Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 5 Mayıs Özeti 193. bölüm Fragmanı #Pragya Kaçırılır

Ah Kalbim 193. bölümü ile 5 Mayıs Cumartesi günü ekranlarda olacak. Peki Tanu hapisten çıkabilecek mi? Abhi’nin hafızası ne zaman düzelecek? Gelin sizleri daha fazla meraklandırmadan Ah Kalbim 5 Mayıs özeti ve fragmanı ile buluşturalım.

Geçtiğimiz bölümün sonunda Abhi karakoldan Pragya ve Purab ile çıkmıştı. Pragya, Abhi’yi arabaya götürür. Abhi hala ilacın etkisinde olduğu için ne yaptığını ne ettiğini bilmiyordur. Arabada çalan şarkıdan rahatsız olan Pragya şoföre kapatmasını söylerken Abhi neden sevmedin mi bu şarkıda dans ettik deyince Pragya, Tanu’yu kendisi olarak gördüğünü anlar.

Ah Kalbim 208. Bölüm Özeti Resmi 2

Bir ara Pragya’yı öpmeye çalışan Abhi’nin başı döner. Ardından da Pragya’nın kucağında uyuyakalır. Öyle masumdur ki Pragya onu öpmeye niyetlenir ama araba fren yapınca Abhi uyanır ve onun kendisini öpmek istediğini anlar. Pragya ise kaçamak cevapla sadece iyi misin diye yaklaşmıştım der. Abhi ben acıktım deyince durup bir yerde yemek yerler. Bu esnada ikilimiz çok hoş dakikalar geçirir. Hatta bir ara Abhi, Pragya’nın gözlerine bakıp birini sevdiğini görüyorum gözlerinden belli der. Ardından ilacın etkisinde olan Abhi, çocuğun olsa adın ne olsun istersin diye Pragya’ya soru yöneltir. Pragya ise Abhigya der ama Abhi hiçbir şey hatırlamaz.

Tanu ise avukatımı arayacağım diye yalan söyleyip Aliayayı arar ver kendisini kurtarmasını ister. Aliya da gelip Tanu’yu kurtarır. Sabah olduğunda Pragya annesinin evinde iken evin tüm ahalisi yemek sofrasındadır. Din görevlisini gören herkes şok olur, en çok da Abhi. Aliya durumu hamen anlatır ve Tanu’nun annesi bu din görevlisini gönderdi çünkü kadın kanserin son evresinde ve ölmeden kızının mürevvetini görmek istiyor der. Abhi başta itiraz etse de duygu sömürüsü yapan cadı ikili amacına ulaşır. Abhi ikna olur. Purab, Abhi’yi köşeye çekip evlenmesini istemediğini anlatır ama Aliya araya girip Abhi’nin kararından vazgeçmesini engeller.

Ah Kalbim 208. Bölüm Özeti Resmi 3

Daadi ise durumu Sarla’ya haber verir ki Pragya gelsin bu durumu engellesin istiyordur ama Pragya evde değildir ve telefonu da evde kalmıştır. Doktorun yanına giden Pragya doktordan artık Abhi’ye geçmişe dair hatırlatma yapabileceğini öğrenip sevinçle eve gelir. Pragya durumu öğrendiğinde artık iş işten geçmiştir. Davet edilse de gitmek istemez törene ama Abhi çok ısrar eder. Bunun üzerine yola koyulan Pragya’yı kaçırırlar. Abhi ise evde Pragya gelecek diye bekler bekler ama gelen giden yoktur. Bakalım Pragya nasıl kurtulacak? Bir sonraki bölümde görüşmek üzere ;)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu