Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 8 Kasım Çarşamba Fragmanı 21. Bölüm Özeti – Abhi Gözaltına Alınır

Kanal 7nin sevilen dizisi Ah Kalbim seyirciden tam not almayı basardı. İste sizlere dizicenter. net farkıyla Ah Kalbimin 8 Kasım günü yayınlanacak olan 21. Bolum Özeti ve 21. Bölüme ait fotoğraflar

Ah Kalbim 21. Bölüm Özeti

Purab’in akrabaları gelir ve gelin hanımı merak ederlerken Bulbule de görücü gelmiştir. Bulbul evlenmek istemediğini söyleyince sevdiğinin olup olmadığını sorarlar o ise ağlayarak odasına gider.

Abinin ise başı beladadır. Bir önceki gece arabasıyla vurup kaçtığı kişiden dolayı polisler onu götürür. Orada tanık olarak bekleyen Sureshı görünce kardeşinin intikamını mı alıyorsun der.

Suresh Pragyayi aldattığı için intikam aldığını söyleyince bunu ödeteceğini söyler. Pragya Abhi için karakola gider. Suresh ten şikayeti geri almasını ister yoksa annesinin gerçekleri öğreneceğini söyler.

Ah Kalbim 21. Bölüm Resimleri9

Suresh ise kendisinin sadece bir tanık olduğu için herhangi bir etkisinin olmayacağını ancak çarptığı adamı bu konuda ikna etmeyi deneyeceğini söyler. Pragya teşekkür eder. Purab’in kuzeni ve diğerleri düğün alışverişine çıktıklarında Bulbulü görürler ve onu gelin zannetmektedirler.

Alışverişe katılmasını isterler. Purab işin aslını anlatır ve sakın düğünde Bulbulden bahsetmeyin der. Daadi ise Abhinin başına gelenlere üzülürken avukatlar onu çıkarmak için çabalamaktadır. Abhinin çarptığı adam para karşılığında şikayeti geri alacağını söyleyince Pragya mücevherlerini adama verir ve şikayet problemi ortadan kalkar.

Ah Kalbim 21. Bölüm Resimleri15

Eve gelen Abhi korku filmi izlerken Pragya korktuğunu söyler ama o televizyonu kendi korktuğunda kapatır. Işıklar da olmayınca ikisi de birbirini hayalet zannedip korkarlar. Düğün için kına yapılınca ismini yazdığınla sevgi artar denilince Tanu Abhi adını yazacağını söyler ve onu öper.

Damat Purab telefonlara cevap vermeyince Aaliya telaşlanır. Abhi ise Pragyayi bu konuda da sorgular. Sonunda Purab gelir Aaliya ona kınayı sorar o ise kınayı halasında olduğunu söyler.

Ah Kalbim 21. Bölüm Resimleri16

Halası onu Daadiye verince herkes mutlu olur. Tüm yaşlılar dans ederler. Tanu ise eline A harfini yazar ve erkek arkadaşının baş harfi olduğunu söyler. Pragya da eline kına yakarken Abhinin yanında durmasına katlanarak A harfini yazar. Abhi bunu görünce sınır olur.

Ah Kalbim 21. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 21. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu