Ah Kalbim 6 Kasım Pazartesi Fragmanı 19. Bölüm Özeti – Aaliya Ve Tanu’nun Hain Planı

Ah Kalbim kalbimizin misafiri olmaya başladı. Her bölümü merakla beklenen Ah Kalbim’in 6 Kasım’da 19. bölümde neler olacağı hiçbir yerde bulamayacağınız kadar özel ve güzel sizler için haberimizde… 😉

Ah Kalbim 19. Bölüm Özeti

Daadi’nin isteği üzerine onu kanepeye kadar taşır. Pragya’ya gülünce Pragya Abhi’ye kalpsizsin der. Abhi ise aaliya’ya Daadi’nin Pragya için sürekli endişelenme sebebini ise kara büyüden der. Nişan sonrası parti için Abhi kendine ütülenmemesi gerekn bir kıyafet ayarlamıştır ancak bunu bilmeyen Pragya onu ütüler. Yine kavga ederler.

İkili hazırlanırlar ve Daadi Pragya’nın gelmesini beklerken Abhi’ye “Gözlerinde Pragya için aşk görmek istiyorum.” der. Ardından nişan için misafirler gelir. Daadi kuzenleriyle bol bol sohbet eder. Purab erkek tarafından kimsenin gelemeyeceğini söyler. Bulbul ise annesinin ısrarı üzerine gelince ablası ona kızsa da durumu anlayışla karşılar. Bulbul u gören Aaliya yine atışmaktan geri durmaz. Pragya ve Abhi  misafirlerinden birinin ayağına dokunduktan sonra kafaları çarpışır. Nişan merasimi başlar. Kız tarafı adına Pragya ritüelleri gerçekleştirirken erkek tarafı adına Sarla’dan ritüelleri gerçekleştirmesi istenir. Sarla da kızı Bülbülden yardım alir. Zavallı Bülbül sevdiğinin nişanı için adeta sınavdan geçmektedir. Purab ise daha sonra ağlarken Abhi onun Pragya için ağladığını düşünür.

Daha sonra Daadinın isteği üzerine Abhi ve Pragya dans eder. Onları izleyen Tanu sinirlenir ve kızgınca çıkar. Ancak onu durduran Aaliya Pragya’nın işi bitecek beklemezsen göremeyeceksin der. Ve hain planı ile Pragya’yı hırsız durumuna düşürmeye çalışır. Yüzük takılma törenine sıra gelir. Aaliya’nın takacağı yüzüğü bulamazlar. Aaliya kızgınca herkesin aranmasını ister. Daadi başta ayıp olacağını söylese de herkes aranır. Sıra Pragya’ya gelince Pragya’nın çantasına Abhi bakar.

 

Pragya’ya neden o kadar az parası olduğunu soran Abhi kredi kartın neden yok deyince ihtiyacı olmadığını söyler. Ardından çantasından bir de yüzük çıkar ancak aranan yüzük bu değildir. Abhi Pragya’ya bu yüzüğü takar. Tanu sinir olsa da herkes onlara bakıp sevinir. Aaliya’nın planı yatmıştır. Zira yüzüğü koyduğu çanta Bulbul’un çantasıdır. Tanu olanlardan sonra soluğu Aaliya’nın yanında alır ve neden böyle olduğunu sorar. Aaliya ve Tanu’nun Pragya’nın suçlanması için uğraştığını hatta yüzüğün yanlışlıkla Bulbul’un çantasında olduğunu söylerken onları Purab duyar. En son Bulbul’un çantasını aranacaktır.

 

 

Purab çantayı kendisi aramak ister. Purab yüzüğü bulur ancak onu saklayınca Bulbul’u kurtarır. Sıra gelir Tanu’nun çantasının aranmasına ve Purab sakladığı yüzüğün sanki Tanu’nun çantasından düşmüş gibi yapınca herkes şok olur. Ancak Aaliya onu kurtarır ve yanlışlıkla onun çantasına düşürdüğünü söyler. Daadi herkesten özür diler. Purab’ yüzüğü Pragya verir ve Aaliya yüzüğü takar. Herkes alkışlarken Bulbul ağlamaktadır. Pragya ise Bulbul’e üzülür. 

Ah Kalbim 6 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim 19. Bölüm Resimleri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 6 Kasım Pazartesi Fragmanı 19. Bölüm Özeti – Aaliya Ve Tanu’nun Hain Planı (9 Yorum)

 1. KIZLAR SİTEMİZ DAHA 2 AYLIK O YÜZDEN ARAMA MOTORUNDA ÇIKMADIĞI KONUSUNDA GERİ DÖNÜŞ ALDIK. SİTEMİZ YANDEX ARAMA MOTORUNDA YOKTUR. SADECE GOOGLE ARAMA MOTORUNA DİZİCENTER.NET ŞEKLİNDE BULABİLİRSİNİZ. İLERLEYEN ZAMANDA HEP BİRLİKTE BU SİTEYİ AYAKLANDIRDIĞIMIZDA DAHA ÇABUK BULUNABİLİR BİR HALE GELECEKTİR. ADMİN FİLİZDEN SEVGİLERLE ?

 2. Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar ben dizimizi izlemryi düşünüyorum ama şimden uykum geldi olsun gündüz evde oluyorum izliyorum… İyi geceler tatlı rüyalarrrr fatima abla … Emel abla davetin için teşekkürler allah bir ömür boyu mutlu etsin sizi hayırlı olsun ben hatayda yaşıyorum gelemem ama iyi dileklerim hep seninle olacak… Abhigya yaşıtım tatlı rüyalar .. Aylin abla tatlı rüyalar.. Admin filiz hanım allah razı olsun sizden …. Arkadaşlarım allah rahatlık versin tatlı rüyalar yarın görüşmek üzere allaha emanet olun

 3. Özet güzel olmuş. Çok teşekkürler..
  Geceniz hayra kalsın kızlar .. güzel tatlı rüyalar hep iyi kalın iyilikte kalın
  ALLAHa emanet olun 🙂
  Semacım Aylinim Abhigyacım Sevgili Filiz ve her kes. Gecenin sahibi ALLAHa emanet olun. Kismet olursa yarın konuşuruz..
  Ben kaçar:)

 4. Aylin hanım çok teşekkür ederim filiz abla da yardımcı olursa düğünüme sizleri de davet edeceğim hiç birinizi tanımasam da bu ortam özellikle filiz ablam bana çok destekleri öldü.

 5. Özet güzel olmuş filiz hanım teşekkür ederim pis alya , tanu ikisinide hiç sevmiyorum gıcıklar… Ben iyiyim fatima abla, aylin abla siz nasılsınız???? Allaha emanet olun

 6. Özetiniz çok güzel Aliyaya nefret ediyorum Purab ve Bülbülümü alatdı Fatimam nasılsın bende artık burdayım Semacım sen nasılsın hayatım