Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 45. Bölüm Özeti 6 Aralık Fragmanı #Pragya Düğünden Kaçar

Ah Kalbim adlı dizinin 6 Aralıkta yayına gelecek olan 45. Bölümünde neler yaşanacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Keyif alarak okumanız dileğiyle Mr “C”

Ah Kalbim 45. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 45. Bülüm Sarla’nın Suresh ile evlenmesini duyduktan sonra Sarla Suresh’e hesap sormaya giderek başlar. Sarla kızı ile hangi cesaret ile evlenmeye kalktığını hiddet ile söyler.

Sureh Sarla’ya Pragya’nın onuru için kabul ettiğini yoksa kendisi de bu evliliği istemediğini söylese de daha önce Sarla Pragya ile Suresh’in arasını yapmaya çalışırken aralarında duygusal bir bağ olmuş olabileceğini düşündüğü için Suresh’e kızının onuru kurtarmanın Seresh’e ait olmadığını söyleyip tüm sinirini döker.

Suresh ise Pragya’nın onurunu korumakta kararlı olduğunu aksi taktirde Pragya’nın yanlış anlaşılmaya sebep olan videosunu basına sızdırdığında Pragya daha kötü olacağını söyler. Bu arada düğün hazırlıkları hızla yapılmaktadır. Mitali cadısı sanki iyilik ediyor muş gibi düğünde davetlilere verilecek ikramların hazır olmadığını görünce garsonlara kısıp acele etmesini ister.

Ah Kalbim 45. Bölüm Resmi

Aaliya ise garson ve aşçıların işlerini yapmasını panik olmaması gerektiğini söyler. Bu sırada ikilini yanına Tanu da gelir. Bu arada görevli yanlışlıkla Mitali’ye elindeki demir ile çarpınca Tanu Pragya’nın bir cadı olduğunu bu düğünün olmaması için üzerlerine kötülük gönderdiğini söyler.

Bu arada davetliler yavaş yavaş konağa gelmeye başlar. İlk gelen yapımcıdır. Yapımcı niçin geldiklerini sorar. Abhi çok büyük bir sürprizi olduğunu söyleyip Pragya’nın yanına gitmek için izin ister. Abhi Pragya’nın odasına gidip gene saçma sapan konuşup Pragya’nın moralini iyice bozar. Gizli aşkı ile evlendirdiğini kendisine teşekkür etmesi gerektiği gibi saçmalar. Pragya duyduğu hakaretler karşısında gözlerinden hüzünlü yaşlar dökülür.

Ah Kalbim 45. Bölüm Resmi2

Abhi bu gözyaşların manasını anlayamayacak kadar kalbi katılaşmış biri maalesef. Abhi Pragya’yıda alıp salona getirir. Yapımcı iltifatlar etmeye başlar. Hatta bir ara Tanu’nun şişman olduğunu Pragya’nın daha fit bir vücudu olduğunu söyleyince Aaliya ve Tanu sinirden çatlarlar.

Abhi müzisyenlere ve davulculara misafirler güzel müzik dinmeli ve her gelen misafire çalmaları gerektiğini söylerken Sarla ve ailesi kapıdan gözükür. Abhi çalgıcılara gelinin akrabaları geldiğini ve müziklerini çalmasını söyleyerek Abhi Pragya’nın ailesini kendince baskı altına almaya çalışır.

Sarla sert bir şekilde Abhi’ye Pragya’yı görmek istediğini söylüyor. Sarla Pragya’nın yanına çıkar. Sarla Abhi’ye hayat arkadaşının, eşinin ne demek olduğunu ve ne düşündüğünü anlamayacak kadar gözlerin kör olduğunu söyler.

Ah Kalbim 45. Bölüm Resmi5

Sarla artık Pragya ile boşandığını ve kızını evinde zorla tutmamasını bu hakkı olmadığını söyler. Abhi ise yine video kaydından bahsedip tehdit eder. Aaliya Sarla’ya kızının evlendiği için mutlu olmasını hatta bütün masraflarını kuzeni Abhi’nin yaptığını ve düğünün keyfini çıkarmasını istereyerek dalga geçer.

Bülbül ise ablasına kötü laf söyleyen herkese karşı söz dalaşına girer.Sarla Bülbül’e karşısındaki insanlar gibi  alçalmamasını söyler. Bu sırada Pragya evliliğinden kalan takı ve çeyizlerine bakar ve çok duygusal bir anı yaşarkan arka planda “Mai Tenu Samjhawan ji” adlı müzik eşlik etmektedir.

Abhi Pragya’nın odasına gelip gelinlik kıyafetini giymesini ister. Hatta makyaj yapmasını bile ister. PRagya Abhi’nin bu laflarını duyuca artık yaşamak istemediği düşünüp Abhi odadan çıkınca düğün yerini terk eder. Abhi gelini almaya tekrar geldiğinde odada bulamaz.

Balkona bakar orada da olmayınca Annesinin evine gitmiş olabileceğini düşünüp telefon ile arar ama Pragya’nın telefonu kapalıdır. Purap Pragya’nın kaçtığını duyunca kendine zarar verebileceğini söyler.

Abhi annesinin evine bakar ama orada yoktur. Abhi ve Purap her yerde aramaya başlarlar. yolda Pragya’nın kıyafetini görürler ve yoldan geçen birisine bu kıyafetin sahibini görüp görmediğini sorar. Adam da köprüye doğru gittiğini söyleyince Abhi hemen köprüye gider.

Ah Kalbim 45. Bölüm Resmi15

Pragya’yı tam atlamak üzere iken tutar  ve hayatını kurtarır. Yüzsüz Abhi PRagya’yı tekrar düğün evine geri getirir ve düğün kaldığı yerden devam etmesini ister. Nikahı kıyacak görevli ateşi yakmaya başlayınca ateş Abhi’nin eline sıçrayıp yakınca Pragya hemen panikleyip Abhi’nin elini soğutma çabasına girer. Abhi Pragya’nın bu hareketini görünce çok etkilenir. 

Ah Kalbim 45. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 6 Arlık Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

49 Yorum

 1. kızlar bu arada özetlerimizin uzun olmasından şikayetiniz var mı yoksa daha mı iyi oluyor arkadaşlarım

 2. Abla hayırlı akşamlar bu gün çok yoktum nikah için tarih ayarlama çalışıyoruz bir sürü prosedür varmış yaa kan tahlili v.s

 3. Selamünaleyküm benim canım arkadaşlarım nasılsınız ♥️❣️❤️bakalım…. ♥️❣️❤️
  Senacım hoş geldin cnm nasılsın??? ???
  Emel abla nasılsın rabbim sizi bir ömür boyu ayırmasın….. ???
  Fatima abla, aylin abla ben iyiyim çok şükür sizler nasılsınız??????
  Filiz abla, nurdan abla, abhigyacım, ela abla, deniz abla, defne abla, tuğba abla, asi abla, sedefçim sizler nasılsınız??? ?????
  Allah’a emanet olun canım arkadaşlarım… ?????????

  1. Teşekkür ederim tatlım iyiyim inşaallah rabbim sizleri de sevdikleriniz ile bir ve beraber eylesin

  2. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SEMACIM

   CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 4. Özetleriniz çok güzel oluyo teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık allah razı olsun

 5. Saol Semam iyim sende hep iyi ol hayatım Fatimam evet imtahanlar yaklaşıyor bayramdan sonra yanvarda senin işlerin nasıl güzeler güzeli hemşire hanım özetlərde uzun güzel ve aydın Filiz hanım mr”c” emeyinize salık

 6. Hoş bulduk sema teşekkür ederim iyiyim sen nasılsın bu arada özet çok güzel böyle devam edin elinize sağlık uzun değil

 7. Kız pragya sümsükmüsün sen bu kara öküz için intihar mı edeceksin ilk bölümdeki pragya nerde hakkını savunan doğru olan için savaşan ne oldu ki bırak yansın eli ayaği o öküzün yahuu vay arkadaşş bu ne saçmalıktır ????

  Bu arada ellerinize sağlık özetler harika ben hakaret etmekten nefret ederim ama bu oğlanla bu kız beni çıldırttılar nezaket sınırını çoktan geçtim ??

  1. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️NURDANIM

   CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ BENİ UNUTMUŞSUN KÜSTÜM ŞAKA CANIM ARKADAŞIM ESMA SULTAN NASIL AHMET PAŞAM NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR YARAMAZLIK YAPIYORMU SENİ YORUYOR MU RABBİM SANA BAĞIŞLASIN İNŞALLAH CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 8. Nasilsiniz kuzlar
  Aylincim
  Senacim
  Admincim
  Emelcim
  Semacim ben iyim sen nasilsin tatlim
  Nurdancim.iyiyimisinuz hepiniz admine filuzcim atrik 7aralikdaki ozeti cok merak ediyorum pragya gercekden evlenecekmi acaba sureshle ve ellerinize saglik ablacim

  1. ben de iyiyim canım benim :) teşekkür ederim :) yeni özetlerimiz için sitemizi takipte kalın her an gelebilir :)

 9. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️FİLİZCİMMMM

  CANIM ÖZETLER SUPERRRRRR LÜTFEN BÖYLE OLSUN

  CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 10. Semacim öpüyorum seni?
  Özet harika.. yok neden kısa özet isteyelim. Uzun ozeti seviyoruz biz böyle cok guzel?

 11. SİTEMİZİN GÖNLÜ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  MİGRENİM TUTTU ONUN İÇİN YAZAMADIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  YENİ GELEN ARKADAŞLAR ARAMIZA HOŞGELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ÖZETLER ÇOK GÜZEL
  FİLİZCİM MRC EMEGİNİZE SAGLIK
  HAYIRLI AKŞAMLAR

  1. ela canım o migren belası annemde de var sana hacamat diye bir şey yaptırdı şu na daha iyi normalde daha sık migren atağa kalkıyordu ama şimdi ayda bazen 2 ayda bir gelir oldu canım. ama işi erbabına yaptırmak gerek tekrar geçmiş olsun bu söylediğim sağlık bakanlığın onaylı alternatif sağlık hizmetleri diye geçiyor

 12. kızlar aranızda uttaran- kördüğüm özeti isteyen olursa hintçe izleyip yazacam talebe göre gireceğiz arkidişlerim yalnız hinçem ingilizce kadar iyi değil ama sizler için elimden ne gelirse yaparım dostlarım benim

 13. Hayrlı akşamlar nasılsınız?
  Aylinim düzün deym hələ işləmirəm. Sənədlərm Nazirlikdə xəbər gözlüyrəm gələn kimi işləyəcəm inşəALLAH. İndi ancaq evdə oliram qardaşma dərslərndə kömək edirəm. İngiliscə öyrənməyə çalşram:). İnşəALLAH imtahanların yaxşı keçər canım. ALLAH köməyin olsun hamısı A-la 100-90la bitirərsən inşəALLAH:)
  FİLİZİM özetler muhteşem vede tabiki böyle uzun olması bizim için daha iyi:) nasılsın tatlım?
  Semam napyon bitanem
  Kızlar hepiniz nasılsınız?

  Birileri konuşur, birileri dinler, birileri nefret eder, birileri üzülür kırılır.
  Ama birileride vardırki…
  Hep Susar..
  İşte o Susanlar varya…
  Tüm bu duyğuları kalplerinde taşır.
  Evet, belki dudakları susar ama
  Kalplerinde Fırtınalar kopar.
  Susan insana çokta karışmayın derim.
  Yoksa o fırtınada kaybolub gidersiniz”(

  Güzellerim ALLAHa emanet olun Tatlımı tatlı rüyalar:)

 14. Ha Filizim sen cok yasa. ELAM beni iyi dinle bende hep söylemek istiyordum sana unuttum. Evet canim HACAMAT DIYE BIR SISTEM VAR.SAGLIK BAKANLIGI ONAYLI. SAĞLIK MEZUNU BECERIKLI INSANLAR.SORUN NERDEYSE O BÖLGEDEN KAN ALIYORLAR.HALAMDA MIGREN VARDI.GITTI KAFASINDAN KAN ALDIRDI. ARTIK MIGRENI AZMIYOR.BUNU BELIRLI AYLARDA YAPTIRIYORLAR.BU ISIN EHLI INSANLAR VAR.ELAM BUNU BIR DÜŞÜN OLURMU ÇOK FAYDALI.ETRAFIMDAKI BİRÇOK INSAN YAPTIRIYOR

 15. Filizim Kördüğümle hiç işim olmaz. Bu dizilerin cevirisini yapanlar hintce mi biliyo yani Cihan bey falan??

 16. O dizi çok ağır işliyor yaa
  Ordaki kız pragya dan daha mıymıntı yine pragya ile abhi nin atısmaları güzel izlettiriyor ah kalbimi

 17. Pragyamı sevyorum ama bu halleri sinir edyo beni.. ne demekya seni sevmryen biri için intihar etmek..
  Boşunu ona Kara Öküz demiyorumki güya rockstar.. ama aslnda korkak saftrik kötü eşuni başqalarna hefye eden bir …. neyse artık.
  Cadılar ölsede kurtulsak…
  İftiracı üçlü:(

 18. Uttaranda bir tapasya var zannedersin ölümsüzlük iksirini onun için bulunmuşş kızın pislikleri anlatıla anlatıla bitmez ama bir zıkkım olmuyorr ölmesini geçtim yaptığı hiç bir kötülük ondan bilinmiyor

  Ayy özetlerden okuyorum sinir oluyorum böyle sünsük kızlara yazık ya sizde insansınız

  Kendilerini robot zannediyorlarr zarrrr

 19. Denizim aşk olsun bir kaç yorumum silindi bunlardan sana yazdıkalrımda vardı balımm ama malesef nasılsın ne var ne yok yiğenin nasıl oldu şimdi

  1. canım ablam ben yorum silmedim çöpe düşen yorum da gözükmüyor bilgin olsun. yalnız site saldırıyaa uğruyor bizim varlığımız birileri rahatsız etmiş ha bire saldırı oluyor bakalım nereye kadar. Bu böyle ddevam ederse Bilişim suçları savcılığına bizzat kendim gidip saldırıyı yapanlar hakkına suç duyurusunda bulunacağım…

 20. kızlar size haberim var 46. Bölümde abhi her şeyi öğreniyor su ana kadar ki çeviri bu yönde umarım rüya felan çıkmaz müjdeyi vermek istedim

 21. Filizim olur ablam sıkıntı yok senlik bir durumda değil bazan spama düşüyoo olur o kadar ???

 22. ❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️Hayırlı geceler ❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️arkadaşlarım tatlı rüyalar ben yatıyorum…… ❇️❇️❇️❇️❇️Fatima ablacım iyiyim çok teşekkür ederim sen nasılsın???? ❇️❇️
  Ela abla çok geçmiş olsun allah şifa versin rabbim derdi veriyorsa dermanınıda verir allaha emanet ol abla kendine iyi bak ….❇️❇️
  Emel abla iyi olmana çok sevindim teşekkürler allah o güzel tüzünü hep güldürsün…❇️❇️
  Abhigyacım teşekkürler cnm senin iyi olmana sevindim bende iyiyim cnm….❇️❇️
  Senacım biraz geç oldu ama afiyet olsun ellerine sağlık bende iyiyim çok şükür seninde iyi olmana sevindim cnm…. ❇️❇️
  Deniz abla iyiyim şükür sen nasılsın??? İyisindir inşallah ben bu aralar çok çalışıyorum zeytin işleri felan var senin hayatın nasıl neler yapıyon sende allaha emanet ol abla….❇️❇️
  Aylin abla iyi olmana sevindim abla teşekkürler …❇️❇️ Tatlı ⚛️⚛️rüyalar ⚛️⚛️görün⚛️⚛️ canım ⚛️⚛️arkadaşlarım⚛️⚛️ allaha❇️❇️ emanet❇️❇️ olun ???

 23. Yok filizcim ruya degil abhi gerçekleri ogreniyo buzim salak pragyada hemen boynuna atliyo rakci oğlanın ?

 24. Filizcim ciddi saldırılar varsa git tabi bilisime
  Bilisim cok iyi calisiyo. Benim sosyal medya hesaplarimi hemen kapatmisti sagolsun
  IYI GECELER KIZLAR ??

  1. bu gün bizim yorum kısmını ele geçirme üzerine bir atakları oldu sanal ortamda her şeyin izi kalıyor o yüzden tekrarı halinde suç duyurusu yapacam ben ne uğraşayım onlar uğraşsın mahkemede hesaplaşırız. ;)

 25. SENA CANIM TEŞEKKÜR EDERİM
  SEMOŞUM CANIM BENİM HAMD OLSUN İYİYİM
  ….
  FİLİZİM BİRTANEM
  DEFNEM RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM
  HACAMAT SİSTEMİNİ BİLİYORUM ONLAR SON ÇARE
  BEN İLAÇ TEDAVİ GÖRÜYORUM İYİ GELİYOR
  KARANLIK ORTAMDA DİNLENMEK RAHATLATIYOR
  FİLİZİM ANNENE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN KURTULMASINA SEVİNDİM
  ….
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ❤️❤️❤️ELA ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu