Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 43. Bölüm Özeti 4 Aralık Fragmanı #Pragya Boşanır

Kana7 ekranlarında 1 Aralık da yayınlanacak olan Ah Kalbim adlı dizinin 43. bölümünde bizleri nelerin beklediğini yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 43. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 1 Aralık da ekranlara gelecek olan 43. Bölümde; Pragya ağlarken Abhi hiç de umursamaz. Kal demesini bekler ama Abhi kahvaltı yapma telâşındadır. Aaliyaya da durumu haber verince Aaliya hemen Tanuyu arar. Tanu sevinçle gelir ve Pragyaya parfüm hediye eder ve teşekkür eder.

Mitali de haberi duyar Akasha haber verir. Kuzen Daadi duyunca aile huzuru için dua eder. Abhi ise odada aradığını bulamadığı için Pragyadan liste yapmasını isteyince ara söylerim der. Abhi ise bu sekilde benimle bağlantını devam ettirmek istiyorsun der.

Abhi Pragyaya dokunur ve bir şeyler hissedip hissetmediğini sorar. Pragya ise bu defa bir anı olarak kalsın diyerek gözlerini kapatıp Abhinin öpmesini beklerken Abhi sadece seni denedim bana bir şey hissedip hissetmediğini.Ah Kalbim 43. bölüm Resmi

Zavallı Pragyaya şimdi beni boşamana izin veriyorum der. Abhi avukata gider ve bosanma kağıtlarını hazırlatır. Tanu Alliya ise kutlama yapmaktadırlar Abhi onlarin yanına uğrar. Ardından odaya geri dönünce bir gölge gördüm der onu takip ederken düşer. Pragya iyi mısın derken başı dönen Abhi tekrar düşer ve orada uyuyakalır.

Pragya da onun yüzünü okşar ve Abhinin üstünde uyuyakalır. Purab acilen Bulbulu çağırır. Daasi Pragya’nın evlenip evine aldığını söyleyip Pragya’nın evden gitme meselesi konusunda konuşurlar. Abhi’nin aldığı bu kararı büyükannenin hoş karşılamayacağından bahsederler.

Ah Kalbim 43. bölüm Resmi2

Abhi ise eşi olarka evlendiğini ama Prag kendisine ihanet ettiğini o yüzden bu evde durmasının bir manasın olmadığını söyler. Bu konuşmaların yapıldığı sırada Bülbül ve Purap gelir ve Pragya’yı evden göndermemesi gerektiğini her insan’ın suçluluğu kanıtlanıncaya kadar masum olduğunu ve kendilerinin de Pragya’nın masum olduğunu kanıtlayacaklarını söylerler.

İşin içine Purap’ında girdiğini gören Aaliya ve Tanu işin arkasında kendilerinin olduğunun ortaya çıkmalarından çok korkarlar. Pragya duyduklarını daha fazla kaldıramaz ve odasına gisip ağlamaya başalar.

Bülbül’de hemene ablasının arkasına gider. Ablasına niçin boşanmak istediğini sorar. Pragya Abhi’nin’de kararı bu yönde olduğu için ayrıca Abhi kendisine hiç saygı duymadığını türlü türlü hakaretler ettiğini son olayda da suçsuz yere hak etmediği bir muamele ile karşılaştığı için bu kararı aldığını söyler.

Ah Kalbim 43. bölüm Resmi1

Bülbül, Pragya2ya evliliği konusnnda anneleri Sarla’ya söz verdiklerini ve hep mutlu olacaklarını hatırlatır. Pragya ise kararının değişmeyeceğini söyler. Bu sırada Abhi içeri girip boşanmak için avukat çağıracağını söyler. Kendiside isterse avukatı arayabileceğini söyler.

Purap bütün olanların arkasında olduğuna bildiği Aaliya’ya bir aile mahvolmak üzere yaptığın hatayı düzeltmen için son fırsat olduğunu söylese de Aaliya hiç de oralı değildir. Bu sırada Sarla Purap’ın teledonundan nerede olduklarını sorar. Purap Abhi’nin evinde olduğunu söyleyince Sarla’da hemen Abhi’nin evine gelir.

Tanu, Pragya’nın boşanmak istediğini şimdide avukat beklediklerini söyleyince Sarla gözlerinden yaş dökülür ve çok duygusal anlar yaşanırken Aaliya olayı alaya alır. Avukatlar boşanma evrakları ile gelirler. Sarla son bir ümit ile Abhi ile konuşmak ister.

Ah Kalbim 43. bölüm Resmi4

Pragya annesini durdurmak istese de Sarla Abhi ile yanlız konuşabilecekleri bir yere giderler. Abhi Pragya kendisinin masum olduğunu kanıtlayamadığı için Pragya’nın bu kararını durdurmayacağını ve evden gitmesi gerektiğini söyler. Sarla Abhi’yi anladığını söylese de kızı Pragya’nın hayatı mahvolmak üzeredir.

Abhi Sarla ile konuşmasını bitirip dışarı çıkar. Avukatlar boşanma evraklarını başlatırlar. Avukat Abhi’ye ait olan mülkten hangisini istediğini sorar. Daha Pragya cevap vermeden Aaliya bu servetin Pragya gelmeden kazanıldığını söyler. Avukat bunu bildiğini ancak kanunen mirasın %30’u alabileceğini söyler.

Pragya hiç bir şey istemediğini söyler. Aaliya Pragya’ya insanları kandırabildiğini bu konuda bir okul açması gerektiğini söyleyerek dalga geçer.Pragya avukatlara boşanmak için nereye imzalaması gerektiğini sorar.

Ah Kalbim 43. bölüm Resmi7

Avukat ilgili yerleri gösterince Pragya’da hemen imzalar. Purap, Abhi’ye Daadi komadan çıktığında Pragya’yı boşadığı için daha da kötü olabileceğini ve iyi düşünmesini söyler. Pragya Purap’a sessiz kalmasını rica eder ve Abhi’nin kağıtları imzalamasını ister. Abhi de kağıtları imzalayınca Aaliya ve Tanu planları işleyince çok mutlu olurlar.

Pragya odasında Abhi’nin resmine bakıp ağlar. Bülbül ise annesi sarla ile son durumu sorar. Sarla ablası Pragya’nın boşandığını bundan sonra neler olacağını bilemediği söyler. Pragya’nın odasına Abhi de girer Tanu Pragya ile Abhi bir odada yalnız olmasını çekemez ama Aaliya artık boşandıklarını ve güzel günleri dişünmesini söyler.

Ah Kalbim 43. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu