Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 50. Bölüm Özeti 12 Aralık Fragmanı #Suresh Rezalet Çıkarır

Ah Kalbim 50. Bölümde Neler yaşanacak? Ah Kalbim 12 Arlık Fragmanı çıktı mı? Ah Kalbim Purap ile Bülbül Evlenecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 50. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 50. Bölümde ; Rachna abisi Sureshi arar yemek için bekleyeyim mı diye sorar. Sureshin sesindeki tuhaflık dikkatini çekince soran Rachna Bulbul ile ben evlenirim diye umuyordum ama yanıldım cevabını alır. Bu konuşmayı duyan Tanu’ya da fırsat doğar. Pragya ise Sureshi ararken Abhi seninle önemli bir işim var deyip onu kenara çeker.  Sureshi gören Tanu ondan özür diler. Ardından meyve suyu ikram ettirir ancak meyve suyunun içine alkol kattırır.

Ardından Bulbul’un başka biriyle evlenmesi gerektiği Purab ile mutlu olamayacağı hakkında konuşurlar. Suresh daha da fazla alkol alıp Bulbule bura senin evin değil benim evime gidelim der hatta kendisiyle gitmesi için elini tutar. Sarla bırak kızımı der. Olanı biteni bülbülü sevdiğini ortaya döken Sureshe Bulbul senden nefret ediyorum derken Sarla da tokat atar. 

Ah Kalbim 50. Bölüm Resmi

Purab eğer seni sevseydi seninle evlenirdi ve Bulbul beni seviyor dese de suresh zırvalamaya devam eder.  Suresh kendinden geçer ve Rachna onu da alıp özür dileyerek ayrılır.

Yatağın altına saklanan Abhi Pragyaya senden saklanıyorum aşağıda söylediklerime kızdın der. Ardından Pragyadan romantik teklif beklediğini söyleyen Abhi’ye Pragya şiir okur. Abhi oldukça etkilenir ve yanına yaklaşır.

Purab Abhiyi arar ve kıyafet secimi için Pragya ve sen gelir misin der. Tanu da onların gittiklerini öğrendiği Mitali ve Aaliya’dan Abhiyi unut lafını duyunca sinir olur. Abhi ise artık gözlüklü demeyeceğini ama başka bir lakapla seslenip Pragyayı kızdırır.  Gittikleri butikte de tartışırlar.

Kıyafet değiştirmek için kabine giren Pragya fermuarını çekmesi için geleni bülbül zanneder ve fermuari kapatmasını ister ancak gelen Abhidir ve yanlışlıkla oradadır. Pragya onu görünce şok olur.  Ikisi de birbirine çık der. Sonunda Abhi dışarı çıkacaktır zira Pragya fermuarım açık diye çıkmak istemez.

Ah Kalbim 50. Bölüm Resmi3

Dışarıdaki bekleyen kuyruğuna rezil olmak istemeyen Abhi kabine geri döner. Dışarıdakiler uzun süredir beklediği için kapıyı çalmaktadır. Sabırsız olan bekleyenlere oraya gelen Tanu daha da gaz verir ve kapıyı kırın der. Pragya bunları duyunca gözlerini kapatıp fermuari çekmesini söyleyince Abhi dediğini yapar.

Güvenlik tam kapıyı kıracakken Abhi kapıyı açar. Herkes Pragyayı da görünce onun hakkında ileri geri konuşurlar. kalabalık Abhi ve Pragya hakkında kötü konuşması Abhi’yi sinirlendirir. Abhi Pragya kendisinin eşi olduğunu Butikte Abhi Pragya’dan karısı olduğunu söylemesi Purap ve Bülbül’ün çok hoşuna gider. İkili seven insan korur ve kıskanır diye kendi aralarında konuşma geçer.

Ah Kalbim 50. Bölüm Resmi5

Abhi ise Pragyaya yeni lakabı ile kızdırmaya devam eder. Abhi’nin Daadisi Sarla’nın evine gelir. Sarla Daai’nin gelmesi onu biraz endişelendirir. Daadi korkulacak bir şeyin olmadığını Purap’ta bir evladı gibi gördüğünü o yüzden Bülbül ile Purap’ın Roka töreni (Nikah Töreni) için çağırmaya geldiğini söyler.

SArla Pragya ve Abhi’nin arasında problem olmamasına ve de davet edilmesine çok sevinir. Abhi eve geldiğinde hummalı bir hazırlık olduğunu görür. Abhi Daadi’nin nerede olduğunu sorar.

Ev halkı Daadi’nin dışarıda olduğunu ve meşgul olduğunu söyler. Bu hazırlığın nedenini sorar. Purap ile bülbül’ün Nikah töreni için hazırlandığını söyler. Abhi Nikah töreni için bir otelde havuz başında bir yer ayarladığını söyler.

Ah Kalbim 50. Bölüm Resmi8

Kuzen Daadiş Pragya’nın yüzme bilmediğinde bahseder Abhi nukteli cevapları ile olayı geçiştirir. Abhinin başı ağrıyınca Pragya ona masaj yapar. Saçları bozulunca Pragyaya sinir olur bu defa o Pragyaya masaj yapar ve saçlarını karıştırır.  Daha sonra havuz basında tören başlayacaktır.

Pragya havuzun yanına gelince korkar ve Abhi’ye korkuyla sarılır ve sudan korktuğunu söyler. Abhi onun korkusunu yenmesi için hadi yere uzanalım beraber ve suya dokunalım der. Uzanıp suya dokunurlarken Abhi sürekli Kaptan Tombalak diye tekrar eder. Daha önce gözlüklü derken bebeklik fotoğrafını görüp lakabını değiştiren Abhi artık ona tombalak demektedir. Pragya suya dokunur hatta Abhi’ye şu sıçratıp kovalaşırlar.

Ah Kalbim 50. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 50. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

39 Yorum

 1. ?????CANIM ARKADAŞLARIM

  ?❤️??✌️???????‍?‍?‍????

  Bugün yeni bir gün. Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın. Uykucular Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel SABAHLAR ??????????????.

  Sağanak sağanak rahmet yağsın hayatına, her gün Resulallah girsin rüyana, melekler amin desin dualarına, kalbine nur, hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar.

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 2. Ooo özet harika olmuş ellerinize sağlıkk. Vayy arkadaşş bu kara oğlana bak senn arsız

  1. ??????NURDANIM

   ?????GÜNAYDIN
   ???????GÜNAYDIN
   ???????????GÜNAYDIN

   Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun.

   NURDANIM canım nasılsın iyimisin inşallah iyisindir canım hayat nasıl gidiyor Esma Sultan nasıl Ahmet Paşam nasıl canım arkadaşım erzurum da hava çok soğudu mu canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM

 3. Deniz kentli &AYSELİM ❤️DEN&AY CANIM KANKAMMM SENDE İYİKİ VARSIN dedi ki:

  ???????AYSELİM

  ?????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ???????????GÜNAYDIN

  Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun.

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ sen nerdesin dünden beri yoksun şimdi uyuyuncam kalkınca sana sitem ederim canım kankammm ALLAHA emanet ol görüşürüz sonra Not seni çok Seviyorummmmmmmmmmmmmmm

 4. ??????ADMİN

  MAŞALLAH ?MAŞALLAH ?MAŞALLAH

  ELERİNE? SAGLIK ?ÇOK ?GÜZEL? OLMUŞ ?ÖZETLER ?

 5. Elhamdülillah denizim iyim çok şükürr kayın pederime sordum ben gelince iyiydi ama şimdi kar yağmış diyor karımız artık 6 ay sürer Allah fakir fukaraya yardım etsin mersinde havalar nasıl Denizim

 6. Hayırlı sabahlar canlar özet yine ve yine şahane ellerinize sağlık Abhi ❤❤❤Pragya aşkı başladı herhalde
  Herkesingüzel bir gün geçirmeniz dileğiyle kendinize iyi bakın canlar ❤❤???????????????????
  ?????????
  ???????????????

 7. GÜNAYDIN..

  DENİZİM…

  AMİN Bitanem benim amin…

  İyi olmaya çalışıyorum becerebildigim kadarıyla… sen nasılsın canım..
  Dün gündüz de akşamda misafir vardı.. hepsine ayrı ayrı hizmet etmek yordu.kendimi yatağa zor attim…

  Hiimmm… neyse et bakiyim sitemini verecek bir cevap bulurum elbet ben..

  Eeee Sen nasılsın canım benim?? Sabahın korunde ayakta ne işin var????

  Bende seni çoooooooooooooooook seviyorum
  ve sımsıkı sarılıp opuyorumm

  ALLAH a emanetsin Bitanem KANKAMMM BENİM

  1. Deniz kentli &AYSELİM ❤️DEN&AY CANIM KANKAMMM SENDE İYİKİ VARSIN dedi ki:

   ???????AYSELİM

   CANIM KANKAMMM GÜNAYDIN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ SABAH NAMAZ KILDIM SONRA UYKUM KAÇTI BENDE YAZİM DEDİM BAK SANA SİTEM EDİCEM RABBİM SENİ HEP MUTLU ETSİN İNŞALLAH CANIM KANKAMMM BAK SANA SÖYLÜYOR BENİ ARTIK YANLIZ BIRAKMA SENİN ADINI GÖRÜNCE BİLE ÇOK SEVİNİYORUM ARTIK BANA NE YAPTINSA CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM ??????????????

 8. ????????NURDANIM

  CANIM BİZİM BURDA HAVA ÇOK GÜZEL HALA YAZLIK ELBİSELER GİYİLİYOR CANIMIN İÇİ SİZİN ORALAR ÇOK SOĞUK AMA İNSANLARI SICAK BİZİM BU SICAK AMA İNSANLARI SOĞUK CANIM NURDANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 9. DENİZİM aynen öyle dadaşlarım misafir perverdirr. Yardım severdir fakat onlarda zamana uymuş sanırım eskisi gibi değil artık

 10. DENİZİİM ?

  Sen bana böyle sitem edeceksen???
  hiç durmadan sitem edebilirsin ??
  ee ben bunun üzerine bu iki hafta kaybolayim ortadan ???ne dersin ???

  Allah kıldığın bütün namazları kabul etsin İNŞALLAH…

  Bende senin adını çooooooooooooooooooooook mutlu oluyorum ????

  Sende ALLAH a emanet ol BİTANECİGİM BENİM ???

  ????Seni??
  ??çooooooooooooooooooooook??
  ??SEVİYORUUUUUuuuuum????

 11. Aaaa bir yaşıma daha girdim biraz evvel… Bizim diğer sitede sevgi ablam için buranın adını yazdım mesaj çıkmadı…buranın adını silince hemen yayınlandı..sanırım dizicenter.net yasaklı kelimeler arasında yer alıyor…keşke önce haber verseydin ablama???

  1. Aysel hanım ben mr c yani Cihan diğer site bizim sitenin adını yasaklı kelime olarak engel koymuştür. Siz diğer siteye şöyle deneyin d.i.z.i.c.e.n.t.e.r şeklinde deneyebilirsiniz. Diğer site biz hangi koyu yayınlarsak kısa sürede hemen içerik kopyalaması yapıyorlar. Bizde telif hakkı ve webspam başvurusu yapıyoruz.

 12. MERHABALAR KIZLAR :))
  Herkes iyi mi?
  Ayselim olabilir gerçi daha önce yazdık bir sorun olmadi ama artik olabilir..

 13. Pragyanin yerinde olsam Abhiye sapik var diye bağırıp dövdürtürdüm..bi ton dayak attirirdim ama nerde Pragyada o kapasite..adamin agzinin içine düşecek nerdeyse ?

 14. Defnecim nasılsın gamzelimm misafirim vardı o yüzden yazamadım

  ❤️❤️❤️❤️

  Ayselimm nasılsın bacım

  ❤️❤️❤️❤️❤️

  Elamm sen nasılsın

  ❤️❤️❤️❤️

  Denizimm hafta sonu trafiğine yakalandın demek

  ❤️❤️❤️❤️

  Senacımm eşin mi evde

  ❤️❤️❤️❤️

  Fatima nasılsın sende bir kaç gündür yoksun

  ❤️❤️❤️❤️

  Emelcimm

  ❤️❤️❤️❤️

  Semoşumm

  Neler yapıyonuz bakayımm

  1. Hayırlı akşamlar canlar yok Nurdan cım başka misafirler var dı biraz oturup sonra alışverişe gittik telefonu elime alamadım sen nasılsın bugün de kimse yok herhalde

 15. Herkes buhar olmuştu Nurdanim
  Ben rutin ev islerini yapıyorum
  Süt kaynattım yoğurdumu mayalıycam şimdi ?
  Sonra alışveriş e çıkıcam

 16. Hafta sonuya kiminim senin gibi ev sorumluluğı kiminin benim gibi misafir yoğunluğu kimininde evde keyf zamanı var şifa olsun yoğurtun ??

 17. Merhaba hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız?
  Nurdanım Nurdanem nasılsın ablacım?
  Ayselim Ayım nasılsın tatlım?
  Filizim aşkım sen nasılsın?
  Aylinim kızılgülüm napyorsun nasılsın derslerin nasıl?
  Semam tatlım sen nasılsın bitanem?
  Elam çiçeğim sen nasılsın?
  Defnem bitanem sen nasılsın?
  Senacım sen nasılsln canım?
  Abhi&Pragyam nasılsın nerelerdrsin?
  Emelim tatlım sen nasılsın?
  Denizim sen nasılsın hayatım?
  Ve de sitenin tüm iyikalpli insanları
  Buaralar biraz rahatszm başım ağryo havala soğuyorya o yüzden sanırım. Mevsim değişikliyi ile başım dertde:(
  Sizler hep iyi olun
  Özetler muhteşem. Kalbinize sağlık Bay C kardeşim.
  ALLAHa emanet olun. Sağlıkla iyilikle kalın kızlar öpüyorum hepinizi:)

  1. fatıma canım teşekkür ederim sen nasılsın. Bu gün biraz canım sıkkın benim kuzan kolunu incitmiş onun yanında idim Sanada geçmiş olsun canım karanlık ortamda ve sessiz olrtamda kalmaya çalış

 18. Çok geçmiş olsun canım. RABBİM tez zamanda şifa versin inşeALLAH.
  Sakinlik yokki zaten ondan deyilki hava değişimi plus iki gün önce yağmurdi öyle dışarda kalım bizde Erbeindi o yüzden camiye gitdim soğukta kaldım o yüzden böyle olducanm.
  Derslerin nasıl bitanem?

 19. FATIMACIM sağol sen nasilsin?
  FILIZCIM çok ama çok geçmiş olsun:))
  Kaza mi düşme mi sonucu kuzenin sakatlandi??

  1. oyun oynarken olmuş canım, çok teşekkür ederim Defneciğim :) sen nasılsın neler yapıyorsun?

 20. KIZLAR HEPINIZE IYI GECELER??
  ?????
  ELAMM AHIRETLIĞIM RUH IKIZIM IYI GECELER??
  ÖPÜYORUM SENI??

 21. ???? Hayırlı geceler????
  ????arkadaşlarım ????tatlı rüyalar❤️❤️❤️❤️Nasılsınız????????
  ⚛️⚛️⚛️⚛️Fatıma abla⚛️⚛️⚛️⚛️
  ✡️✡️✡️✡️Ela abla✡️✡️✡️✡️
  ????Filiz abla ????
  ☣️☣️☣️☣️Aylin abla ☣️☣️☣️☣️
  ❇️❇️❇️❇️Emel abla ❇️❇️❇️❇️
  ⚜️⚜️⚜️⚜️Nurdan abla⚜️⚜️⚜️⚜️
  ✳️✳️✳️✳️Defne abla✳️✳️✳️✳️
  ✴️✴️✴️✴️Aysel abla✴️✴️✴️✴️
  ☮️☮️☮️☮️Asi abla☮️☮️☮️☮️
  ☢️☢️☢️☢️Abhigyacım☢️☢️☢️☢️
  ⚙️⚙️⚙️⚙️Deniz abla⚙️⚙️⚙️⚙️
  ⛓️⛓️⛓️Sena abla⛓️⛓️⛓️⛓️
  ⚱️⚱️⚱️⚱️ Mr ‘c’⚱️⚱️⚱️⚱️
  Hayırlı geceler canım arkadaşlarım??????? tatlı rüyalar ?????allaha emanet olun ??????

 22. Filiz abla, fatima abla çoook geçmiş olsun rabbim şifa versin allaha emanet olun ??

 23. Admin abla o zaman senin ingilizcen cok guzeldir desene bende gelistirmej istiyorum askinda internette ingikizce ogrenecek guvenli siteler varmidir aceba kursa gidecek vaktim yok bu arada hintce ve turkcede ortak cok kekine var bunu fark ettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu