Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 41. Bölüm Özeti 1 Aralık Fragmanı #Mitali’nin Oyunu

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim adlı dizinin 1 Aralıkta yayınlanacak olan 41. Bölümünde Pragya delilleri bulabilecek mi? Abhi Pragya’ya ne Diyecek? Mitali’nin oyunu ne? Bütün bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 41. Bölüm Özeti

Mitali Rajin yanına gitmeye karar verir. Pragya Raji serbest bırakmalarını isteyince polisler bunun ancak gerekli olan para verilirse mümkün olacağını söyler. Mitali Pragyayı orada görünce şok olur içeri girmek için çabalar ama içeri almazlar. Raj karşısında Pragya ve Sureshi görünce şaşırır.

Pragya senin masum olduğunu biliyoruz hatta bunu yapanı da biliyoruz deyince Raj kim yaptı diye sorduğunda ise daha cevap dahi vermeden Mitali koşarak gelir ve o yalan söylüyor der. Pragya ise emin olmadığı için söylemeyeceğini ama Rajı kurtaracağını söyleyip oradan ayrılır. Dışarı çıkınca Mitali bir hata yaptığını anlatır ve Pragya’ya o videonun da montajlanmış olduğunu herkese söyleyeceğini ve doğru olacağını söyleyince Pragya sevinir.

Ah Kalbim 41. Bölüm Resmi

Mitali herkesin önünde intikam için videoyu ben yaptım der. Herkes şok olur. Tanu yalan söylüyor bu kadın deyince Pragya ile tartışırlar. Abhi çok kızar ve eğer Daadiye bir şey olsun seni bu evden atarım deyince Mitali daha fazla yalan söyleyemem diyerek Pragyanın yanına gelir. Herkes şaşırır.

Mitali korkuttuklarından dolayı yalan söyledim deyince Aaliya Abhiye kızar ve neden bir sans daha verdin der. Abhi Pragyaya döner ve 19 saatin var kanıt için diye hatırlatır.  Bulbul ise Puraba videoyu gönderen numaranın Akasha ait telefonu kullandığını söyleyince Purab Akashı arar ve evine çağırır. Akash videoyu göndereni bilmiyorum ama bulursam ben kendim cezalandırırım zira ben de o videoya inanmıyorum der.

Ah Kalbim 41. Bölüm Resmi4

Pragya ise kanıt bulmak için çabalarken evin kamerasını çıkaran kişiden kameranın 5 günü kaydettiğini öğrenir. Bulbul ve Purab’ı beraber gören Sarla kızına tokat atar ve kızar. Purab Sarlayı durdurur ve video ile ilgili bulduklarını anlatır.  Sarla şaşkın bir halde Pragyanın yanına gider.

Annesinin geldiğini haber veren Tanu Pragyanın kitap arasına sakladığı cdyi görür. Annesi Pragyaya ben sana güveniyorum diye sarılır. Akashin annesi laf atınca Sarla daha da sinirlenir ve kızımı artık burda bırakamam deyince Pragya gerçekler ortaya çıkmadan gelmek istenmediğini söyler.

Sarla daadi de mi destek olmadı sana deyince Pragya ona olanları anlatır. Akash ise o gün telefonu Tanunun istediğini hatırlar. Annesi gidince Pragya hemen cdyi arar ama Tanunun sakladığını anlar.

Ah Kalbim 41. Bölüm Resmi9

Sonunda cdyi bulur ve kanıt içindedir. Abhi’ye Mitalinin düşmesi için ne yaptığını ve yanında biri olduğunu izletince Abhi şaşırır. Duygusal bir konuşma yapan Pragyaya Abhi sarılırken arka fonda shamjhawaan şarkısı çalmaktadır. Pragya rüyasından uyandığında bir yastığa sarılmaktadır :)

Pragya cdyi elinde tutarak soluğu Abhinin yanında alır ancak Abhi onu umursamaz. Cdyi gören Tanu numaradan merdivenlerden düşüp acı içinde bağırır. Abhi onunla ilgilenir. Ardından videoyu göstermek istese de sonunda uyuyakalan Pragyadan cdyi biri çalar. Pragya kabus görünce uyanır ve canım olmadığını ve birinin onu götürdüğünü fark eder. Kadını takip eder düştüğünde de cdyi ver der demez arkasından biri Pragyaya bir şey vurarak bayıltır.

Ah Kalbim 41. Bölüm Resmi8

Kendine geldiğinde ayak izlerini takip eden Pragya videoyu Tanunun aldığını görür. Tanu’ya hesap soran Pragya onunla kavga eder. Tanu daha da ileri gider ve Pragyanın evlilik için takılan kolyesini almaya çalışınca Pragya tokat atar. Ikili kavga ederken Mitali gelir cdyi alır ve kırar. Pragyaya da valizlerini topla diye dalga geçer. Pragya ağlar.

Ah Kalbim 1 Aralık Fragmanı

Ah Kalbim 1 Aralık 41. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. IYI AKSAMLAR KIZLAR❤
  AA herkesler nerde?
  Cenaze evi gibi herkes sessiz ayol☺

  1. Selam canım admine filiz konuşuyor efenim ben burdayım yeni özet için uğraşmakta idim :) Sen naptın canım nasılsın?

 2. İyi akşamlar ??

  Defnem nasilsin bitanem???

  Nurdanim bacimmmm noruyon???

  Eee Nerelerde herkes.

  Admin bile yok..

  Denizimmm sen nerdesin peki ????
  çok özledim seni ????

 3. Merhaba,
  Pragya hayalinde ahbiye aşkını itiraf ederken sarıldıkları sahnede çalan şarki nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu