Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 67. Bölüm Özeti #Bulbul Hastanede

Ah kalbim 67. Bölümde Neler Olacak? Ah kalbim 67. Bölüm Fragmanı çıktı mı? Ah kalbim 24 Aralıkta neler olacak? bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 67. Bölüm DETAYLI Özeti

Ah Kalbim 24 Aralıkta ekranlara gelecek olan 67. Bölümde; Ev halkı Mehandi kutlamasını için hazırlık yapar. Abhi ise Bu kutlamaların hazırlık aşamasında Pragya’sız neden yapıldığını sorar. Abhi kutlamalar için Pragya’yı arar ama evde bir türlü bulamaz. Pragya’nın saklanması Tamamen Purap ve Bülbül ikilisinin eseridir. Çünkü Abhi hal ve tavırları ile Pragya’dan hoşlanırken bunu ne kendisine ne de başkasına itiraf edemedi için bu oyunu yapmışlardır. Purap ve Bülbül Pragya’nın saklandı odaya gider ve Abhi’nin yana yana kendisini aradığını söyler. Pragya abhi çok kızacak dese de Purap çocukluk arkadaşı Abhi’nin böyle bir derse ihtiyacı olduğunu ve hemen de karşısına çıkmamasını söyler. Pragya çılgın ikilinin söylediklerine uyup saklanamaya devam eder.

Ah Kalbim 67. Bölüm Resmi2

Akşam olur. Abhi geçen sabah gibi Daadi’ye yakalanmamak için Abhi Daadi’yi özlediği bahanesi ile birlikte yatmak ister ancak Daadi yatak odasında yoktur Abhi’de battaniyenin aaltına sokulur yatar. Aradan biraz zaman geçince Pragya’da uyumaya gelir. Ancak geçen gece Abhi üzerine düştüğü ve Daadi’ye sabah yakalanmak üzere olduğu için onunda aklına Daadi’nin yanında hizmet etme bahanesi ile odasına gider. Battaniyenin altında yatanın Daadi olduğunu zanneden PRagya konuşmaya başlar.

Ah Kalbim 67. Bölüm Resmi3

Abhi ise hiç kımıldamadan ve kendisini açık etmeden Pragya’yı dinler. Pragya Daadi’ye bacaklarına masaj yapmak ister ama battaniyenin altındaki Abhi masajdan hemen rahatsız olup bacaklarını çeker. Pragya ise Daadi sen bu masajı severdin ne oldu der. Bacaklarına masajı sevmediysen sırtına masj yapayım deyip bir güzel masaja başlar bu sırada yatağın gerçek sahibi Daadi ve Kuzeni odaya girer. Kuzen Daadi Pragya’ya burada ne yaptığını sorar.

Ah Kalbim 67. Bölüm Resmi4

Pragya Daadi’ye masaj yaptığını söyleyince arka taraftan gerçek Daadi’nin sesini duyunca yataktan hızla kalkar. Pragya battaniye’nin altındaki kim o zaman diyerek battaniyeyi kaldırınca karşısına Abhi çıkar. İkili Daadi’nin yanında yatmak için tatlı kavga ederler. Bu duruma Daadi ve kuzeni tebessüm ile izler. Bülbül ise balkonda ablası Pragya’nın durumunu düşünür. Purap’ta Bülbül’ün yanına gelir ve her şeyin yoluna gireceğini söyler. Bu sırada arka planda “Zehnaseeb (Visal & Shekhar)” adlı şarkı çalmakta ve romantik anlar yaşamaktadır.

Purap ve Bülbül’ün yakınlaştığını gören Aaliya çılgına döner. Odasına eline geçirdiğini sağa ola atar. Sesleri duyan Tanu Aaliya’nın yanına gelir. Sakin olmasını ister. Tanu Aaliya’yı sakinleştirmeye çalışırken Aaliya elindeki bıçak ile bileğini kese ama derin olmadığı için Tanu yarayı gazlı bezle sarar. Abhi, Pragya ile aynı yerde yatmamak için kaçmaktadır. Abhi Pragya’nın odada olduğunu görünce salona gider ve orada uyur. Kuzen Daadiş ise su içmek için kalkar bu sırada Abhi’yi salonda uyuduğunu görünce hemen Daadi’ye haber verir.

Ah Kalbim 67. Bölüm Resmi5

Daadi salona kuzeni ile birlikte gelir. Abhi’nin nenden burada yattını sorar. Abhi karşısında Daadi ve kuzenini görünce şaşırır kalır. Daadi neden bana torun vermiyorsunuz diye Abhi ve Pragyaya kızar. İkisi de bir bahne ile oradan uzaklaşır. Sarla ise kına için gerekli eşyaların taşınması için alışkın olduğu üzere Purvi’nin adını söyler. O gelemez dediğini duyan Pragya neden diye sorunca Sarla durumu anlatır.

Ah Kalbim 67. Bölüm Resmi6

Bunun üzerine Pragya onun yanına gider ve ben hiçbir şey yapmadığına inanıyorum sadece zaman geçsin doğrular ortaya çıkacaktır deyip onu teselli eder. Bulbul’un kınası başlar. Daadi hediye paketlerinden içinde kitap olanı hem Pragyaya hem de Abhiye hediye eder. Çocuk isimleri seçme konusunda klavuzluk yapacak bir kitaptır bu. Abhi konuşma arasında 100 tane çocuk yaparız deyince herkes güler. Bulbul kına için hazırlanırken Purab Abhi ve Pragyayı birleştirmek için Abhi’yi kıskandıracağız der.

Ah Kalbim 67. Bölüm Resmi7

Bulbul ise yolda ilerlerken Neil’i görür ve Pragyanın beni kaçıran Neildi sözlerini hatırlar. Arabayı onu öldürmek için daha da hızlı sürer. Neil arabadan çıkar ama kafasını taşa çarpar ve yaralanırken Bulbul de arabada yaralanmıştır. Hemen hastaneye kaldırılır. Herkes çok üzgündür. Pragya ise dua ederken Abhi de yanına gelir kardeşin Purab’ın aşkı ile iyi olacak merak etme diye onu teselli eder ve oradan ayrılır.

Ah Kalbim 67. Bölüm Resmi8

Bulbul’un durumu iyi gitttiğine dair haber alan Abhi ve Purab mutluluktan birbirlerine sarılırlar. Polis ise Bulbul neden kaza yaptığını açıklayıp Neil’in de yaralandığını ve bu hastanede gözetim altında olduğunu söyler. Aaliya soluğu Neil’in yanında alınca Neil beni Bulbul’un yanına götüreceksin diye zorlar. Neil polisleri aşıp Bulbul’un odasını bulmaya çalışırken Abhi ve Purab onu görür ve döverler.

ah kalbim 67. bölüm resmi 8

Polis Neil’i tekrar yakalar. Pragya ise sessizce polise bu kaçırılma işinin arkasında kim varsa bize bildirin zira masum insanlar suçlanıyor derken Mitali onları dinlemektedir. Polis Neil’i sorgulayacağını söyler. Mitali bu durumu kötü ikiliye söyler. Aaliya bakar ki bu işin içinden çıkamıyor hemşire kıyafetleri giyer ve hain bir plan yapar.  

Ah Kalbim 67. bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

21 Yorum

    1. aysen sitemize hoş geldin anlık yazışmalara katılmak istersen her zaman ah kalbim özetlerinin en yenisine gelebilirsin. Su an 122. bÖlüm atında yazıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu