Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 76. Bölüm Özeti #Pragya Hırsızlık Yaparsa

Ah Kalbim 76. bölümde neler olacak? Ah Kalbim 76. bölümde Pragya hala Tanu için çabalamaya devam edecek? Bu sorularınızın cevabı için Ah Kalbim 76. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında…

Ah Kalbim 76. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 76. bölümde; Pragya maalesef ki yine Tanu’yu kabul ettirmek için elinden geleni değil elinden gelenin çok fazlasını yapmakta. Yemek yerken dahi o da aileden biri sayılır deyip Tanu’nun iyi biri olduğunu göstermek için çabalamakta. Tanu Pragya’nın odasına baş ağrısı hapı için gelir ve yatağın üzerine oturur. Pragya ise hapı bulmak için kıyafet odasındadır Bu sırada Abhi odaya girerken Daadi de odaya girer. Abhi Tanu’nun üzerine duvak atar ki Daadi onu tanımasın diye.

ah kalbim 76. bölüm resmi 2

Pragyayı soran Daadiye bak işte şurda yatağın üzerinde diye Tanuyu gösterir. Kuzen Daadi duvağı açmak ister ama Abhi allem eder gallem eder Tanuyu kıyafet odasına götürüp Pragya’nın başına duvağı geçirir. Abhi bir de bu yetmezmiş gibi Pragya’nın yüzünü sürme ile boyar. Korkunç ama komik bir görüntüye sahip olan Pragyanın yüzüne duvağı geçirir. Kuzen Daadi içeri geçtiklerinde duvağı açar ve korkar. Pragya noluyor diyen gözlerle etrafına bakarken lavaboya gidince kendi de korkar zira korkunçtur.

ah kalbim 76. bölüm resmi 3

Abhi ile tatlı talı atışan ikilinin bu tatlı atışmalarını dahi çekemeyen Tanu olanlara sinir olur. Pragya Tanu Daadi’nin gözüne girsin diye dua vakti için Daadi’nin kendisine verdiği tepsiyi Tanuya verir ve Daadi’nin yanında dua edersen gözüne girersin der ancak Tanu tepsiyi alır ama tepsideki yağ merdivenlere dökülür. Tanu kaçarak odasına gider. Daadi yağdan dolayı merdivenlerden yuvarlanır. Mitali ise yağları Tanu’nun döktüğünü söyler. Ancak Pragya hayır ben döktüm sen de gözünün önüne bakmalıydın diye Daadiye çıkışır.

ah kalbim 76. bölüm resmi 5

Daadi neye döndüğünü şaşırır. Kuzen Daadi ile Pragyada bir değişiklik var ama sebebi ne bulmamız gerek diye konuşurlarken Tanu onları duyar. Pragyaya gider, Pragya önce Daadi’ye zarar vererek bir yere gelemeyeceğini daha dikkatli olmasını ister. Ardından da yeni bir plan yaparlar. Plana göre Pragya hırsız durumuna düşecektir. Bir sonraki gün kazançları olan parayı getirir. Kuzen Daadi Pragyaya seslenir ancak Pragya saklanır. Kuzen Daadi de parayı Pragyanın dolabına koyar. Pragya parayı alır ve Tanuya götürür.

ah kalbim 76. bölüm resmi 6

Tanu da bu paraların bir kısmıyla sahte gayrimenkul aldığına dair evraklar hazırlatır. Görev tamamdır. Para istenilince Kuzen Daadi parayı almaya gider ama paranın yerinde yeller esiyordur. Durumu herkesin önünde söyleyince Tanu suçlunun Pragya olduğunu söyler. Pragya rolde olsa kendini savunur ben yapmadım der. Tanu ise kanıtım var der. Hatta daha da ileri giderek Abhi ile evlendiği günden bu yana hep para çaldığını zaten bu evliliği para için yaptığını söyler. Pragya gözyaşları içindeyken Tanu kanıtı göstermek üzere ev ahalisini de yanına alır ve odaya doğru götürür. 

ah kalbim 76. bölüm resmi 4

Aaliya ise erkek arkadaşlarından birine tacizde bulunurmuş gibi rol yapmasını ister. Kız arkadaşı da Purab’ı arar ve Aaliyayı taciz ediyorlar diye haber verince Purab koşarak gelir. Aaliya ona sarılır hatta yanımda uyu der. Purab sonunda ikna olur sen uyuyana kadar yanındayım der. Aaliya mutludur zira planı tam da istediği gibi işlemiştir. Sarla ise kızının Daadiye karşı tuhaf davrandığını Rachnadan tesadüf eseri öğrenir ve kızının yanına gidip konuşmayı planlar. 

Ah Kalbim 76. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Kız maymuna benzettiler seni hırsız dediler bu ne gurursuzluktur böyle elime verseler cırsam senii ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu