Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 38. Bölüm Özeti 28 Kasım Fragmanı #Raj Tutuklanır

Ah Kalbim 38. Bölüm Özeti Abhi Kumarda Tanu’nun yanında durması ile kaybettiği paraları Pragya’nın gelmesi ile kaybettiği miktarın 2 katını kazanıp eve nakit paralar ile gelir. Devamında neler olacağını merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Ah Kalbim 38. Bölüm Özeti

Abhi para düşkün heleki yoktan gelen para Abhi’yi çok mutlu etmiştir. Paraları evde güvenli gördüğü giysi dolabına saklamaya karar verir.Pragya ise Daadi’nin istediği üzerine giyinme dolabında üzerini değiştirmektedir. Abhi dolabı açınca Pragya’nın üzerini değiştirdiğini görür.

Pragya ise çığlıkla karşılık verir ve giysi dolabının kapısını Abhi’nin yüzüne kapatıp giyinir. Abhi neden dolabı kilitlemediğini ve niçin üzerini değiştirdiğini sorar. Pragya üzerini değiştirmesini Daad’i isteğini dolabında anahtarı üzerinde olmadığı için kilitleyemediğini söyler.

Pragya paraları alıp kasaya koymaya çalışırken Abhi paralara dokunmamasını ayrıca kasanın anahtarın olmadan nasıl koyacağını sorar. Pragya Daad’i nin kendisine kasanın anahtarını verdiğini söyleyip anahtarı da bir güzel sallar.

Ah Kalbim 38. bölüm Resmi3

Abhi Daad’inin Para düşkünü bir aileden gelen Pragya’ya nasıl böyle bir hata yapıp da kasanın anahtarını verdiğini kendi kendine söylenir. Daha sonra Pragya Surash’in yanına gelir. Pragya Suresh’ten özür diler ve Evlilik teklifini kabul etmediği için affetmesini söyler. Surash o meseleyi unuttuğunu ayrıca çok öncede affettiğini söyler. Bu arada Suras ile Pragya’nın konuşmalarını Aali’ya duyar. Pragya’nın Surash ile olan mevzusuna artık vakıf olur.

Aaliya duyduklarını hemen Abhi’ye gidip anlatmak yerine daha doru fırsatı kollamayı seçmenin mantıklı olduğunu düşünüyor. Çünkü bundan önce yaptıkları her şey Pragya’nın daha göz ününe gelmesine ve masum gibi görülmesine sebep oldukları için konuyu Abhi’ye söylememe kararı alıyor. Bu sırada Abhi Büyükannesine neden dolabın (kasa) anahtarını Pragya’ya verdiğini sorar. Daadi Abhi’ye çok şanslı bir erkek olduğunu Pragya gibi için de mücevher gibi değerli bir kalbi ve şansı olduğunu söyler.

Ah Kalbim 38. bölüm Resmi8

Abhi içinden kendi kendine PRagya’nın insanların zihnini kontrol edebildiğini düşündüğünden Daad’iye Pragya’yı kötüleyemez. Bu sırada Abhi’ye organizatörden bir telefon gelir. Abhi çok endişeli konuşunca Daad’i de merak edip sorar. Abhi’de çok büyük konser teklifi aldığını söyleyince Daad’i bu Pragya’nın büyük şansının etkisi olduğunu karısını da yanında götürmesi gerektiğini söyler.

Abhi Daad’inin bu teklifini duyunca irkilir. Tanu ise dini duygularına düşkün bir hanım gibi davranmaya başlar. Aaliya Tanu’ya bu değişimi niçin yaptığını sorar. Tanu büyük annenin gözüne girmek için yaptığını söyler. Daad’i herkesi dini tören için evin salonuna davet eder.

Tanu ve Aaliya Daad’inin Pragya’yı da yanında götürmesi gerektiğini bu anlaşmanın onun şansı olduğunu söylemesini kendi aralarında çekiştirip buna nasıl bir önlem almaları gerektiğini düşünürler.

Tören başlar. Ateş tepsisini Daad’i Pragya’ya vermek isterken Tanu atılıp tepsiyi almaya çalışırken Daad’inin kuzeni Tanu’nun kolundan tuttuğu gibi çeker.

Ah Kalbim 38. bölüm Resmi11

Tören’i Pragya yönetebileceğini söyler. Pragya Daad’inin kendisini önüre edip ateş tepsisini vermiştir. Pragya bu tören Abhi’ni yapması gerektiğini Daad’iye söyler. Daad’i Ahbi’nin bunu kabul etmeyeceğini dile getirse de Pragya Abhi’ye tepsi’yi tutma hakkı Abhi’ye ait olduğunu Abhi’nin yüzüne söyler.

Abhi kabul etmeyince Pragya tepsinin dini olarak önemini anlatır. Abhi ikram tepsisinin deki ikramı alır ama tepsiyi almayacağını söyleyip oradan uzaklaşır. Törende Pragya Abhi’nin yanında iken ufak bir çocuk ağzı ile patlama sesi çıkarınca Abhi’nin elinde duran havaifişşek’in patladığını düşünüp kendini yere atmak isterken Abhi’nin üzerine düşer.

Tanu Abhi ile Pragya’nın samimi olmasını çok kıskanır.Kutlamalar devam ederken Polisler gelir ve evi arayacaklarını söyler Abhi sebep göstermeden evini aratmayacağını söyler. Daad’i Divali gününde evi aramalarının sebebini sorar.

Ah Kalbim 38. bölüm Resmi15

Tanu ise Abhi’nin Pragya’nın ailesine ait olan Evlilik salonu ile alakalı olduğunu söyler. Müfettiş aradığı belgeyi bulur ve iner. Evlilik salonu ile alakalı belgeyi Raj yasadışı imzaladığı için gözaltına alınır. Mitali kocasının başına gelenlerin sorumlusu olarak Pragya’yı görür ve ona tokat atar araya Abhi girip aralaştırır. Abhi Raj’in bu belgeleri neden ve nasıl imzaladığını öğrenmesi gerektiğini söyler. Mitali odasına gidip babası ile konuşurken Aaliya Mitali’nin suçu itiraf etmesini duyar.

Aaliya olayı Pragya’nın üzerine atmasını Miraliye söyleyip anlaşırlar.Abhi Raj’ın yüzünden Daad’inin evinin talan edilmesine kızar. Raj olaylarla alakasının olmadığı ispat edeceğini söyler. Mitali Suresh ile tanışıp çocukları için ders vermesini iste ve kendisini Pragya yönlendirdiğini söyleyince kabul eder. Asıl mesele PRagya ile Surash’i aşık gösterip evden kovmak derdindedirler.

Translated By MR. “C” ;)

Ah Kalbim 38. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu