Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 7 Kasım Salı Fragmanı 20. Bölüm Özeti – Pragya Ve Abhi’nin Müthiş Dansı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim’in her bölümü ayrı bir tatla akıllarınızda yer etmeye geliyor. Ah Kalbim’in 7 Kasım Salı günü yayınlanacak olan 20.bölümünde neler olacak dizicenter.net farkıyla haberimizin devamında…

Ah Kalbim 20. Bölüm Özeti

Tanu düştüğü durumdan dolayı sinirleri bozulmuştur. Abhi’ye de kendisini korumadığı için kızar. Tanu gidip bir de Pragya’ya fırça çeker. Pragya ise Abhi ile ailesi için evlendiğini gerçek bir evlilik olmadığını söylese de Tanu sinirden çıldırmıştır adeta.

Daadi’nin kuzenlerinden biri olanlara kulak misafiri olunca  Tanu’nun Purab’ı sevdiğinden böyle davrandığını düşünür. Yine de ses çıkarmaz. Bir sonraki sabah herkes kahvaltıdadır. Daadi’nin kuzenleri Pragya’dan Abhi’yi doyurmasını ister. Pragya ister istemez kimseyi kırmamak için doyurur. Diğerleri kalkar kalkmaz Abhi koşarak su içer çünkü ağzı yanmıştır.

Ah Kalbim 7 kasım 20. Bölüm Resmi6

Abhi daha sonra içki içerken Pragya ondan içmemesini isteyince sen hayatıma girdiğimden beri içer oldum der. Buna sinir olduğunu fark edince onu kızdırmak için bir akşam içkili rolü yapar ve istediğimi yapmak zorundasın der.

Tatlıların üstüne acı tozu döker Pragya yer ama arkasından su ister. Elma suyu veren Abhi’nin verdiğini içki zannettiği için içmez. Pragya kaçarak Daadi’nin arkasına geçer. Abhi ise ona bir oyun daha oynar ve herkesin önünde Pragya’nın hiç düşmeden dans etme konusunda iddialaştığını söyler. Herkes Pragya’ya destek verir. Pragya çok güzel dans eder ve ellerini hiç bırakmazken Tanu kıskançlık krizine girer.

Ah Kalbim 7 kasım 20. Bölüm Resmi7

Abhi Pragya’nın dans sınavında kendisini geçtiği için eğlenip eğlenmediğini sorar. İzle bakalım seni nasıl rezil ediyorum der ve Tanu’yu yanına alıp Ben Pragya’yı sevmiyorum, der. Pragya’ya ağzına geleni söylerken Pragya ağzını açıp tek kelam etmez.

Sarla bayılır. Tüm bunları hayal eden Pragya’yı Abhi içki içmediği konusunda şikayet etse de annesi kızını destekler. Abhi Tanu’nun arkasından gider. Tanu ise ayrılmak istediğini söyler.

Tanuyu arabayla eve götürecekken Daadi Abhi’den Sarla’nın ailesini eve bırakmasını söyler. Ancak Abhi şöfor ile onları bırakırken kendi Tanuyu bırakmak üzere ayrılır. Yolda iki araba karşılaşınca Abhi hemen Pragya’yı arar ve neden aynı yolu tercih ettiğini sorar. İkili tartışır.

Ah Kalbim 7 kasım 20. Bölüm Resmi10

Tanu ve Abhi arabada içerler ve romantik dakikalar geçirmeye başlarlar. Arabadan attıkları içki şişesi Suresh’in kafasına gelir. Ve onları gören Suresh şaşkındır. Yoldaki adam yaralanınca polise Suresh ile gidip her şeyi anlatılar.

Abhi ise evde laptoptan içkili araba kullanmanın cezalarına bakmaktadır. Pragya ona kahve getirir. Bu arada rüzgar esince ikisi aynı anda pencereye gider ve kapatırken yakınlaşırlar. Kendilerine gelip ayrılırlar. Aynı yatağı ikiye ayırır ve ikisi de uyurlar. Pragya ışığı kapatmamasını ister. Korktuğunu söyler.

Ah Kalbim 7 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim 20. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu