Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 7 Mayıs Özeti 195. Bölüm Fragmanı # Purab’ın Planı

Ah Kalbim 7 Mayıs Pazartesi günü 195. bölümü ile ekranlara gelecek. Purab ile Pragya’nın arasında gerçekten bir şey var mı? Yoksa bu Purab’ın bir planı mı gelin hep beraber Ah Kalbim 195. bölüm özetinden bakalım.

Ah Kalbim 195. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz bölümün sonunda eh artık sevenler kavuştu derken beklenmedik olaylarla hepimiz şok olmuştuk. Zira Purab, ben Pragya’yı seviyorum deyince Abhi de dahil herkes şok olmuştu. Bülbül’ün ablası, Abhi’nin karısı Pragya’yı nasıl olurdu da severdi ki? Tabiki bu sadece Purab’ın planıydı. Bu bölümde Daadi, Purab’a neden böyle bir şey dedin diye kızar. Purab ise şu an yaptıklarım belki tuhaf geldi size biliyorum, ben Pragya’yı ablam olarak severim evet ama bu oyunu onun için oynuyorum der ve Abhi’yi kıskandırıp hem duygularının farkına varmasını sağlayacağım hem de Pragya’ya olan duygularını itiraf etmesini sağlayacağım der. Pragya, Purab’tan ağlayarak özür dilerken Purab da ben Bülbül’e verdiğim sözü sizi bir arada tutma sözünü tutmak için bunları yaptım der. 

Ah Kalbim 210. Bölüm Özeti Resmi 1

Tanu da bu olanlar karşısında şaşkın bir şekilde bu görüntüleri Nikhil sayesinde ele geçirdiğini Aliya’dan dinler. Kurnaz Tanu kendisinden de kurnaz olan Aliya’nın planına on üzerinden on verir. Rol yapmada üstüne olmayan Tanu, üzgün haldeki Abhi’nin yanına gidip onu teselli eder.

Ancak Abhi öyle kızgındır ki Tanu’nun yüzünü görmek dahi istemez. Sabaha kadar bu olayı düşünüp içindeki duygularla da yavaş yavaş yüzleşir. Pragya ise duruma çok kızgın olan annesi Sarla’ya da işin asıl yüzünü anlatır.

Sarla Purab’ın bu planını doğru bulmaz hatta kızar ama Beeji doğru olanı yapmış deyip Pragya’ya moral verir. Abhi ise sabahın köründe kalkıp Tanu’yu yanına çağırır ve ne kadar evrak işi varsa yaptırmaya çalışır. Tanu ise işlerini eline yüzüne bulaştırır. Abhi de kızar.

Ah Kalbim 210. Bölüm Özeti Resmi 2

Bu sırada Pragya iş yeri olan Mehraların evine gelir ve Abhi’nin kahve isteğini duyunca yapmaya kalkar ama Abhi kahve yapmayı Tanu’ya öğret diye ona kızar. Kısaca Pragya’nın Purab ile olmasını belli ki içerlemiş ama bunu açık açık söyleyemiyordur.

Pragya verilen görevi yerine getirmek istese de Tanu bu konuda beceriksiz çıkar ve daha işin başında elini yakar ve sinirle mutfaktan çıkar. Bu sırada Purab da mutfağa gelir ve Abhi’nin de onları izlediğini fark edip Pragya’ya samimi davranır. Onları gören Abhi odasına gider, Purab da peşi sıra odaya girer. Abhi, Purab’ın söylediklerini dinlemeden reddeder.

Purab da hayırdır Nikita’ya karşı hislerin mi var diye itiraf ettirmeye çalışır. Abhi ise o çok iyi biri ama biz sadece arkadaşız, sen onun gibi iyi bir kızı bulduğun için çok şanslısın der. Tam itiraf etmese de Purab alacağı mesajı çoktaan almıştır bile.

Abhi beraber vakit geçirmek için ona bir teklifte bulunur ve ben Tanu ile sen de Nikita ile gel hep beraber dışarı çıkalım der. Purab kabul eder ve ilk iş Pragya’nın yanına gidip onu da bu konuda ikna etmektir. Pragya da kabul eder. Purab uyarısını yapmayı unutmaz: Sakın sevgili olmadığımızı düşünmelerine mahal verme. Bakalım Abhi ne zaman aşk itirafında bulunacak? 

Ah Kalbim 195. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu