Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 71. Bölüm DETAYLI Özeti #Fedakar Pragya

Ah Kalbim 71. bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 28 Aralıkta Neler Yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 71. Bölüm DETAYLI Özeti

Ah Kalbim 28 Aralıkta ekranlara gelecek olan 71. Bölümünde; Abhi Pragya’nın artık seni sevemem demesini içerlemiştir. Purab ise onları arar ama ikisi de farklı yerlerde mutsuzdur. Evin hizmetlisi Robin ikisinin de dün gece evden ayrıldığını ve dönmediklerini söyler. Abhi kum torbasına vururken Pragay’nın sözlerini düşünerek uyuyakalmıştır. Uyandığında da parmağındaki yüzüğü çıkarır. İçki içerek hakkında çıkan haberleri izler ve sinirle aynayı kırarken Pragya’dan nefret ettiğini düşünür.

Ah kalbim 71. Bölüm Resmi

Aaliya’nın yanına gelen Tanu Abhi’nin olmadığını öğrenince Tanu’nun aklına sahte hamilelik haberinden haberdar oldu mu diye düşünür. Robin ise Abhi’nin spor odasında olduğunu ve içki içtiğini söyler. Tanu veaaliya yanına gittiğinde ise o kadar içkilidir ki baygın halde yerdedir. Aaliya ise Pragyayı arar ve ne dedin de kardeşim bu hale geldi diye hesap sorar. Pragya Abhi’nin durumunu öğrenince telaşlanır. Abhi kendine geldiğinde Tanu neden bu haldesin deyince Abhi bu dünyada hiçkimseye inanmayacaksın der.

Ah kalbim 71. Bölüm Resmi1

Tanu dinlen diye Abhi’yi ikna eder. Pragya ve Aaliya ise geldiklerinde Abhi Tanu’nun yanında uyuyordur. Bunun üzerine Pragya saklanır. Abhi ise Aaliya’ya bir daha Pragya’nın adını duymak istemediğini söyleyince Pragya ağlayarak oradan uzaklaşır. Do pal ruka khawabon ka karwaan şarkısı arka fonda çalmaktadır.

Abhi Daadi’nin isteği üzerine Pragyayı eve geri getirmeye ikna olur ve Pragya’yı eve getirir. Tanu ise Abhi bu bebek olayına bozuldu galiba diyerek kürtaj için gittiğini Aaliyadan saklar. Purab ise Abhi’yi Pragya’nın ne cevap verdiğini söylemesi konusunda sıkıştırır ancak cevap alamaz. Akash ise annesi ve Daadi’nin isteği üzerine evlenmek zorunda kalınca son kez Rachna’nın karşısına geçer ve bizim aşkımızın bebeği karnındaki ben sensiz yapamıyorum der ve evlenmek isteğini bir kez daha dile getirir.

Ah kalbim 71. Bölüm Resmi2

Bunun üzerine Rachna reddeince Akash gelecekte olacaklardan dolayı sen sorumlusun der. İkisi de ağlayarak ayrılır. Pragya Abhi ile odadayken Abhi Pragyaya yaklaşır ve ona yaklaşmamda bir problem var mı diye sorunca Pragya yok deyince onu alnından ve yanağından öper ve gözlerine bakmasını söyler. O zaman yalan söylüyorsun der sana yaklaşmam demek ki etkiliyor der. Gözlerine bakınca sen bir şey saklıyorsun diyen Abhi’ye Pragya, bunlar beni etkilemiyor diye yalan söyler ve oradan ayrılır.

Ah kalbim 71. Bölüm Resmi4

Daadi’nin yanına giden Pragyaya Daadi, torun sahibi olmak istediğini ve bunun son isteği olduğunu söyler. Bunun üzerine Pragya Tanu’nun yanına gider. Tanu ise doktorla kürtaj hakkında konuşurken Pragya onu duyar ve şok olur. Tanu’yu bebeği aldırmaması konusunda ikna eder. Bebek Abhi’nin soyadını taşıyacak sana söz veriyorum der. Çözümü de kendisinin bulacağını söyler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

16 Yorum

 1. Kız pragya vAllahi sana söyleyecek söz bulamıyorum kızım söylesene şuna metresin hamileymiş haberin varmı diye ne ahmak kızsın sen yahuu ?????

 2. Filiz tatlım uyumadınmı senn bakimm atım karınca gibi durmuyon gece gündüz haa Allah kolaylık versin

  1. canım bu gün aynı anda iki dizi izleyim dedim kafam çorba oldu ;) şimdi özet yazıyorum ah kalbimden ben her gün gece 4- 5 arası yatıyorum derslerim genelde 10 gibi başlıyor bazılarını da ekiyorum kalkamıyorum ne yapayım ;) bu özet işi kitap okumak gibi başlayınca bitiremiyorsun, Bitirmek için elinden düşürmediğin kitap gibi bende özet yazıyorum

 3. Rachna ya gelince bir akıllıda sensin ailene söylesene bunadam hatasını anladı ve ciddi ne dersiniz diyee bu arada suresh de yok acep nere gitti ???? deli divane oldu dağlara düştüü zarrrrrrr

 4. Pragya kendine yapacağin iyilik olur boşanıp gitmek öğretmensin sen illa birinin tasmasını takman mı lazım ki kendini değerli hissedesin birgün insan muamelesi mi gördün acep en son tokatda yedin daha yiyeceğin ne kaldı Dadi koruyor senide nereye kadar gurursuz onursuz yaşayacaksın

  1. nurdan öğretmeni geç üniversite de akademisyen biri çok mantıksız davranıyor bazen şaşıp kalıyorum

 5. HERKESE GÜNAYDINLAR VE SEVGİLER ???
  ELAMM?AHIRETLIĞIM?KELEBEĞİM ?? GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM ??

 6. Filizim ben Siyah BEYAZ ASK dururken diğer dizilerin masil izlendini anlamiyorum. Ben simdiye kadar bu kadar gerçek bir oyunculuk izlememiştim. Lutfen yeni bölümün fragmani gelince yada kulis bilgileri gelince haber ver..
  Bu dizi sanki benim için yazilmis..

  1. canım dün cihan abi çukur’u bende söz ile siyah beyaz aşkı izledim yazayım diye hr ikisinden de net bir şey anlamadım hatta başım ağrıdı ama fragman çıkınca konu olarak ekleyeceğim canım şimdi okuldayım

 7. Şu Pragyaya bir Osmanlı tokadi patlatacaksin uçup gidecek..
  Kiz desene kariyi hamile birakan Abhi sen niye utaniyorsun? Desene metresin olucak rezil kadin hamileymiş herif sen ne düşünüyorsun bu konuda diye.. dün yediğiniz hurmalar bugün bir yerleri tırmalamış diye??
  Tansiyonumu cikartiyirsun Pragya??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu