Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 69. Bölüm Özeti # Pragya Düşmek Üzere

Ah Kalbim 69. bölümde neler yaşanacak? Ah Kalbim 69. bölüm detaylı özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 69. Bölümde Neler Olacak?

Ah Kalbim 69. bölümde; Abhi Pragya’nın reklam filminde oynamasını onaylamaz. Yönetmen bunun için Pragya’nın harika olduğunu ama isterse değiştireceğini söyler. Purab ise Abhi’nin kıskanmasına sevinir. Tanu ise Pragya’yı Abhi’nin manken yaptığını düşünüp hesap sormaya gidecekken aaliya onu sakinleştirir. Aaliya gider ve Tanu’nun geldiğini Purab’a söyler. Purab bunun yapımcının tercihi olduğunu Tanuya söyler. Abhi Pragya ile karavandadır ve Pragyaya güzel göründüğünü söyler ama Pragya’nın orada olduğundan haberi yoktur.

ah kalbim 69. bölüm resmi 1

Fark ettiğinde de şaşırır. Pragyayı sıkıca tutar ve o kıyafetin içinde herkes sana bakıyor der. Tanu ise hala Abhi diye bağırmaktadır. Abhi bunu duyunca ben Tanuyu oyalarken sen saklan der. Purab ise bu arada konuşması gerekenleri Pragyaya gösterince Pragya metinde geçen romantik cümleleri söyleme konusunda tedirgin olur ama Purab onu ikna eder. Purab ve aaliya planları hakkında konuşurken Tanudan Abhi’nin uzaklaşmasını sağlayacağız kısmını duyar ve Aaliyaya oyununuzu bozacağım der.

ah kalbim 69. bölüm resmi 2

Çekim başlar ama Pragya konuşma metnindeki romantik sözleri söylemekten utandığından konuşamaz. Abhi kesin şu çekimi deyince Tanu Pragyaya kızacak diye düşünüp sevinirken Abhi karşısındaki oyuncuya kızar. Konuşma metnini alır ve Pragyaya seni seviyorum der. Pragya gözyaşı içinde konuşma metnini okur ve Abhiye sarılır. Herkes bu durumu övünce ikinci çekime gerek kalmayacaktır.

ah kalbim 69. bölüm resmi 7

Abhi utanır ve oradan ayrılır. Abhi karavanda olanları düşünürken Purab gülümser. Neden gülüyorsun diye Abhi sorunca kıskandın hatta içindeki duygularını söyledin der. Abhi şimdi anladım bunları bilerek mi yaptın der. Daha sonra Pragya Sarla’nın evine giderken Abhi de kendi evine gelir. Pragya Bulbul’un durumunu öğrenip evine döner.

ah kalbim 69. bölüm resmi 5

Daha sonra Abhi ve Purab ile Bulbul’un yanına gelirler. Bulbul kendine gelir ve Neil yakalandı mı diye sorunca Abhi sen çok cesursun der ve yakalandığını söyler. Abhi onu mabede götürüp evlenmelerini sağlamak istese de Bulbul düğünümde dans etmek istiyorum deyince herkes güler ve düğün Bulbul iyileşene kadar ertelenir. Purab Aaliyaya kendisine yardım ettiği için teşekkür ederken Tanu onları duyar ve Aaliyaya kızar. Pragya ise Abhi’ye süt götürür ama kazayla Abhi’nin yüzüne süt dökülür.

ah kalbim 69. bölüm resmi 6

Abhi kızarken Pragya da korkar. Abhi yüzünü silmek için Pragyanın şalını alır. Bu sırada Purab Pragyayı yarınki çekim için gelmesi konusunda ikna eder. Pragya gelir. Purab ondan saklanmasını ister. Ardı sıra Abhi de gelir.

ah kalbim 69. bölüm resmi 4

Balkonda saklanan Pragya az kalsın Abhiye yakalanacakken Pragya öyle bir yere gelir ki düşmek üzeredir. Aşağıdan onu görenler intihar ediyor zanneder. Abhi de sesleri duyar ve Pragyayı görür hava nasıl deyip el sallar. Pragya da ona el sallar. Abhi onu kurtarmaya çalışırken başarılı olamaz.

ah kalbim 69. bölüm resmi 3

Purab ise düşerse ihitmali için yangın barikatı için istekte bulunmak ister ama Abhi adımın böyle duyulmasını istemiyorum deyip onu durdurur. Tombiş sen teklifine cevap vermedim diye ölmek mi istiyorsun der. Sen ölürsen ben ne yaparım deyince burada ömür boyu yaşayabilirim der zira duymak istediklerini duymuştur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

109 Yorum

 1. Bugün konumuzun altında Nurdan’ın isteği üzerine aşk hakkında konuşacağız kızlar ;) aşık oldunuz mu aşk nasıl bir duygu aşkta beklentiniz neler???

 2. KIZLAR BUGÜN YAZAMIYCAM KOMSUMA GIDICEM ISLERIM VAR. ÖPÜYORUM SIZLERI??
  GECE KATILIRIM SOHBETE
  ELAM?????

 3. Yada arada yazarim firsat bulunca yine
  Filizim ben aşkımı anlattim zaten dün okudun mu?

  1. okumayan vardır belki defnecim sen gene de aşk nedir sence ? aşk ve sevgi arasında fark var mı?

 4. Merhaba Fatimam Semam Abhigyam Elacım Emelcim Filizcim Defnecim Denizcim Nurdan ablacım Aysel ablacım Senacım Asicim nasılsınız? Iyisinizdir insallah hepinize güzeı pazarlar diliyorum öpdüm

 5. Ben hiç aşık olmadım zaten var oldunada inanmıyorum.
  Benim için AŞK sadıklık, güven, deyer demek.Gerçek aşk sadece dizilerde oluyor nedense allahda tek dileyim bir gün bende aşkı tadarım ve aşkın varlına inanırım ♡♡♡♡♡♡♡♡

 6. Kizlar oncelikle mutlu pazarlar diliyorum.Ask=esim .kocam.dunyam.onsuz yasayamadigim.

  1. Rabbim mutluluğunuzu daim eylesin Serpil hanım bu arada geçmiş olsun başınıza gelen olaydan dolayı

 7. Filizcim tatlım Aşkı EFENDİMİZ şöyle tarif ediyor””Aşk vardır ve sevginin hızlandırılmış halidir ve geçicidir “”” bende bu geçiçi duyguyu hiç tatmadım. Eşimi çok seviyorum tabiki ama yavaş normall. Hızlı değil yanii ?????

  1. sen ilahi aşk tan bahsediyorsun ;) fuzzuli gerçek aşkı önce insana duyduğu his zannedermiş ancak gerçek aşk aslında rabbine duyulan aşk olduğunu için Rabbine yönelmiştir ;)

  1. daha önce bahsetmiştim ama aşk değil hoşlanma vardı şimdilrde kimseye karşı bir şey hissetmiyorum. çünkü karşılıksız sevgi görmedim ama aşkın olduğuna inananlardanım.

  1. tmm canım Allah’a emant ol. Bende Sensiz olmaz özetini yazıyorum Cihan abinin işi varmış.

 8. İyi pazarlar herkese selam nasılsınız ???
  BENİM İÇİN AŞK ❤❤❤❤EŞİM ❤❤❤VE KIZIM

    1. Kız Serpilim deli fişek enişteme sen annen sen kardeşin haZırlan sizi kaçırıyorum heee ????? devamı devamıı hadi

 9. Kızlar merhaba nasılsınız…
  Bence Aşk ALLAH demek. Gerisine inanmyorym.
  Bi şey dicem instagram kullananız varmı? Ben ayda bi kullanrm. şimdi yükledim iki saate silcem . Eyer yazsanz takip etmek isterm kızlar:)

 10. Face tvtr kullanmyorum. İnsta var oda ayda iki ayda bir kullanyorum. Telfona yüklü olunca bağımlılık yapyo diye ayda bi kere yükleyp iki saat filan bakyorum:)
  Ben aşktan anlmamam doğrusu atrk istememde:)

 11. Kızlar gerçek aşk eşimin bana duydugu aşk.Az daha ölüyordu.Pekı ben nasıl bu vıcdan azabıyla yaşayacaktım.Rabbım ıkımıze de acıdı.Şimdı çok mutluyum.Not:Kayınvalıdemın hala bana gıcık oldugunu dusunuyorum.Ama haklı saygı duyuyorum.Ya da bana oyle gelıyor.Çünkü hep benı sevdıgını soyluyor.Belkı de benım vıcdan muhassebemdır bılmıyorum.

 12. Herkese iyi akşamlar kızlar Fatima m Sende haklısın o herkesin Aşkı ama bir de dünya aşkı var bizimki dünya aşkı
  Canım face twitter instagram hiç bir şey yok ben de sadece buraya size yazıyorum

 13. Aşk ve sevgi farkli seyler
  Aşk tutku ve beğeniyle olusur
  Sevgi zamanla ve guvenle olusur
  Ask hızlıdir,sevgi yavas. Aşk bağımlılıktır,sevgi bağlılıktır
  Aşk geçici sevgi kalicidir..

 14. SERPILCIMM siz eşinizle nasil tanistiniz anlatmak ister misiniz ben çok merak ediyorum. Çünkü sen cok büyük sınavlardan geçtik demistin lutfen ?

 15. Aşk çok güçlü bir duygu. Adrenalin salgilanmasiyla olusuyor. Uyuşturucu gibi bağımlılık yapiyor. Vücut ağrılarına çok iyi geliyor. Meselâ aşk baş ağrılarını ve kramplari dindiriyor. Osteron hormonunu yani beyin fonksiyonunu arttırdığı için unutkanlığı ve ayzaymiri azaltiyor. Ayzaymiri hastalari bi çocukluk anilarini bide asik oldugu kişileri unutmazmis ne garip dimi?
  Aşkin ömrü ortalama 8ay en fazla 3yil.. çünkü arkadaşlar Aşk kalbi çok hızlı çalıştırdığı icin çok uzun surerse kalbi yorar hatta kişinin ölümüne bile sebep olur. Bu yüzden ağır kalp hastalarının aşık olmasini yasaklar hekimler heyecan zararli oldugu icin

 16. Ama herkesin tatmasi gereken bi duygu. Büyük bi eksiklik yasamamak bence. Insan omrunde bi kere olsun yasamali ya tarifi gercekten yok

 17. Defnem benım annemle babam ayrıldıgında 8.Sınıftaydım.Hayatım bırden bıre alt ust oldu.Kalacak yer sıgınacak lıman yok .Dayımlarda kaldık.Dayımlar bızı hıç istemedıler.Evde en erken kalkan bızdık.Annem ben kardeşim.Evın butun ışlerını annem yapardı.Soguk odada yatardık.

 18. Her neyse okulumdan ds gerı kalmıştım.1.5 ay okula gıdemedım.Sonra bır komsumuz mudeure yalvar yakar benı okula yazdırdı.Puanlarım ıyı oldugu ıçın .Fen lısesını kazandım.Daha sonra kıraya çıktık.Ama annemın hıçbır gelırı yoktu.Çunku babam bızı 19 aralık akşamı sokaga atmıştı.Ve pıjamalarımızla sokakta kalmıştık.Her neyse ayaklarımın ustunde durmam gerekıyordu

 19. Lıseye başladım .Burs param yetmedıgı ıçın annemle bırlıkte evlere temızlıge gıdıyorduk.Annemın tek gozu gormedıgı ıçın kımse ona ış vermedı.Okuma yazması da yok.Boyle lıseyı de tamamladım.Guzel puanlarla yuksek okula gırdım.Ama hayatım aynı vasatlıkla devam edıyordu.Artık annemın ev temızlıgıne gıtmesını de ıstemıyordum.

 20. Bır eczanenız temızlık ışı vardı.İşimizı bıtırdık.Yemek esnasında eczacı hanım benım yanımda çalış dedı.Orada ıse başladım.Hem burs alıyordum.Hem de ecz çıraklık yapıyordum.Ecz devretme kararı verıldı.Yenı eczacılarla goruşuldu.Ben ışıme devam ettım.Veeeeeeee aşk başlıyor

 21. Ertesı sabah eczaneye geldım.Yenı sahıplerı eczanedeydı.Kapıdan gırer gırmez.1.87 boylarında esmer.ela gozlu gayet cıddı bır adam benımle el sıkısıp hoşgeldınız dedı.O anda ıçım kıpır kıpır oldu.Sankı ayaklarım yere basmıyordu.

 22. Vay canina Serpilim cok heycanli..
  Ee devami..ilk o mu aşık oldu sen mi nasil evlilik teklifi etti?

 23. Bu tanışmadan sonra benımle 2 hafta hıç konuşmadı.O gızlıce benı ben de gızlıce onu seyredıyormusuz.Bunu evlenınce ögrendık tabı kı.Zaman su gıbı akıp gıttı .Dogum gunum oldugunu ben bıle unutmuşken ecz hanımı gondermış.Bır dakıka bakar mısın dedı.Bır de ne goreyım.Senı gızlıce yaşamaktan yoruldum.Senı senınle yaşamak ıstıyorum dedı.Ben şokkkkkkkkkkkk.Dogum gunumu kutladı.Sakı ruyada gıbıydım.Eve gıttım.Dayımlar o gunun akşamı kızlar okumaz dedık.Okudu.Çalışmaz dedık çalışıyor dedıler.Ertesı gun benı işe gondermedıler.Ben de bu masal burada sona erdı dıye duşunmuştum.Ta kı sabah 7 de kapı çalana kadar.

 24. Benım zır delı kapıda.Teyze ben kızınızı çok sevıyorum.Onunla evlenmek ıstıyorum dedı.Annem de dayımı çagırdı.Dayım Muhammed e bu kızın 7 tane agabeyı var.Sen manysk mısın.Duyarlarsa senı ne yaparlar bılıyor musun dedı

 25. Umrumda degıl dedı.Dayım sen gıt.Ben sana haber verecegım dedı.Zorla ve ıstemeyerek de olsa dayımın ogullarını ıkna ettıler.Bu konuşmadan 32 gun sonra nışanlandık.Herşey duzelır zannettık ama malesef

 26. Nışanlanmamıza izin verme sebeplerı bızım burnumuzdan getırmek onu bıktırıp kaçırmakmış.Gelmesıne aramasına herseye karşı çıktılar.Evlılıgı erteleyıp durdular.

 27. Muhammed de bu bır ılk galıba…..Benı aradı.Annen kardeşın ve sen hazırlanın sızı kaçırmaya gelıyorum dedı.

 28. Defnem devamı var da çok uzun oldu galıba.Istersen devamını yazmayayım.Sayfa doldu

 29. Serpilimm anlat anlatt deli filek eniştemmm annen sen kardeşin hazırlanın sizi kaçırıyom hee hadi hadi devamıı devamıı ????????

 30. Annem bi taraftan ne kaçmasi diyor bir taraftan da Muhammed.Ben de ikisine de oturup konusalim dedim.Biz bir parkta konusurken kuzenlerim gormus.Biz habersiz oturuyorduk.Beni aradilar.Esimi yanlarina çagirdilar.Ben de esimi en yakin arkadasi olan Ali abimle yolladim.Mesafenin çok yakin oldugunu soyledi.5 dk gelrz dediler.Gittiler.Klavye taklyor

 31. 5 dk geçti gelmediler.Annem kardesimi bakmaya yolladi.Kardeim bi çiglikla geriye dondu.Iki kelime.Enistemi oduruyorlar dedi ve yikildi

 32. Annem ve ben var gucumuzle oraya kostuk.Muhammed ve Ali abi tanininmaz halde.19 kisi 2 sini aralarina almis.Ellerinde sil..h ta var.Zorla arabaya bindiryorlar.Allahtan karakol yaknd.Ali abi Serpil kosssssssss diye bagirdi.Karakola kostum.Yanima polisleri aldim.Ali abi de kurtulup bana yetismis.Polisleri gorunce kaçtilar.Annem Muhammed e onu ormana gorurup oldureceklerini soylemisler.Diye bagiriyordu

 33. Muhammed yerden kaldrdk.Ayakta duramiyordu.Yuzu taninmaz haldeydi.Ben bagira bagira aglyodum.Çiglik atyordum

 34. Muhammed in agzindan burnundan kasindan kan akiyordu.Bana dondu.Zorla da olsa.Korma bebegm ded.O an kulagimda çinladi.imd ellerm titriyor

 35. Başınızdan neler geçmiş valla acaba sayınız gollerin akıl sağlıkları yerinde mi

 36. Polis esliginde hastaneye gittk.Haydarpasa Numune Hastanes ne.8 saat hç uyanmadan uyudu.Annesi geldi.Bizi kovdu.

 37. Mecbur eve donduk.Kapida bizi bekliyorlardi.Bizi doveceklerd.Mahalleli kaçn caninizi kurtarn dediler.Yardm ettler.2 gunde 1 oda biyer bulduk.Muhammed beni her gun aradi.Ama telefonunu açamadim

 38. Bie gun dayanamadm açtim.8.9 olmustu.Aglayan bir ses cansiz br sekilde.Bebegim seni seviyorum.Lutfen yeni soyle dedi

 39. Yerimi soyleyemedim.Arkasindan annesinin sesi geliyordu.Baka kiz m yok?Kim verdi sana telefonu diye.Yernden kalkamiyordu.Meger teli de elinden almislar.Ablasi kardesini ilk kez aglarken gormus dayanamamis

 40. Yerimi soyleyemedim.Arkasindan annesinin sesi geliyordu.Baska kiz mi yok?Kim verdi sana telefonu diye.Yernden kalkamiyordu.Meger teli de elinden almislar.Ablasi kardesini ilk kez aglarken gormus dayanamamis

 41. Telefonu kapattim.1 ay sonra br telefon annesi.Oglum sensiz olu gibi.Omzuna pimapen çerceve dusmu.Kendn toplayamyor dedi.Aradim yerimi soyledim.Gelyorum dedi.Geldi.Esyalari bir kanyonete yukledi.Annesinin kapisina yigdi.Biz annesnde kaldk.O arkadasinda .Arkadaslarnn yardmiyla 1 haftada ev tutuldu.Yerlet.Davetyeler.Gelnlk.Kina hepsini yapti evlendik.Mutluyuz.Annem ve kardesimin 3 sene bzmle kalp duzen kurmalarina yardm etti.Mutluyuz

 42. 4 dortluk bir dugun yapti.Simd bize bunu yaatanlardan 2 si hapshanede.Baska birini dovme suçundan.Muhammed bunca eye ragmen bana zaraar vermesnler diye onlarin adini hiç vermedi

 43. Serpilcim senin hayatinda film gibi kiz..
  Allah dahada mutlu etsin canim. Cok şanslısın seni seven birini bulduğun icin
  Baskasi olsa arkasina bakmadan kacardi..
  Eşine alkış ????

 44. Defnem ben çok çektim.simdi anladin mi?Çocuk için ustume neden gelmedgini .Kismet canm inallah olur.

 45. Babam.iki amcam.Daymlarin 7 oglu ve onlarn arkadaslari.En acsi ne bliyor musun?Para verip babam yaptrmis

 46. Kızlar ben butun sayfaların toplamına bu kadar yazmadım.Başınızı şişirdım.Kusura bakmayın.Hakkınızı helal edın.Kendısı lıse mezunu olmasına ragmen öncelıgını bana verıp benı okutan kocama çok teşekkur edıyorum.Onu çok sevıyorum.

 47. Baban mi o nerden duymus aman Allahim çıldırmış mi bu nasil caniliktir..
  Serpilim çocuk icin seni zorluyorlar miydi? Belirli bi sure gecmesi gerekti demistin yanlis hatirlamiyorsam
  Cok gencsin zaten bi sürü cocugun olur. Niye üstüne gelinsin bebegim

 48. Iyı dıleklerınız ve benı sabırla dınledıgınız ıçın hepınıze tesekkur ederım.Artık benı çok ıyı tanıyorsunuz.

 49. Bıtanem Defnem.Eşimın annesı zorluyordu.Eşim olmasada ben karımı sevıyorum.Ben yetmıyormuyum dıyor.

 50. Benım eşim 8 kardeşin en küçügü.Annesı bebek muammelesı yapıyor.3 kere hamıle kaldım.3 u de gelışmedı.Doktor bıraz daha zamanı var dedı.

 51. SERPILIM “NASIP VAKTİNE ESIRDIR” BEKLE HERSEYIN OLACAK
  BI SÜRÜ CIVIL CIVIL BEBELERİN BAHÇEDE KOSACAK ALLAHIN IZNIYLE INSAALLH☺

 52. Hayırlısı Defnem..Eşim benden 7 yaş buyuk.Bana bebek muammelesı yapıyordu.Şimdı de o bebek gıbı.İnan kı erkekler bır çocuk gıbı oluyorlar.Hem benım zaten bırsuru çocugum var.Hayırlısı olsun.Nasıp

 53. Erkekler zaten cocuk ya Serpilim sürekli idare ediyoruz
  Umarim bende ilerde senin gibi iyi bi eş olurum kocama Serpilim

 54. Serpilim hayatın masal gibi.
  Ama seni seven birisi olduğu için çok şanslısın.
  ALLAHım mutluluğunuzu sevginizi daim etsin canım.
  Nasılsınız kızlar neler yapyonuz?

 55. Sanrım işleri var yada uyumuşlar.
  ALLAHa emanet olun kızlar. Tatlı rüyalar her kese:)

 56. Serpilim balımm ilk başta eniştema bin maşaAllah deli fişenk sevdiği kızı anasını kardaşini kaçıran essah deli fişenkkk ❤️❤️❤️❤️ Seven ne yapmaz sözü Muhammed abim için söylenmiş söz.

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Rabbim her ne ömür vermişse ikinizin sevginizi baki saygınızı baki güveninizi baki eylesinn bir ömür mutlu huzurlu hergünü ilk günkü gibi eylesin ve hayırlı vakitte hayırlı bebiş nasip eylesinn. Hayırlı kapılarını açsın. Siz tamamlanmış bir çiftsiniz bşr bebeğe ihtiyacı olmayan bir çiftsiniz çünkü eniştemin maceralarını biliyorum. Serpil hocammm o kişilere söylenecek çok şey var şu “””” babaların yüz karası “”””” ne gerekçe ile yaşatmış bunu sizlere. Allah büyüktür haklıyı haksızı görendir. inşaAllah size göstersin onun perişanlık içerisinde olduğunu yüreğiniz soğusun

 57. Nurdan ım çok sagol.Canım benım.Guzel dusuncelerın için çok tesekkur ederım.Senı çok sevıyorum

 58. Allah sevginizi saygınızı hiç bozmasın Serpil ikinize de koca bir ömür versin çok sınav dan geçmiş Aşkınız Allah sizi bir daha hiç ayırmasın İnşallah güzel hayırlı bir evlat da verir ve bu evliliği taclandırır

 59. kizlar herkese iyi gunler.abhi ile pragya otobuste sarildiklarinda bi sarki caliyor .o sarkiyi bulamiyorum bilen varmi? LUTFEN CEVAP BEKLIYORUM.

 60. Merhaba cekimden sonra pragyanin abhi yi dusundugu sahnede calan sarkiyi bilen varsa ismini yazabilir mi lutfen rica ediyorum ?

  1. beyza canım alt yorumlarda çekim sahnesi ve sonrasında çalan şarkı adını yazmıştık canım bak bulamaz isen haber ver canım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu