Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 39. Bölüm Özeti 29 Kasım Fragmanı #Pragya’ya İftira Atılır

Kanal 7 ekranlarında Ah Kalbim fırtınası devam etmekte. 29 Kasımda ekranlara gelecek olan Ah Kalbimin 39. bölümünde neler yasanacak bölüme ait fragman ve resimler haberimizin devamında…

Ah Kalbim 39. Bölüm Özeti

Akash Abhi’ye yeni bir gitar alır ancak Abhi kendi gitarı olmadan konserin berbat geçeceğini düşünmektedir. Son anda gitarı tamir edilmiş bir şekilde gelince yaptıran kişiyi ilk başta Tanu zanneden Abhi sonra anlar ki Pragya gitarı tamir ettirip vermiştir. Ardından eve dönen Pragya Aaliya ve Mitalinin hain planı ile merdivenlerden düşer.

Acı içinde kıvranan Pragyanın yanına gelen Mitali çığlık atınca Suresh yardıma gelir, Aaliya ise her şeyi telefonuna çeker. Kurban hua şarkısını söyleyen Abhiyi izleyen Daadi ona hayranlıkla bakmaktadır.

Suresh düşen Pragyayı yatağına götürür acısı gecsin diye krem alır ve yanlışlıkla Pragyanın yanına düşer. Aaliya ise kayıttadır. Suresh neden düştüğünü açıklayınca Pragya neden burda olduğunu açıklamasıyla şok olur.

Ah Kalbim 39. Bölüm Resmi6

Pragya ardından Abhiyi çok sevdiğini söyleyip Abhinin konserini izler. Aaliya soluğu Tanunun yanında alır ve bilinmeyen bir numaradan videoyu gönderirler. Abhi ise konserin ilk bölümümün bitiminde yeni şarkısının sözlerini basınla paylaşır. Akash şarkının kaynağının ona aşık bir bayan olduğunu söyleyince Abhi Pragyanın mırıldandığı o şarkıyı hatırlar.

Her kimse sana deli gibi aşık biri diyerek övgüde bulunur. Abhi telefonuna gelen video ile şok olurken aynı videoyu herkes izler. Bu nasıl olur derler. Abhi ise bunu göndereni mahvedeceğim derken kuzen Daadi ona konserin son bölümünü hatırlatır ve rahatlamasını ister. Tüm aile eve gelir ve Aaliya Pragyaya ailemize leke sürdün diye laf eder. Mitali de ona hakaret ederken Pragya ne yaptım deyince videoyu projeksiyonla yansıtırlar.

Ah Kalbim 39. Bölüm Resmi7

Pragya bunlar doğru değil derken Abhi onu odasına sürükler. Pragya senden başkasına ben bakmadım dese de Abhi ne kadar karaktersizmişin diye kızar. Bana mı videoya mı inanıyorsun deyip gözlerine bakmasını ister.

Abhi gözlerine bakar ve dram yapmayı bırak sen beni aldattın derken Pragya ise sen de başka kadınlara giderken ben hiç şikayet etmedim der. Hayırdır intikam mı alıyorsun ben en azından senin haberin ola ola gittim sense benim arkamdan iş çevirdin diye hakaret eder.

Eğer Daadiye bir şey olursa deyince Pragya daha da içten ağlamaya başlar. Aile üyelerine tek tek yalvarsa da kimse ona destek olmaz. Abhi odada Sureshin kimliğini bulur ve vermek üzere yola koyulur.  Suresh ise mobileti ile yolda gitmektedir. Abhi onu durdurur ve döver.

Ah Kalbim 39. Bölüm Resmi12

Pragyanın büyükannesi sesi duyar ve koşarak yanına gider. Abhi olanları Daadiye anlatınca tokadı yer. Abhi videoyu izletince herkes şok olur. Daadi Pragyayı çağırttırır. Abhi Sureshin kafasına taş vuracakken Pragya gelir. Abhi büyükannem duymadan yanına gitmeliyim diye koşarak mabede giderken Pragya da videonun montajlanmış olduğunu söyler ve ardından arabaya geçen Abhinin yanına oturur. Zira Sarla da oradadır.

İkili mabede ulaşır. Daadi onları rahiple çalıştırır. Rahibin isteği üzerine Pragya Abhinin bileğine ip bağlar. Abhi yolda hiçbir şey anlatamaz ama Daadi ona bir şeyler olduğunun farkına varır. Ah Kalbim 39. Bölüm Resmi14Sarla ise olanlardan habersizdir. Abhi eve gelince başka bir adamla yattığını hatırlatan yastığı bile görmek istemiyorum diyerek yakar. Seni de böyle yakmak istiyorum der. Bileğindeki ipi de alıp ateşe atar ve artık bizi bağlayan bir şey yok derken Pragya ipi ateşten almaya çalışır. Ardından Abhi evlilik fotoğrafını da küle atar ve ailemi değil seni cezalandıracağım hemen evimi terk et der.

Ah Kalbim 39. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 39. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

92 Yorum

 1. siteyi ilk kurduğumda sadece Emel yorum yapıyordu o yüzden emel bizim ilk okurumuz oldu ;) kendisi eşi ile mutlu olmasını dilerim. Eğer evlendikleri gün sıkıntı olmaz ise düğününe dahi gitmeyi düşünüyorum

 2. Tamam Filizcim Afyondan Afyon lokumu getirdim☺Afyonun lokumunu yemeyen varmi hic cok harikadir:))

  1. abla bana hukuk biraz ürkütücü ve kasvetli çalışma ortamı bana göre değil sende iyisini yapmışın

 3. fatıma yaşıt mışız seni şu an hayal ettim sende çok güzel biri olmalısın umarum seni de hak eden beyaz atlı bir prens olur ;)

 4. Aylinom ALLAH kabul etsin. Esr Namazımı? Brn femin kıldım:)
  Aysel ablam ALLAH yardmcın olsun. Hakkında ne hayrlysa o olsun inşeALLAH
  Filizim tatlım aynı yaşdayızki biz:)
  Semam ben senin tersne asla kin tutmam küserm ama çabuk barşrm:)
  Emelim inşeALLAH hayalin gerçek olur:).
  Defne ablam ama sen çol enerjik birisin:)
  Elam nerdesim:)

 5. Tesekkur eserim Filiz öyle çok güzel degilim ama sempatik ve esprileyimdir:)) aa Cihan beyle akrabasiniz demek.
  Emel daha yenimi evlenecek mutluluklar dileriz:))

 6. Yani kendimce var güzelliyim:) ama gözlerimi daha çok sevyorum:)
  Ben Türkiyeye hiç gelmedim o yüzden bilmoyorum afyon lokumunun tadnı ama isterdm gelmeyi:) kızlar kötü ev sahibi oldum demi zamanm pek olmyo kusur bakmayn. :(

 7. Semacim bu kustugunle barismama huyun katiymis biraz☺bence yumusatabilirsin bunu. Evlenince sorun olur hakkaten
  Fatimacim enerjik olmak Zorundayim.Hep calisan biri oldum zira))?

 8. Filizcim diğer site mi?
  Valla diğer site sitesi Resul Beye ait sanirim Filuzcim.Niye sordun?

 9. Saol Emelim ablacım neden olmasın. Türkiyenin insanlarnı çok sevyorum. Sıcakkanlı samimiler:)
  Ben yarın çay günü yapcam . Ama saat2de olurmu kızlar?
  Ha bide itiraf edeyim hepinizi çok sevyorum:)

  1. o zaman yarın 14:00 da sendeyiz yalnız kızlar bu ortamı sıkmamak adına 1 saat süreliğine yapalım işi olan daha sonra yorum yapabılir 14:00-15:00 ben belki okulda olabilirim ama telefonla da olsa yorum yapacağım kızlar şu na yemek yapma vakti geldi kimseyi tutmayayım isteyen ayrılabilir

 10. Filizcim evet zor ben konsevatuar okumk istedim ama babam izin vermedi. Oyuncu olup napcan gir bi devlet dairesine çalış dedi. Anam babam köylü ilkokul mezunu insanlar. Onlara gore sırtını devlete daya tamam.Ama hukuk da eglencelidir aslinda

 11. Tamam Filizcim öpüyorum sizleri. Bu arada bana Defne diyebilirsin. Abla demek zorunda degilsin ?
  Defne,Defnos,Defo genelde boyle hitap ederler ☺

 12. Kızlar ortama neşe katalım biraz:)
  Başlnıza gelen komik olaylardan bahs edelimçi yada okulda evdeyken yaptğmz yaramazlıklardan. Hem gülelim hemde kaynaşalım ne dersiniz:)

  1. ilk sen Fatıma hadi bize komik bir hikayeni anlat bakımm bende sizlere anlatayım yazıyorum şu an ;)

 13. Him Filizcim valla siteler arasi rekabetten hic anlamam.
  Bir gerceklik varsa muhakkak ortaya cikar zaten. Allah herkese başarı versin

  1. biz araöısda hallettiğimizi düünüyorum yapmadığımız bir şey için suçlandık olayı resul çözdü kapattık isteyen her yerde olabilir bizim kapımız her kese açık Allah A emanet ol defne cim ;)

 14. kızlar üniversite 2. sınıfta iken ayder yaylası ve çevre yerleri gezmek üzere karadeniz’e gitmiştik. en yakın 2 kankam ile beraber takılıp rehberin gösterdikleri yeri de gezelim derken kaybolduk ;) köpek kovaladı telefon çekmedi yaklaşıl 5 km yürüdük bir köye gelebildik otobüs bizi o köyden almıştı. hala kendime gülerim senin neyine bırak rehber anlatsın ne güzel işte

 15. ben çok yaramazlık yapmadım bikeresinde bikişi vardı bizim mahalede oturuyor genc erkek geçdinde bilmeden kafasına su dökmüşdüm

 16. Kızlar benim komik hikayem aklıma gelmedi gelince muhakkak buraya yazarım şimdi annem çağırıyor yemek yapmaya geçiyorum kendinize dikkat edin Allah a emanet olun

 17. Tamam anlataym. Bi defaanda Baküde teyEmlerde kaldım . Akşam kuzenlerme konuşalm dedim bi güzel cinlerden vampirlerden konuçup herkesikorkutdum. Sabaha kaadar ben hariç kimse uyumadı:)
  Sonra okuldayken 11ci slnlfda. Sınlfarkadaşm atkımı yere atp ayaklamıştı. Bende onun yerne kırmızı mürekkeb döktüm oturuncada … ha bide çocuk oğlandı:)
  Bi keresnde öğretmenimi oturacağa yapştrmştm.
  Sonra işte evdeuken akşam birinde beyaz çarşaf takp evdekileri korkutdum isterseniz devamnıda anlataym:)

 18. Arkadaşlarım size şimdi yazamıycam ablam yemek yaptı bende un helvası yapıcam un kavurucam şimdi sizi seviyorum saat 19 da yazarım

 19. Kızlar şimdi gidiyorum akşam Namaznı kılıp gelcem ALLAHa emanet olun. Öptüm hepinizi . Akşam bol bol konişuruz. Söz var onu izlivem. Yani geç uyucam:)

 20. KIZLAR BENDE DAHA ÖĞLE YEMEĞİ YEMEDİM OKULDAN GELDİM BURAYA KOŞTUM SEVİYORUM SİZLERİ YEMEKTEN SONRA BURADAYIM K.İ.B

 21. Bu neki Filizim anlatrsam gülmekten karnın ağrırı. Sınıfı bile yakmışlığım var benim:)

 22. Tamam Filizcim ihmal etmem sizi. Ya o olay cok karisik. Fan tartismalari size patladi biraz?uzulmeyin siz
  SEVGILI RESUL BEY bitanedir kıymetimizdir. Ogretmen oldugu halde bizi hic ihmal etmez. Uzlasmacidir sagolsun☺

 23. İyi akşamlar Kızlar
  ce e deyip kaçmış gibi oldum..kusura bakmayın… Ev hali işte..

  Yaşça en buyunuzum galiba ama
  Abla demenize gerek yok nasıl isterseniz öyle hitap edebilirsiniz bence sakıncası yok ☺☺

  Defnemmm ben hic afyon lokumu yemedim… payımı ayırt ettinn demi guzelim..bu Arada elam nerede acaba ??

  Filizcim demek Kayseri’lisin, neresindensin canım..çaylar ve misafirperverliğin için çok teşekküler..

  Emelcim sivasliyim canim..aile olmak konusunda becerikssizim galiba bu konuda bir tavsiyem yok ama hayattan öğrendiğim kadarıyla ne olursa olsun anne baba kardeş evlat gerisi herzaman teferruat..herkes gitsede onlar hep yanındalar…

  Fatimacim kapanın elinde kaldı ev sahipliği. Yarinda sende olalım.. diğer gun de bende…size Sivas usulü su böreği yapayım… Allah’tan bı mani olmazsa.
  Fatimacim MAASALLAH sende öğrenciyken bayaaa yaramazmissin…çok çektikler desene elinden okuldakiler..
  Evlenemek istersen seni sivas’ima gelin alayım??

  Bizimkiler gelmislerd…geri mi gittiniz ne yaptınız.. neredesiniz denizim Bitanem, nurdanim bacimm, Sedef kuzum…

  1. Kizlar nadildiniz iyimisiniz bi kac gundur yazamiyorum ama yazsamda cikmiyor yorumum admincim neden boyleki simdu cikarmi bilmiyorum ozetlerde cok guzel eline saglik filizcim

 24. FATMAN ÇİÇEGİM GELDİM ELLERİNİZE SAĞLIK
  FİLİZCİM BİRTANEM GELDİM
  AYSELİM CANIMIN İÇİ CANIMIN CANI HOŞ GELDİN

  KIZLAR KUSURA BAKMAYIN ACİL İŞİM ÇIKTI ONUN İÇİN
  YAZAMADIM ÖZELLİKLE FATİMAM ÇİÇEGİM

  MAŞALLAH NE GÜZEL ANLATMIŞSINIZ
  BENDE KENDİMDEN BAHSEDİM
  10 AYDIR DİZİ SİTELERİNE YAZIYORUM ÇOGU SİTEDE ADIMI GÖREBİLİRSİNİZ
  25 YAŞINDAYIM 1,68 BOYUNDAYIM 50 KİLOYUM BUGDAY TENLİYİM TÜRKAN ŞORAY GİBİ GÖZLERİM VAR TESETTÜRÜM
  PANTOLON ÜSTÜNE GÖMLEK ÇEKET YELEK GİYİYORUM
  AİLE ŞİRKETİNDE ÇALIŞIRIM BENİM İŞİM DAHA ÇOK BİLGİSAYAR ÜZERİNE ONUN İÇİN BAZEN PARMAKLARIM UYUŞUR
  BALIK BURCUYUM ÇOK MERHAMETLİYİM ANLAYIŞLIYIM HOŞ GÖRÜLÜYÜM SAKİNLİĞİ SEVERİM
  SEVDİGİM BİRİNİN DERDİ SIKINTISI OLDUGU ZAMAN ÇOK ÜZÜLÜRÜM
  SPOR YAPMAYI ŞARKI DİNLEMEYİ ÇOK SEVERİM
  BÖYLE BİR HUYUM VAR BANA BİR ADIM GELENE BEN ON ADIM GİDERİM BANA YAPILAN İYİLİĞİ HİÇ UNUTMAN
  KORKU FİLMİ ÇOK SEVERİM
  VAPİR SOMBİ FLİMLERİNİ SEVERİM
  KİTAP OKUMAK ŞİİR DİNLEMEK HOŞUMA GİDİYOR
  BEKARIM MERSİNDE YAŞIYORUM
  BENDEN BU KADAR MERAK ETTİGİNİZ BİRŞEY VARSA BANA SORA BİLİRSİNİZ

 25. Aysel ablam nasılsın napyon? Oğlunun ismi ne kaç yaşında? Tatlı bi çocuk olmalı bence:)
  Yani evet biraz yaramazım o neki anlatmaya başlasam varya nekadar gülerain anlatamam:)
  haylada öyleyim hep çocuk gibi:)
  Saol ablacm Sivas güzeldir:) Evlenmeyi düşünürsem söylerim ablam:)
  Babaannem evlen evlen diyo bende türk damat bul evleneyim diyorum:)
  Tabiki şaka:)
  Evlilik ciddi bi iş hemde çok:)
  Öpüyorum ablam ALLAHa emanet ol
  Kızlar nerdeki sanrm herkes yemekte

 26. Ayselim konuşmak bana düşmez senden küçüğüm.
  Ama insanoğlu çiğsüd içmiştir. Güven olmaz. Çünki güvendiğinde arkanı dpnen gibi bıçaqlar sırtından. Anne baba Evlat. İnsana kalan ailedir başka herşey yalan ablacım.
  Ama insanln yaşadığı sıkıntılar onun imyihanıdır. RABBİM sevdiği kullarını imtahan çekermiş. Her kesin mtihanı farklıdır:)
  ALLAH her kese her şeyin iyisini nasib etsin:)
  Sanada banada vee herkese ablacım:)

  1. fatmaya katılıyorum aysel ne sıkıntı yaşadığını bilmiyoruz ama RAbbim sıkıntını üzerinden kaldırsın hakkında hayırlı olaylar olsun inşaallah

 27. Elam Çiçeğim hoşgeldin. Ne kadar güzel anlatmışın kendini. Korku filmi zombi vampir bi ben izlerdim sanyordum. En çok hangi filmleri seversin Elam?
  Zamanın oldukca yaz ablacım. Hep sen gel:)

 28. Sizin çaya iştirak edecekken bana komşum iştirak etti ☺️☺️☺️Kahve ikram ettim epey oturduk yazamadım hatun kişilerimm

  Bizim kızlar hep burdalar maşaAllah kıZlar karar verin bir yeri takip edebilirim sabah belli diğer siteye hiç girmedim buraya vakit ayırdım ancaaa toplu karar verin uyarım siZe siZi kaybetmek istemem olurmuuuu ☺️☺️☺️☺️☺️

  1. nurdan tatlım hoş geldin ;) sanada bir vakit ayıralım mı? sen de ev sahipliği yap kız ;)

 29. Hoşgeldin sevgili Nurdan. Nerde mutluysan orda ol bence. Nasıl istersen öyle yap hayatım:)

 30. Nurdanim,Denizim,Sedefim
  Hosgeldiniz☺
  Nurdanim önce diğer siteye üyelik gelecek mi bir bakicam.Gelmezse sacma bir sistem oraya daha çok yazarim tabiki. Arkadas cevremizin cogu orada. Fakat hangi durumda olursa olsun buraya girip mutlaka yeni kizlara ve adminlere selam verip cikarim.?

  1. teşekürler defne biz kimseyi bir şey için zorlamıyoruz. ORadaki özeti de okuyun bizimkini de mutlaka okuyun hem farkı görmüş olursunuz. Ben o sitede ah kalbim ve kördüğümü yazanı kendisi iyi bir insan ama biz daha iyi çeviri yapıyoruz nede olsa bizim meslek bu ;) Defne Canım bselamınızı eksit etmeyin bizleri merakta bırakmayın kızlar;)

  2. bizi hiç bir vakit üyelik gelmeyecek isteyen rahatlıkla yorum yazabilir siniz yazdığınız yorum anında çıkar. Diğer siteye emek vermiş ama şimdi aramızda Cihan bey de bizimle oranın eskileri bilir Bir garip Aşkın özetlerini yazmışlardı. Yani yabancı yok ;) sizleri seviyorum kalın sağlıcakla

 31. Akşamınız hayırlı olsun arkadaşlarım abhigyacım hoş geldin cnm nasılsın????? Defne abla, filiz abla haklısınız ama ben şu kin tutma huyumu bi türlü düzeltemiyorum illa oluyo ?? … Nurdan abla nereyi yazmak istersen oraya yaz abla ben her zaman burdayım tabi o siteyede yazıcam ??.. Aysel abla seni çocuğun olduğunu bilmiyordum allah bağışlasın nasılsın abla…?? Filiz abla, fatima abla ikinizinde ellerinize sağlık ..??? Ela abla hoş geldin nasılsınn?? ?? Aylin abla, emel abla , defne abla sizler nasılsınız????? Neyapıyonuz??????

 32. İyiyim fatima abla Tv seyrediyorum sen nasılsın ne yapıyon… Ablalarım nerelere kayboldunuz…. Ablalarım siz komik anılarınızı anlatınız ama bende hiç komik bişey yok ki varsada aklıma gelmiyor ??????

 33. TABİKİDE SÖYLERİM ÇİÇEGİM
  ❤️❤️❤️
  ALACA KARANLIK
  30 GÜN GECE 30 GÜN GÜNDÜZ
  ÖLÜMSÜZLER
  THOR
  YÜZÜKLER EFENDİSİ
  HOBİTTLER
  FRANKENSTEİN
  X. MEN SON ÇIKARTIGI
  SON DURAK
  ÖLÜMCÜL DENEY
  SAYAMIYACAGIM KADAR ÇOK
  FATİMAM
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ ❤️❤️❤️

 34. ??????????♥️???????????????✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  NURDANIM HOŞ GELDİN
  DENİZİM TOPRAGIM HOŞ GELDİN
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  DEFNEMMM RUH İKİZİM KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM AFRODİDİT KOMŞU KIZI
  EN GÜZEL GECELER SENİN OLSUN
  NADİDE GÜLÜM
  ❤️❤️❤️ELA ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 35. saol Semam iyim canım sen nasılsın bende tv izliyor ah kalbimin yeni bölümün bekıoyorum

 36. Ölümcül deney serisi süper
  Alacakaranlık ama öylede korkutucu deyildi
  30gün30gece vampir filmi iyiydi
  Hobbit seriside güzel iki kule 5ordunun savaşı ve hepsi.
  Frankeinşteynde iyiydi
  Son durak seriside güzel
  Ama korku dabbe serisi kara büyü elcin siccin onlar tam korku:)vahşi cin goblinde iyi:) koi mil gaya krishna serisi:) daha çokya uzay filmleri felanda iyi
  Bende seni çok seviyorum bitanem. Öpüyorum
  ALLAHa emanet ol:)

 37. Filizcim iyi bilirim oraları iyi kötü ekmeğini yiyip suyunu icmisligimm var…belki gün gelir Kayseri’de buluşup bı çay içeriz birlikte..daha iki hafta önce ildemdeydim…keşke daha önce tanissaydik…nasip artık bidakine belki…

  1. aa ablam ildemde oturdu şimdi turgut resi mahallesinde oturuyor aysel canım buralara uğramayı unutma

 38. Filiz hanımm tabikii ama benim saatlerim uyarmı herkese bilmemmm bir gün beklerim inşaAllahh çayıma misafir yada kahveme ????buyrunn efendimm

 39. CANİMİN İÇİ ???
  Hoşbuldummm canım benim…

  ??????

  Fatimam ne yapiyim ablam balkabagi ayikliyom tatli yapacam yarin…seversen bize beklirim…oğlunun adı ULUBEY ablasi 6 yaşında 1.sinifa gidiyor…
  söz söylemek için yaş önemli değildir ki…hayat işte illaki bir yerden yakalayıp canını acitir..amman neyse işte…

  Eee azeri güzelim sen ne yapıyon??

 40. Bacimmm noruyon nasılsın??
  Nurdanim kaç gündür bi denk gelip hal hatır soramadım…
  Yaramazlar kraliçesi esma didar veYakışıklı Ahmet Serhat paşa nasıl?

 41. Filizcim İldem de ablam la abim var unutmam mümkün değil…talasta da ablam var..dayimlar teyzem amcam kuzenlerim…bizim köyün yarısı Kayseri de kısacası..
  İNŞALLAH karşılaşır görüşürüz.

 42. Tabiki severim Aysel abıam. Seve seve gelirim:)Azerbaycandan hediye getiririm sana ve şirinlere:)
  Evetya Filizim ölümcül deneyi kaç kere izlediğimi unutmuşumya:)

 43. Hayırlı geceler arkadaşlarım ben yatıyorum yarın yazamıycam akşam yazabilirim kusura bakmayın sizi çok seviyorum tatlı rüyalar aylin abla bende iyiyim çok şükür iyi seyirler allaha emanet olun canım arkadaşlarım

 44. İyi geceler herkese ??

  Semacm iyi geceler güzellik ??

  Fatimacim kapım sonuna kadar her zaman açık…gece gündüz demeden isteğin vakit gelebilirsin canım ??

 45. Saol Ablacm. ALLAH razı olsun. :).
  Tatlı rüyalar herkese.
  Gecenin sahibi ALLAHa emanet olun .
  Ben kaçar saat01:07 yani geç oldu öptüm kızlar. Sabah konuşuruz inşeALLAH:)

 46. ??? Hayırlı sabahlar hatun kişilerimmm ??? Ayselimm gece kuşu mu oldun bacım senn ??

 47. Aaaa ne ayippp!!!!
  İnsan bacisina dil mi çıkarır…yut kız dilini geri..???????

  ???Hayırlı sabahlar nurdanim??
  hee bu aralar gece kuşu oldum.uyuyomiyorum..senden gorev devr aldım???

  Sonra gorusuruz bacimmmm isim var bugün ????

 48. Günaydın ???

  Denizim nurdanim defnem elam filizcim fatimacim emelcim semacim Aylin..

  Gününüz aydın neşeli olsun… gülümsemeniz hiç eksik olmasın….

 49. Günaydın Fatimam Semam Abhigyam Elacım Emelcim Filizcim Aysel abla Defne Nurdan herkese nasılsınız iyisinizdir insallah

 50. Ooo kizlar bakiyorum burdasiniz demek burani diyodunuz nasilsiniz? Yeni sisteme gecilirse sizi bula bilecem demek ;)

 51. Asicim hosgeldin.
  Kizlar merhaba hepinize ❤
  SEVGILI FILIZ BU ABHININ PRAGYAYA AŞIK OLDUĞU BÖLÜMÜN SAYFASINI KISACA VEREBILIRSEN BIZI ÇOK MUTLU EDERSIN.KIZA HAYVAN GIBI DAVRANIYO.NE ZAMAN SEVECEK MERAK EDİYORUZ ☺?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu