Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 6 Kasım Pazartesi Fragmanı 19. Bölüm Özeti – Aaliya Ve Tanu’nun Hain Planı

Ah Kalbim kalbimizin misafiri olmaya başladı. Her bölümü merakla beklenen Ah Kalbim’in 6 Kasım’da 19. bölümde neler olacağı hiçbir yerde bulamayacağınız kadar özel ve güzel sizler için haberimizde… ;)

Ah Kalbim 19. Bölüm Özeti

Daadi’nin isteği üzerine onu kanepeye kadar taşır. Pragya’ya gülünce Pragya Abhi’ye kalpsizsin der. Abhi ise aaliya’ya Daadi’nin Pragya için sürekli endişelenme sebebini ise kara büyüden der. Nişan sonrası parti için Abhi kendine ütülenmemesi gerekn bir kıyafet ayarlamıştır ancak bunu bilmeyen Pragya onu ütüler. Yine kavga ederler.

Ah Kalbim 6 kasım 19. Bölüm Resmi1

İkili hazırlanırlar ve Daadi Pragya’nın gelmesini beklerken Abhi’ye “Gözlerinde Pragya için aşk görmek istiyorum.” der.

Ardından nişan için misafirler gelir. Daadi kuzenleriyle bol bol sohbet eder. Purab erkek tarafından kimsenin gelemeyeceğini söyler. Bulbul ise annesinin ısrarı üzerine gelince ablası ona kızsa da durumu anlayışla karşılar.

Bulbul u gören Aaliya yine atışmaktan geri durmaz. Pragya ve Abhi  misafirlerinden birinin ayağına dokunduktan sonra kafaları çarpışır. Nişan merasimi başlar. Kız tarafı adına Pragya ritüelleri gerçekleştirirken erkek tarafı adına Sarla’dan ritüelleri gerçekleştirmesi istenir. Sarla da kızı Bülbülden yardım alir. Zavallı Bülbül sevdiğinin nişanı için adeta sınavdan geçmektedir. Purab ise daha sonra ağlarken Abhi onun Pragya için ağladığını düşünür.

Ah Kalbim 6 kasım 19. Bölüm Resmi

Daha sonra Daadinın isteği üzerine Abhi ve Pragya dans eder. Onları izleyen Tanu sinirlenir ve kızgınca çıkar. Ancak onu durduran Aaliya Pragya’nın işi bitecek beklemezsen göremeyeceksin der.

Ve hain planı ile Pragya’yı hırsız durumuna düşürmeye çalışır. Yüzük takılma törenine sıra gelir. Aaliya’nın takacağı yüzüğü bulamazlar. Aaliya kızgınca herkesin aranmasını ister. Daadi başta ayıp olacağını söylese de herkes aranır. Sıra Pragya’ya gelince Pragya’nın çantasına Abhi bakar.

Ah Kalbim 6 kasım 19. Bölüm Resmi4

Pragya’ya neden o kadar az parası olduğunu soran Abhi kredi kartın neden yok deyince ihtiyacı olmadığını söyler. Ardından çantasından bir de yüzük çıkar ancak aranan yüzük bu değildir. Abhi Pragya’ya bu yüzüğü takar.

Tanu sinir olsa da herkes onlara bakıp sevinir. Aaliya’nın planı yatmıştır. Zira yüzüğü koyduğu çanta Bulbul’un çantasıdır.

Tanu olanlardan sonra soluğu Aaliya’nın yanında alır ve neden böyle olduğunu sorar. Aaliya ve Tanu’nun Pragya’nın suçlanması için uğraştığını hatta yüzüğün yanlışlıkla Bulbul’un çantasında olduğunu söylerken onları Purab duyar. En son Bulbul’un çantasını aranacaktır.

Ah Kalbim 6 kasım 19. Bölüm Resmi5

Purab çantayı kendisi aramak ister. Purab yüzüğü bulur ancak onu saklayınca Bulbul’u kurtarır. Sıra gelir Tanu’nun çantasının aranmasına ve Purab sakladığı yüzüğün sanki Tanu’nun çantasından düşmüş gibi yapınca herkes şok olur.

Ancak Aaliya onu kurtarır ve yanlışlıkla onun çantasına düşürdüğünü söyler. Daadi herkesten özür diler. Purab’ yüzüğü Pragya verir ve Aaliya yüzüğü takar. Herkes alkışlarken Bulbul ağlamaktadır. Pragya ise Bulbul’e üzülür. 

Ah Kalbim 6 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim 19. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu