Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 4 Mayıs Özeti 192. Bölüm Fragmanı # Tanu Tuzağa Düşer

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Pragya, Abhi’ye zarar vermemek için ondan ayrı kalmaya karar vermişti. Bakalım Abhi uyandığında Pragya’yı yanında görmeyince ne yapacak? Gelin bu sorunun cevabı için Ah Kalbim 4 Mayıs 192. bölüm özetine bakalım.

Ah Kalbim 4 Mayıs Özeti

Aliya, Pragya’ya kardeşimin hayatına zarar vermekten bıkmadın mı deyip Pragya’yı kırınca Pragya olanları düşünüp ondan ayrı kalmaya karar verir. Sarla ise durumu fark edip kızını aramaya başlar ama Pragya evde de değildir. Hastaneye gelip Pragyayı görünce onu ikan etemey çabalar ama nafile. En son Daadi yaptığı etkili konuşma ile onu ikna eder. 

Ah Kalbim 207. Bölüm Özeti Resmi 1

Abhi ise gözlerini açtığında yanında Pragya ve Daadi’yi beklerken Aliya ve Tanu’yu görünce şaşırır. Nikita nerde diye sorunca Tanu kendini beğendirmek için eline geçen kozu iyi kullanır ve yaralı diye kıvırır. Aliya da kurnazlıkla onu düzeltip Abhi’yi bırakıp korkup kaçtığını anlatsana diye Pragya’yı Abhi’nin gözünde korkak durumuna düşmesini sağlar. Abhi şaşkındır. Pragya odaya gelince cadı ikilinin planları da çöpe gider. 

Eve döndüklerinde ise hasta olan Abhi’nin başında Tanu durmak istese de Pragya onu asla yalnız bırakmaz, çorbasını içirir, gecelerce uykusuz kalır. Abhi’nin durumu iyiye gidiyordur ama elini hareket ettirme konusunda eksersiz yapması gerekmektedir. Bu görevi de Pragya yerine getirir.

İkilinin bu samimiyeti Tanu’yu kıskançlık denizinde boğar. Aliya da gidip onu bir kez daha kıskandırınca Tanu bir plan yapar ve bu işin içinde olduğunu bildiği Daadi’nin sütüne ilaç katar. Böylece Daadi kendini halsiz hissedecektir.

Aliya da albüm işinde Tanu’nun da görevli olduğunu söyleyince Abhi ile Tanu beraber albüm için otele gidecek, Pragya da Daadi ile ilgilenecektir. Plan tıkır tıkır ilerler. Abhi ise işe gitme konusunda hiç de istekli değildir. Hatta bir bahane bulsam da eve dönsem derdindedir ama bu mümkün olmaz. Otele vardıklarında aynı odada kalmak zorunda kalınca Abhi bir kez daha sinir olur. 

Ah Kalbim 207. Bölüm Özeti Resmi 2

Abhi odaya dahi çıkmak istemez. Uyku saati gelse de Abhi Tanu’ya sen yat benim uykum yok der. Tanu ise yemek yeme bahanesiyle Abhi’yle vakit geçirmek istediğinin sinyalini verir. Bu esnada Purab da tek oda olayını öğrenip durumu Pragyaya haber verir. Duşa giren Abhi çıktığında odanın dekore edilmesine şaşırır.

Tanu senin için deyip pasta sürprizi ile bir kez daha Abhi’yi şaşırırtır. Purab ise otel personelinden yardım alıp vakit kazanmaya çalışırken Tanu çoktan içeceğe ilaç katmıştır. İkili yakınlaşırken kapı çalar ve polis gelir.

Tanu’yu apar topar götürürlerken Abhi de hala ilacın etkisindedir. Pragya ve Purab Abhi’yi karakoldan çıkarır ama Abhi’nin çizilen imajı için bakalım ne yapacaklar. Bu sorunun cevabı bir sonraki özetimizde ;)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu