Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 8 Mayıs Özeti 196. Bölüm

Ah Kalbim 8 Mayıs Salı günü 196. bölümü ile ekranlara gelecek. Bu bölümde bakalım Purab’ın Abhi’yi kıskandırma oyunu başarılı olacak mı? Abhi sonunda aşkını itiraf edecek mi? Abhi’nin hafızası düzelecek mi? Tüm bu soruların cevapları yazımızda sizlerle ama şunu belirtmeden de geçmek istemiyorum: Bu bölüm çok romantik sakın kaçırmayın.

Kanl 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim’in son bölümünde Abhi’nin teklifi üzerine Purab, Pragya, Tanu ve Abhi hep beraber dışarda vakit geçireceklerdir. Pragya da sonunda ikna olunca gitme telaşı herkesi sarar. Tanu kendi evinde hazırlanırken Purab da ikili başbaşa kalabilsin diye arabada Abhi ve Pragya’nın yalnız kalmasını sağlayacak bir oyun oynar. Pragya arabaya geldiğinde Abhi onun güzelliği ile adeta büyülenir. Çok güzel olmuşsun deyip ama bir eksiğin var diye söze devam eder.

Ah Kalbim 211. Bölüm Özeti Resmi 2

Pragya’nın arkadan topladığı saçlarını açar. Pragya hem şaşkın hem de mutluluktan uçacak gibidir. Abhi’ye de hak vermek gerek zira Pragya güzeldir ama saçlarını açınca güzelliğine güzellik katılır. Ve ikili sohbete koyulur. Abhi, Purab’da ne buluyorsun dercesine ilişkilerini sorgulamaya başlar. Pragya ise oyunu anlamasın diyerek Purab’ın gözlerini kısarak gülmesini seviyorum diye bir yalan uydurur. Abhi’nin içi gidiyordur. Pragya ise ballandıra ballandıra anlatıyordur. Abhi dayanamaz ve yeter artık kıskanıyorum deyince Pragya şok olur. Abhi bana neden kıskanıyorsun falan diye sorma kıskanıyorum deyince Pragya sorgu suale geçmez ama yüreği pıt pıt eder. Bu sırada Tanu da Abhi’yi arar ve nerde kaldın diye kızar. Abhi de trafikte sıkıştık der. Ama işin aslı hiiç de öyle değildir. Trafik hikaye, Pragya ile vakit geçirmek şahanedir aslında :D 

Ah Kalbim 196. Bölüm Özeti

Sonunda herkes varmaları gereken yere varır. Gittiklerin mekanın özel de bir oyunu vardır. Sorulan sorulara herkes cevap verecek ve en uyumlu çifte ödül verilecektir. Bizimkiler de oyuna katılır. Dört soru  vardır. Birinci soru sevdiğinizde ne görüyorsunuz. Bu soruya Abhi de Pragya da seven bir kalp diye cevap verirken Purab Bülbül’ü düşünüp gülüşünü  görüyorum derken Tanu da kendisinden beklenen bir cevapla zengin bir eş cevabını verir. İkinci soru en romantik anınızda nerdesiniz. Bu soruya Abhi ve Pragya ay ışığı altında olduklarını söylerken Purab cennette olduğunu, Tanu da Paris’te olduğunu söyler. Ve sondan bir önceki soru en sevdiğiniz rakam. Pragya ve Abhi üç sayısını söyler. Son soruda ise evlilik nedir sorusudur. Abhi ve Pragya kaderde olanla hayatını paylaşmaktır derler. Sıra gelir sonuçların açıklanmasına heyecanla herkes beklemektedir. En uyumlu çift ödülü için Pragya’yı çağırdıklarında Abhi’nin aklına gelen şey kesin Purab çıkacak düşüncesidir ama kendisini çağırdıklarında mutluluktan havaya uçar. Tanu ise kıskançlıktan çatlar. Ve dans etmek için Purab’tan izin alan Abhi, Pragya ile dans eder. Arka fonda Ae Dil Hai Mushkil şarkısı vardır. Dans ederken Pragya’nın düşen gözlüğünü takmaya çalışan Abhi yine geçmişten bir şeyler hatırlar. Pragya ona ne olduğunu sorup, o görüntüleri anlatmasını ve rahatlamasını ister. Abhi ise hep seni görüyorum ilginç bir şekilde deyip başını tutar. Pragya ise kendini zorlama deyip ona destek olur. 

Tanu Abhi’yle dans etmek ister ama Abhi reddeder. Tanu başka bir adamla dans ederken Purab da bir kızla dans etmeye başlar. Purab da oyunlar bitmez. Kızın kulağına arkadaşının yararı için rol yapmasını istediğini ve kendisine dokunduğunu söylemesini fısıldar. Kız da kabul eder. Purab’a tokat atınca tüm gözler onlara çevrilir. Kız Purab’ın kendine dokunduğunu söyleyince Purab da içkiliydim deyip durumu kabul eder. Polisler Purab’ı götürünce Abhi, Tanu’ya sen eve git biz Pragya ile onu kurtaralım der. Tanu sinirle oradan ayrılır. Pragya ve Abhi ise araba bulamayınca yağmur altında ıslanırlar. Romantik dakikalar yaşanır. Hatta nerdeyse Abhi, Pragya’yı öpecektir ki kendini durdurup ona sarılır. Pragya da merhametle ona sarılırken oradan geçen Nikhil onları görüp durumu Tanu’ya haber verir. Tanu bakalım ne yapacak?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu