Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 61. Bölüm Detaylı Özeti #Mitali Suçluyu Söyler

Ah Kalbim 61. Bölümde Neler Olacak sorusunun cevabı için doğru yerdesiniz. Ah Kalbim 61. Bölüm detaylı özeti ve fragmanı ile haberimizin devamında…

Kanal 7 ile bölüm uyuşmazlığı Var Bu alttaki Bölüm Kanal 7 de 62. Bölüm olarak yayınlandı

Ah Kalbim 61. Bölüm Detaylı Özeti

Neil Bulbule boya sürmek isteyince Purab o benimle evleniyor benden başkası dokunamaz der ve boyayı Purab sürer ikili sarılırlar. Abhi ve Pragya kendinden geçmiş bir halde dans ederler. Abhinin burnundaki boyayı silen Pragya boyadan nasibini alır. Abhi ona boya ile sakal ve bıyık yapar :) Halkın arasına karışan ikili Abhinin hayranlarıyla uğraşırlar kimisi selfie çekinir kimisi şarkı ister. Mafyanın adamları ise Pragya ve Abhiyi bulmak uğraşırlar. Aaliya ise Purab’a içecek içirir.

ah kalbim 61. bölüm resmi 2

Purab onun etkisiyle Aaliya’yı bülbül zannedip öpmek isteyince odama gel öpmekten daha fazlası için der ve onu odasına götürür.  Bülbül ise onu arasa da bulamaz. Neil ise Bulbulun peşinde boya sürmek için takiptedir. Neilin adamları halkın arasından Abhi ve Pragyayı seçemeyince önce silah doğrulturlar ardından su dökerler. Pragya ve abhi koşarak kaçarlar. 

ah kalbim 61. bölüm resmi 3

Neil odaya girince Bulbulun kıyafetini görünce onu kaçırmaya çalışır ama Aaliya ona tokat atar. Bülbül de gelince Aaliya Neili perdenin arkasına saklar. Bülbül ne yapıyorsun Purab ile burda der. Purab’a biri içecek verdi ben de onu buraya getirdim der. Sarla ise perdenin arkasındaki ayakkabıyı fark eder. Herkes oraya bakınca Neil ayakkabıyı bırakıp kaçar. Aaliya ise Purab’ı başka odaya götürün der. Abhi ve Pragya bu sırada tekrar yakalanır. Neil onların yanına gider.

ah kalbim 61. bölüm resmi 4

Bu sırada Aaliya kardeşimi bırak yoksa polisi arayacağım derken Neil gel ve onların ölüşünü izle der. Aaliya tek başına oraya gitmeye karar verirken Bulbul ondan şüphelenir. Aaliya Neili ikna eder Pragyayı öldürecek ama kardeşini bırakacaktır. Purab ise en son holi festivali icin gittikleri yeri öğrenir hatta tekrar yakaladıklarını da… Bülbül ve Purab oraya gidip polislerle Abhi ve Pragyayı ararlar.

ah kalbim 61. bölüm resmi 5

Neil içkinin etkisiyle Pragyaya silahı eline tutturur ve Abhiyi vur der böylece ikisinden de kurtulacaktır. Pragya vurmam diye ısrar ederken adamlardan biri tetiği çeker. Neil elinden vurulur ve bayılır. Mitali ise içecekten dolayı Bulbulun yanında Aaliya ve Tanu’ya kaçırılma olayının arkasında siz varsınız polis sizi tutuklayacak derken kötü ikili sus biri duyacak deyince zaten Bulbul sizi dinliyor cevabını verir.

Ah Kalbim 61. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Vay arkadaşş kurtulamadılar bir türlüü. Dedimya senaristlerin hayal dünyasına girmiş bulunuyoruz biraz zor çıkarız o kuyudan ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu