ancak Aaliya Abhi’ye gelip Tanunun anlaşması ile ilgili sıkıntılı olduğunu ve teselli etmesini söyleyince Abhi Tanunun yanına gider. Onun hoşuna gidecek her şeyi söyleyen Abhi’ye Tanu evlen benimle deyince Abhi şok olur.

ah kalbim 37. bölüm resmi 2

Gözyaşları içinde Abhi’ye sarılır ve modelliği dahi bırakıp yalnızca senin eşin olmak istiyorum der. Pragya ise annesine Abhi’ye olan aşkını öyle güzel anlatır ki hatta onun için bir gün değil bir ay oruç tutabilirim der. Abhi Daadiyi sıkıntı içinde görmek istemiyorum ondan dolayı seninle evlenemem derken Daadi Sarlaya gidip gitmediğini sorar. Önce Pragyayı sonra Sarlayı telefona çağırır ancak Abhi mutfaktalar diye yalan söyler ardından da hızla Sarlanın evine doğru yola koyulur. Bulbul ise ablasına başkasına aşık bir adamla nasıl evli kalıyorsun diye düşüncelerini söyler. Abhi Sarlanın evine geldiğinde Sarla onu öven duygusal bir konuşma yapınca Abhi duygulanır. Lavaboya giden Abhi yüzünü sabunlar ancak Pragya ona su olmadığını söyler. Pragya koşar ve şu getirip yüzünü yıkar. Abhi havlu ister Pragya şalını verir.

ah kalbim 37. bölüm resmi 3

Gülümseyen Pragya Abhi’ye neden streslisin deyince Tanunun evlilik teklifi ettiğini söylerken Bulbul bunu duyar ve şok olur.  Abhi Pragyaya şaka yaptım Bulbul ailene söylemeden onu durdur der. Uzun süre ikna için çabalayan Pragya Abhiyi sevdiğini ve sadece onun iyiliklerini gördüğünü söyler. Pragya ve Abhi yolda giderken Pragya aslında Abhinin gerçeği söylediğini düşünmektedir. Pragya evde de Abhinin düşünceli halinden çıkması için neselendirmeye çalışır önce beceremez ama şarkı söyleyerek onun rahatlamasını sağlayınca iyi geceler der ve uyur. Abhinin evine gelen Tanu’ya takılan kuzen Daadi yakında bu eve evli olarak geleceğim deyince Daadi Tanunun hizmetçilerden bekar olan biriyle evleneceğini düşünür. Bir sonraki gün kart partisi vardır.

ah kalbim 37. bölüm resmi 4

Pragyanın büyükannesi taksi bulamayınca onu Suresh bırakacaktır. Diwali için Daadinin zorlamasıyla Abhi Pragyaya kolye hediye eder. Kart oyunu başlar ve Abhi cebinde son kuruş verilene kadar oynamak üzere masaya oturur. Pragya ise mabette gitmiştir. Bunu gören Daadi Pragyaya hemen eşinin yanına git der. Ilk turda Abhi oyunu kaybeder. Suresh ve daadi de oartiye gelir. Abhi Sureshi oyuna davet eder ancak Suresh bilmediğini söyler. Abhi sürekli mağlup durumdadır. Tanu lavaboya gittiğinde yerine Pragya oturur ve kaybettiği paranın iki mislini kazanan Abhi sevinçle Pragyayı Tanu zannedip kucaklar. Şans meleğim dediği kişinin Pragya olduğunu görünce şok olur. Pragyayı herkes överken Tanu sınır olur. Abhi ise tüm oyunlarda başarılı olur.

Ah Kalbim 37. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 37. Bölüm Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

35 Yorum

 1. Ahada güselmişya Şans Meleğim.
  Nerelerdesiniz kızlar napyoniz?
  Saol Elam Şükür iyiyim şimdi:)
  Aylinim hiç kakaolu kurabiye yapıyorum bi şeylere canm şıkıldığında hamur işi yaparm ben:) pastadan böreğe kadar:)hadi gel çayla içelim:))
  İyi olmana çok sevndim ablacım. Yani Filizim hep böyle iyi pozitiv ol. İnsanlarn ne dedynede çok kafanı takma. Ben kaçar. ALLAHa emanet olun kızılgüllerim

 2. FATMACIM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  FATMACIM HEMEN GELİYORUM ELLERİNE SAĞLIK ŞİMDİDEN YEMİŞ KADAR OLDUN GÜZEL TEKLİFİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️
  Kızlar hepinize deger fragmanda yazdım okursunuz
  ❤️❤️❤️❤️
  FİLİZCİM BİRTANEM Sana yazdım diger fragmanda yazdım
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  KENDİNize iyi bakın allaha emanet olun görüşürüz

 3. FATMACIM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  FATMACIM HEMEN GELİYORUM ELLERİNE SAĞLIK ŞİMDİDEN YEMİŞ KADAR OLDUN GÜZEL TEKLİFİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️
  Kızlar hepinize deger fragmanda yazdım okursunuz
  ❤️❤️❤️❤️
  FİLİZCİM BİRTANEM Sana yazdım diger fragmanda yazdım
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  KENDİNize iyi bakın allaha emanet olun görüşürüz

 4. Saol Elam. Afiyet olsun. Keşke her kes burda olsaydı yani kızlar. O zaman çokdaha iyi olurdu buluşup konuşardık gezerdik:)

 5. Ve Yağızım derki: ne kadar kaçarsan kaç gerçek peşini bırakmaz…
  Aşığım bu adamaya:)
  ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  Sözleride kendisi gibi hu adamın:)
  Çağlar Ertuğrul rölüne aşığımya:)

 6. Keşke Aylinim. Gönüller bi olsun yeter be :) dimi ama.3cü kursda oxuyursan? Bidəki hansı unidə oxuyurdun can? Ama qismət haçnsa Naxçıvana gəlsən qonaq edərəm səni:) buraları gəzdirərəm Naxçıvanım Cənnət köşəsidi:)

  1. Hoşgeldin Defneciğim :) Yorumların geç yayınlanma sebebi yorum gelince onay için bekletiyor ki her hangi bir hakaret küfür var mı diye kontrol etmemiz için o yüzden yorumlar biraz gecikebiliyor ;)

 7. Göker Beyin bahsettiği site burasi mi? Yani rakip site. Benim tabiki hickimseye onyargim yok. Yeni sitelerin kurulmasi guzel. Aa sensiz olmazin yeni ozetleri bile var:)) yorumlar neden cikmiyor bi de

 8. Hoşgeldin Defnem. Fatima ben hatrlarsan eyer diğer steyede yazyodum. Ama artk ne yalan söyleyeyim burayı ordan çok sevdim. Kavga yok. Saakinlik her kes bir biriyle samimi…kimse bir birine artık bi kelime bile demiyor. Yani güzel. Yorumlar geç oluyo bazen…

 9. Merhaba Filiz Hanım hosbulduk❤??bu çok iyi. Küfür olup olmadığına bakmaniz harika. Önüne gelen paldır küldür yorum yazıyor zira..
  Fatımacim hatırladım tabi. Evet buranin ambiansini bende beğendim. Ben yeniliklere açık bir insanim. Ama diğer sitenin de çok hakkı var üzerimde. Oradan tamamen kopmam mümkün degil. Buranin da yolu bahtı açık olur insallah ☺aa bütün emojiler çıkıyor..

  1. Defne canım ben Admin filiz ne zaman istersen buyur gel canım Ah kalbim özetlerini kimi zaman ben kimi zaman da MR “c” arkadaşımız yapıyor. Ben yabancı dil son sınıf öğrencisiyim kapımız her kese açıktır.

 10. ya kızlar emel arkadaşımız sanırım bize kırıldı bak bu günde yazmadı. Emel canım burayı okuyorsan biz seni biliyoruz bizi senden mahrum bırakma canım

 11. Bende kimsenin hakkını yemem tabi. ALLAH var. İki yıldır o sitede dizilere bakypdum. Zaten son zamanlarda tesadüf yorumlar yazyodim. Ama kime baksam ağzına geleni kelime halime getrp yazyodi. İreli geri konuşuyulardı. O yüzden ne yalan diyeyim soğudim ordan . Ama yinede arasra bakıyorum orayada. Ama burdaki insanları ortamı çok sevdim:)

  1. kek benden EMEL eğer bizi duyuyorsan kız sende Çayları demle enişteyiz 5 çayında teftiş edeceğiz :) benden :)

  2. şaka bir tarafa biz doğru olduktan sonra ve doğru yolda olduktan sonra gerisi seni izler. Arkadaşlarım ablalarım hayatınızda her zaman doğru olun gün gelir o doğrular sizi değerli kılan en güzel şeyin olduğunu daha net gösterir.

 12. Keşke Aylunim. Belki bi zaman görürüz görüşürüz canım. ALLAHa emanet ol.seni seviyorum kızılgülüm:) öptümm

 13. Hadiama Emelim kesin okuyodu yorumlaırı. Ama kırılmışmı bizim gülümüz? Nedenki? Ablacım nerdesin hadi gel neşeli yazalım konuşalım Emelim:)

 14. Öyle mi çok gençsiniz Filiz Hanim. Bende devlet memuruyum. Hukuk okudum ama icra etmek istemedim. Tanıştığıma memnnun oldum Filiz Hanım☺
  Fatimacim nerde mutlu oluyorsan oraya yaz bitanem. Diğer siteden kopmam mümkün değil ama burayada muhakkak uğrarım zaman zaman yaşadığım sürece ?

 15. Tabiki Defnem. İnsan nerede mutluysa orda olmalı . Sizde bende. ALLAHa emanet ol ablam. İyiki tanımışım seni:)

 16. Kızlarrrrrrrrrrrr
  İYİ GECELER TATLI TATLI RÜYALAR
  DEFNEM RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM
  HOŞ GELDİN

 17. Kızlar beş çaya bensizmi gidiyorsunuz
  Kızlar kendinize Birgün belirleyelim o gün sohbet edelim yemek yeyelim hayali bile güzel
  Ben cuma gününü çok severim
  Görüşürüz

 18. Elam nasılsın tatlım? Bende Pazartesini alayım bari:)
  O zaman pazartesi bendesiniz? Ne istersiniz hazırlayayım? Kendi yöremizden sizin yörenizden:) hadi bakalım deyin:)

 19. Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar… Emel abla eğee benim yüzümden kırıldıysan çok özür dilerim ama ben sensin demedim ablacım seni seviyorum ve güveniyorum çabuk dönersin inşallah merakta bırakma bizleri hepimiz seviyoruz seni …. Defne abla hoş geldin….. Ela abla benim içinde cuma uygun ogün birbirimize zaman ayıralım tmmmı .. Fatima abla ellerine sağlık afiyet olsun…. Aylin abla sen nasılsın…. Filiz abla emel abla acaba banamı kırıldı bilmeden incittimi acaba ama ben o kişi sensin demedim ki inşallah yazar… Hepinize tatlı rüyalar allah rahatlık versin arkadaşlarım

 20. Sema canım ben dün buraya yorum yaptım kimse bana inanmadı. Sizin söylediğiniz sitede emel isminde yorum yazanı gördükten sonra kendi adıma nasıl emoji eklerim diye burada arkadaşlara sordum nasıl yapacağımı da filiz abla söyledi. Yani birileri bizim ismimiz ile ortalığı karıştırmaya çalıştılar ben dün olanları söyledim ama kimse yorum yapmayınca üzülmüştüm. Şu an saat 01.45 ve ben can sıkıntısından uyamadım siteye girince içim rahatladı canım arkadaşlarım Allah her şeyi görüyor olayın benim ile alakası olmadığı bilmeniz bile beni bu saatte mutlu etmeye yetti filiz ela fatma ablalarım tuğba ve şu an aklıma gelmeyen arkadaşlarım sizleri çok ama çok seviyorum

 21. Arkadaşlarım iyi geceler sizleri çok ama çok sevdim benim yerin burası filiz abla canımsın

 22. Günaydın hayırlı sabahlar canım arkadaşlarım nasılsınız???? GÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇSİN…… Emel abla özür dilerim ama bilmeden oldu ben dün siteye bile giremedim kusura bakma güzel yüzün hep gülsün allaha emanet ol ?? fatima abla pazartesi sende ela abla cuma ben çarşamba gününü alıyorum . Emel abla, filiz abla, aylin abla, defne abla sizde bir gün seçin şimdi kalkmam lazım allaha emanet olun ?????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu