Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 48. Bölüm Özeti 9 Aralık Fragmanı #Aaliya Bileklerini Keser

Kanal 7 ekranlarında  9 Aralıkta yayınlanacak olan 48. Bölümü ile ekranlara gelecek. Ah Kalbim 48. Bölümde neler olacağını yazımızın devamında DETAYLI bir şekilde bulabilirsiniz keyifle okumanızı dilerim.

Ah Kalbim 48. Bölüm DETAYLI Özeti

Ah Kalbim 8 Aralıkta yayına girecek Olan 48. bölümünde ; Pragya Abhi’ye kız kardeşi Bülbül’in Purap meselesinde göstermiş olduğunu tavırdan dolayı teşekkür eder. Arka planda dizi müziği çalmaya başlar. Abhi Pragya’yı kenara çekip duygusal anlar yaşarken Abhi kendisinin bir rock star olduğunu bir öğretmenin kendisini etkilemesi oldukço zor olduğunu bu konuda Pragya’ya 2 gün boyunca kendisini etkileme konusunda fırsat vereceğini söyler. (bu ne hava anacım).

Abhi Sarla’nın yani biricik kayın validesinin yanına gidip Purap ile Bülbül’ün evliliği hakkında konuşmaya gider. Sarla kendilerine ait olan düğün salonunun hala mühürlü olduğunu evlenmeleri için bunun bir engel olduğunu söyler. Purap mabette de evlenebileceklerini söyler.

Ah Kalbim 48. Bölüm Resmi

Abhi tapınaklarda evlenmenize müsaade etmeyeceğini söylüyor. Biriniz eşimin kardeşi birinizde benim yıllardır menejerliğimi yapmış birisiniz o yüzden düğününüzü Abhi kendi evinde yapmak istediğini söyleyince Purap Aaliya için sıkıntı olacağını söyler. Abhi Aaliya bunu kabullenmesi gerektiğini ve sıkıntı olmayacağını söyler. (Abhi belkide bunu Aaliya’ya acı çektirmek için yapmış olabilir)

Sarla büyük kızının evinde küçük kızının evinde nasıl düğün yapacağını buna konu komşu ne derki diye Abhi’ye endişesini dile getirir. Abhi eğer kabul etmez ise yüksek mahkemeden (Daadi) izin  alacağını, kabul etmez iseniz Daadi buna çok kızacağını söyleyip Sarla’yı ve Purap’ı ikna etmeyi başarır. Bu sırada Aaliya Abhi’yi arar. Abhi müsait bir yere geçtikten sonra Aaliya ile konuşur.

Ah Kalbim 48. Bölüm Resmi4

Telefon konuşması bittikten sonra Abhi yaptıkları konusunda Aaliya umarım kendisini anlayacaktır şeklinde bir temennide bulur. Pragya utangaç kardeşi Bülbül’ün hemen arkasından odasına gider. Pragya Bülbül’e nukteli şakalar yapar. Bülbül, Pragya’ya sarılıp yaptıkları için teşekkür eder.

Bu sırada içeri Purap paldır küldür girer. Pragya çılgın aşıkları yalnız bırakayım diyerek odadan dışarı çıkar. Sarla ise Bülbül’ü aramaktadır. Pragya yüksek sesle annesi Sarla’nın odaya doğru geldiğini çaktırmadan söyler. Bülbül de hemen odadan dışarı çıkar.

Abhi düğünü evde yapma konusunda bunu Aaliya’ya nasıl açıklayacağını düşünüyor. Abhi eve girince Tanu Abhi’ye teşekkür eder. Abhi sebebini Sorar Aali’ya ve Purap meselesi olduğunu duyunca şaşırır ve öyle bir şey olmadığını söyler. 

Ah Kalbim 48. Bölüm Resmi7

Aaliya evlilik konusunda sadece Purap’a kalmadı diyerek olayı geçiştirmeye çalışır. Purap Bülbül ile evleneceğini söyler bu sırada Aaliya konuşulanları duyunca Pragya’nın yanına gidip boğazını sıkar ve video kaydının öcünü bu şekilde mi alıyorsun diyerek kendini kaybeder ve Pragya’ya tokat atınca  Abhi araya girip kavgayı ayırmaya çalışır bu sırada hala sakinleşmeyen Aaliya’ya tokat atar. (valla içim soğudu)

Aaliya yerden kalkıp Abhi’ye karısının lafından çıkmayan biri olduğunu, aslında Pragya’nın amacı önce Daadi sonra Abhi daha sonra Da kardeşini buraya getirerek eve yerleşmeye çalıştığını bunun büyük bir plan olduğundan bahseder. Abhi kapa çeneni diyerek çıkışır ve aklının bulandığını söyler ve bu konu hakkında daha bir şey duymak istemediğini söyler.

Ah Kalbim 48. Bölüm Resmi13

Aaliya hırsından odasında ne var ne yok kırar. Abhi yaptığı hareketi Daadi’ye sorar Daadi Aali’yadan için çok kibirli birisi olduğunu ve Abhi’ye doğru yaptığını söyler. Aaliya Abhi’nin laflarını kaldırmaz ve bileklerini keser. Pragya hemen yardım çağırır.

Tanu Aliya’nın başına bir şey gelirse tek sorumlusu kardeşi ve kendisi olduğunu söyleyerek ortamı iyice gerer. Pragya Akash’tan yardım ister. Akaş kapının camını kırıp içeri girdiğinde korkunç manzara ortaya çıkar. Hemen Aaliya’yı hastaneye kaldırırlar. Abhi de hastaneye Purap ile gelir. Purap Aali’ya ile yalnız konuşur. Aaliya Bülbül ile Purap’ın evliliğine karışmayacağı sözünü verir.

Ah Kalbim 48. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 48. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

62 Yorum

 1. Hakkaten bu ne hava Abhi
  Benim Arkeyim bile bu kadar kibirli değildi.. deli manyak seni ?

 2. iyi akşamlar kızlar özet mükemel emeyinize salık Abhi qaliba iyi oıacak hep böyle kalsa güzel

 3. Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar sizi bu aralar biraz ihmal ediyorum ama kusura bakmayın canım arkadaşlarım beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ediyorum ve sizleri çok öpüyorum allaha emanet olun tatlı rüyalar canım arkadaşlarım yarın akşam yazabilirim onun için şimdiden hayırlı cumalar allah rahatlık versin tatlı rüyalar ?????

   1. ???????FİLİZCİM

    CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KENDİNDEN BAHSETSEN SENİ TANIYALIM İSTEMESSEN CANIM SAĞOLSUN KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 4. İşte uzun süreden sonra çok güzel ve moral düzeltici bir özet abhi artık tarafını değiştiriyor bence de öyle yapması lazım aferin abhi admincim ellerine sağlık çok süper bir özet olmuş canım

 5. Bu Pragya hiçbir şey olmamış gibi sarılıyor Abhiye kanser edecek beni..
  IYI GECELER KIZLAR ❤
  IYI GECELER ELAMM KELEBEKIMM AHIRETLIĞIM BIR SES VER RUH IKIZIMM ❤❤❣⚘

 6. ???????DEFNEMMMMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ SENİN mesajlarını görünce çok mutlu oluyorum kız o lafları nerede buluyorsun aynı arkey gibisin canım Defnemmm yeğenim bronşit olmuş ona kıyamam canım şiir kalpli arkadaşım benim için çok değerlisin ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ?????

 7. ???????ADMİCİM

  CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM BENİM DOĞUM GÜNÜM 13 KASIM SENİ TANIMAK İSTERİM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT ÖZETLER ÇOK GÜZEL

  1. tatlım daha önce tanıtmıştım ama senin için bir kere daha tanıtayım 21 yaşının içerisindeyim İngilizce son sınıf okuyorum üniversitede kalmak hayalım hint diline merakım var 1.56-57 boyundayım kumralım. ;)

 8. Merhaba kızlar Nasılsınız, napıyonuz Güzellikler?
  Elam
  Filizim
  Defnem
  Aylinim
  Semam
  Ayselim
  Emelim
  Abhi&Pragyam
  Sevgili Nurdan
  Sevgili Deniz kentli
  Vede herkes….
  İyisinizdir inşeALLAH.
  Filizim aşkım özetler muhteşem olmiş. Bay C kardeşim elinize kalbinize sağlık. Ayrıca notunuzda qayet iyi olmuş:)
  Şu Aliya cadısı tüm sinirlerimi alt üst edyo manyak pislik
  Abhiye helal hep böyle devam etsin Belki Kara Öküzlekten Kara Oğlana terfiye ede bilir:)
  Öptüm kızlar ALLAHa emanet olun:) Tatlı rüyalar:)

  1. ??????KUM KUM BHAGYA

   CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KENDİNDEN BAHSETSEN SENİ TANIYALIM İSTEMESSEN CANIM SAĞOLSUN CANIM BU ABHİ SONRA ÇOK ROMANTİK OLUYOR HELE MÜSLÜMAN TÜRBESİNDE DUA EDİYOR PRAGYA HASTANEDE KIZ ÇOK DUYGUSAL CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 9. Denizim sağol sen nasılsın ??
  Bende seni çok seviyorum canim?????
  Denizim hangi laflardan bahsediyorsun ???
  Evet ya ben espriliyimdir Arkey gibi??

  1. ???????DEFNEMMMMMMM

   CANIM SENİN ŞU ŞARKI SÖZLER ÇOK GÜZEL HELE ŞU ABHİ YE ETTİĞİN SÖZLER ÇOK GÜZEL TAMDA YERİNDE CANIM DEFNEMMM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ENİŞTE ADAYI YOK MU SENİN GİBİ BİRİ NASIL YANLIZ CANIM DEFNEMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 10. Deniz kentli &AYSELİM ❤️DEN&AY CANIM KANKAMMM SENDE İYİKİ VARSIN dedi ki:

  ????????AYSELİMMMM

  ????HAYIRLI
  ??????NURLU
  ????????GECELER
  ??????????CANIM
  ???????????KANKAMMM

  SENİ ÇOK ÇOK ÇOK ÖZLEDİMMMMMMMMMMM NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM KANKAMMM BEN VARKEN SEN YOKSUN SEN VARKEN BEN YOKUM ŞİMDİ AH KALBİMİ İZLİYORUM AH BU ABHİ TAM BİR ODUN AMA SONRA ÇOK ROMANTİK OLUYOR HELE BİR AĞLAMASI VAR KIZ PRAGYA BİR GÜZEL OLUYOR MAKYAJ yapıyor canım Ayselim ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM VE ÇOK ÖZLEDİMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

 11. Allah razi olsun Denizim?
  Denizim benim zaten begenenim isteyenim çok ama evliliğe hazır degilim hatta annemin yuregine inmeyecegini bilsem ömür boyu evlenmem??ama annem ölür kahrından.. herkes evlenmk zorunda değil sonuçta..
  Bilmiyorum ya hic ihtiyacim yok bir erkege ama değişiklik olsun diye evlenirim belki birgun?

 12. Tabi Deniz.
  İsmim Fatima. Azerbaycanın Nahçıvan şehrindenim. 21yaşındaym. Hemşireyim. 1.65boy 60kq. Sonra işte esmerim simsiyah dalgalı saçlarm var. Yüzümde 5-10tane ben var nakış gibi. Hayalim asker yada polis olmaktı ama ne demişler Hayaller başka Hayatlar başka:) makyaj yapmakla romantizmle pek aram yoktur. Doğal olmayı severim:)Vurdu kırdı korku aksiyon filmlerini severim. Doğayı hayvanları severim. İnsanlarımutlu etmeyi çocuklarla zaman geçirmeyi çok severim:) Sormak istedyn bi şey varsa buyur sora bilirsin. Ama sende kendin hakda Anlat olurmu?

  1. ???????FATİMAM

   CANIM ben 27 yaşındayım mersinliyim okul bitti babalarla bazen çalışıyor ama genel olarak evdeyim muhasebeciyim 1,70 boyundayım sizin azeri kızı günele benziyor canım akrep burcuyum kıskanç ve yalancı insanlarda nefret ederim bende çocukları çok seviyorum hele ikizleri canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 13. Bıraksaydı da bu sümsüğün ümüğünü sıksaydı aliya bu nasıl midedir böyle ya kara oğlana ne dersin vah vah etkileyemezmiş kimse onu bak sennn ama gaklu karşısında bir dişli yokki sümsüğün teki var oda at binip cirit oynuyo istediği gibii ????

 14. ARKADAŞLARIM BU GÜN MERSİNLİ ELA MIZ VARDI DÜN MİGRENİ TUTMUŞTU BU GÜN DE HİÇ GÖZÜKMEDİ HABER ALABİLEN VARSA YAZABİLİR Mİ? ŞİMDİDEN HERKESE İYİ GECELER

  1. Malesef bi haber yok hala agrisi gecmemis sanirim yoksa haber verirdi bizi merakta birakmazdi insallah yarin yazar

 15. Günaydın……

  Hayırlı cumalar ☪

  Denizim, nurdanim, ELAM, defnem, fatimam, semam,filiz,emel, Aylin,abhi& pragya,sena, bülbül &purab….

  Gününüz aydın neşeli olsun gülümsemeniz hiç solmasın…

  Bütün dualariniz kabul olsun inşallah…

  ALLAH a emanet olun…

 16. ???????
  ? Günaydın ?
  ???????
  ? Günaydın ?
  ???????
  ? Günaydın ?
  ???????

  DENİZİİM ???

  Nasılsın Bitanem benim ????

  Evet Bitanem denk gelemiyoz… hayırlısı olsun bakalım..ben şu günleri bı atlatayim… sonra ayarlarız bol bol sohbet ederiz senle insAllah…

  ?Seni?
  ? Çoook ?
  ? Seviyorum?

  ???????????

  ALLAH a emanet ediyorum seni ??? sonra gorusuruz canım benim biricik KANKAMMM,???

 17. ,¤”’¤.,,.¤”’¤,
  ¤ Cumamiz ¤
  ‘¤ Mübarek ¤’
  ‘¤,, Olsun ,,¤’
  “¤,::,¤”

  ALLAH (c.c)’in Selami Rahmeti,ve
  Bereketi uzerinize olsun
  Hayırlı sabahlar Aysel Filiz Emel nurdan Sema Deniz Defne Fatima Aylin Asi Bülbül?Purab herkese günaydın herkesin cuması mübarek olsun

 18. Mersinli ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUHUMUN İKİZİ AHİRETLİGİM NADİDE GÜLÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  BAŞIM AĞRIYORDU AİLEM NE TELEFON NE BİLGİSAYAR İZİN VERMEDİ
  BUGÜN ALLAHA ŞÜKÜR İYİYİM
  BENİ SORAN UNUTMAYAN ARKADAŞLARIM SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM. BUGÜN EVDEYİM
  UNUTMADAN BUGÜN BENİM GÜNÜM İSTEDİĞİNİZ CANINIZ ÇEKTİGİNİZ BİRŞEY VARSA SÖYLEYİN YAPARIM
  SİTEMİZDEKİ NADİDE GÜLLERİ
  HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ BUYRUN GELİN HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM

 19. HAYIRLI CUMALAR KIZLAR❤
  ÖPÜYORUM SIZLERI???
  Okulda olanlara zihin açıklığı işte olanlara kolaylik,evde olanlara güzel birgun gecirmesini ve dualarinizin kabul olmasini temenni ederim
  ??????????????⚘

 20. ELAMM AHIRETLIĞIM hoşgeldin. Hersey yolunda mi? Iyi misin?
  Demek bugün kelebegimdeyiz yaşasın ????

 21. Deniz kentli &AYSELİM ❤️DEN&AY CANIM KANKAMMM SENDE İYİKİ VARSIN dedi ki:

  ???????AYSELİM

  ???GÜNAYDIN
  ?????GÜNAYDIN
  ????????GÜNAYDIN

  Binlerce çiçek? var, gül ?başka, milyonlarca insan ?‍?‍?‍?var ama dost ?başka, milyarlarca gün var ama Cumalar başka, Cumamız mübarek olsun.?

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ yeğenime ilaç tedavisi verdi ama şimdi iyi kız seni dün gece çok bekledim canım kankammm Rabbim bu mübarek günde ne dua varsa kabul olsun inşallah kankammm AYSELİM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 22. ?????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????HAYIRLI CUMALAR

  Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle. Hayırlı Cumalar.

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 23. SENACIM ❤️❤️❤️ DENİZCİM
  HAMD OLSUN ŞİMDİ DAHA İYİYİM SİZLERİN DE İYİ OLMASINA ÇOK SEVİNDİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  DEFNEM ❤️❤️❤️❤️ RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM HOŞ BULDUK ŞİMDİ DAHA İYİYİM
  EVET BUGÜN BEND SİNİZ SEVDİGİN BİRŞEY VARMI SÖYLE SANA ÖZEL YAPİM NADİDE GÜLÜM AFRODİDİT
  SENİ ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM
  KENDİNE İYİ BAK
  ❤️❤️❤️ELA❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

 24. YA RABBİ ! KILDIĞIMIZ NAMAZI KABUL EYLE ! AHİR VE AKIBETİMİ HAYIR EYLE . SON NEFESİMDE KELİME-İ TEVHİD SÖYLEMEMİZİ NASİP EYLE . ÖLMÜŞLERİMİ AF VE MAĞFİRET EYLE. DUALARIN GERİ ÇEVRİLMEYECEĞİ BU MÜBAREK GÜNDE RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN . BİZLERİ RAHMETİNDEN MAHRUM BIRAKMASIN HAYIRLI CUMALAR İNŞALLAH.
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ALLAHIM , AKLIMA İLİM VE HİKMET ; FİKRİME , FERASET VE BASİRET ; BEDENİME SIHHAT VE AFİYET ; RUHUMA DA , TEKAMÜL VE METANET METANET İHSAN EYLE , AMİN!
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  ÖMRÜMÜZÜN HİKAYESİNİ YAZAN EN BÜYÜK VE EN GÜZEL YAZICI OLAN RABBİM , GÖNLÜNÜZDEN GEÇEN GÜZELLİKLERİ ALNIMIZA KADER DİYE YAZSIN. AMİN,
  HAYIRLI CUMALAR DİLERİM .
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 25. Merhaba canım arkadaşlarım nasılsınız allahda herkese güzel bi gün hayırlı cumalar diliyorum bu hayırlı günde herkesin dileyi kabul olur inşallah sizleri seviyorum canlarım

 26. ???FİLİZİM ??? BİRTANEM BURDAYIM SANADA HAYIRLI CUMALAR GÖNLÜNDE NE VARSA ALLAH KABUL ETSİN CANIM
  MERSİNE BEKLİYORUM
  SEVDİGİN BİRŞEY VARMI YAPİM SANA
  GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

  1. NURDANIM ❤️❤️❤️? BALIM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
   DİNLENMEK İYİ GELDİ
   KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

  2. FİLİZİM BİRTANEM KENDİNDEN ANLATIRMISIN MERAK ETTİM NERELİSİN ONUN İÇİN ANLATMAK İSTEMESSEN ANLARIM
   ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

   1. canım kendimizi tanıtmıştık ama her ayrıntıya cevap verebilirim sen merak ettiklerini söyle anlaşılan kafana takılan bir şey var lütfen bizimle paylaş canım

 27. Şu abiyi izliyorumda nasıl bakıyor öyle göZlerini kısıyor hiç güzel bakamıyor çok komik yaa bu kara oğlann

 28. KIZLAR BUGÜN BEN VARIM SİZLER YOKSUNUZ NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR NERDESİNİZ NE YAPIYORSUNUZ KEYFİN YERİNDEMİ
  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 29. Ahiretligim sen bizimi bekledin? ?
  Bitanem sen hacamat olayini biliyor musun? Sağlık bakanligindan sertifikali yetenekli kisiler insanlari tedavi ediyor. Ozellikle migren hastalarini. Belirli bölgelerden kan alıp vücuttaki pıhtılaşmış kanları atıyorlar
  Bunu bir düşünüp araştır tamammi? Halamın migreni eskisi gibi azmiyor artik..
  Düşün bunu kelebek?

 30. AHIRETLIĞIM ben cezerye ve browni istiyorum vede kısır ?
  Ee ne var ne yok kelebek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu