Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 38. Bölüm Özeti 28 Kasım Fragmanı #Raj Tutuklanır

Ah Kalbim 38. Bölüm Özeti Abhi Kumarda Tanu’nun yanında durması ile kaybettiği paraları Pragya’nın gelmesi ile kaybettiği miktarın 2 katını kazanıp eve nakit paralar ile gelir. Devamında neler olacağını merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Ah Kalbim 38. Bölüm Özeti

Abhi para düşkün heleki yoktan gelen para Abhi’yi çok mutlu etmiştir. Paraları evde güvenli gördüğü giysi dolabına saklamaya karar verir.Pragya ise Daadi’nin istediği üzerine giyinme dolabında üzerini değiştirmektedir. Abhi dolabı açınca Pragya’nın üzerini değiştirdiğini görür.

Pragya ise çığlıkla karşılık verir ve giysi dolabının kapısını Abhi’nin yüzüne kapatıp giyinir. Abhi neden dolabı kilitlemediğini ve niçin üzerini değiştirdiğini sorar. Pragya üzerini değiştirmesini Daad’i isteğini dolabında anahtarı üzerinde olmadığı için kilitleyemediğini söyler.

Pragya paraları alıp kasaya koymaya çalışırken Abhi paralara dokunmamasını ayrıca kasanın anahtarın olmadan nasıl koyacağını sorar. Pragya Daad’i nin kendisine kasanın anahtarını verdiğini söyleyip anahtarı da bir güzel sallar.

Ah Kalbim 38. bölüm Resmi3

Abhi Daad’inin Para düşkünü bir aileden gelen Pragya’ya nasıl böyle bir hata yapıp da kasanın anahtarını verdiğini kendi kendine söylenir. Daha sonra Pragya Surash’in yanına gelir. Pragya Suresh’ten özür diler ve Evlilik teklifini kabul etmediği için affetmesini söyler. Surash o meseleyi unuttuğunu ayrıca çok öncede affettiğini söyler. Bu arada Suras ile Pragya’nın konuşmalarını Aali’ya duyar. Pragya’nın Surash ile olan mevzusuna artık vakıf olur.

Aaliya duyduklarını hemen Abhi’ye gidip anlatmak yerine daha doru fırsatı kollamayı seçmenin mantıklı olduğunu düşünüyor. Çünkü bundan önce yaptıkları her şey Pragya’nın daha göz ününe gelmesine ve masum gibi görülmesine sebep oldukları için konuyu Abhi’ye söylememe kararı alıyor. Bu sırada Abhi Büyükannesine neden dolabın (kasa) anahtarını Pragya’ya verdiğini sorar. Daadi Abhi’ye çok şanslı bir erkek olduğunu Pragya gibi için de mücevher gibi değerli bir kalbi ve şansı olduğunu söyler.

Ah Kalbim 38. bölüm Resmi8

Abhi içinden kendi kendine PRagya’nın insanların zihnini kontrol edebildiğini düşündüğünden Daad’iye Pragya’yı kötüleyemez. Bu sırada Abhi’ye organizatörden bir telefon gelir. Abhi çok endişeli konuşunca Daad’i de merak edip sorar. Abhi’de çok büyük konser teklifi aldığını söyleyince Daad’i bu Pragya’nın büyük şansının etkisi olduğunu karısını da yanında götürmesi gerektiğini söyler.

Abhi Daad’inin bu teklifini duyunca irkilir. Tanu ise dini duygularına düşkün bir hanım gibi davranmaya başlar. Aaliya Tanu’ya bu değişimi niçin yaptığını sorar. Tanu büyük annenin gözüne girmek için yaptığını söyler. Daad’i herkesi dini tören için evin salonuna davet eder.

Tanu ve Aaliya Daad’inin Pragya’yı da yanında götürmesi gerektiğini bu anlaşmanın onun şansı olduğunu söylemesini kendi aralarında çekiştirip buna nasıl bir önlem almaları gerektiğini düşünürler.

Tören başlar. Ateş tepsisini Daad’i Pragya’ya vermek isterken Tanu atılıp tepsiyi almaya çalışırken Daad’inin kuzeni Tanu’nun kolundan tuttuğu gibi çeker.

Ah Kalbim 38. bölüm Resmi11

Tören’i Pragya yönetebileceğini söyler. Pragya Daad’inin kendisini önüre edip ateş tepsisini vermiştir. Pragya bu tören Abhi’ni yapması gerektiğini Daad’iye söyler. Daad’i Ahbi’nin bunu kabul etmeyeceğini dile getirse de Pragya Abhi’ye tepsi’yi tutma hakkı Abhi’ye ait olduğunu Abhi’nin yüzüne söyler.

Abhi kabul etmeyince Pragya tepsinin dini olarak önemini anlatır. Abhi ikram tepsisinin deki ikramı alır ama tepsiyi almayacağını söyleyip oradan uzaklaşır. Törende Pragya Abhi’nin yanında iken ufak bir çocuk ağzı ile patlama sesi çıkarınca Abhi’nin elinde duran havaifişşek’in patladığını düşünüp kendini yere atmak isterken Abhi’nin üzerine düşer.

Tanu Abhi ile Pragya’nın samimi olmasını çok kıskanır.Kutlamalar devam ederken Polisler gelir ve evi arayacaklarını söyler Abhi sebep göstermeden evini aratmayacağını söyler. Daad’i Divali gününde evi aramalarının sebebini sorar.

Ah Kalbim 38. bölüm Resmi15

Tanu ise Abhi’nin Pragya’nın ailesine ait olan Evlilik salonu ile alakalı olduğunu söyler. Müfettiş aradığı belgeyi bulur ve iner. Evlilik salonu ile alakalı belgeyi Raj yasadışı imzaladığı için gözaltına alınır. Mitali kocasının başına gelenlerin sorumlusu olarak Pragya’yı görür ve ona tokat atar araya Abhi girip aralaştırır. Abhi Raj’in bu belgeleri neden ve nasıl imzaladığını öğrenmesi gerektiğini söyler. Mitali odasına gidip babası ile konuşurken Aaliya Mitali’nin suçu itiraf etmesini duyar.

Aaliya olayı Pragya’nın üzerine atmasını Miraliye söyleyip anlaşırlar.Abhi Raj’ın yüzünden Daad’inin evinin talan edilmesine kızar. Raj olaylarla alakasının olmadığı ispat edeceğini söyler. Mitali Suresh ile tanışıp çocukları için ders vermesini iste ve kendisini Pragya yönlendirdiğini söyleyince kabul eder. Asıl mesele PRagya ile Surash’i aşık gösterip evden kovmak derdindedirler.

Translated By MR. “C” ;)

Ah Kalbim 38. Bölüm Resimleri

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

33 Yorum

 1. Gün aydaın canlarım Semam Fatimam Elam Emelim Filizcim Defnecim isim yazmadım tum arkadaşlarım nasılsını canlarım ne yapıyorsunuz özet yine güzeı Mr”C” emeyinize salık

 2. Gün aydaın canlarım Semam Fatimam Elam Emelim Filizcim Defnecim isim yazmadım tum arkadaşlarım nasılsını canlarım ne yapıyorsunuz özet yine güzeı Mr”C” emeyinize salık

 3. MERHABA AYLIN?
  HERKESE IYI PAZARLAR?
  ŞU Abhi ne aşağılık para düşkünü bir adam ya. Boğasim geliyor.
  Bittunun karisi Lilevati cadısı var yine burada.Pis cadi
  Dizi Tvye üyelik sistemi gelecek. Siz bunu yapmiycaksaniz degil mi Filiz hanim??
  Uyelik sistemine sıcak bakmiyoruz çünkü

  1. defne canım biz üyelik sistemine geçmeyeceğiz. Bizim sitemiz herkese açıktır. Hatta biz yorum yazanlardan eposta dahi talep etmiyoruz. Bu arada defne canım o bahsettiğin sitede daha önce MR “C” adminimiz bir garip aşk adlı dizinin özetlerini yazmıştı. ama artık bizimle eğer siz oranın devamlı takipçisi iseniz bunu biliyor olmalısınız. Neyse bizi diğer siteler ilgilendirmiyor biz doğru olalım diğerleri arkamızdan gelecektir zaten.

 4. Merhaba Filizcim iyi sen nasılsın anonimde benim isim yazma unutmuşum canım sizleri seviyorum♡☆♧

  1. İyiyim canım biz de seni seviyoruz aylinim :) Bu arada yorumlarınız daha da hızlı yayınlanacak yeni bir ayar yaptık ;)

 5. Günaydın kızlar aylin filiz fatma abla defne ela tuğba günaydın kızlar bende pazar günü alıyım;)

 6. Buna sevindim Filiz Hanim.Ben adminlerin çoğunu taniyorum ama sizin bahsettiğiniz BGAnin admininin ismi neydi ki?
  Sanada merhaba EMELCIM?

 7. Merhaba kızlar nasılsınız? Napıyonuz? İşler nasıl? Zamanm yok tek tek isim yazamyorim kusuruma bakmayn . Hepinizi çok seviyorum kızlar ALLAHa emanet olun. Öptüm.

 8. KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  GÜZEL BİR PAZAR GÜNÜ GEÇİRMİŞSİNİZDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  MR. C FİLİZCİM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR EMEGİNİZE SAGLIK
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  FATMACIM CANCAZIM PAZARTESİ SENDEYİZ BOL BOL KONUŞUP DİZİ HAKKINDA SOHBET EDELİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  EMELCİM CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  AYLİNCİM BİRTANEM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  SEMOŞUM ABLASININ GÜZELİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  DEFNEMMM RUH İKİZİM KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM AFRODİDİT NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR komşu kızı
  ❤️❤️❤️ELA ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ ❤️❤️❤️

  1. ela canım bizler iyiyiz sen nasılsın Ruh ikizin de umarım iyidir. :) Ela Defne hanımı yarınki sanal 5 çayımıza ah kalbim 39. Bölüm altına yazmaya davet edebilirsiniz Özelden yaz da diğer site ile sıkıntı yaşamayalım tatlım :)

 9. Hayırlı akşamlar nasılsınız kızlar? Tabiki Elam yarın bendesiniz:) bol bol konuşiriz ister dizimiz hakda istersede ne isterseniz o hakda:)
  Nasılsın Aylinim napuosun?
  Semam tatlım sen nasılsın?
  Emelim hoş geldin tatlım
  Filizim sen napıyosun günün nasıl geçti.
  Bay C kardeşim siz nasılsınız? Ha bu arada özet güzel olmuş ellerinize sağlık:)
  Bide unutmadan ablacımFazilet Hanım ve kızlarınında yeni özetlerini ekleyebilirmisiniz?
  Hadi kızlar ben kaçar ALLAHa emanet olun. Öpüyorum kızlar. Tatlı rüyalar hepinize.

  1. Canım benim iyiyim bu gün arkadaşım yemek ısmarladı dışardaydım yine yani :) Canım daha bu hafta izleme imkanım olmadı ama sana söz haftaya Fazilet Hanım ve Kızları’nda da özete başlarız ;) Seni gidi seni en çok kimi seviyorsun Fazilet Hanımve Kızlarında ? Hazan’a Sinan mı yakışıyor yoksa Yağız mı?

  2. kızlar yarın için ah kalbim 39. bölümü yayınlayacağım orada 5 çayı yorumları bekliyorum :) admine filiz

 10. iyi akşamlar Saolun Elam Fatimam sizler iyi olun nasıl yani Fatimam Sema Ela diyer kızlar Naxçivana gelir?

 11. Yok Aylinim sanal 5çayı yapıcaZ:) yani bizr gelmişler gibi yapıb konuşucaz:) ama isterdim gerçekten gelmelerini gelmenizi:)
  Filizim aşkım en çoook tabiki yeşil gözlümü Yağızımı beyeniyorum kadın karakterde Hazanı:) azda zayıf ve hündür olsam Hazan gibi olcam:)
  Hazanla Yağız daha çok yakışıyo. Sinan ukala ön yargılı kıskanç biri hep yarqsz infaz yapyo. Canı skılan zaman gece kulüplürinü gidiyo . Ama Yağızım öyle değil düşqnyo kalbi pamuk gibi:)
  Ablam ne yalan diyeyim sanırım yağıza Aşık oluyorum:) adamı görünce kalp atışım100 oluyo ya:)
  Şimdiden teşekkürler ablam. Peki ya sen kimi beğeniyorsun?

  1. sanal 5 çayımıza neler hazırladığını bizler ile paylaşmayı unutma kalk sabahtan bizlere bir şey hazırla kızzz :)

 12. Kızlar bide bu akşam kırmızı ay var:) Cadı büyücü cinler ve vampirler için önemli bi akşam?
  Ha bide kızlar benm gibi vampirlerin kurtadamların cadl büyücülerin varolduğuna inanyormusunuz? Merak edyorum .
  Ben inanyorum

  1. kur’anı kerimde cin süresi cinlerin varlığına delalet ediyor yani cin ve melek var ama vampir kurt adam v.s inanmıyorum

 13. Kızlar ben kaçıyorum. Başım ağrıyo dolunayda ve kırmızı ayda hep başım ağrır yani psikoloji tesir edyo. O yüzden ben kaçar. Uyucam. ALLAHa emanet olun. Gecenin sahibi Yüce ALLAHa emanet olin yarın inşeALLAH bol bol konuşiruz..

 14. Akşamınız hayırlı olsun canım arkadaşlarım nasılsınız?? Kusıra bakmayın pek vaktim olmuyor … Emel abla sana bi önceki sayfaya yazmıştım sabahtan okudunmu gerçekten çok özür dilerim ben size güveniyorum sizin yapmayacağınızdan eminim seni seviyorum canım ablacım♥️♥️… Fatima ablacım yarın sana geliyoruz… İyi hazırlan ????şaka şaka… Ela abla iyiyim şükür sen nasılsın??? Filiz abla geç oldu ama afiyet olsun iyi gezmeler ☺️☺️.. Aylin abla sen nasılsın????? Tuba abla sen nasılsın????? Abhigya canım sen nerdesin nasilsin???? Defne abla nasılsın???? Mr”c ” kardeşim
  filiz abla ellerinize sağlık…?? Hepinizi çok seviyorum allaha emanet olun ??

 15. Fatima abla çok geçmiş olsun allah şifa versin ben cinlerin var olduğuna inanırım çünkü daha önce yaşanmış bi olay var babam yaşamış anlatıyodu ama cadı, vampir, kurtadam öyle şeylere inanmam ben allaha emanet ol abla tatlı rüyalar bende yatıcam şimdi çok yorgunum allah rahatlık versin canım arkadaşlarım ???

 16. KIZLAR YARIN YAYINLAYACAĞIM AH KALBİM’İN 39. BÖLÜMÜNÜN ALTINDA FATIMA’YA SANAL 5 ÇAYINA GİDİYORUZ. YORUMLARINIZI ORADA BEKLİYORUZ. ORADA NE Mİ KONUŞACAĞIZ. İSTEYEN DERDİNİ ANLATACAK BİZLER DİNLEYECEĞİZ EĞER ELİMİZDEN BİR ŞEY GELİYORSA FİKİR VERECEĞİZ İSTER DİZİ HAKKINDA MERAK EDİLENLERİ KONUŞACAĞIZ

 17. iyi geceler Fatimam ben inanıyorum en çok beni celb eden vanpirler onlar hakda bilgiler topluyorum sizi seviyorum

 18. FİLİZCİM BİRTANEM ORDA OLACAM ELİMDE GELDİGİ KADAR YAZACAM
  YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE
  ❤️❤️❤️
  FATİMAM CANIM BENİM YARDIMA GELEYİM Mİ ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  EMELCİM CANIM NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH
  İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️
  SEMOŞUM CANIM BENİM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  HAMD OLSUN BEN DE İYİYİM
  ❤️❤️❤️❤️
  AYLİNCİM SANADA İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ❤️❤️❤️❤️
  KIZLAR YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ❤️❤️❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu