Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 58. Bölüm Detaylı Özeti #Abhi Pragyayı Kurtarır

Ah Kalbim 58. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 58. Bölüm Fragmanı çıktı mı? Ah Kalbim 15 Aralıkta Neler Olacak? Bu soruların cevabı fazlası ile birlikte yazımızda mevcuttur. 

Ah Kalbim 58. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 15 Kasımda ekranlara gelecek olan 58. Bölümde ;Patron Bulbulu arar ve ablanı istiyorsan buraya geleceksin ve benimle evleneceksin der. Telefonu açan aslında Purab’tır ve her şeyi öğrenmiştir ama bu adam kim diye merak etmektedir. Purab telefonda duyduklarını Abhiye anlatır. Bulbul ve Aaliya da onları duyar. Bulbul hemen gideceğim derken Purab nerden belli ablanı bırakacağı diye ikna eder. Ancak Abhi Bulbule hak verir ve başka çare yok der. Patron tekrar arar ve Bulbul ile konuşur ve adres verir. Purab Abhi’ye ağzına geleni söyleyince Bulbul yatağın üzerine, yaşadığı duygusal yükten dolayı bayılır. Abhi sanki olanları sezmişcesine Bülbül’e içmesi için verdiği suyun içerisinde uyku hapı olduğunu bayılmadığını sadece derin uykuya daldığını söyler.

Ah Kalbim 58. Bölüm Resmi

Pragya’nın kendisinin eşi olduğunu onu ancak kendisi kurtarabileceğini söyler. Purap yalnız tehlikeli olacağını yanında gelmek istese de Abh burada Bülbül’ün ve Daadi’nin yanında kalmasını ve onları güvende tutmasını ister. Abhi dışarı çıkmak üzere iken Pragya’nın yazdığı mektubu evin hizmetlisi Abhi’ye verir Abhi işinin acil olmasından dolayı mektubu arka cebine koyup dışarı çıkar. Sarla ise Daadi’ye çorba içirmeye çalışır. Daadi çorbayı içmek istemez Sarla Daadi’ye “kızım seni bana emanet etti” diyerek çıkışır.  Daadi Pragya bunları sana ne zaman söylediğini sorar.

Ah Kalbim 58. Bölüm Resmi3

Sarla eve geldiğinde Daadi’nin ilaçları içmediğinde ağrısı oluyor. Bu ilaçları ben unutursam sen yap dediğini söyler. Daadi müstakbel gelini “Pragya’nın hem torunu Abhi’ye hem de bana çok iyi bakıyor onu çok seviyorum” demesi ile ortam da çok duygusal anlar yaşanır. Patron Pragya’ya dalga geçerek sevgiler için pasta aldığını ellerini çözüp bu pastadan yiyebileceğini söyleyip Pragya’yı alaya alırlar. Abhi Pragya’yı kurtarmaya giderken yolda Pragya ile yaşadıkları anılarını bir bir hatırlar ve çok duygulanır. Pragya ise yorgunluktan ve stresten Abhi’nin kendisini kurtarmaya geldiğini hayaller. Bu sırada arka planda “Mere Heath Mein” şarkısı eşlik etmektedir

Abhi yolda giderken Tanu cadısı Abhi’yi acil çağırır. Abhi daha ne oldu demeden telefonu kapatır. Abhi Tanu’nun da başına bir şey gelmeden yanında olmak ister. Abhi yolunu değiştirip Tanu’nun yanına gider. Mekana gelen Abhi Tanu’yu arar ama ortalıkta yoktur. Tanu mekanın ses sisteminden Abhi’ye aşk dolu sözler ettikten sonra yanına gidip sarılır. Abhi ne düşünüyordu ne buldu. Abhi Tanu’nun sevgiler günü kutlaması için yaptığını davraanışa kızar ve hemen Pragya’yı kurtarmaya gitmek ister ama Tanu gitmeme için sarılır. Tanu Pragya adını artık duymak istemediğini söylese de Abhi Pragya her ne olursa olsun eşi olduğunu ve şu an da yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Tanu eğer gidersen beni kaybedersin gibi cümleler ile Abhi’yi durdurmaya çalışır.

Ah Kalbim 58. Bölüm Resmi8

Abhi Pragya kendi sorumluluğunda olan biri şu anda kötü insanların elinde ne yapıp edip kurtaması gerektiğini ayrıca bu ilişkiyi devam ettirmeme hakkına da sahip olduğunu Tanu’ya söyleyip mekandan çıkar. Abhi Pragya’yı kaçıran kişiye sanki Bülbül’müş gibi sms gönderir ve 15 dk içerisinde istediği yerde olacağını söyler. Kötü adam bu haberden sonra iyice mutlu olmaya başlar. Pragya’yı buluşma noktasına götürmek üzere hazırlanmasını adamlarına söyler. Bu sırada Aaliya sevinçle Purap’ın yanına gelir. Bir de görsün Bülbül Pragya’yı kaçıran adamların yanına gitmemiş yatakta öylece yattığını görünce Purap’a neden Bülbül’ün gitmediğini söyler. Purapta olanları baştan sona kadar anlatır. Bu arada yanlarında Mitali de vardır.

Ah Kalbim 58. Bölüm Resmi11

Mitali olanları haber verelim diye ağzından kaçırıverir. Aaliya hemen Mitali’nin açığını kapatır. Bu sırada Abhi Pragya’yı kaçıran Patron’un adamları ile buluşmak için meydanda bekler. Adamlar Bülbül’ün telefonunu arayınca Abhi kız sesi çıkaramayacağı için orada bulunan birinden telefondaki kişi ile konuşmasın rica eder. Kızda kabul edip adamlar ile konuşur. Patronun adamları Abhi’nin bilerek yanlış tarif ettiği kızı takip etmeye Abhi de adamları takip etmeye başlar. Bu sırada Aaliya Patronu arayıp Bülbül’ün gelmediğini onun yerine Abhi’nin geldiğini söyleyince hemen adamlarını arayıp bilgi verir.  Patronun adamları yanlış kızı aramaktan vazgeçip arkalarına döndüğünde karşılarında Abhi’yi bulurlar.

Ah Kalbim 58. Bölüm Resmi13

Abhi adamlardan kaçmaya başlar [bu sahneler oldukça komik ;) ] Abhi adamları atlatır. Adamlar Abhi’yi bulamayınca Pragya’nın kaçırıldığı yere gelir. Abhi de adamları takip eder ve Pragya’nın tutulduğu mekanı öğrenmiş olur. Bu arada Bülbül derin uykudan uyanır. Karşısında Purap’ı görünce hemen ablasını kurtarmaya gitmeliyim der. Purap, Pragya’yı Abhi kurtarmaya gittiğini söyler. Bülbül Purap’a nenden yalnız gönderdiğin diye kızar. Aaliya yeniden Pragya’yı kaçıran Patron ile konuşur. Abhi’yi yakalayıp yakalayamadıklarını sorar. Patron yakalayamadıklarını söyler. Aaliya mutlaka Abhi Pragya’yı kurtarmaya geleceğini söyler Patron Aaliya ile konuşmak istediğini söyler ve evin yakınlarında görüşmek istediğini söyler.

Ah Kalbim 58. Bölüm Resmi15

Patron  aracı alıp gider. Adamlar da aynı şekilde bekledikleri yerden uzaklaşır. Abhi de hemen korudukları binanın içerisine girer. Bu sırada Tanu Aaliya’ya gelip Abhi ile konuştukları sert konuşmadan bahseder. Aaliya Pragya’yı kaçıran adamla evin yakınlarında görüşme yapar. Bülbül de Aaliya’dan şüphelenir ve arkasında gider. ama bir şey bulamaz. Bu arada Abhi adamlardan kurtulmak için bulundukları yeri ataş ve dumanla doldurur. Abhi daha sonra Pragya’nın kaldığı yere gidip Pragya’nın ellerini çözer. Pragya gene hayal olduğunu düşünür. İnanmak için Abhi’ye dokunur. Gerçek olduğunu anlayınca Abhi’ye doyası sarılır bu sırada arka fonda “Humko Humise Chura Lo” şarkısı ikiliye eşlik etmektedir.

Purap karakola gidip Pragya’nın kaçırıldığını söyler. Komiser nenden geç kaldığını sorar. Purap şartların öyle geliştiğini söyleyince Karakol komseri hemen acil yetkililer ile toplantı ister. Abhi ise hala Pragya ile birlikte metruk binanın içerisinde adamlardan saklanır bir vaziyettedir. Abhi elini yanlışlıkla yağ tenekesini koyunca tiksinir. O anda aklına süper bir fikir gelir.

arkadaşlar emeğe saygı hayırlı geceler admin MR “C”

Ah Kalbim 58.Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 58.Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

4 Yorum

 1. Fana-mere heath mein
  Arkadaşlar bu şarkı Rkile Madhu karşılaştığında çalınan şarkı. Hani Rk piano başında madhuyu görüyoduya:)
  Hayırlı sabahlar nasılslnız kızlar? Neler yapıyosunuz?
  Yenigelenler hoşgeldinizi hep sizler gelin inşeALLAH.
  Özet muhteşem Filizcim:)
  ALLAHa emanet olun kızlar öptüm:)

  1. Günaydın Fatmam iyiyim sen nasılsın canım? birazdan ders var ama yeni özeti sizlere yazmadan çıkmak istemedim :) zira Abhi’nin başına neler gelecek diye merak ettim ;) sen ne yapıyorsun canım sen de Allaha emanet ol görüşürüz:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu