Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 54. Bölümde Neler Olacak? # Bulbul’e Kezzap Dökmeye Çalışırlar

Ah Kalbim’in 54. bölümde neler olacak, seyircileri neler bekliyor sorularının cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz. Ah Kalbim 54. bölüm özeti, fragmanı ve resimleriyle haberimizin devamında…

Ah Kalbim 54. Bölüm Özeti

Bölüm Tanu ile Aliya arabada görüşmesi ile başlar. Tanu Pragya’dan için o gözlüklü her geçen gün Abhi’ye daha da yaklaştığını ve buna sinir olduğunu Aaliya’ya söyler. Aaliya ise Purap ile bülbül her geçen dakika evliliğe hazırlanmasına deli olduğunu söyler. İkili buna bir son vermek için ellerinden neler geldiği konusunu konuşurlar. Abhi ve Pragya ise araba birlikte yolculuk etmektedir. Bu sırada arkada fon müziği olarak Zındaie müziği eşlik etmektedir.

Pragya kocası Abhi’ye çaktırmadan bakmak ister. Abhi bunu fark edip yapmamasını kaş göz işaretleri ile yapmamasını ister. Abhi yolunu değiştirince yalnış gittiğini söyler. Abhi Tanu ile buluşacağını söyleyince Pragya’nın morali bozulur Ancak Abhi Pragya’ya kendince şaka yapar.

Pragya’yı Sarla’nın evine bırakacağını söyleyince Pragya rahat bir nefes alır. Sarla her ne kadar kendisi spor yapamasa da TV de spor yapan dansçıları izler. Büyükanne sarla’ya bu videolardan ne anlıyorsun ki diye çıkışınca SArla bu videolar ruhunu dinlendirdiğini söyler. Bu sırada içeri Bülbül girer.

Sarla bülbül’e de tavsiye eder. Bülbül Purap ile nişanlarına az bir vakit kaldığını ancak bir yemeğe bile davet edemediklerini söyler. Sarla o zaman akşam bekliyorum diyerek Bülbül’ü çok mutlu eder.

Bülbül hemen odasına gidip akşam yemeğine davet eder. Purap , hem Bülbül’ü görecek hem de ailesi ile güzel vakit geçirecek olması Purap’ı mutu eder. SArla Pragya’nın nerede kaldığını merak edip Bülbül’e nerede ablasının nerede olduğunu sormasını ister. Bülbül daha yarım saat önce Abhi ile yolda olduğunu ve gelmek üzere olduğunu söylese de Sarla bir kaza felan mı yaptılar diye kendi kendine evham yapar.

Abhi ve Pragya sonunda gelir. Tanu ise bir otel restorantında Abhiyi beklemektedir. Abhi Tanu’yu arar ve bir kazadan dolayı geciktiğini söyler. Abhi tuhaf tuhaf konuşmaktadır. Telefonu kapatınca ısrar üzerine oyun oynamaya geçer. Oyunda herkes sırayla şarkı söyler. Abhi ise Awara hoon şarkısını söyler.

Şarkıyı yanlış söyleyen Biji’nin meşhur alkollü şurubunu içecektir. Abhi de şarkıda hata yapınca şuruptan içmek zorunda kalır. Bulbul Purab’ı kenara çeker ve odada Pragya’ya da şurup içirelim teklifini yapsın der. Ancak içeri geçtiklerinde Abhi önemli bir toplantım var deyip ayrılır. Tanu’nun ailesine de rezil olacakken bir yalan uydurur. Tanu neden yalan söylüyorsun deyince alkol almış olan Abhi beni zorlama ailenle yemeğin keyfini çıkar deyip oradan ayrılır. Pragya da şuruptan içer.

Ah Kalbim 54. Bölüm Resimleri1

Abhi de geri dönünce kalan şurubu bitirir. Pragya içkili bir halde sensiz yaşayamıyorum ve hayatımı senle geçirmek istiyorum der. Abhi bana sarıl tombiş ben de seni seviyorum der. Abhi’ye sabahleyin kırmızı tozu uygulamasını ister tam teklif edecekken telefon çalar. Abhi gider. Tanu aramıştır. Abhi tekrar bir buluşma ayarlamasını ister. Bulbul ise teklif etmesi için Pragya’ya ısrar eder.

Bulbul kına için hazırlıklarını yapar. Bulbul ve Purab’ın romantik telefon görüşmelerini duyan Aaliya kıskançlıktan çatlar ve Tanu Bulbul’un yüzüne kezzap dökmeyi teklif eder. Abhi ile Pragya birbirlerine hadiye alırlar. Hatta Abhi seni seviyorum der Pragyaya. Bulbul ise kına için sari almış çıkarken Aaliya’nın adamı yüzüne tam kezzabı dökecekken oradan geçmekte olan şirket patronu adamı görür ve ona bilerek çarpar.

Bulbule iyi misin deyince çekil yanımdan diye sinirlenir. Patron daha sonra seni kim yolladı diye diye adama hesap sorar. Aaliya’nın arabasını işaret edince patron onların arabasını takip eder. Araya Abhi’nin arabası girer. Patron ona el sallarken Abhi ondan pek de hoşlanmadığını belli eder bir şekilde kafa sallar.

Ah Kalbim 54. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu