Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 4 Kasım Cumartesi Özeti 18. Bölüm Fragmanı – Pragya Abhi’nin Kucağında

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 4 Kasım Cumartesi günü 18. bölümüyle ekranlarda olacak. Ah Kalbim’in 4 Kasım’da yayınlanacak olan bölümde yaşanacaklar haberimizin devamında…

Ah Kalbim 18. Bölüm Özeti

Sarla kızını neden yalnız bıraktığını sorgulayınca telefonun diğer ucundaki Abhi onun yine haber vermeden gittiğini söyler. Sarla ise kızının tek geldiği için tek başına onu göndermeyeceğini söyler. Abhi ise Sarla’ya şu an işi olduğu için gelemeyeceğinden bu defalık Pragya’yı bu defalık eve tek göndermesini ister.

ah kalbim 18. bölüm resmi 1

Sarla da kabul eder. Pragya eve gelince Abhi ona Aaliya ve Purab’ın evleneceğini kıskandığını ve hatta Purabla ilgili anıları yakmak için annesinin evine gittiğini söyler. Pragya ise Purab’a üzüldüğünü çünkü sevmediği biriyle zorla evlendiğini söyler.

Abhi her şeyi Daadi’ye anlatacağını söyleyince Purab’ı aldatmadığı ve onu sevmediğini söylese de Abhi haklısın sen kendini ve parayı seversin der. Evde nişan hazırlıkları başlar. Aaliya ve Pragya alışverişe çıkarlar.

Bu sırada Tanu ve Abhi’de gelirler. Kıyafetleri dizayn eden kişi onun kendi diktiği elbisesi içinde nasıl hoş göründüğünü söyleyince Abhi Tanu’dan bahsediyor zannedip onu görmek ister. Bahsettiği kişi Pragya’dır ve kıyafeti çok yakışmıştır.

Görmek için kıyafet değiştirme kabinine girdiği anda ışıklar gider ve Abhi onu Tanu zannedip sımsıkı kucaklar. Tanu kabinden gelen sesle ardından onları kucaklaşmışken bulunca sinir küpüne döner.

ah kalbim 18. bölüm resmi 2

Abhi ise şok olmuşken Pragya oradan koşarak ayrılır. Abhi Pragya’ya kızarken Tanu da kızgınca oradan ayrılır. Aaliya ve Tanu bir araya gelir ve hain bir plan yapıp ucuz kıyafetleri aileye hediye olarak paketlettirirler.

Pragya eve gidince hediyeleri verince herkes hediyesini ucuz bulur ve beğenmez. Aaliya ise paran vardı da bu paralarla neden güzel hediye almadığını sorar. Daadi ise parasını tutumlu kullanıyor diye Pragya’yı korur. Aaliya ise planının tutmadığını izleyip üzülür.

ah kalbim 18. bölüm resmi 3

Pragya ve Abhi banyo sırası hakkında tartışırlar. Abhi onu sinir etmek için banyoyu beraber yapmayı da teklif edince Pragya kaçarken düşer. Banyo yapan Abhi daha sonra Pragya’ya yaptıklarını ona eziyet olsun diye yaptığını söyler.

Bulbul ve Purab karşılaşırlar.Bulbul’e sözünü tuttuğunu ve aaliya ile evleneceğini söyleyen Purab ona verdiği hediyeyi iade eder. Ardından Purab son bir kez kucaklamak isteyince ikili ağlayarak birbirlerine sarılır ve ayrılırlar.

Daadi Sarla’yı nişana davet etmeye gider. Purab da bu arada gelince eve geçen misafirlerin arasında Sarla Kızıma da şöyle Purab gibi beyefendi biri talip olsa deyince Bulbul elindeki çayı telaşla Aaliya’nın üzerine döker.

Banyoya üzerindekileri yıkamaya giderken Bulbul’e bilerek ondan intikam almak için bunu yaptığını söylerken Bulbul de uzun zamandır kendisinin de intikam almak istediğini söyler. İkili atışırlar. 

Pragya ise Purab’la konuşur ve evlerinin yakınına gelmemesini isterken onları gören Aaliya yine yanlış anlar. Nişan için çiçekler falan hazırlanıyordur. Merdivene çıkan Pragya onun merdivenini tutmak zorunda kalan Abhi’nin üzerine düşer. 

Ah Kalbim 18. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 18. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu