Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 55. Bölümde Neler Olacak? #Purab Ve Bulbul’un Nişanı

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim’in 55. bölümünde neler olacak, seyirciyi neler bekliyor sizler için dizicenter.net farkıyla araştırdık. Ah Kalbim’in 55. bölümünün özeti, fragmanı ve resimleri ile haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 55. Bölüm Özeti

Bulbul nişan için hazırlanmaktadır. Yardım için gelen Pragya’ya ise hala teklif edemediği için kızmaktadır. Tanu ise Abhi’yi ailesinin sürekli evliliğin hemen gerçekleşmesi konusunda baskı yaptığını söyler ve en azından bugün ailemle buluş der. Bulbul’ü kaçırmak için bekleyen adamlar ilk etapta başarılı olamazlar.

ah kalbim 55. bölüm resmi 1

Bulbul ve Pragya ise her şeyleri hazır bir şekilde Abhilerin evine gelince Aaliya ve Tanu kıskanç gözlerle onlara bakarlar. Bulbul Abhiye dün alkol içirdiğini falan anlatınca Pragya Abhi’nin karşısına çıkmaya cesaret edemez.

Saklanır ancak Abhi onu bulur ve onunla konuşmak istediğini söyler. Karşısına alır ve Lohri festivalinde eve gelenler müşteri değil Tanu’nun der sözü yarım kalır. İçeri gelen Daadi’dir ve Pragya’yı alır gider. Purab Bulbul’e onu öpmesini söyler ancak Bulbul hayır cevabını verir.

ah kalbim 55. bölüm resmi 2

Pragya Bulbul’un yanına gider ve Abhi’nin teklif karşısında ne dediğini hatırlamadığını söyler. Bulbul bir şey söylemediğini ifade eder ve çok geç kalmadan teklifini yap diye sözlerine ekler.

Pragya bunun tek bir yolu var der ve Abhi’yebir mektup yazar. Elinde mektupla Abhi’ye bakan Pragya’yı gören Abhi neden öyle bakıyorsun diye sorar. Mektubu verir ve okumasını ister ancak tam okuyacakken Tanu elinden tutup onu götürür. Onu dışarda oyalar. Ardından Purab çok hoş bir şekilde giyinerek herkesin önüne çıkmıştır.

ah kalbim 55. bölüm resmi 3

Bulbul’ü kaçıracak adam bakar ki Aaliya ve Tanu bir türlü Bulbul’ü dışarı çıkartmayı başaramadı kendi maske takarak içeri girer ve dansçı gibi rol yapar. Hatta gider Bulbul ile dans etmek istediğini söyler.

Purab izin verince onunla dans eder. Ardından Purab ve Bulbul dans ederler. Bu sırada adam da bir beze bayıltmak için ilacı döker. Nişan yüzük değişimleri ile devam eder. Işıklar gider. Bulbul kaybolunca herkes meraklanır. Purbi bu benim planımdı bu anı ölümsüzleştirmek için Purab’ın onu bulması gerekiyor ki ne kadar sevdiğini göstersin diye der. Pragya saklanan bulbul’e gider ve Purab’ın şok olduğunu söyleyip saklanmaya devam et der. 

Ah Kalbim 55. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

 1. Abo yeni özet çıkmış ya arkadaşlarım ben bi önceki sayfaya yazmıştım bakarsanız sevinirim bi öbür siteye gitim geldim yeni sayfa arkadaşlarım çok yorgunum allaha emanet yarın akşam görüşmek üzere çok uzun yazdım bakın ha çok uğraştım sizi seviyorum allah rahatlık versin tatlı rüyalar özet için teşekkürler filiz abla, mr c kardeşim allah razı olsun ???

  1. Rica ederiz canım benim ben de diğer sayfada cevap verdim ;) biz de seni seviyoruz semacığım kendine iyi bak canım :)

 2. ????⭐???????♥️??
  SEMACIMMMMM
  ??❤️???⭐???????❤️

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM MESAJINI ÇOK BEĞENDİM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ÇOK GELMİŞ OLSUN İNŞALLAH BİRŞEY YOKTUR DEFNEM OLMUŞ CANIM SEMAM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM

  ????⭐???????♥️??
  SENACIMM
  ??❤️???⭐???????❤️

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

  1. Bu gün doğduğun gün neler hissediyorsun canım ? :) bu hayatta iyi ki dediğin neler var ?

   1. ????⭐???????♥️??
    ADMİNCİM
    ??❤️???⭐???????❤️

    CANIM İNSAN BİR TUAF OLUYOR İNSAN NEDENSİZ SEVİNİYOR SENİ SEVENLERİ GÖRÜCE ÇOK MUTLU OLUYOR CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ÖZETLER SUPER ELLERİNİZE SAĞLIK

    1. canım benim ne güzel bir duygu sevilmek :) Sen de Allaha emanet ol görüşürüz;) çok teşekkürler canım :) sitemizin diğer gülleri sizlerin doğum günü ne zaman??

 3. KIZLARRRRRRRRRRRR
  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  GÖNLÜMÜN NADİDE GÜLLERİ
  HAYIRLI AKŞAMLAR
  RUHUMUN İKİZİ KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM DEFNEMMM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ❤️❤️❤️ELA ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 4. FİLİZİM GÜLÜM EMEGİNE SAGLIK
  BENİM DOGUM GÜNÜM 9 MART BİRTANEM
  NEDEN SORDUN MERAK ETTİM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ HAYIRLI AKŞAMLAR

  1. FİLİZİM BİRTANEM ALLAH SANADA UZUN ÖMÜR VERSİN
   HEP HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN
   ?????????
   AYLİNİM GÜZELLER GÜZELİ
   GÖNLÜ GÜZEL ARKADAŞIM
   ???????????
   SENACIM BİRTANEM SANADA İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
   ????????????

 5. CANLARIM BİRTANELERİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️FATİMAM ❤️❤️❤️AYLİNİM ❤️❤️❤️EMELCİM ❤️❤️❤️AYSELİM ❤️❤️❤️SEMOŞUM ❤️❤️❤️SENACIM ❤️❤️❤️NURDANIM ❤️❤️❤️BÜLBÜL ❤️❤️❤️ABİ
  PRAGYA ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 6. Elam güzeler güzelim sanada iyi gecelər tatlı rüyalar ve bütün arkadaşlarımada tatlı rüyalar sizi seviyorum

 7. Sitemizin bütün gülleri hepinize iyi geceler ???????????????????????????????????????????????????????????????????????tatlı rüyalar ??????????????????Sema??Deniz ??Fatima ??Ela??Defne ??Filiz ??Aysel ??Aylin??Emel??Nurdan ???ve ismini yazamadığım bütün sitenin gülleri HEPİNİZE İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 8. FİLİZİM BİRTANEM ALLAH SANADA UZUN ÖMÜR VERSİN
  HEP HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN
  ?????????
  AYLİNİM GÜZELLER GÜZELİ
  GÖNLÜ GÜZEL ARKADAŞIM
  ???????????
  SENACIM BİRTANEM SANADA İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ????????????

  1. Asi canım senin için bir kez daha uğraşacağız problem neyden kaynaklı bulmaya çalışıyoruz senden bir ricamız var acaba ekran fotoğrafı alıp qr00cer@gmail.com adresine gönderebilir misin? seni burada görmek istiyoruz o yüzden ne yapmamız gerekiyorsa yapalım :)

   1. Emojiden kaynakli nedense emoji olan yorumlar gozukmuyor burda emoji koydum cikmadi emojinin yaninda yazilan yazilar gozukmuyor

 9. KIZLAR EN GÜZEL GECELER SIZLERIN OLSUN ???
  ????☺
  ELAMM AHIRETLIĞIM RUH IKIZIM TATLI RÜYALAR ???
  YA SİYAH BEYAZ AŞKI IZLEDIM YATICAM AMA FERHATA AŞIK OLDUM YAA ÇOK TATLI ??

  1. aysel abla 56. bölümü yayınladım en sevdiğin tatlının tarifini verebilir misin? bu gün böyle bir etkinlik yapıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu