Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 46. Bölüm Özeti 7 Aralık Fragmanı #Gerçekler Ortaya Çıkar

Ah Kalbim adlı dizinin  7 Aralıkta yayınlanacak Olan 46. bölümünde Pragya Suresh ile evlenecek mi? Abhi ne yapacak. Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 46.Bölüm Özeti

Purab Aaliya ile konuşur ve video olayının arkasında olup olmadığını sorar. Hatta eğer bu evliliği durdurur ve gerçeği söylersen seninle hemen evlenirim dese de Aaliya kardesimin karaktersiz biriyle evli kalmasını istemiyorum der.

Abhi elini ateşte yakınca Pragya hemen tedavi için uğraşmaya başlayınca Tanu sinir olur ve elindekileri alıp kendi tedaviye geçer. Abhi Pragyaya benimle ne kadar ilgileniyorsun diyerek evlenmek zorunda değilsin deyip ona sarılır. Ancak bütün bu olanlar hayaldir. Purab ise Aaliya ile konuşurken Aaliyaya Pragyanın masum olduğunu kanıtlayan bir video gelir. Aaliya Tanu ve Mitaliye aynı mesaj gelmiştir.

Ah Kalbim 46.bölüm Resmi

Bir araya gelen üçlü mesajı kim gönderdi diye aramaya koyulur. Aaliya bunu telaşlanmamız için Pragya göndermiştir der ve Mitali yi çaktırma diye uyarır. Rahip Pragyaya elini uzatmasını söyler uzatmayınca Abhi zorla uzattırır. Bu arada Abhiye bir mektup gelir mektubu cebine atar.

Mitali bu durumu fark eder ve hemen diğerlerine haber verir. Tanu Abhiyi oyalarken Aaliya mektubu cebinden alıp yakar.  Ancak Abhi ne olduysa bir anda evlilik töreni devam ederken havana şu döker. Rahip bu kötü şans getirir der. Abhi ise her şeyi öğrendiğini ve Pragya ile ilgili videonun sahte olduğunu öğrendiğini söyler.

Ah Kalbim 46.bölüm Resmi5

Aaliya ne zaman öğrendin deyince araba kamera kayıt sistemi sayesinde öğrendiğini söyler.  Pragyadan özür dileyince Pragya beni anlamadığın için üzülmüştüm ama şimdi mutluyum der.

Sarla ise gerçeği öğrenmene rağmen neden son dakikaya kadar bekledin der. Çünkü bunu yapanı bulmak istediği için böyle davrandığını söyleyip ardından suçlunun Aaliya olduğunu söyleyince Aaliya neye döndüğünü şaşırır. 

 Aaliyaya Daadinin komada olma sebebi sensin hiç mi düşünmedin bana kardeşine ihanet ettin der. Abhi Pragya benim karım ve bu evden gitmeyecek der. Aaliya çoktan boşadın deyince Abhi henüz boşanma kağıtları mahkemeye ulaşmadı der ve boşanma kağıtlarını havanda yakar ve artık Pragya burda kalabilir der.

Ah Kalbim 46.bölüm Resmi11

Hatta Aaliyaya Pragyadan özür dilemesini ister. Aaliya ise zorla Pragyayı atmaya çalışınca Abhi ona tokat atar. Sana ne oldu da böyle oldun bir şeyler mi hissediyorsun ona deyince Abhi hayır ama amacımız onu hayatımızdan çıkarmaktı onun hayatını mahvetmek değil der. Kuzen Daadi Sarla’dan özür dilerken Bulbul de Annesine sarılıp ağlar.

Abhi ile Aaliya ise kavgaya devam ederken konu Purab’a gelince Aaliya aramıza giren sen de olsan Daadi de olsa ezer geçerim düşmanım olursunuz deyince Abhi sok olur ve sen kinden kör olmuşsun der.

Ah Kalbim 46. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 46.Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

 1. kızlar bekleyemedim hemen yayınlamak istedim Abhi her şeyi baştan beri biliyormuş yaaa

 2. Vayy kara öküzz ??? içinr insan mı kaçmış ner ya karım ne sözz vuşş neler duyacağimm amann YA RABBİMM ??

 3. Filizim ellerine sağlıkk aralığın ilk haftasıda bitti çok şükür hıza devam yoksa nasıl biter bu dizi

  1. tatlım biz emek ediyoruz içeriklerimiz heyecan ile okusunlar diye ancak başkarı baştan savma yapıp konunun en önemli yerini yazınca bütün emeklerimiz çöp oluyor o yüzden başkaları yazmadan sitemizde yazmaya gayret ettiğimiz için bu kadar hız oluyor. Önemli olan içerikleri hızlı yazayım derken kalite düşürmeden yapmak bütün gayretimiz… sizleri seviyorum iyi geceler tekrardan

  1. canım abhinin oyuncak arabasının kamerasından bütün olanları izlemiş bu işin arkasında kimin olduğunu öğrenmek için yapmış muhtemelen baştan belli biliyordu. Yalnız tek bulduğu kişi AAliya oldu malesef Tanu şimdilik yırttı bir sonraki bölüm çevirinde her şey daha da netleşecek nurdancımm iyi geceler tatlı rüyalar

 4. Pragya tabi hemen kollarina atladi abhinin koca delisi manyak
  Bu abhiden ne koca olur ne kasaba aşık oldunu bile inkar ediyo rakci manyak

 5. Allahim boyle erkeklerden bütün bekar kadinlari koru. Öküz arabasi yaa

 6. ELAMM AHIRETLIĞIM AFRODITIM sabah uyanir uyanmaz nasil oldunu yaz lutfen seni çok merak ediyorum ???

 7. Herkese iyi geceler millet Özet çok güzel yaa bugün kü bölüm de abhi ne kadar tatlıydı

 8. Denizim, nurdanim, defnem, elam (çok geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine) filizcim, fatimam,emel,Aylin,sema,abhi& pragya…

  ⭐⭐ İYİ GECELER ⭐⭐
  ⭐⭐ Tatlı rüyalar ⭐⭐

  Hepinizi çok ???

 9. Allah rahatlık versin hatun kişilerimm hepiniz Rahmeti sonsuz Rahmana emanetsiniz ??????ayrıca hepimize tek tek cevap verdiğin için teşekkürler Filizcim. Benden küçük olduğun için isminle hitap ediyorum sakıncası yoktur umarım var ise Filiz Hanımcım da diyebilirimm ??

 10. Olaydınız iki lafın belini kıraydıkk hatunlarımm neyse başka seferee artıkın. ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu