Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 57. Bölüm Detaylı Özeti #Pragya Kaçamaz

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim heyecan dolu bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Ah Kalbim’in 57. bölümünde neler olacak, ne gibi olaylar yaşanacak 57. bölüm özeti, fragmanı ve resimleriyle haberimizin devamında…

Ah Kalbim 57. Bölüm Özeti

Şirket patronu Pragya’yı tekrar bulup ellerini ve gözlerini bağlar. Pragya eşim gelecek cezanı bulacaksın deyince adam da eşin de sen de çok yakında cezanı bulacaksınız der. Abhi ise tüm yolların kapatılması için büyük çaba sarf eder. Yoldan geçen bir çocuğu görünce aklına bir yolu da konser vererek kapatabilirim diye düşünür.

ah kalbim 57. bölüm resmi 2

Abhi’nin konser verdiğini gören herkes oraya gelir ve arabalarını dahi yolda bırakırlar. Şirket patronunun arabası trafikte sıkışır kalır. Abhi ise Tujhe dhund raha hai ye şarkısını söylemektedir. Arabadaki Pragya’nın üzerine bir kıyafet örterek çıkarırlar. Pragya çığlık atarak koşmaya başlar. Abhi onu fark eder sevinir ama mafya tekrar onu bulur ve kaçırır. Abhi de hayranlarından dolayı ona ulaşamaz.

ah kalbim 57. bölüm resmi 3

Abhi üzgün bir şekilde eve döner. Kuzen daadi hala Pragyayı bulamadığı için Abhiye tokat atar. Purab kuzen daadiye onun konser verme sebebinin yolu kapatmak olduğunu söyleyince kuzen daadi suçlu hisseder ve gidip özür diler. Şirket patronu Pragyaya seni kullanarak Bulbul’u alacağım der. Pragya aşk böyle kazanılmaz sen bir namertsin deyince patron Bulbul’un de namert dediğini hatırlar ve sinirlenir. Namert olmadığımı size kanıtlayacağım der. 

Ah Kalbim 57. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 57. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu