Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 40. Bölüm Özeti 30 Kasım Fragmanı #Pragya Delil Peşinde

Kanal 7 ekranlarında komedi ve aşkın bir arada sunulduğu Ah kalbim adlı dizinin 30 Kasım’da ekranlara gelecek olan 40. Bölümün Tam[salla pati değil haa ;)  :-D ] özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 40. bölüm Detaylı Özeti

Ah kalbim 40. bölümünde Abhi Pragyayı artık yanında istemediğini ve evden gitmesini burada kalmasının bir manasının olmadığını gizli aşkına gitmesi gerektiğini söylerek Aaliya ve Tanu’nun oyununa gelir.

Pragya olaylardan habersiz bir ton laf yer. Üstüne yavaş yavaş da olsa sevmeye başladığı Abhi’den çok ağır hakaretler işitir. Pragya valizini toparlayıp evden ağır adımlarla çıkarken Aaliye ve Tan cadıları çok büyük bir iş yapmışlar gibi merdivenlerin başında gülümseyerek Pragya’nın gitmesi izlerler.

Pragya kapıya yaklaştığı sırada Sarla PRagya’yı arayıp Abhi ve konser hakkında konuşur. Pragya’nın ses tonunu beğenmeyen Sarla her şeyin yolunda olup olmadığını eşi ile arasında sıkıntı olup olmadığını sorar.

Ah Kalbim 40. Bölüm Resmi

Pragya her şeyin yolunda olduğunu Abhi’nin şu anda basın toplantısı yaptığını kendisininde Abhi’nin yanında olduğunu söyler. Sarla anne olduğu için Pragya’nın bu sözlerine inanmamış olacak ki Abhi müsait olduğunda kendisini yeniden aramasını ister.

Pragya annesi Sarlaya geçiştirecek cümleler ile telefonu kapatır. Bu sırada Abhi olaylardan habersiz Daad’iye bir açıklama borcu olduğu o gelene kadar evden ayrılamayacağını söyleyip Pragya’nın valizini alıp odaya tekrar çıkar. Bu sırada başarısını kutlamak için Tanu ve Aaliye suç ortağı Mitali’nin yanına gidip nu olayı kutlamaları gerektiğini Söyler.

Mitali Pragya’nın Abhi tarafından evden kovulduğundan haberi yoktur. Mitali duyunca kocası Pragya yüzünden hapisle olduğunu Pragyanın bunu hak ettiğini söyler. Aaliye ikinci görevlerinin Tanu’nun Abhi’yi evlenme konusunda ikna etmesi olduğu bu konuda elinden ne gerekiyorsa yapmasını ister.

Ah Kalbim 40. Bölüm Resmi3

Tanu Aaliya’dan aldığı gazla Abhi’nin yanına giderken Abhi ve Pragya ikilisinin yeniden eve geldiğini görünce hırsından kanepeye oturup ağlar. Tanu Pragya’nın daha gitmeden tekrar Abhi tarafından geri getirmesine anlam veremeyip Abhi’ye neden eve geri getirdiğini sorar.

Abhi Daad’i ve Pragya’nın annesinin üzülmemesi için bunu yaptığını zaten karı koca hayatı yaşamadıklarını söyler. Tanu’ya Abhi biraz sert çıkınca Tanu hemen geri vites yapıp Abhi’den özür diler.

Bu arada Bülbül dışarıya çıkmıştır anlamsız ve düşüncelere dalmış bir halde yürürken araç tam çarpacakken Purap kurtarır. Bülbül kendisini takip edip etmediğini sorar. Purap yardıma muhtaç bir bayan olduğunu ve onun canını kurtardığını kendisini de bir yabancı olarak görebileceğini söyleyip çeker gider.

Ah Kalbim 40. Bölüm Resmi4

Tanu büyün anne ve kuzenlerinin gözüne girmek için çay getirir ma yaşlılar ekibi Tanu ile alay ederler ve çayın nasıl yapacağını pragya’dan öğrenmesini isterler. Tanu odadan dışarı çıkınca Daad’i ve ekibi kahkaya boğulur. Tanu ise Aaliya’nın yanına gidip Daad’inin gözünde Pragya’nın değerini düşürmek için Suresh ile olan videoyu göstereceğini söyler.

Aali’ya Daad’inin bunu kaldıramayacağını ve göstermemesini söyler. Bülbüle tanımadığı bir numaradan Pragya ile Suresh’in olduğu video gelince ne yapacağını bilemez ve Purap’a gider. Purap bu video da karanlık olduğunu Pragya olamayacağını ve ne yaptıkları net olmadığını söyler.

Abhi odaya girdiğinde Pragya yatakta düşmek üzere uyur halde bulur. Abhi bir an Pragya’nın uyurken kendisine yaptığını hatırlar ama daha sonra hayal dünyasından çıkınca Abhi gene Pragya’ya öfke ile bakar ama genede düşmek üzere olan Pragya’yı tutmak için ani bir hareket yapar. Ah Kalbim 40. Bölüm Resmi14

Bu sırada Pragya uyanır ve Abhi’nin kendisi düşmesin diye yaptığını görür.Sabah olunca Kahvaltıda Abhi Daad’iye sitresli bir zaman geçirdiğini tatile gitmesini söyler. Daad’i Pragya’ya çok alıştığını onsuz bir yere gitmeyeceğini söyler. Tanu Daad’inin bu lafını duyuca Pragya’nın videosunu Daad’iye gönderir.

Daadi videoyu görünce ağzından “Evim, namusum , haysiyetim” diyerek yere bayılıyor. Akash hemen doktor çağırıyor. Aaliya Tanu’yu odaya çekip videoyu kimin göderdiğini soruyor. Tanu ilk başta kabullenmese de daha sonra videoyu gönderdiğini kabul ediyor.

Aaliye bunun üzerine Tanu’ya tokat atıyor ve eğer Daadiye bir şey olursa Abhi’yi tamamen kaybedeceğini söyler.Bu sırada kapı açık olduğu için Pragya her şeyi duyar. Pragya son bir kez Daadiyi komda görüp yanından ayrılır. Abhi evi terk etmesini ister. Pragya tam çıkacakken Purap gelir ve olanların bir komplo olduğunu söyler.

Ah Kalbim 40. Bölüm Resmi15

Eğer bu videodaki olanların gerçek olsaydı ilk başta basına düşer veya para koparmaya çalışılırdı. Bura pragyaya karşı bir oyun olduğunu söyler. Abhi de Daadinin hatrına 24 saat içinde Pragya’dan kendisini aklayacak delil bulmasını ister.

Pragya merdivende demir bilye bulur ve düşmesine bu bilyaların sebep olduğunu anlar Bu arada Bülbül Purapa teşekkür etmeye gider bu sırada arkada Ishq Mein Marjawan şarkısı çalar.

Pragya kanıttan yola çıkarak evdeki çocukların patenlerinden çıktığını anlayınca soluğu Mitali’nin yanında alır. Mitali ilk başta kabul etmez. Pragya daha sonra mitaliyi itirafa zorlar.

Translated By MR. “C” ?

Ah Kalbim 40. bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 40. Bölüm 30 Kasım Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Canım arkadaşlarım şimdi işim çok var kusura bakmayın akşama yazarım allaha emanet olun

  1. tmm canım bende okuldayım mam ders aralarında sizi yanlız bırakmama çalışacağım. Bu arada bu gün 41. Bölümü de yayınlayacağız şu an hazır ama resimleri eksik onları eve geçince halledip hemen yayınlayacağım….. B mitali beni deli etti karşımda olsa saçını başını yolardım ;)

 2. Merhaba kızlar nasılsınız?
  Napyonuz?
  Brnim bugün zamanm pek yok o yüzden pek yazamiycam. Öpüyorum hepinizi ALLAHa emanet olun. Zaman buldukca yazıcam:)

 3. Özet çok guzel olmus.Ellerinize sağlık Filizcim
  Sevgili Filiz bu Abhi Pragyaya ne zaman aşık olacak?? Kisaca bilgi verir misin bize?hayvan gibi davraniyor resmen yaa

  1. defne sizin için araştırıp bilgi vereceğim aksam uğrarsanız siteye ben eve geçince bakayım. size de iyi çalışmalar

 4. Ah kalbim dizisini cok sevdim, bail dim reamer. AmA mitaliye ve Tanuya cok uyuz oluyorum Aliya desen resmen cadi. Pragya ve Abi birbirlerine cok yakisiyor onlar ne zaman birlikde olacaklar acaba, res men uzatdilar ama artik…Onlari birlikde gormek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu