Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 63. Bölüm Detaylı Özeti #Abhi Vurulur

Ah Kalbim 63. Bölüm özeti ve 63. bölüm fragmanı vermek için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Abhi ile Pragya arasında geçen olayları merak ediyorsan bu yazımız tam da sizlere göre…

Ah Kalbim 63. Bölüm Özeti

Bulbul aaliya ve Tanu’nun kavgasını duyar ve onların kavga ediyor olmalarına şaşırır. Aaliya bilinmeyen bir numaradan gelen arama ile ilgili bir konuda konuşurlarken Tanu belki de adam gerçekten yardım etmek istiyordur der. Neil tam Abhi ve Pragyayı öldürecekken adamlarından biri radyo haberini dinletir ve polis ve askerin Abhi’yi aradığını dinletir. Neil kim gelirse gelsin korkmuyorum der. Neil önce AbhiYi öldüreceğini söyleyince Pragya önüne geçer ve beni öldür der.

Abhi çekil tombiş bu adam korkak vuramaz der. Bu davranışının sonunda Neil Abhi’ye böyle bir eşi sevmiyor gidiyor Tanuyu seviyorsun diye eleştirir. Silahı Pragyaya doğrultur ancak Abhi önüne geçer.

Abhi düşerken Pragya elini tutar ve beraber yuvarlanırlar. Neil adamlarına bulun şunları emrini verir. Abhive Pragya ise çimenlerin üstüne düşmüştür. Abhi’nin hayranları dua etmektedirler. Pragya kendine gelir ve yanında baygın halde yatan Abhi’nin yarasını temizler. Ağlayarak Abhi’ye kapl masajı yapar, nefes alması için çabalar.

Saans me teri saans mili to…mujhe saans aayi….. şarkısı arka fonda çalarken Abhi öksürmeye başlar ve uyanır. Su isteyince su almaya gider döndüğünde Abhi uyuyakalmıştır. Pragya yardım etsinler diye çığlıklar atar ama kimse yoktur.

Kendi başına Abhinin altına bulduğu bir şeyi serer ve onu göle kadar taşır. Bir kulübe görür ve yardım için seslenir ama kulübe boştur. İçeri geçince Abhi’nin yüzünü yıkar Abhi yine su diye sayıklar. 

Mai tenu samjhavaki şarkısı çalarken Pragya Abhiye su içiri ve Abhi kendine gelir. Abhi ondan doktor bulmasını ister ama Pragya onu bırakmak istemez. Abhi ise kurşunun çıkarılması lazım olduğunu söyler. Artık bir nefesim kaldı Daadi’ye iyi bak o bana ailemin ölümünden sonra çok iyi baktı deyince Pragya hayır ölmeyeceksin sen kendin bakacaksın der. Ölecekmiş gibi herkesten özür dilediğini iletmesini Pragyadan isteyen Abhi bayılır.

Bulbul ise Puneet ile buluşur ve gerçek suçlunun ortaya çıkması için bir plan yaparlar. Fotoğrafta bir de yardım eden bir bayanın olduğunu da söylemiştir. Aaliya’dan para koparmak isteyen Puneet fotoğraftaki sensin ve bunu belirttiğim noktaya para getirmezsen polise vereceğim cevabını alır.

Pragya ise elindeki malzemelerle kurşunu çıkarmaya çalışır. Kimse bizi ayıramaycak diyerek sevgi dolu gözlerle Abhiye bakar. Bulbul Abhi’nin ailesine suçlunun Aaliya olduğunu söyleyince kanıt isterler. Bulbul kuzenim Puneet’in yardımı ile Aaliya’ya kaçırılma anında çekilmiş fotoğrafın var deyince Aaliya korktu ve para verecek deyince herkes şok olur. Pragya ise hem ağlar hem de Abhi’nin üzerini örter. Arka fonda Saans me teri saans mili to şarkısı çalmaktadır.

Ah Kalbim 63. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu